Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 27, 2016 8:20 pm

Za razgovore imate CHAT temu ili pišite preko PORUKA !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 27, 2016 8:21 pm

Stanimo zajedno i borimo se za ono sto je nase, za nase ljude, za nasu najvecu ljubav, za nas zivot. Jos samo malo braco nam fali, toliko malo da postanemo ono sto smo uvijek htjeli, a to je Evropski Zeljo. Pruzimo ljudima potporu, kao sto nikad nismo. Pokazimo im da smo na njihovoj strani i da smo im zahvalni na onom sto rade. Manijaci ne zaboravljaju, a sto je najvaznije, Manijaci se znaju i zahvalit. Borimo se za ono sto je nase, taj rat zbog zbog tolike ljubavi koju pruzamo ovom klubu, ne mozemo izgubiti. Volim te Zeljo
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3919
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 27, 2016 8:23 pm

Svaki put od sada kad neko napise ovdje nesto ne vezano za temu spamat cu stranicu dok se ne ukloni to sve, jel moze tako Larsone. Nemoj mi ba dvostrukih arsina, il cemo sve brisati il necemo nista.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 27, 2016 8:24 pm

Tryg je napisao/la:Svaki put od sada kad neko napise ovdje nesto ne vezano za temu spamat cu stranicu dok se ne ukloni to sve, jel moze tako Larsone. Nemoj mi ba dvostrukih arsina, il cemo sve brisati il necemo nista.
Onda slobodno slikajte sve što oni postavljaju na stranicu pa da vidimo dokle cemo dogurati
 
psihopata
Postovi: 958
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 27, 2016 8:26 pm

sunrise,milja i po uplate za grbu.
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 27, 2016 8:27 pm

psihopata je napisao/la:sunrise,milja i po uplate za grbu.
:palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore: :palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 27, 2016 8:29 pm

AsharaK je napisao/la:Stanimo zajedno i borimo se za ono sto je nase, za nase ljude, za nasu najvecu ljubav, za nas zivot. Jos samo malo braco nam fali, toliko malo da postanemo ono sto smo uvijek htjeli, a to je Evropski Zeljo. Pruzimo ljudima potporu, kao sto nikad nismo. Pokazimo im da smo na njihovoj strani i da smo im zahvalni na onom sto rade. Manijaci ne zaboravljaju, a sto je najvaznije, Manijaci se znaju i zahvalit. Borimo se za ono sto je nase, taj rat zbog zbog tolike ljubavi koju pruzamo ovom klubu, ne mozemo izgubiti. Volim te Zeljo
ja stojim iza toga kad kazem, da mozemo mobilizirati vise hiljada navijaca da pokazemo dusmanim naseg kluba da nema zezanja... bez sile, samo mirno i cvrste ruke stati svi jedan uz drugog i zaledice se krv u zilama i u sportskom drustvu i u opstini... garantujem... :palacgore:
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 27, 2016 8:34 pm

Pošto smo danas analizirali govorničke sposobnosti Vukomanovića, red je malo i na Kostića :mrgreen:

[video]https://www.youtube.com/watch?v=Ph1j1YA-rog[/video]

Fino veze i on.. :kafa:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 27, 2016 8:36 pm

http://www.avaz.ba/clanak/237733/14" target="_blank

"Diari Ara" piše o akciji sarajevske ekipe

]PODRŠKA IZ KATALONIJE: Plamen Željine Grbavice vječno će da gori![/color]

Objavljeno: 25. 05. 2016 - 15:04 Sport » Nogomet AAATimesArial
PODRŠKA IZ KATALONIJE: Plamen Željine Grbavice vječno će da gori! Stadion Grbavica 1996. godine (Foto: Getty)
Treće najčitanije novine u Kataloniji "Diari Ara" objavile su priču o FK Željezničaru i akciji izgradnje evropske Grbavice pod naslovom "Vječni plamen stadiona koji je izgorio u ratu".

- Stadion Željezničara, koji se nalazi u poznatom naselju Grbavica, izgorio je 1992. godine, a zapalila ga je vojska bosanskih Srba. Svi su plakali jer su svi znali da je to jedan od najvažnijih trenutaka u historiji Balkana - piše Ara, linkujući video zapaljenog stadiona.

U tekstu se navodi da je srpska vojska bila kod restorana "Plavi 11" i minirala je područje oko stadiona Željezničara.

- Tokom skoro četiri godine rijeka Miljacka bila je linija razgraničenja između dvije strane. Grbavica, gdje je stadion Željezničara, bila je okupirana od strane bosanskih Srba uz pomoć Jugoslovenske narodne armije, koja je stigla preko istočne Republike BiH - navodi Ara.


Ističe se da je u požaru izgorilo 316 pehara Sportskog društva Željezničar (42 pripadala fudbalerima), kao i sve pomoćne strukture stadiona.

- Od 1996. godine prijatelji, ljubavnici, komšije i porodice udružile su snage kako bi obnovile Grbavicu, makar privremeno. Prvu utakmicu nakon rata odigrali su protiv gradskih rivala FK Sarajevo - navodi se u tekstu.

Dodaje se da je Željezničar star skoro stotinu godina i može se pohvaliti da je proizveo igrače poput Edina Džeke, nakon čega se osvrću na akciju izgradnje evropske Grbavice: "Prije nekoliko sedmica klub je započeo akciju kupovine stolica za obnavljanje Grbavice kako bi klub svoje evropske utakmice mogao igrati na svom stadionu, što nisu mogli u posljednih deset godina. Obnova nakon rata ispunila je uslove, ali je UEFA 2004. godine postrožila pravila".

Navode da je cilj kluba skupiti novac za oko 3.000 novih stolica, te obavljanje dodatnih poslova, a bila je potrebno učešće velikog broja ljudi kako Željo evropske utakmice ne bi igrao na stadionu Sarajeva.

- Kampanja je već privukla donacije od velikog broja ljudi, počevši od bivših igrača Džeke, Semira Štilića, Ibrahima Šehića ili tenisera Damira Džumhura. Inicijativa je otkrila i dirljive priče poput dječaka koji je uštedio 150 eura da kupi Playstation, ali ih je onda odlučio donirati za obnovu voljene Grbavice - piše Ara.

Napominju da je otac, ponosan na svog sina, na kraju kupio od drugog novca kupio Playstation.

- Nekoliko dana kasnije Željo je u susretu sa Olimpikom (još jednom ekipom iz Sarajeva) izašao u drugačijim dresovima. Na njima piše „Mi smo Željini, Željo je naš“, što je znak zahvalnosti navijačima – navodi Ara, a tekst završavaju rečenicom: Plamen Grbavice vječno će da gori!

Tekst na "Diari Ari" možete pogledati klikom ovdje.



Autor: A.U.
- See more at: http://www.avaz.ba/clanak/237733/14#sth ... SDGe8.dpuf" target="_blank
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 27, 2016 8:38 pm

[quote="psihopata"]sunrise,milja i po uplate za grbu.[/quote]
:palacgore: :palacgore: :palacgore:
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 27, 2016 8:39 pm

SVE DO KRAJA ŽELJO NEMA PREDAJE!
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 27, 2016 8:42 pm

TI SI MI SVE NA SVIJETU!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 27, 2016 8:43 pm

vrbanjusa je napisao/la:Nemojte ovdje o toj stranici, sve se zna ko je i sta je i ovlasteni organi ce poduzeti sta treba.
:palacgore: Slazem se, ne treba ovdje spominajti niti prenositi bilo sta sa te FB stranice niti onog foruma. Ionako se nema sta pametno procitati.
Vise ce ih boliti kada ih ignorisem i ne pridajemo vaznosti. :zeljeznicar1:
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Tavas1921
Postovi: 209
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 11:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 27, 2016 8:45 pm

Ja ne mogu opisati koliko sam ponosan prije svega na nas navijace. Pokazali smo prije svega veliku dozu strpljenja, zatim podrske i ljubavi, a sada je vrijeme da pokazemo i jedinstvo. Da nikome ne dozvolimo da nam stane na put, radi nekih svojih interesa i sta ti ja znam cega. Ali ko njih hebe dajte da se izdignemo, a na dobrom smo putu. Velike stvari su se uradile i tako treba i nastaviti. Ne znam vise ni sta da kazem ne pisem cesto, al svaki dan citam i puno mi srce bude. Samo cekam novi dres da vidim, prvi trening, a tek prva utakmica.. Samo polahko i pametno. :zeljeznicar1:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 27, 2016 8:53 pm

Tavas1921 je napisao/la:Ja ne mogu opisati koliko sam ponosan prije svega na nas navijace. Pokazali smo prije svega veliku dozu strpljenja, zatim podrske i ljubavi, a sada je vrijeme da pokazemo i jedinstvo. Da nikome ne dozvolimo da nam stane na put, radi nekih svojih interesa i sta ti ja znam cega. Ali ko njih hebe dajte da se izdignemo, a na dobrom smo putu. Velike stvari su se uradile i tako treba i nastaviti. Ne znam vise ni sta da kazem ne pisem cesto, al svaki dan citam i puno mi srce bude. Samo cekam novi dres da vidim, prvi trening, a tek prva utakmica.. Samo polahko i pametno. :zeljeznicar1:
Upravo tako. Nije ni cudo sta smo sve docekali i prezivjeli. Ponosan, itekako.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 27, 2016 8:53 pm

Eh ljudi dragi kad vidimo kako drugi prenose vijesti o nama, ne moze covjek biti ravnodusan. Hvala svima koji su prenijeli ovu vijest. Od tv stanica do printanih medija. Hvala. Misljenja sam da nigdje na svijetu nema neki forum i sl. a da su navijaci jednog kluba ovako slozni. Pri tome da se vecina istih ne poznaje i ne zna ko se nalazi iza nekog acc-a. Da bi ustrajali u svemu ovome moramo pruzuti podrsku ljudima u klubu, vjerujte da im ona puno znaci. Odlucniji su svaki dan u svojim namjerama, a imaju toliko dusmana oko sebe. Znaju odakle im dolaze najvece opasnosti ali oni idu odlucno dalje. Kapa im do poda, a Boga mi i vama svima. Fudbal postoji zbog navijaca, a imajuci u vidi da su u klubu sve navijaci koji su zasukali rukave i krenuli u borbu sa svim i svacim. Bez ocekivanja nekih naknada od strane kluba. Stoga nemojte zaboraviti da smo mi uprava, a uprava smo mi. Ili obrnuto svejedno je. Sve ce biti i proci, a Zeljo je vjecan!!!

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 27, 2016 8:54 pm

Hurmasica je napisao/la:
pile87 je napisao/la:Navijacima klubu i svima oko Zelje treba sto vise zajednistva i povjerenja. Mislim da se ovoj upravi itekako vjeruje sto jasno pokazuje broj uplata za stolice. Nije to tek tako to je valjalo zasluziti prije svega. A mi sada imamo sansu da napredujemo na.svim poljima po prvi put nakon rata vecinom su dugovi vraceni, obnova stadiona, igracki kadar, trener sve ide kako treba i jos jednom smo pokazali da mi smo Zeljini Zeljo je nas. Onoga trenutka kada se napravi istok svi neprijatelji.ce neatati jer ce izgubiti interes i nece se vise moci praviti maloverzacije sa Zeljin zemljom koja je ocito nekome interesantna.
Vala iskreno ja ne pamtim period da je raja više vjerovala u ljude u klubu nego sada. Što ti reče treba i to zaslužiti, a Boga mi jesu itekako. Ovo što razni dušmani pokušavaju je u najmanju ruku smiješno i jadno, kakvi su i sami. Mogu samo da nam ga :shisha: kolektivno i to je to. VOLIM TE ŽELJO!

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Na Željine utakmice idem od 1971 godine, i mislim da je ovo jedna od rijetkih faza u istoriji kluba da je uprava kluba iznad sportskog segmenta. Da smo u nekim ranijim periodima imali ovakvu upravu, gdje li bi nam kraj bio....

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 27, 2016 8:55 pm

Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 27, 2016 8:56 pm

tm8782 je napisao/la:Eh ljudi dragi kad vidimo kako drugi prenose vijesti o nama, ne moze covjek biti ravnodusan. Hvala svima koji su prenijeli ovu vijest. Od tv stanica do printanih medija. Hvala. Misljenja sam da nigdje na svijetu nema neki forum i sl. a da su navijaci jednog kluba ovako slozni. Pri tome da se vecina istih ne poznaje i ne zna ko se nalazi iza nekog acc-a. Da bi ustrajali u svemu ovome moramo pruzuti podrsku ljudima u klubu, vjerujte da im ona puno znaci. Odlucniji su svaki dan u svojim namjerama, a imaju toliko dusmana oko sebe. Znaju odakle im dolaze najvece opasnosti ali oni idu odlucno dalje. Kapa im do poda, a Boga mi i vama svima. Fudbal postoji zbog navijaca, a imajuci u vidi da su u klubu sve navijaci koji su zasukali rukave i krenuli u borbu sa svim i svacim. Bez ocekivanja nekih naknada od strane kluba. Stoga nemojte zaboraviti da smo mi uprava, a uprava smo mi. Ili obrnuto svejedno je. Sve ce biti i proci, a Zeljo je vjecan!!!

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
Samo neka oni nastave sa svojim radom kao i do sada. Imaju ogromnu armiju navijača iza sebe i neka ništa ne brinu. Svi smo mi na istoj strani! :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 27, 2016 8:57 pm

Svi ko jedan stanimo uz nasu Upravu, podrska im je najbitnija u ovim trenucima mi smo armija Zeljinih navijaca i stanimo rame uz rame sa nasom upravom i dobijmo ovu bitku protiv dusmana. PODRSKA ZA UPRAVU
Alea iacta est!

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot] i 43 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija