Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2016 1:22 pm

shzna je napisao/la:-----------------------------------------Veca
Siniša------------------Aco----------------------------Jahić------------------Husić
-----------------------------------------Zahirović
-------------------------Blagojević--------------------Hervas
---Stevanović---------------------------------------------------------------?------
-----------------------------------------Lendrić


:karanje:
-----------------------------------------Veca(Jahic)
Siniša(Jahic)------------------Aco(Jahic)----------------------------Jahić------------------Husić(Jahic)
-----------------------------------------Zahirović(Jahic)
-------------------------Blagojević(Jahic)--------------------Hervas(Jahic)
---Stevanović(Jahic)---------------------------------------------------------------?(Jahic)------
-----------------------------------------Lendrić(Jahic)
ako se povrijedi neko :ganja:
 
Avatar
Plavo - Bijeli
Postovi: 401
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 11:47 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2016 1:25 pm

Dzidic, nationality:

Bosnia
Kazakhstan :D
BOG BOSNA I BOSNJACI
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2016 1:28 pm

evo najavljuju u utorak na mrezi opet mozgove iz drustva :rofl: :rofl:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2016 1:29 pm

irfo je napisao/la:
shzna je napisao/la:-----------------------------------------Veca
Siniša------------------Aco----------------------------Jahić------------------Husić
-----------------------------------------Zahirović
-------------------------Blagojević--------------------Hervas
---Stevanović---------------------------------------------------------------?------
-----------------------------------------Lendrić


:karanje:
-----------------------------------------Veca(Jahic)
Siniša(Jahic)------------------Aco(Jahic)----------------------------Jahić------------------Husić(Jahic)
-----------------------------------------Zahirović(Jahic)
-------------------------Blagojević(Jahic)--------------------Hervas(Jahic)
---Stevanović(Jahic)---------------------------------------------------------------?(Jahic)------
-----------------------------------------Lendrić(Jahic)
ako se povrijedi neko :ganja:
:rofl1: :rofl1: :rofl1: Nadam se da ce biti nesto od toga, ali prvo sefa tog da dobijemo! Prije se Papa izabere nego sef u Zelji :cigara:
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2016 1:29 pm

Plava lokomotiva ide naprijed jedno stoljece. Ovaj klub je stariji od svih politickih partija, mnogo stariji od ove drzave, od one prije, pa i one prije te. Jedan sasvim obican klub, onako nastao iz ljubavi prema fudbalu, iz srca naroda, a rastao iz prkosa ovim "velikanima." Ovaj klub nije nastao da osvaja titule, da kupuje igrace, da odgaja neke "zvijezde." Nastao je da cuva prave vrijednosti, da odgaja velike ljude, a ti ljudi danas imaju svoje mjesto u svijetu. Ivica Osim je legenda u nekom tamo Japanu, kazu zemlja gdje sunce izlazi. Mesa je selektor reprezentacije, covjek postovan u Francuskoj, Josip Katalinski je igrao za reprezentaciju svijeta uz nekog Euzebija i Pelea, Edin Dzeko jedan od najboljih napadaca u posljednjih desetak godina, Refik Sabanadzovic osvojio Ligu Prvaka cime se ne mogu pohvaliti Toti, Ibrahimovic i mnogi drugi o kojima sve znamo. Sve te ljude veze samo Zeljo, a svi oni se kontantno vracaju tamo gdje pripadaju, gdje svi mi pripadamo, u "Dolinu cupova." Kazu neko mjesto gdje su se vodile najzesce borbe, u nekom Vijetnamu o kojem znamo samo ponesto iz filmova Marlon Branda.

Oduvijek sam mislio da to nema veze s ratom, da je nasa "dolina" mjesto gdje se vode borbe za tu loptu, za cast, za ponos, za narod, za djecaka koji drhti slusajuci huk lokomotive dok plavi momci, odrasli na sljaci Grbavice, dovedeni iz provincija, iz malih klubova oko Sarajeva, tuku "velikane." Onda cijeli zivot prodje pred ocima, osjetis onu srecu kada stari kaze: "Idemo." Naravno misleci da idemo na utakmicu. Onda, kao ukopan cekas da ti stara obuce gotovo svaku majicu iz ormara, dvoje-troje carape, kaze: "Zna i u Maju zapuhati." Vidis rijeku ljudi kako se slijeva prema stadionu, guzva na ulazu, vidis komadic neba iz one mase jer si najmanji, onda vidis jednog debelog ciku kako razgrce narod oko tebe. "Pazi malo," vice on dok ti oslobadja prolaz. " Nek mali udje."

Znas samo da je Zeljo najveci klub na svijetu, da to vise nigdje neces naci, a pomislis na Real samo kada sanjas nesudjeno finale Kupa Uefa osamedeset pete. Sreca njihova pa nisu udarili na Zelju, a plamen ti gori u ocima. Nije to neka romantika, stih Puskina, ili metafora, to je plamen na zapadu Grbavice devedest i druge. Onaj Maj u kojem zna zapuhati, isti Maj u kojem je trebao pasti Real Madrid sedam godina prije, ali spasise "kraljevski klub" od "klase radnicke." Tako mi Maj osta najmrzi mjesec, kazu: proljece, cvijeta cvijece, zelenilo kao iz bajke, a ja svakog Maja obucem pola stvari iz ormara, dvoje-troje carape i zaputim se prema "dolini." Tako prolaze godine, a nista se ne mjenja, pjeva se Tifina pjesma sa suzama u ocima. Jos uvijek ti se cini da sve oko tebe gori, ona drvena tribina, oronuli istok i suma iznad juga. Niko vise ne masta o finalu s Realom, o titulama i pobjedama, samo jedan san smo imali: da gledamo Evropu na nasoj Grbavici. To ce biti pobjeda veca i od one nad Dinamom iz Minska, veca od one na JNA sedamdeset druge, to ce biti jos jedna pobjeda klase radnicke nad "velikanima."

"Neki ljudi opasni, opasni ko zmaj, srusili bi taj "plavi" mali raj..." grmi sa Juga, s Dzildine tribine. "No nece, nece bome moc..." poruka za sve oni koje misle zaustaviti plavu lokomotivu. Mi sanjamo svoje snove, stolica po stolica za Evropsku Grbavicu, cigla po cigla, kamen po kamen, ali mi cemo je napraviti. Cekamo godinama, nije problem, imamo mi vremena, ali vi nemate. Moj stari je ucestvovao jednom u gradnji naseg hrama, uvijek je u mojim mislima, pokazao mi je naljepse mjesto, "nase mjesto." Ja cu ucestvovati u obnavljanju, dugujem mu toliko, a moj sin ce ako Bog da gledati Zelju kako igra Kup Uefa u "dolini." Uvijek ce se pamtiti, a vama koji serete s druge strane pitanje: Ko ce se vas sjecati? Ko ce na vas misliti kada dodje na Grbavicu? Da li te pare koje mislite uzeti vrijede obraza i casti? Je li vas stid svih zivota koji su ugaseni da bi mi danas slobodno hodali svojim gradom? Je li vam tesko kad sa Bristola na "nju" gledate?

Da se razjasni jos jedna stvar.
Boli nas neka stvar za titule, za to sto necemo igrati Evropu ove godine, boli nas sto su neki "mali" klubovi ispred nas. Ne volimo mi Zelju zbog rezultata. Mi volimo Zelju jer smo naucili, jer pripadamo tamo, a porodica je najvaznija. Nama je bitno sto je prvak drzave prije mjesec dosao u "dolinu" i igrao na bod, branio se do zadnje minute, sjevale su precke i stative, a mi kao peti na tabeli. Bas kao nekada. Prvak svijeta primi tri komada od Zeljinih djecaka i Nikole Nikica. Klasa radnicka.
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2016 1:31 pm

irfo je napisao/la:evo najavljuju u utorak na mrezi opet mozgove iz drustva :rofl: :rofl:
ne treba im pridodavati paznju, neka ih, nek pricaju sta hoce :D sto im manje pridodajemo paznje, manje su znacajni :palacgore:
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
manijak_do_kraja
Postovi: 178
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 5:59 pm
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2016 1:32 pm

slika

Zar nije Kosoric na okupljanju reprezentacije il sam ja prolupao? :D
Mi smo Željini, Željo je naš!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2016 1:33 pm

sergejevic je napisao/la:Plava lokomotiva ide naprijed jedno stoljece. Ovaj klub je stariji od svih politickih partija, mnogo stariji od ove drzave, od one prije, pa i one prije te. Jedan sasvim obican klub, onako nastao iz ljubavi prema fudbalu, iz srca naroda, a rastao iz prkosa ovim "velikanima." Ovaj klub nije nastao da osvaja titule, da kupuje igrace, da odgaja neke "zvijezde." Nastao je da cuva prave vrijednosti, da odgaja velike ljude, a ti ljudi danas imaju svoje mjesto u svijetu. Ivica Osim je legenda u nekom tamo Japanu, kazu zemlja gdje sunce izlazi. Mesa je selektor reprezentacije, covjek postovan u Francuskoj, Josip Katalinski je igrao za reprezentaciju svijeta uz nekog Euzebija i Pelea, Edin Dzeko jedan od najboljih napadaca u posljednjih desetak godina, Refik Sabanadzovic osvojio Ligu Prvaka cime se ne mogu pohvaliti Toti, Ibrahimovic i mnogi drugi o kojima sve znamo. Sve te ljude veze samo Zeljo, a svi oni se kontantno vracaju tamo gdje pripadaju, gdje svi mi pripadamo, u "Dolinu cupova." Kazu neko mjesto gdje su se vodile najzesce borbe, u nekom Vijetnamu o kojem znamo samo ponesto iz filmova Marlon Branda.

Oduvijek sam mislio da to nema veze s ratom, da je nasa "dolina" mjesto gdje se vode borbe za tu loptu, za cast, za ponos, za narod, za djecaka koji drhti slusajuci huk lokomotive dok plavi momci, odrasli na sljaci Grbavice, dovedeni iz provincija, iz malih klubova oko Sarajeva, tuku "velikane." Onda cijeli zivot prodje pred ocima, osjetis onu srecu kada stari kaze: "Idemo." Naravno misleci da idemo na utakmicu. Onda, kao ukopan cekas da ti stara obuce gotovo svaku majicu iz ormara, dvoje-troje carape, kaze: "Zna i u Maju zapuhati." Vidis rijeku ljudi kako se slijeva prema stadionu, guzva na ulazu, vidis komadic neba iz one mase jer si najmanji, onda vidis jednog debelog ciku kako razgrce narod oko tebe. "Pazi malo," vice on dok ti oslobadja prolaz. " Nek mali udje."

Znas samo da je Zeljo najveci klub na svijetu, da to vise nigdje neces naci, a pomislis na Real samo kada sanjas nesudjeno finale Kupa Uefa osamedeset pete. Sreca njihova pa nisu udarili na Zelju, a plamen ti gori u ocima. Nije to neka romantika, stih Puskina, ili metafora, to je plamen na zapadu Grbavice devedest i druge. Onaj Maj u kojem zna zapuhati, isti Maj u kojem je trebao pasti Real Madrid sedam godina prije, ali spasise "kraljevski klub" od "klase radnicke." Tako mi Maj osta najmrzi mjesec, kazu: proljece, cvijeta cvijece, zelenilo kao iz bajke, a ja svakog Maja obucem pola stvari iz ormara, dvoje-troje carape i zaputim se prema "dolini." Tako prolaze godine, a nista se ne mjenja, pjeva se Tifina pjesma sa suzama u ocima. Jos uvijek ti se cini da sve oko tebe gori, ona drvena tribina, oronuli istok i suma iznad juga. Niko vise ne masta o finalu s Realom, o titulama i pobjedama, samo jedan san smo imali: da gledamo Evropu na nasoj Grbavici. To ce biti pobjeda veca i od one nad Dinamom iz Minska, veca od one na JNA sedamdeset druge, to ce biti jos jedna pobjeda klase radnicke nad "velikanima."

"Neki ljudi opasni, opasni ko zmaj, srusili bi taj "plavi" mali raj..." grmi sa Juga, s Dzildine tribine. "No nece, nece bome moc..." poruka za sve oni koje misle zaustaviti plavu lokomotivu. Mi sanjamo svoje snove, stolica po stolica za Evropsku Grbavicu, cigla po cigla, kamen po kamen, ali mi cemo je napraviti. Cekamo godinama, nije problem, imamo mi vremena, ali vi nemate. Moj stari je ucestvovao jednom u gradnji naseg hrama, uvijek je u mojim mislima, pokazao mi je naljepse mjesto, "nase mjesto." Ja cu ucestvovati u obnavljanju, dugujem mu toliko, a moj sin ce ako Bog da gledati Zelju kako igra Kup Uefa u "dolini." Uvijek ce se pamtiti, a vama koji serete s druge strane pitanje: Ko ce se vas sjecati? Ko ce na vas misliti kada dodje na Grbavicu? Da li te pare koje mislite uzeti vrijede obraza i casti? Je li vas stid svih zivota koji su ugaseni da bi mi danas slobodno hodali svojim gradom? Je li vam tesko kad sa Bristola na "nju" gledate?

Da se razjasni jos jedna stvar.
Boli nas neka stvar za titule, za to sto necemo igrati Evropu ove godine, boli nas sto su neki "mali" klubovi ispred nas. Ne volimo mi Zelju zbog rezultata. Mi volimo Zelju jer smo naucili, jer pripadamo tamo, a porodica je najvaznija. Nama je bitno sto je prvak drzave prije mjesec dosao u "dolinu" i igrao na bod, branio se do zadnje minute, sjevale su precke i stative, a mi kao peti na tabeli. Bas kao nekada. Prvak svijeta primi tri komada od Zeljinih djecaka i Nikole Nikica. Klasa radnicka.
:cry: :klanjase2: :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2016 1:34 pm

Plavo - Bijeli je napisao/la:Dzidic, nationality:

Bosnia
Kazakhstan :D
Dzidic je Borat.. :rofl:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2016 1:35 pm

manijak_do_kraja je napisao/la:slika

Zar nije Kosoric na okupljanju reprezentacije il sam ja prolupao? :D
On, Stevanović, Bekić i Kožulj čini mi se će se priključiti kasnije.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2016 1:36 pm

Udjuh greskom,na onaj "anamo" forum.Ne dao Bog nikome mozgova,pa ni divovima ne pozeliti ono.
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
manijak_do_kraja
Postovi: 178
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 5:59 pm
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2016 1:37 pm

Ahaa, onda je njih pozvao na onaj Kirin kup. Hvala na odg. :D
Mi smo Željini, Željo je naš!
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2016 1:42 pm

@sergejevic, kapa dole majstore
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2016 1:44 pm

Hurmasica je napisao/la:
sergejevic je napisao/la:Plava lokomotiva ide naprijed jedno stoljece. Ovaj klub je stariji od svih politickih partija, mnogo stariji od ove drzave, od one prije, pa i one prije te. Jedan sasvim obican klub, onako nastao iz ljubavi prema fudbalu, iz srca naroda, a rastao iz prkosa ovim "velikanima." Ovaj klub nije nastao da osvaja titule, da kupuje igrace, da odgaja neke "zvijezde." Nastao je da cuva prave vrijednosti, da odgaja velike ljude, a ti ljudi danas imaju svoje mjesto u svijetu. Ivica Osim je legenda u nekom tamo Japanu, kazu zemlja gdje sunce izlazi. Mesa je selektor reprezentacije, covjek postovan u Francuskoj, Josip Katalinski je igrao za reprezentaciju svijeta uz nekog Euzebija i Pelea, Edin Dzeko jedan od najboljih napadaca u posljednjih desetak godina, Refik Sabanadzovic osvojio Ligu Prvaka cime se ne mogu pohvaliti Toti, Ibrahimovic i mnogi drugi o kojima sve znamo. Sve te ljude veze samo Zeljo, a svi oni se kontantno vracaju tamo gdje pripadaju, gdje svi mi pripadamo, u "Dolinu cupova." Kazu neko mjesto gdje su se vodile najzesce borbe, u nekom Vijetnamu o kojem znamo samo ponesto iz filmova Marlon Branda.

Oduvijek sam mislio da to nema veze s ratom, da je nasa "dolina" mjesto gdje se vode borbe za tu loptu, za cast, za ponos, za narod, za djecaka koji drhti slusajuci huk lokomotive dok plavi momci, odrasli na sljaci Grbavice, dovedeni iz provincija, iz malih klubova oko Sarajeva, tuku "velikane." Onda cijeli zivot prodje pred ocima, osjetis onu srecu kada stari kaze: "Idemo." Naravno misleci da idemo na utakmicu. Onda, kao ukopan cekas da ti stara obuce gotovo svaku majicu iz ormara, dvoje-troje carape, kaze: "Zna i u Maju zapuhati." Vidis rijeku ljudi kako se slijeva prema stadionu, guzva na ulazu, vidis komadic neba iz one mase jer si najmanji, onda vidis jednog debelog ciku kako razgrce narod oko tebe. "Pazi malo," vice on dok ti oslobadja prolaz. " Nek mali udje."

Znas samo da je Zeljo najveci klub na svijetu, da to vise nigdje neces naci, a pomislis na Real samo kada sanjas nesudjeno finale Kupa Uefa osamedeset pete. Sreca njihova pa nisu udarili na Zelju, a plamen ti gori u ocima. Nije to neka romantika, stih Puskina, ili metafora, to je plamen na zapadu Grbavice devedest i druge. Onaj Maj u kojem zna zapuhati, isti Maj u kojem je trebao pasti Real Madrid sedam godina prije, ali spasise "kraljevski klub" od "klase radnicke." Tako mi Maj osta najmrzi mjesec, kazu: proljece, cvijeta cvijece, zelenilo kao iz bajke, a ja svakog Maja obucem pola stvari iz ormara, dvoje-troje carape i zaputim se prema "dolini." Tako prolaze godine, a nista se ne mjenja, pjeva se Tifina pjesma sa suzama u ocima. Jos uvijek ti se cini da sve oko tebe gori, ona drvena tribina, oronuli istok i suma iznad juga. Niko vise ne masta o finalu s Realom, o titulama i pobjedama, samo jedan san smo imali: da gledamo Evropu na nasoj Grbavici. To ce biti pobjeda veca i od one nad Dinamom iz Minska, veca od one na JNA sedamdeset druge, to ce biti jos jedna pobjeda klase radnicke nad "velikanima."

"Neki ljudi opasni, opasni ko zmaj, srusili bi taj "plavi" mali raj..." grmi sa Juga, s Dzildine tribine. "No nece, nece bome moc..." poruka za sve oni koje misle zaustaviti plavu lokomotivu. Mi sanjamo svoje snove, stolica po stolica za Evropsku Grbavicu, cigla po cigla, kamen po kamen, ali mi cemo je napraviti. Cekamo godinama, nije problem, imamo mi vremena, ali vi nemate. Moj stari je ucestvovao jednom u gradnji naseg hrama, uvijek je u mojim mislima, pokazao mi je naljepse mjesto, "nase mjesto." Ja cu ucestvovati u obnavljanju, dugujem mu toliko, a moj sin ce ako Bog da gledati Zelju kako igra Kup Uefa u "dolini." Uvijek ce se pamtiti, a vama koji serete s druge strane pitanje: Ko ce se vas sjecati? Ko ce na vas misliti kada dodje na Grbavicu? Da li te pare koje mislite uzeti vrijede obraza i casti? Je li vas stid svih zivota koji su ugaseni da bi mi danas slobodno hodali svojim gradom? Je li vam tesko kad sa Bristola na "nju" gledate?

Da se razjasni jos jedna stvar.
Boli nas neka stvar za titule, za to sto necemo igrati Evropu ove godine, boli nas sto su neki "mali" klubovi ispred nas. Ne volimo mi Zelju zbog rezultata. Mi volimo Zelju jer smo naucili, jer pripadamo tamo, a porodica je najvaznija. Nama je bitno sto je prvak drzave prije mjesec dosao u "dolinu" i igrao na bod, branio se do zadnje minute, sjevale su precke i stative, a mi kao peti na tabeli. Bas kao nekada. Prvak svijeta primi tri komada od Zeljinih djecaka i Nikole Nikica. Klasa radnicka.
:cry: :klanjase2: :zeljeznicar1:
sav sam se najezio
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2016 1:47 pm

alal ti vera za post @sergejevic..

Aco Nedo Eldar Colic i jos jedan, sjede zajebavaju se u cheersu neku noc..
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2016 1:47 pm

irfo je napisao/la:evo najavljuju u utorak na mrezi opet mozgove iz drustva :rofl: :rofl:
Hahaha sinoc rekoh da me ne bi cudilo da opet blate u slijedecoj emisiji.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2016 1:58 pm

Sergejevic ljudino napisi knjjigu....uh kako me ovo uzelo svaka cast ljudino. Zeljo iznad svega, " no nece, nece Bogme moc jer mali medvjedi ce doc k'o jedan borit ce se svi i sumu spasiti"
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1137
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2016 2:03 pm

Ljudi dajte da ne pisemo ovdje o pisanjima sa onog foruma i sporne FB.
Ne treba se trositi na njih niti im pridavati paznju. Mi znamo svoje, imamo puno finih stvari zapisati o nasem Želji i pozitivnim desavanjima.
Trebamo nastaviti sa pozitivimo, podrskom upravi, novom trenere, predlagati stvari za unapredenje onog sto trenutno nije najbolje a doci ci ce aBd i rezultat, titutle!
Željo zivi vjecno! :zeljeznicar1:
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2016 2:04 pm

sergejevic je napisao/la: "Neki ljudi opasni, opasni ko zmaj, srusili bi taj "plavi" mali raj..." grmi sa Juga, s Dzildine tribine. "No nece, nece bome moc..." poruka za sve oni koje misle zaustaviti plavu lokomotivu. Mi sanjamo svoje snove, stolica po stolica za Evropsku Grbavicu, cigla po cigla, kamen po kamen, ali mi cemo je napraviti. Cekamo godinama, nije problem, imamo mi vremena, ali vi nemate. Moj stari je ucestvovao jednom u gradnji naseg hrama, uvijek je u mojim mislima, pokazao mi je naljepse mjesto, "nase mjesto." Ja cu ucestvovati u obnavljanju, dugujem mu toliko, a moj sin ce ako Bog da gledati Zelju kako igra Kup Uefa u "dolini." Uvijek ce se pamtiti, a vama koji serete s druge strane pitanje: Ko ce se vas sjecati? Ko ce na vas misliti kada dodje na Grbavicu? Da li te pare koje mislite uzeti vrijede obraza i casti? Je li vas stid svih zivota koji su ugaseni da bi mi danas slobodno hodali svojim gradom? Je li vam tesko kad sa Bristola na "nju" gledate?

Da se razjasni jos jedna stvar.
Boli nas neka stvar za titule, za to sto necemo igrati Evropu ove godine, boli nas sto su neki "mali" klubovi ispred nas. Ne volimo mi Zelju zbog rezultata. Mi volimo Zelju jer smo naucili, jer pripadamo tamo, a porodica je najvaznija. Nama je bitno sto je prvak drzave prije mjesec dosao u "dolinu" i igrao na bod, branio se do zadnje minute, sjevale su precke i stative, a mi kao peti na tabeli. Bas kao nekada. Prvak svijeta primi tri komada od Zeljinih djecaka i Nikole Nikica. Klasa radnicka.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :palacgore:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 28, 2016 2:06 pm

1921.ba je napisao/la:
sergejevic je napisao/la: "Neki ljudi opasni, opasni ko zmaj, srusili bi taj "plavi" mali raj..." grmi sa Juga, s Dzildine tribine. "No nece, nece bome moc..." poruka za sve oni koje misle zaustaviti plavu lokomotivu. Mi sanjamo svoje snove, stolica po stolica za Evropsku Grbavicu, cigla po cigla, kamen po kamen, ali mi cemo je napraviti. Cekamo godinama, nije problem, imamo mi vremena, ali vi nemate. Moj stari je ucestvovao jednom u gradnji naseg hrama, uvijek je u mojim mislima, pokazao mi je naljepse mjesto, "nase mjesto." Ja cu ucestvovati u obnavljanju, dugujem mu toliko, a moj sin ce ako Bog da gledati Zelju kako igra Kup Uefa u "dolini." Uvijek ce se pamtiti, a vama koji serete s druge strane pitanje: Ko ce se vas sjecati? Ko ce na vas misliti kada dodje na Grbavicu? Da li te pare koje mislite uzeti vrijede obraza i casti? Je li vas stid svih zivota koji su ugaseni da bi mi danas slobodno hodali svojim gradom? Je li vam tesko kad sa Bristola na "nju" gledate?

Da se razjasni jos jedna stvar.
Boli nas neka stvar za titule, za to sto necemo igrati Evropu ove godine, boli nas sto su neki "mali" klubovi ispred nas. Ne volimo mi Zelju zbog rezultata. Mi volimo Zelju jer smo naucili, jer pripadamo tamo, a porodica je najvaznija. Nama je bitno sto je prvak drzave prije mjesec dosao u "dolinu" i igrao na bod, branio se do zadnje minute, sjevale su precke i stative, a mi kao peti na tabeli. Bas kao nekada. Prvak svijeta primi tri komada od Zeljinih djecaka i Nikole Nikica. Klasa radnicka.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :palacgore:
Znaci najezio sam se od glave do pete :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 166 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija