Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 03, 2016 6:56 pm

Eh sta reci na ovo, stvarno neocekivano. Po meni nije neki igrac, ne znam zasto smo ga doveli, kakvi su planovi samo da mi je znati. Vjerovatn Ugljesa nista, ali ako trebam birati izmedju njih 2, onda bi bio za Ugljesu. Ili ce doci i Ugljesa i ovaj, a otici Zaha ili Blagoje, sto mi se jos vise ne svidja. Mislim da Ugljesom i Adnanom ne mozemo nadomjestiti nedostatak jednog od ova dva sadasnja igraca.
Podrska upravi, valjda znaju sta rade.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 03, 2016 6:58 pm

Ugljesa je za ovog Xabi Alonso.
 
Avatar
miretm
Postovi: 28
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 03, 2016 6:58 pm

diego1921 je napisao/la:Ja mislim da Zahirovic ide , sigurno nije pristao da mu se smanji plata ! Jel ovome Husaric menadjer ?
I Bekric.........
19TM87 ZAVIDOVICI
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 03, 2016 6:59 pm

Kapiten je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:@Kapiten :rofl:
Sto se tice Šećerovica i Radinovica imam neki osjećaj da nas Blagojevic napušta i da se priprema teren za njegov odlazak.
sta je smijesno ba :mrgreen: razboljet cu se ako mi Ćelo ode
Ma zbog starog..fakat su teški za objasnit im neke stvari :(
Nema veze idemo dalje daj nam krilo i stopera pa da počnemo :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 03, 2016 6:59 pm

Da Ugljesa ne postane nas novi Kajkut :lol:
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 03, 2016 7:00 pm

Ne znam odakle odjednom dileme oko Uglješe, neki dan svi portali osim zvanične prenijeli da je potpisao, otac mu na fejsu ono piše...nije se valjda ugovor zagubio..
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 03, 2016 7:01 pm

Vidjet cemo u narednim danima za Ugljesu, ovaj Secerovic je neocekivana prinova - nije on bio toliko los u Radniku.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 03, 2016 7:03 pm

arelinho je napisao/la:Iskreno se nadam da ce uprava dovesti jos 7 igraca, a da nas nijedan igrac nece napustiti. Ovo je cisto za ove sto se brinu koliko igraca imamo u ekipi.
:palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore:
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 03, 2016 7:05 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Imali smo i bez njega dovoljno veznjaka al u svakom slucaju neka mu je sa srecom..

Pa i nije boom, da se ne lazemo.. Fina prinova..
Vala nije ni Huusic bio boom pa smo ga proslavili ko Marcela :mrgreen:
Ja nisam.. I o Husicu imam slicno misljenje s tim da je Husic doveden na deficitarnoj poziciji.. Ne kazem ja da je Secerovic los, daleko od toga ali imamo podosta igraca u sredini.. Vjerovatno ce biti odlazaka ali nije dobro puno mijenjati pa opet cekati da se ekipa uigra.. Ovaj Secerovic bi po svemu sudeci trebao biti jako dobar sto se fizicke spreme tice.. Ima o je fine role i u Holandiji i u Austriji a znamo da se tamo igra sa dosta trcanja..
Meni on ne izgleda lose , dosta trci hoce i udariti a nije neki ni tokmak sto se tice znanja. Ima teren nek pokaze momak sta zna ili ne zna..Ne znam cemu sranja, pljujemo po ljudima koji su ga doveli ! Ne kosta puno a imas solidnog igraca a niko od nas ne zna kakvu formaciju Milos preferira , kakve igrace, kakav fudbal igra i td,. Puna podrska Adnanu, Milosu i upravi ! Nemojte davati materijala Aldinu , Violini i kompaniji ! Hvala
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 03, 2016 7:06 pm

Imaće Kostić posla, biće ovde svega što se tiće igračkog kadra. Kada je okupljanje, ovo sve treba ranije vratiti sa godišnjih.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 03, 2016 7:06 pm

Isti je menadzer njemu i Damiru Sadikovicu (kao i npr. Scuku, Bevabu, Handzicu, itd.), prema transfermarketu, da nece ovaj negdje?
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 03, 2016 7:07 pm

Dolina je napisao/la:Imaće Kostić posla, biće ovde svega što se tiće igračkog kadra. Kada je okupljanje, ovo sve treba ranije vratiti sa godišnjih.
13.6.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 03, 2016 7:07 pm

Ja se nadam da ce uprava dovesti jos 7 igraca, al da bar jednu utakmicu uzivo pogledaju, igraca kojeg planiraju dovest.. Ne mogu se igraci dovoditi preko clanaka placenih na portalima, i preko videa sa jutuba, treba se neko zaduziti, gledati igraca uzivo, sve fino istraziti, pa onda dovesti.. ccccccc
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 03, 2016 7:08 pm

arelinho je napisao/la:Iskreno se nadam da ce uprava dovesti jos 7 igraca, a da nas nijedan igrac nece napustiti. Ovo je cisto za ove sto se brinu koliko igraca imamo u ekipi.
:!:
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 03, 2016 7:09 pm

Secerovic nije los, puno trci, bori se. Prije bi rekao da sa Ugljesom nismo uspjeli dogovoriti nego da ce nas neko napustiti.
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 478
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 03, 2016 7:09 pm

IvanOsim je napisao/la:Ja se nadam da ce uprava dovesti jos 7 igraca, al da bar jednu utakmicu uzivo pogledaju, igraca kojeg planiraju dovest.. Ne mogu se igraci dovoditi preko clanaka placenih na portalima, i preko videa sa jutuba, treba se neko zaduziti, gledati igraca uzivo, sve fino istraziti, pa onda dovesti.. ccccccc
a ti znas kako su ga doveli i gledali :rofl: :rofl: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
pa sta se ovo desava :r :r :r :r :r :r
UPRAVA NAPOLJE(otisli)
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA(zaboravili povesti)
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 03, 2016 7:09 pm

Ne dođe li Uglješa bojim se za Ajzeino zdravlje
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 03, 2016 7:09 pm

Ovaj momak je došao kao grom iz vedra neba i malo me naveo na razmišljanje. Možda mijenjamo jedan kurs, jedan mentalitet koji je ustaljen na ovim prostorima, posebno u našoj ligi. Prije ove polusezone smo mislili da smo pretjerali, a zapravo nismo, što zbog suspenzija i povreda, što zbog Edisovog forsiranja određenog broja igrača. Možda postanemo Bayern, fb-om kruži slika Bayernovih igrača u polju, pa na svakoj poziciji imaš 2-3 strašna igrača. Mi smo navikli da imamo prvi tim i još 5-6 igrača koji iole igraju, većinom se mijenja veza, evenutalno napadač. U našem slučaju kad imaš ubojicu Lendrića onda ga mijenjaš samo kad imaš siguran rezultat. Ali, što bismo imali ustaljenih 11? Zašto jednu utakmicu ne bi počinjao Memija na desnom beku, jednu Siniša, pa nekad i Stana... pa onda Hervas, Dado i Bekrić na ofanzivnom veznom. Navikli smo da imamo jednog igrača u formi, a drugog da ga mijenja kad se umori, a zamjena je duplo manje kvalitetna. Naravno, nećemo prvih 11 mijenjati svaku tekmu, ali s velikim brojem igrača i izmjena možemo imati više formacija, više odmornih igrača i samim tim teže se protivniku pripremati za nas, jer ne zna šta ćemo izvesti na teren.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 03, 2016 7:11 pm

Raduje sto je momak igrao konstantno zadnje 3,4 godine u jacim ligama od ove, mada u Radniku se nije isticao kao neki od ovih jacih igraca, ali to nista ne znaci, slicno kao i sa Blagojevicem. Sretno ŠEĆERU :zeljeznicar1:
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jun 03, 2016 7:12 pm

Hurmasica je napisao/la:Ne dođe li Uglješa bojim se za Ajzeino zdravlje
:lol: :lol:
Ma ne vjerujem da se nesto izjalovilo sada. Dogovoren je davno...
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 176 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija