Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 10, 2016 12:12 pm

Jaka Sloboda, nema sta
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 10, 2016 12:13 pm

Znaci Džidić nista hajde onda Jahić ili Memiš.. :shisha:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 10, 2016 12:13 pm

Omar500 je napisao/la:Hoce li iko u Celiku ostati, eno otisao im i Karic. A sto se Dzidica tice, kad sam cuo da ima kafic u Zenici, znao sam da nema sanse da kod nas dodje. Pa oni bi mu ga sravnili sa zemljom.
Nego, gdje nalazite te slike? Okej fb, ali koja stranica?
Mislim da je Manijaci 1987.

Ma bola hodza beton, isti dzidic a mladji :D
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 10, 2016 12:15 pm

Omar500 je napisao/la:Hoce li iko u Celiku ostati, eno otisao im i Karic. A sto se Dzidica tice, kad sam cuo da ima kafic u Zenici, znao sam da nema sanse da kod nas dodje. Pa oni bi mu ga sravnili sa zemljom.
Nego, gdje nalazite te slike? Okej fb, ali koja stranica?

https://www.facebook.com/groups/958625907506786/

ima u ovoj grupi objavljuju slike
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 10, 2016 12:16 pm

Sloboda daje najvece plate u PL !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 10, 2016 12:18 pm

Kaze da je Husic bio najkonkretniji. Nadam se da naši imaju još boljeg u planu
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 10, 2016 12:20 pm

LARS1921 je napisao/la:Kaze da je Husic bio najkonkretniji. Nadam se da naši imaju još boljeg u planu
Ma 99% sam siguran da nije to razlog, nego zato sto je iz Zenice, igrac Celika, tamo ima biznis, porodicu. Pa oni vise mrze Sarajevo(kao grad) i klubove iz istog nego sto vole Zenicu ili Celik. Strasan animozitet. Vjerovatno zbog toga nije ni razmatrao da dolazi ovdje.
@phily
Hvala na proslijedjenoj grupi, evo jedna slika od prije dva dana, nisam vidio da je neko postavljao na forum, vidi se napredak u radovima po ovoj novoj slici. :karanje:

slika
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 10, 2016 12:31 pm

Uvijek je nezgodno kada mijenjas stopere. Znamo svi kako su lose izgledali Jasmin i Aco na pocetku dok se nisu uigrali. Svaki igrac koji dodje ce imati dosta problema na pocetku i treba vremena da se poslozi s ekipom, odbranom i tim partnerom na stoperu. Jako tezak izbor je pred Kosticem. Vidjeli smo da Bogicevic ne moze to ispratiti i da smo u zadnjim utakmicama izgledali ocajno nazad, a to ne moze biti do uigranosti, jer je iz utakmice u utakmicu bilo sve gore. Hodzurda izgleda zeli da ide, a uostalom i nije covjek na kojeg se mozes osloniti na toj poziciji, Kemo je jos uvijek jako mlad. Treba dobiti sto vise prilike da igra, ali bi bilo neozbiljno da se gurne odmah u vatru i da bude prvi izbor. Jos uvijek niko ne zna koliko taj momak moze jer nije dobio niti jednu priliku da igra. Sada je tesko naci nekog kvalitetnog jer vecina trazi nesto bolje, a onda kada im propadnu druge opcije vec su prosle pripreme i onda ko zna na sta ce to izaci.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 10, 2016 12:31 pm

Ravnaj Željo boli te k.... :ganja: :ganja:
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 10, 2016 12:36 pm

Ne znam sta kukate toliko.Nasli smo sta smo trazili,sacekajmo objavu(e) i to je to
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 10, 2016 12:37 pm

Ma mi odbili Dzidica, pa on otisao u Slobodu... :ganja:

Mi moramo dovesti nekog tog ranga sto prije kako bi se uklopio sa Acom do pocetka sezone. Sad kad to spominjem, ako ne izleti neki bas jak stoper, za prvih 11, sjest za sto opet sa Jasminom i probat ga ostavit, dobar par su bili on i Aco.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 10, 2016 12:37 pm

ja ne znam što vi svi otpisujete Hodžurdu. Ja ne znam nijednu tekmu da je bio loš. Lošiji je bio Bogičević. Odigrao par tekmi fenomenalno a par tekmi katastrofa. Hodža je svaku bio na nivou. MOže li jače tekme igrati to ne znamo, ali recimo protiv SLobode je on bolje djelovao nego Bogičević.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 10, 2016 12:42 pm

sergejevic je napisao/la:Uvijek je nezgodno kada mijenjas stopere. Znamo svi kako su lose izgledali Jasmin i Aco na pocetku dok se nisu uigrali. Svaki igrac koji dodje ce imati dosta problema na pocetku i treba vremena da se poslozi s ekipom, odbranom i tim partnerom na stoperu. Jako tezak izbor je pred Kosticem. Vidjeli smo da Bogicevic ne moze to ispratiti i da smo u zadnjim utakmicama izgledali ocajno nazad, a to ne moze biti do uigranosti, jer je iz utakmice u utakmicu bilo sve gore. Hodzurda izgleda zeli da ide, a uostalom i nije covjek na kojeg se mozes osloniti na toj poziciji, Kemo je jos uvijek jako mlad. Treba dobiti sto vise prilike da igra, ali bi bilo neozbiljno da se gurne odmah u vatru i da bude prvi izbor. Jos uvijek niko ne zna koliko taj momak moze jer nije dobio niti jednu priliku da igra. Sada je tesko naci nekog kvalitetnog jer vecina trazi nesto bolje, a onda kada im propadnu druge opcije vec su prosle pripreme i onda ko zna na sta ce to izaci.
Što kvalitetnij stoperi, brže se uigraju i uhodaju. Ja ne mogu zamisliti da naša očekivanja možemo graditi sa Bogijem u prvih 11 nikako. Po meni mi moramo naći stopera jačeg od Ace, dok bi Kemo bio 3 opcija i igrao bi kup. Inače jedna od najosjetljivijih pozicija, i mislim da nas je to koštalo slabijih rezultata na kraju prošle sezone, jer od povrede Ace je krenulo teško i nizbrdo, primali smo golove kada nismo smjeli i protiv ekipa od kojih nismo trebali. Bogi je ispuhao totalno i osim galame i nervoze, ništa nije donosio u igru.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 10, 2016 12:43 pm

AsharaK je napisao/la:Jaka Sloboda, nema sta
brate nema 36 sati kako ti se sloboda raspadala i komšije će umjesto njih u evropi...a ja ti odmah rekao stani, odvadi.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 10, 2016 12:43 pm

ponosannavas je napisao/la:ja ne znam što vi svi otpisujete Hodžurdu. Ja ne znam nijednu tekmu da je bio loš. Lošiji je bio Bogičević. Odigrao par tekmi fenomenalno a par tekmi katastrofa. Hodža je svaku bio na nivou. MOže li jače tekme igrati to ne znamo, ali recimo protiv SLobode je on bolje djelovao nego Bogičević.
hodzurda je sam trazio papire
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 10, 2016 12:48 pm

Ako nista ja sam onda za to da se Osmankoviću pruzi prilika da u tandemu sa Acom igra..Mislim da moze odlicno odigrati..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 10, 2016 12:48 pm

stoper je tu, samo trebamo sacekati na objavu
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 10, 2016 12:49 pm

1921.ba je napisao/la:
ponosannavas je napisao/la:ja ne znam što vi svi otpisujete Hodžurdu. Ja ne znam nijednu tekmu da je bio loš. Lošiji je bio Bogičević. Odigrao par tekmi fenomenalno a par tekmi katastrofa. Hodža je svaku bio na nivou. MOže li jače tekme igrati to ne znamo, ali recimo protiv SLobode je on bolje djelovao nego Bogičević.
hodzurda je sam trazio papire
Hodžura hoće da igra, i meni je to OK što hoće da ide. Nije loš kao treća opcija, ali jbg....teško je naći kvalitetnog stopera za klupu. To može biti neki mladi tek izašao iz juniora, ili neki veteran koji nema velikih očekivanja u karijeri više...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 10, 2016 12:50 pm

exdomorocki je napisao/la:Ne znam sta kukate toliko.Nasli smo sta smo trazili,sacekajmo objavu(e) i to je to
Daj nam sta nagovijesti ko je, sta je
Srcu draga, boja PLAVA !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 10, 2016 12:51 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
exdomorocki je napisao/la:Ne znam sta kukate toliko.Nasli smo sta smo trazili,sacekajmo objavu(e) i to je to
Daj nam sta nagovijesti ko je, sta je
niko ne zna, tako da bezveze pitamo

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], PlavaDobrinja1921 i 262 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija