Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 06, 2016 11:19 pm

[video]https://www.youtube.com/watch?v=cYUDqFR ... e=youtu.be[/video]

po zadatku storma

što se tiče jovičića, 99% utakmica igrao na Right Center Back, 1% ostalo
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23661
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 06, 2016 11:21 pm

LARS1921 je napisao/la:[video]https://www.youtube.com/watch?v=cYUDqFR ... e=youtu.be[/video]

po zadatku storma

što se tiče jovičića, 99% utakmica igrao na Right Center Back, 1% ostalo
Hvala legendo. Samo zamolite Larsona i on ce odraditi jos ovakvih videa.

@Larsone, napravi temu slobodno gdje ce biti samo video-i igraca. Zakljucaj je i samo ti postavljaj. Ko hoce video neka mu se javi ili na chat temi. Da ovu ne začatavamo bezveze.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 06, 2016 11:22 pm

Cekamo Mirsu da ozvanici Subica :DD:
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 06, 2016 11:35 pm

Jbt uletim na komp i pravo na forum nakon 4 sata i vidim 10 novih stranica,reko evo neko dos'o kad ono prc..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 06, 2016 11:36 pm

Okolele je napisao/la:Jbt uletim na komp i pravo na forum nakon 4 sata i vidim 10 novih stranica,reko evo neko dos'o kad ono prc..
I kod mene tako isto :rofl:
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 06, 2016 11:41 pm

joj nije valjda da se prizeljkuje toliko dzidic, koliko je njemu godina pa nije zaneti cc, imamo bogicevica koji je kao on
ako cemo dovodit neka to bude neko bolji od igraca koji su vec tu, mene raduje cinjenica da je novi sef dobar u radu sa mladima tako da ocekujem dobre partije od memije, mujage ali me strah za zerica i hasanovica imaju bas zajebanu konkurenciju
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 06, 2016 11:43 pm

Dzidic, tesko...
godrina je napisao/la:joj nije valjda da se prizeljkuje toliko dzidic, koliko je njemu godina pa nije zaneti cc, imamo bogicevica koji je kao on
ako cemo dovodit neka to bude neko bolji od igraca koji su vec tu, mene raduje cinjenica da je novi sef dobar u radu sa mladima tako da ocekujem dobre partije od memije, mujage ali me strah za zerica i hasanovica imaju bas zajebanu konkurenciju
Objektivno, Bogicevic nije ni blizu Dzidica. Meni je samo zao sto sa Memisevicem nismo uspjeli.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u pon jun 06, 2016 11:46 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23661
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 06, 2016 11:44 pm

Nazalost, Bogicevic nije bas toliko dobar.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 06, 2016 11:49 pm

sta ce nam igrac od 33 godine, ne znam mozda on jest dobar i bolji od bogija al za nesto vise nisam bas siguran
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 06, 2016 11:51 pm

storm_raider je napisao/la:Nazalost, Bogicevic nije bas toliko dobar.
Bogicevic u iducoj sezoni mora biti maximum trece rijesenje da ne kazem cetvrto iza Kemala. Znaci mi "moramo" dovesti stopera ovog ljeta koji ce odma uletiti u prvu postavi. Da li ce se tu zadrzati je do njega. Ali mora imati taj kvalitet. Bogicevic je vrlo dobra zamjena, odnosno opcija kad bas pocne goriti, ali mislenja sam da se ne treba gurati ni 50 posto kao ovog proljeca. Nadam se da ce Kostic procjeniti da Kemal, Denis, Dino, Kerim... i ostali omladinci imaju dovoljan kvalitet da im se sanse pruzaju odma, tako receno.

A ovi koji govore sta ce nam taj igrac on je star, ovo ono... pa sjetite se Guse kad se vratio medju stativama.. Od ogromne je vaznosti na tako krucijalnim pozicijama imati igraca od iskustva koji ce moci da prosljedi svoje znanje mladjem kolegi. Vrlo je bitno imati igrace koji su stariji, iskusniji jer na kraju krajeva omladinci uce od njih. Nemozes ti ocekivati da Kemal naprimjer nesto pametno nauci od Hodzurde il sta ja znam.. Naravno sad nemora znaciti ako je neko iskusan da posjeduje fantasticne fudbalske predispozicije ali kada su u pitanju igraci tipa Dzidica i Jahica oni su itekako bitni svakom klubu. Pa tako i nasem Zelji. Ne trebamo letiti i zamisljati se da smo prvaci svemira ko neki, jer nismo jos u stanju da postavljamo standarde te vrste. A hvala Bogu na dobrom smo putu...
Zadnja izmjena: sajo10, dana/u pon jun 06, 2016 11:53 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon jun 06, 2016 11:51 pm

godrina je napisao/la:sta ce nam igrac od 33 godine, ne znam mozda on jest dobar i bolji od bogija al za nesto vise nisam bas siguran
Ovaj igrao evropsku ligu sa Shakhtarom iz Kazahstana, dobio Celtica a Bogicevicu vrh karijere Zeljo i titula sa nama.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 06, 2016 11:52 pm

 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 06, 2016 11:52 pm

godrina je napisao/la:sta ce nam igrac od 33 godine, ne znam mozda on jest dobar i bolji od bogija al za nesto vise nisam bas siguran
Mrzim 31+ igrace, ali on i Jahic bi npr. sigurno bili pojacanja. Vjeruj mi. Ko god dovede Dzidica, bice mu pojacanje.
U svakom slucaju, tesko da ce nama, nefudbalski razlozi..
Bolji je od Bogija par pet puta.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23661
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 06, 2016 11:57 pm

LARS1921 je napisao/la:[video]https://www.youtube.com/watch?v=xmP4m4J ... e=youtu.be[/video]
Meni je strasno zao sto on vise nije dio ekipe, ocekivao sam od njega mnogo sl. sezone. Pa kada vidim ovaj posljednji gol, ne znam mnogo igraca u nasoj ligi koji bi se ovako snasli.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 07, 2016 12:01 am

Sretan rodjendan Larsoneeee hvala ti za klipoveeee
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24761
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 07, 2016 12:03 am

Minjore je napisao/la:Sretan rodjendan Larsoneeee hvala ti za klipoveeee
Samo zato? :(
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 07, 2016 12:06 am

Trebaju nam ti 'stariji' igrači iz prostog razloga je njih ne trebaš čekati da prorade i slično. Cilj je titula i lakše će nam biti sa provjerenim igračima, trebaju na igrači za instant uspjeh, pa ćemo kasnije vidjeti šta i kako dalje.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 07, 2016 12:09 am

Je li sto posto sigurno da se liga 12 igra dvokruzno, pa onda liga za prvaka/opstanak? Ne bi me cudilo da se odluce za trokruzni sistem na kraju :O
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 07, 2016 12:10 am

Odlaskom Tiaga, mi smo oslabljeni na najslabijoj poziciji u timu. Mora doci neka klasa na tu pozijicu, nema druge.

P.S. LArs sve najbolje, nek je sretan, da u ovoj godini podignemo :titula: :titula: :titula:
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 07, 2016 12:12 am

Halvadzic ce nadmasiti Tiaga ;) Necemo ni osjetiti odlazak njegov :P hahah. Naravno i ja bi volio da nije otisao al sta je tu je. :) Mirza na tebe je red! Nemoj me razocarati! :karanje:

Online

Trenutno korisnika/ca: BrUDA, Google [Bot] i 78 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija