Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 12, 2016 6:14 pm

avlami97 je napisao/la:Rukovodstvo FK Željezničar će nakon završetka prve faze projekta izgradnje istočne tribine u septembru mjesecu 2016. godine, nastaviti s ulaganjem u infrastrukturu i unapređenje uslova za gledaoce na stadionu kako bi se u najkraćem mogućem roku stekli i uslovi za uvrštavanje Stadiona Grbavica u kategoriju 3, te kako bi u konačnici Grbavica postala dom A reprezentacije BiH. Projekti koji će se između ostalog realizovati su izgradnja južne tribine, postavka zatvorenog elektronskog sistema kontrole ulaznica na svim ulazima te ugradnja sistema video nadzora na stadionu.
http://fkzeljeznicar.ba/tadion-grbavica ... ona/20595/" target="_blank

Na liniji kontinuiranog ulaganja u infrastrukturu, FK Željezničar će u ovoj godini, iz vlastitih izvora sredstava, kao i iz sredstava sponzora, lokalne zajednice i institucija, te iz sredstava koja će se generisati iz posebnih projekata sa navijačima, započeti i završiti gradnju prve faze istočne tribine stadiona Grbavica.

U idućoj godini će početi i gradnja prve faze južne tribine. Krajnji cilj je da kroz poboljšanje uslova za navijače i igrače povećamo posjete navijača i podignemo kvalitet igre. Također, želimo omogućiti porodične posjete utakmicama i podići nivo sigurnosti svih posjetilaca. To su važni preduslovi da već ove godine na Stadionu Grbavica možemo ugostiti i reprezentativne selekcije.
http://fkzeljeznicar.ba/osvrt-na-poslov ... cem/19516/" target="_blank

EVO SVE LIJEPO PIŠE. PRESTANITE NAGAĐAT I PAMETOVAT.
NEMERE PRIJE ZORE SVANUT
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Alipasino
Postovi: 230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 12, 2016 6:53 pm

Realno sta ocekujete OD ovog sto imamo.Ja BI Bekrica otjero pod hitno samo iznosim misljenje dalje ako ovako ostane SA igrackim kadrom ili SA nova 2 igraca ne ocekujem titulu nego ponovo borbu za evropu samo iznosim svoje misljenje.Ovaj trener nece dugo.
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 12, 2016 7:00 pm

Alipasino je napisao/la:Realno sta ocekujete OD ovog sto imamo.Ja BI Bekrica otjero pod hitno samo iznosim misljenje dalje ako ovako ostane SA igrackim kadrom ili SA nova 2 igraca ne ocekujem titulu nego ponovo borbu za evropu samo iznosim svoje misljenje.Ovaj trener nece dugo.
Da se o Bekriću i složimo, ali ovo dalje mi tukne na vidovitog Milana :) . Probaj obrazložiti detaljnije svoje mišljenje.
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 12, 2016 7:01 pm

Alipasino je napisao/la:Realno sta ocekujete OD ovog sto imamo.Ja BI Bekrica otjero pod hitno samo iznosim misljenje dalje ako ovako ostane SA igrackim kadrom ili SA nova 2 igraca ne ocekujem titulu nego ponovo borbu za evropu samo iznosim svoje misljenje.Ovaj trener nece dugo.
Poezija ti za sada ide najbolje, trebao bi nastaviti sa tim :ganja:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 12, 2016 7:08 pm

Sve mi se čini da ću opet sutra nakon Lukavice, mokre glave kući ići.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 12, 2016 7:09 pm

Plava Porodica je napisao/la:Sve mi se čini da ću opet sutra nakon Lukavice, mokre glave kući ići.
Neće sutra ovoliko padati :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 12, 2016 7:14 pm

LARS1921 je napisao/la:
Alipasino je napisao/la:Realno sta ocekujete OD ovog sto imamo.Ja BI Bekrica otjero pod hitno samo iznosim misljenje dalje ako ovako ostane SA igrackim kadrom ili SA nova 2 igraca ne ocekujem titulu nego ponovo borbu za evropu samo iznosim svoje misljenje.Ovaj trener nece dugo.
Poezija ti za sada ide najbolje, trebao bi nastaviti sa tim :ganja:
:lol:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
sz21
Postovi: 231
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 5:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 12, 2016 7:24 pm

Jednom Zeljeznicaar, uvijek Zeljeznicar to je tako. I.O
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 12, 2016 7:25 pm

Jel trening na pomocnom ili? Da ne dolazim bzvze u 10h ako ce biti na glavnom terenu
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 12, 2016 7:34 pm

sz21 je napisao/la:[video]https://www.youtube.com/watch?v=Fjnhdbn9s4k[/video]
:shisha:
Upravo zavrsio s gledanjem, obavezno svako da pogleda ko nije. Taman da ubijete vrijeme do prozivke. Zanimljive stvari su recene u intervjuu :karanje:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 12, 2016 7:42 pm

Poruka Vedrana Vukotica na kraju za navijace:

''Dakle, ono sto bi ja porucio navijacima je prije svega da ostanu jedinstveni. Da je klub u jako kratkom vremenu ojacao i da u tom kratkom vremenu kad je klub ojacao to znaci da su neciji novcani tokovi prekinuti, da klub u ovom trenutku ima jako puno ljudi mozda koji ne misle dobro i koji na razne nacine pokusavaju da raznoraznim podmetanjima nekako ovu garnituru ljudi obeshrabre na neki nacin. Ali, zato nam je bitno da prepoznaju, jer ono sto odgovorno tvrdim je da je zaista ovako kako sam vam rekao, da nema licnih interesa, da je to klub koji danas posluje po jako dobrim i transparentnim praksama i zelim poruciti da cemo nastaviti i da se nadamo da ce klub prosperirati u svim svojim segmentima kao sto je bilo u proteklih sest mjeseci. ''
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1271
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 12, 2016 7:54 pm

Omar500 je napisao/la:Poruka Vedrana Vukotica na kraju za navijace:

''Dakle, ono sto bi ja porucio navijacima je prije svega da ostanu jedinstveni. Da je klub u jako kratkom vremenu ojacao i da u tom kratkom vremenu kad je klub ojacao to znaci da su neciji novcani tokovi prekinuti, da klub u ovom trenutku ima jako puno ljudi mozda koji ne misle dobro i koji na razne nacine pokusavaju da raznoraznim podmetanjima nekako ovu garnituru ljudi obeshrabre na neki nacin. Ali, zato nam je bitno da prepoznaju, jer ono sto odgovorno tvrdim je da je zaista ovako kako sam vam rekao, da nema licnih interesa, da je to klub koji danas posluje po jako dobrim i transparentnim praksama i zelim poruciti da cemo nastaviti i da se nadamo da ce klub prosperirati u svim svojim segmentima kao sto je bilo u proteklih sest mjeseci. ''

Jedinstveni, tačno takvi trebamo ostati. Nisam prije gledao ovaj intervju, pa sam ga sad s merakom pogledao. Tačno normalan insan može samo ponos osjetiti kada čuje sta i kako ljudi rade.
Država Željo
 
amerosm
Postovi: 81
Pridružen/a: pon feb 29, 2016 1:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 12, 2016 7:55 pm

Odlican interviju Vedrana ZNATE :D Vukotica...

Lijepo je imati upravu kluba koja ima zapadni nacin razmisljanja, a ne ovaj balkanski. Nego mene zanima ima li kakvih naznaka da se u klubu popuni i pozicija sportskog direktora ?
 
Avatar
mkulaglic
Postovi: 134
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:38 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned jun 12, 2016 7:57 pm

Omar500 je napisao/la:
sz21 je napisao/la:[video]https://www.youtube.com/watch?v=Fjnhdbn9s4k[/video]
:shisha:
Upravo zavrsio s gledanjem, obavezno svako da pogleda ko nije. Taman da ubijete vrijeme do prozivke. Zanimljive stvari su recene u intervjuu :karanje:
Sad mi moramo dati podršku upravi produženjem clanskih i uclanjivanjem onih koji se još uvijek premisljaju

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 12, 2016 8:00 pm

amerosm je napisao/la:Odlican interviju Vedrana ZNATE :D Vukotica...

Lijepo je imati upravu kluba koja ima zapadni nacin razmisljanja, a ne ovaj balkanski. Nego mene zanima ima li kakvih naznaka da se u klubu popuni i pozicija sportskog direktora ?
Pa prica se da se zeli to uraditi, ali nije bas to toliko jednostavno, naci pravog covjeka za kojeg mozes reci da ce uspjesno raditi. Doci ce nadam se, korak po korak :karanje:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 12, 2016 8:29 pm

Ostanimo jedinstveni, pogotovo u sljedecim danima, bice to veoma bitno za ovu Upravu i naseg Zelju. Nas, bez interesa, samo ljubav spaja.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 12, 2016 8:45 pm

Ko da je njemu u Sabijinom ista nastavnica predavala srpskohrvatski :)
Nije los interviju opustena atmosfera... i fino je cuti da se niko ne istice kao pojedinac nego uprava.

Sent from my Plavo Sokocalo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 12, 2016 9:13 pm

Hajde pišite nešto,bacite kakvu bombu,nemam šta čitat dok kahvu pijem.
I pitanje ako iko zna gdje je prozivka sutra?
Hoće li išta zvanična objavit,ko da su mi zaspali preko vikenda administratori na zvaničnoj...
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 12, 2016 9:25 pm

Ova sedmica ce biti aktivna, sutra prozivka, bice izjava, video, slike. Mozda tokom sedmice neki novi igrac, onda oko stadiona vezano za istok i ove završne radove. I u petak je skupština pa cemo vidjeti.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u ned jun 12, 2016 9:25 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jun 12, 2016 9:28 pm

Elegant je napisao/la:I u petak je skupština pa cemo vidjeti.
U subotu je skupština, 11:00.
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], SamoNapad i 226 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija