Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:11 pm

manijak_do_kraja je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Ne kontam po kojem principu ce se davati prednost domaceg terena u ovom trecem krugu??
Koliko sam ja shvatio trokruzno tj. treci kurg ce zavisiti od mjesta na tabeli nakon odigranih 22 kola i onda ce klubovi zauzimati brojeve koji su ostvarili na tabeli. Npr Zeljo 1 uzima broj 1 itd. i onda ce se igrati po Bergerovim tablicama tj. 1-12; 2-11; 3-10; 4-9 itd. s tim da ce prvi broj biti domacin a drugi gost. Nadam se da sam dobro objasnio. :D
Mozda si ti dobro objasnio ali ja opet ne kontam :mrgreen: U tom trecem krugu ce se igrati sa svima i kada prvi bude igrao sa drugim, trecim, cetvrtim kako ce odluciti ko ce biti domacin..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:12 pm

ma taj sistem i bergerove tablice su skroz u redu i u potpunosti omogućuju regularno i ravnopravno takmičenje, sa najboljim šansama da pobijedi onaj ko je stvarno najbolji u 33 meča.

















kad je riječ o šahu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:14 pm

manijak_do_kraja je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Ne kontam po kojem principu ce se davati prednost domaceg terena u ovom trecem krugu??
Koliko sam ja shvatio trokruzno tj. treci kurg ce zavisiti od mjesta na tabeli nakon odigranih 22 kola i onda ce klubovi zauzimati brojeve koji su ostvarili na tabeli. Npr Zeljo 1 uzima broj 1 itd. i onda ce se igrati po Bergerovim tablicama tj. 1-12; 2-11; 3-10; 4-9 itd. s tim da ce prvi broj biti domacin a drugi gost. Nadam se da sam dobro objasnio. :D
Teško će ovo proči ;)
Skoro svuda gdje se igralo trokružno( i skoro svi su odustali od tog sistema) je o trečoj tekmi odlučivao međusobni skor iz prve dvije tekme . Znači parovi opstaju isti samo je domačinstvo razčičito.
Trokružno manje utakmica je plus za slabije pripremljene ekipe i ekipe sa malim fondom igrača.
Samim ti i slabiji nogomet.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:14 pm

Kakak god bude sistem u sledecoj sezoni savez mora ici na smanjivanje na deset klubova i cetverokruzni siatem.. To bi bilo najpostenije..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:15 pm

Treba nam uvest četverokružni sa 12 ekipa, i onda još četverokružno sa ligom za prvaka i opstanak i onda prve četiri ekipe igraju playoff, stim da se igra na tri dobijene.
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:17 pm

ali danas na treningu stavili ih da igraju u grupama seve i sad ovaj Lešnik je bio blizu mene pa sam mogao i da cujem upute i prije nego sto su krenuli znaci kad imas loptu ostali nek se trude da naprave trokut da uvijek ima slobodan igrac ,a oni sto se trude da uzmu loptu da pritiscu , i krenulo je to nisam brojao mrsko mi bilo ,ali cini mi se jedno 10 puta je zaustavljao da objasni sta je trokut i kako to funkcionise .. :rofl: :rofl:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:17 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Kakak god bude sistem u sledecoj sezoni savez mora ici na smanjivanje na deset klubova i cetverokruzni siatem.. To bi bilo najpostenije..
Teško če to biti jer divovi su glavni favoriti za 11. mjesto :) a Želik za 12. mjesto
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:18 pm

Model1964 je napisao/la:
manijak_do_kraja je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Ne kontam po kojem principu ce se davati prednost domaceg terena u ovom trecem krugu??
Koliko sam ja shvatio trokruzno tj. treci kurg ce zavisiti od mjesta na tabeli nakon odigranih 22 kola i onda ce klubovi zauzimati brojeve koji su ostvarili na tabeli. Npr Zeljo 1 uzima broj 1 itd. i onda ce se igrati po Bergerovim tablicama tj. 1-12; 2-11; 3-10; 4-9 itd. s tim da ce prvi broj biti domacin a drugi gost. Nadam se da sam dobro objasnio. :D
Teško će ovo proči ;)
Skoro svuda gdje se igralo trokružno( i skoro svi su odustali od tog sistema) je o trečoj tekmi odlučivao međusobni skor iz prve dvije tekme . Znači parovi opstaju isti samo je domačinstvo razčičito.
Trokružno manje utakmica je plus za slabije pripremljene ekipe i ekipe sa malim fondom igrača.
Samim ti i slabiji nogomet.
I šta ako pobjediš svaku utakmicu ili odigraš neriješeno, a nijednu ne izgubiš? Igrač 9 od 11 utakmica kući? Tako po tebi ispade.
Trokružno je sakat sistem, nepotpun i nepravedan.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:18 pm

Pa da, bolje igrati jednu više sa npr. Krupom (bez uvrede), nego jednu manje sa timovima iz vrha...Što će nam, dobro nam i ovako, finansijski svi prejaki, navijača gomilu, sve super, sjajno...Nevjerovatno...
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:19 pm

Ma to samo kod nas moze. Pa to niko u Evropi ne igra koliko znam :psujem:
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:19 pm

Po medjusobnom duelu teoretski mozes igrati sve utakmice kuci u trecem krugu sto je u najmanju ruku cudno..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:19 pm

LARS1921 je napisao/la:Treba nam uvest četverokružni sa 12 ekipa, i onda još četverokružno sa ligom za prvaka i opstanak i onda prve četiri ekipe igraju playoff, stim da se igra na tri dobijene.
Uz poluvrijeme po 60 minuta :ganja:
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:20 pm

DR.HOUSE je napisao/la:ali danas na treningu stavili ih da igraju u grupama seve i sad ovaj Lešnik je bio blizu mene pa sam mogao i da cujem upute i prije nego sto su krenuli znaci kad imas loptu ostali nek se trude da naprave trokut da uvijek ima slobodan igrac ,a oni sto se trude da uzmu loptu da pritiscu , i krenulo je to nisam brojao mrsko mi bilo ,ali cini mi se jedno 10 puta je zaustavljao da objasni sta je trokut i kako to funkcionise .. :rofl: :rofl:
O tom ponavljanju vježbi do besvjesti su mi pričali slo. treneri koji ih poznaju. Obzirom da je ovo početak :) a Ljeljak :) nikad ne odustaje..... :lol:
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:20 pm

Treba ih *ebati loše u trokružnom i zakucati se na prvo mjesto od pocetka i ne silaziti, pa nek namještaju ako mogu... :karanje:
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:22 pm

Model1964 je napisao/la:
DR.HOUSE je napisao/la:ali danas na treningu stavili ih da igraju u grupama seve i sad ovaj Lešnik je bio blizu mene pa sam mogao i da cujem upute i prije nego sto su krenuli znaci kad imas loptu ostali nek se trude da naprave trokut da uvijek ima slobodan igrac ,a oni sto se trude da uzmu loptu da pritiscu , i krenulo je to nisam brojao mrsko mi bilo ,ali cini mi se jedno 10 puta je zaustavljao da objasni sta je trokut i kako to funkcionise .. :rofl: :rofl:
O tom ponavljanju vježbi do besvjesti su mi pričali slo. treneri koji ih poznaju. Obzirom da je ovo početak :) a Ljeljak :) nikad ne odustaje..... :lol:
neka ,ali nije zato sto oni hoce da ponavljaju nego ovi ne kontaju pretesko skontati da se otkrijes kada neko ima loptu a ne svi za loptom :rofl:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:22 pm

Grbavica je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:
manijak_do_kraja je napisao/la: Koliko sam ja shvatio trokruzno tj. treci kurg ce zavisiti od mjesta na tabeli nakon odigranih 22 kola i onda ce klubovi zauzimati brojeve koji su ostvarili na tabeli. Npr Zeljo 1 uzima broj 1 itd. i onda ce se igrati po Bergerovim tablicama tj. 1-12; 2-11; 3-10; 4-9 itd. s tim da ce prvi broj biti domacin a drugi gost. Nadam se da sam dobro objasnio. :D
Teško će ovo proči ;)
Skoro svuda gdje se igralo trokružno( i skoro svi su odustali od tog sistema) je o trečoj tekmi odlučivao međusobni skor iz prve dvije tekme . Znači parovi opstaju isti samo je domačinstvo razčičito.
Trokružno manje utakmica je plus za slabije pripremljene ekipe i ekipe sa malim fondom igrača.
Samim ti i slabiji nogomet.
I šta ako pobjediš svaku utakmicu ili odigraš neriješeno, a nijednu ne izgubiš? Igrač 9 od 11 utakmica kući? Tako po tebi ispade.
Trokružno je sakat sistem, nepotpun i nepravedan.
Da baš tako :) Trudi se opd početka ili budi toliko jak da nadoknadiš propušteno.
Sistem je sakat i mislim da ga ne koristi više niko ili malo ko.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:24 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:Treba ih *ebati loše u trokružnom i zakucati se na prvo mjesto od pocetka i ne silaziti, pa nek namještaju ako mogu... :karanje:
tako je! :titula: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:29 pm

DR.HOUSE je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:
DR.HOUSE je napisao/la:ali danas na treningu stavili ih da igraju u grupama seve i sad ovaj Lešnik je bio blizu mene pa sam mogao i da cujem upute i prije nego sto su krenuli znaci kad imas loptu ostali nek se trude da naprave trokut da uvijek ima slobodan igrac ,a oni sto se trude da uzmu loptu da pritiscu , i krenulo je to nisam brojao mrsko mi bilo ,ali cini mi se jedno 10 puta je zaustavljao da objasni sta je trokut i kako to funkcionise .. :rofl: :rofl:
O tom ponavljanju vježbi do besvjesti su mi pričali slo. treneri koji ih poznaju. Obzirom da je ovo početak :) a Ljeljak :) nikad ne odustaje..... :lol:
neka ,ali nije zato sto oni hoce da ponavljaju nego ovi ne kontaju pretesko skontati da se otkrijes kada neko ima loptu a ne svi za loptom :rofl:
I da kontaju to moraju svaki put besprijekorno odraditi . Od 100 recimo 98 :)
Kada je odveo mlade SLo. na evropsko pričali su da su treninzi trajali po tri sata. Ponavljali su akcije da su djeca padala na nos. Zato su i otišli ;) . Jedan moj mladi komšo je brojao koliko je puta centriro na treningu. 106 puta... nije mogo spavat tu noč jer mu je penal bio pred očima :) To je normala standard za sve sportove u SLO. Što bi Janezi rekli :) Vaja dela mojstra.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:31 pm

ima li jos jedan trening danas?
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 14, 2016 2:32 pm

Model1964 je napisao/la:
DR.HOUSE je napisao/la:
Model1964 je napisao/la:
O tom ponavljanju vježbi do besvjesti su mi pričali slo. treneri koji ih poznaju. Obzirom da je ovo početak :) a Ljeljak :) nikad ne odustaje..... :lol:
neka ,ali nije zato sto oni hoce da ponavljaju nego ovi ne kontaju pretesko skontati da se otkrijes kada neko ima loptu a ne svi za loptom :rofl:
I da kontaju to moraju svaki put besprijekorno odraditi . Od 100 recimo 98 :)
Kada je odveo mlade SLo. na evropsko pričali su da su treninzi trajali po tri sata. Ponavljali su akcije da su djeca padala na nos. Zato su i otišli ;) . Jedan moj mladi komšo je brojao koliko je puta centriro na treningu. 106 puta... nije mogo spavat tu noč jer mu je penal bio pred očima :) To je normala standard za sve sportove u SLO. Što bi Janezi rekli :) Vaja dela mojstra.
neka neka samo rade vidi se odmah malo poboljsanje u kretanju kada ih vidim na kraju da jedva hodaju meni je to sve super :DD: :DD: :rofl: :rofl:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 229 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija