Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 7:25 pm

Lijevo krilo
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 7:26 pm

Lijevo krilo, mada moze i beka igrati. Larsone, pravi video!!!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 7:26 pm

Ispod ocekivanja, ocekivao sam dosta vise.
67 utakmica, 6 golova i 4 asistencije. Katastrofa, bolje da je Halvadzic dobio priliku.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 7:26 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Ovaj je neko zbog koga Midzic nece dobiti priliku.. Hajmo sad i od Lazica napraviti klasu i opravdati njegovo dovodjenje.. Kostic ga je sigurno upratio i odobrio..
Garant gledao prošle sezone sve utakmice Radnika :D Igrao 20 utakmica i dao četiri gola, a s obzirom da su drugi dio sezone igrali sa drugim timom, to vjerovatno znači da smo doveli rezervnog igrača Radnika, e aferim.
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 7:27 pm

Model1964 je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:Ako Bogičević ide, Hodžurda mora ostati onda ili ako i on ide, onda nam dva stopera moraju doći. Ostaje samo Kosorić i Osmanković
Reče mi jaran koji je gledao današnji trening da se je Hodžura predomislio?
HOČEMO JOVIČIĆA DA GA UPARIMO SA OSMANKOVIĆEM. Danas deset milja, sutra dva milijona :lol:
ide i hodzaa sigurnoo i nedo ja msm , znaci cekamo sad dva stopera :zeljeznicar1: :palacgore:
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 7:27 pm

ako je stopersko i lijevo bilo najbitnije mjesto opet kazem po meni moglo je puno bolje od ovog ja kazem nemam pojma koje ,a gledao sam radnika dosta ,ali eto opet kazem niko me nista i ne pita :ganja: :ganja: :ganja:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
Krips
Postovi: 46
Pridružen/a: sri apr 20, 2016 8:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 7:27 pm

Mora da je želja Kostića. Od toliko dobrih igrača Radnika mi dovedemo anonimusa.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 7:28 pm

znači ovaj će vjerovatno igrati prije Halvadžića. Ne sviđa mi se, ali eto. Nikad čuo za ovog
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 7:28 pm

ž'21 je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Ovaj je neko zbog koga Midzic nece dobiti priliku.. Hajmo sad i od Lazica napraviti klasu i opravdati njegovo dovodjenje.. Kostic ga je sigurno upratio i odobrio..
Garant gledao prošle sezone sve utakmice Radnika :D Igrao 20 utakmica i dao četiri gola, a s obzirom da su drugi dio sezone igrali sa drugim timom, to vjerovatno znači da smo doveli rezervnog igrača Radnika, e aferim.
Ma ja sam sarkastican.. Ako nam je ovo pojacanje za titulu onda garant stekamo pare za punca :lol:
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 7:29 pm

Ajzea je napisao/la:Ispod ocekivanja, ocekivao sam dosta vise.
67 utakmica, 6 golova i 4 asistencije. Katastrofa, bolje da je Halvadzic dobio priliku.
Fakat.. puno vise se ocekivalo..ako je ovaj doveden za prvih 11 preslabo, a za klupe nam ne treba vise igraca..
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 7:29 pm

daj molim vas zaposlite jebenog sportskog direktora....idete iz greske u gresku....
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 7:29 pm

Tako je i Visca dosao.. Zeljo je uvijek od ove djece iz manjih mjesta pravio igracine. Neka se to nastavi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 7:29 pm

Ja se u jednu ruku nadam da ce ipak doci provjereno lijevo krilo sa kojim cemo jurisati na titulu. Sa druge strane, cak i ako je doveden da bude zamjena, onda Halvadzic nece dobijati priliku a ubijedjen sam da moze vise od ovoga. Bespotrebno..
storm_raider je napisao/la:Tako je i Visca dosao.. Zeljo je uvijek od ove djece iz manjih mjesta pravio igracine. Neka se to nastavi.
Ja bih da mi od Halvadzica napravimo igracinu, ili pak Midzica. Ne da se kockamo i nadamo da je frajer novi Visca.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u uto jun 14, 2016 7:30 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 7:29 pm

A možda je on zamjena?
Željezničar ante portas !
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 7:29 pm

Ovaj je bas dijete :mrgreen:
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 7:30 pm

Jos Memisevic i to je to od pojacanja.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6737
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 7:30 pm

Jos Memisevic i to je to od pojacanja.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 7:30 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Ovaj je neko zbog koga Midzic nece dobiti priliku.. Hajmo sad i od Lazica napraviti klasu i opravdati njegovo dovodjenje.. Kostic ga je sigurno upratio i odobrio..
Garant gledao prošle sezone sve utakmice Radnika :D Igrao 20 utakmica i dao četiri gola, a s obzirom da su drugi dio sezone igrali sa drugim timom, to vjerovatno znači da smo doveli rezervnog igrača Radnika, e aferim.
Ma ja sam sarkastican.. Ako nam je ovo pojacanje za titulu onda garant stekamo pare za punca :lol:
Ma skonto sam ja tebe, ni ja pojma nemam ko je ovaj lik. Kakav krah smo doživjeli sa našim očekivanjima i sa dolaskom ovoga lika kojeg 90 posto naših navijača ne zna ni da igra u našoj ligi.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 7:31 pm

ChWilla je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:Ako predpostavimo da je nova formacija 3-5-2 (Kostić rekao dva napadača :) ) ili 4-4-2 onda bi da čujem vaše mišljenje
DALI U TIM FORMACIJAMA IMA MJESTA ZA IGRAČA TIPA ZAHA, AKO ŽELIMO NAPAD NA TITULU?
Sve drugo je manje bitno i samo je bonus ako je tako ispalo(način rastanka, lova....)
mislim ipak da ni on još ne zna definitivno koja će biti formacija, a ne mi.
Kada kreneš u neki posao imaš viziju. Ta vizija je dio tvog karaktera i to nosiš na leđima. Ne odstupaš tako lako. Prilagodiš datoj situaciji i to je to. Ako mu je cilj titula mora igrati napadački. Koja još formacija ima napadački štih? 4-5-1 :lol: 4-3-3? Nemere ni to jer smo onda donji kad nam parkiraju autobus, a hoče. Tako da se ove prve dvije formacije, uz razne podvarijante, nameču kao logično rjršenje.
Citiraj me nakon nekoliko kola :)
NAPOKON LJEVAKA :D
LAZIĆU DOBRO NAM DOŠAO! :zeljeznicar1:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 7:31 pm

storm_raider je napisao/la:Tako je i Visca dosao.. Zeljo je uvijek od ove djece iz manjih mjesta pravio igracine. Neka se to nastavi.
storme izvini ,ali njemu je 24 godine tako da nije bas djete ,ali eto ne treba bas ni sve hvaliti generalni utisak je da niko ne zna ko je ,a covjek igrao meni to sve govori :rofl: :rofl:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 216 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija