Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:06 pm

Ma vala mozda me neko napadne, al Enis je meni s loptom tj ofanzivno Pirlo za Zahu, njega raja trpi samo na ime, nista on nije pokazao cijelu polueszonu, dobar samo za markirat igraca i to je to..
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u uto jun 14, 2016 6:07 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:06 pm

ISB87 je napisao/la:Stvarno šteta, očekivao sam puno od njega u narednoj sezoni. Raja ovo neće lako svarit, ali nadam se da će nas novi igrači oduševiti odmah na početku sezone.

Zašto španac nije trenirao?
Kasnio je iz opravdanih razloga, ali tu je sada na treningu
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:06 pm

Sad je Zahirovic klasa citavu polusezonu ljudi psuju mulalicu sto mu ne igra Zolotic. Ovdje kakav dobar psiholog da dodje imao bi brat bratu jedno 10 godina posla.
 
Avatar
JoseMourinho
Postovi: 86
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:07 pm

storm_raider je napisao/la:Sporazumno, na njegovu stetu.
Bgm na nasu je štetu ovo je veoma los potez, igrač kao zahirovic se ne pušta iz ekipe :( :(
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:07 pm

Nije se Zaha snasao u svakom slucaju otisao je u miru sve korektno.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:08 pm

Od svih naših navijača ne znam da ga je iko pohvalio za njegove partije. Jedino je na derbiju odigrao odlično, ostalo ispod svog nivoa. Ja bih lično volio da je ostao, ali imamo momke koji su spremni da ga zamijene.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:08 pm

JoseMourinho je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Sporazumno, na njegovu stetu.
Bgm na nasu je štetu ovo je veoma los potez, igrač kao zahirovic se ne pušta iz ekipe :( :(
ma hajd neka je bolji eniss sadikovic koji veze nema :)
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Krips
Postovi: 46
Pridružen/a: sri apr 20, 2016 8:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:08 pm

Igrač koji nas je koštao približno 100 000 KM a nismo ništa na kraju od njega dobili.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:09 pm

Ja se toliko nisam ni nasekirao,vjerujte da su mi se u mislima konstantno vrtile misli da ili ide Blagojević, ili Zahirović.
Zato mi nekako lakše pade ovaj rastanak sa Zahom,hvala mu za sve i sretno u nastavku karijere.Malo mi je krivo što nismo kakvu paru mogli uzeti.
Ali Radinović, Šećer su odlični igrači za našu ligu,apapsolutno će nadomjestiti Zahin odlazak,čak se nadam daa će i više pokazati.
Još kada sa strane imaš i jednog Dinu.. :karanje:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:09 pm

Ma bio je fakat loš zadnjih nekoliko utakmica, puno nepotrebnih ispucavanja. Mislim da je i sam toga bio svjestan a možda bi ga i klupa čekala sa novijm trenerom. Procijenio je situaciju i izabrao šta je za njega povoljnije. Spor mi je previše bio, na njegovoj poziciji nam treba neko brži, okretniji a to može igrati sada bilo ko.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:09 pm

Ako nista drugo nadam se da ovaj raskid znaci da ce Denis Zeric dobiti svoju priliku iduce sezone!!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:09 pm

zubanovic89 je napisao/la:Sad je Zahirovic klasa citavu polusezonu ljudi psuju mulalicu sto mu ne igra Zolotic. Ovdje kakav dobar psiholog da dodje imao bi brat bratu jedno 10 godina posla.
Ne mozes mijesati sta pise neko sta pisem ja i slicno. Ja iznosim avoje misljenje i ja nijednom nisam psovao mulalicu sto mu ne igra zolotic ako je neko drugi to nema veze samnom, a zaha jeste klasa ali mi je i drago sto ovo pokazuje da cemo se drzati toga da placamo koliko se mozemo pokriti

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:10 pm

JoseMourinho je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Sporazumno, na njegovu stetu.
Bgm na nasu je štetu ovo je veoma los potez, igrač kao zahirovic se ne pušta iz ekipe :( :(
Ne bih se slozio, uskoro ces se uvjeriti i zasto. :)
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:11 pm

Iskreno mnogo bi mi teže pao rastanak sa Lendrom ili Stevanovićem nego što je to slučaj sa Zahom. Imamo na njegovom mjestu momke koji će ga zamijeniti. Zaha sretno!
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:11 pm

Mislim da je @DANAN ovdje napisao da ce nam jedan odlazak tesko pasti, valjda je to ovo i nece biti odlazaka glavnih igraca vise
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:12 pm

Nismo puno izgubili, realno. Imao je veliku platu a nije se pokazao kao veliko pojacanje kakav je trebao biti. Osim derbija i jos par poteza na nekim utakmicama, nonsalantno se ponasao, kao da ga boli ***** i za Zeljom i za ligom a to nam ne treba. Sretno mu dalje, osim ako ne predje kod nekog od konkurenata.
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:12 pm

Ma lik imao strasnu platu,davno sam pisao da treba njega da prodamo za neke solidne pare i da uzmemo Redzica,ako treba i odstetu da platimo..Na njemu mozes zaraditi a Zahirovic je samo luksuz !
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:12 pm

cikazubo je napisao/la:Ma vala mozda me neko napadne, al Enis je meni s loptom tj ofanzivno Pirlo za Zahu, njega raja trpi samo na ime, nista on nije pokazao cijelu polueszonu, dobar samo za markirat igraca i to je to..
Slažem se, ja sam iskreno očekivao, obzirom na njegovo iskustvo da će pojesti sve, i pokazati da je vrijedan novca koji smo mu mjesečno plaćali. Međutim realno je jako malo pokazao, obzirom da je došao u takmičarskoj formi, za razliku od nekih drugih pojačanja koji po godinu tekme nisu odigrali. Sa novim trenerom izgubio je i svoj status nekoga sa imenom, trebao je jako raditi da bi se "možda" izborio za mjesto u ekipi. Smanjena primanja, i očito je vidio da je najbolje ispaliti se.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:13 pm

Kako ce valjati kad je u aksam dosao :palacdole:
 
Avatar
JoseMourinho
Postovi: 86
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 6:13 pm

storm_raider je napisao/la:
JoseMourinho je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Sporazumno, na njegovu stetu.
Bgm na nasu je štetu ovo je veoma los potez, igrač kao zahirovic se ne pušta iz ekipe :( :(
Ne bih se slozio, uskoro ces se uvjeriti i zasto. :)
Ma iskreno ne znam u sta cu se uvjeriti dojadi vise i ta Vasa misticnost, bolji je i od Uglješe i secerovica, realno stanje je da smo kvalitetnog igrača pustili, a po meni ako hoćeš napredak taj i sve sto idu uz njega ne smiješ tako se rjesavati igrača ;)

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 235 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija