Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
zeljeznicar1
Postovi: 111
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 7:13 pm

Dajte pustite levate, ovo su im zadnji trzaji i pokušaji da se domognu para i ništa drugo.
Ali neće više biti šuplje preko Zelje sigurno.
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 7:19 pm

Na sud ove iz drustva treba, mater im yebem to je naucilo izvlacit pare i sad kad ne moze hajka se digla, ne treba popustit ni sekudne do kraja ovo sve izgurat
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 7:20 pm

storm_raider je napisao/la:Jedini zbog koga bi ova uprava podnijela neopozive ostavke smo mi, navijaci. I to se zna, zato se i cilja na nas. Moramo edukovati, upozoravati nas navijace na ovakve pokusaje. Ako ovo danas nekome nije otvorilo oci, da smo na pravom putu i da ce se ciniti sve da se razjedinimo, onda nikada nece otvoriti. Pojacat cemo malo moderaciju kapacitetom, pa bujrum. Zeljo se ne da, a mi stojimo ispred.
:palacgore:
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 7:20 pm

Al isprska ih raja gdje god stigne, što na fb stranici kluba, što na njihovoj cirkus stranici, a pogotovo ih prska uprava saopštenjima. Ogromna je Željina armija :zeljeznicar1:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 7:22 pm

ovo nisu istine :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
Posto ce neprijatelji kluba pokusavati na sve moguce nacine da sruse stranicu prozivanjem po forumima, mogu im ovako javno poruciti da se ne igraju, Mirsad Siljak lopov, kriminalac i grobar kluba je forumasima portala sport1.ba podijelio po 50 KM da na sve moguce nacine pokusa sacuvati svoju stolicu i ulogu direktora kluba, ovako javno im porucujem : NECETE MOCI !!! ILI VI ILI ZELJO !!!

đe meni petoba???
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 7:23 pm

" Posto ce neprijatelji kluba pokusavati na sve moguce nacine da sruse stranicu prozivanjem po forumima, mogu im ovako javno poruciti da se ne igraju, Mirsad Siljak lopov, kriminalac i grobar kluba je forumasima portala sport1.ba podijelio po 50 KM da na sve moguce nacine pokusa sacuvati svoju stolicu i ulogu direktora kluba, ovako javno im porucujem : NECETE MOCI !!! ILI VI ILI ZELJO !!! " :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 7:23 pm

Grbavica je napisao/la:ovo nisu istine :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
Posto ce neprijatelji kluba pokusavati na sve moguce nacine da sruse stranicu prozivanjem po forumima, mogu im ovako javno poruciti da se ne igraju, Mirsad Siljak lopov, kriminalac i grobar kluba je forumasima portala sport1.ba podijelio po 50 KM da na sve moguce nacine pokusa sacuvati svoju stolicu i ulogu direktora kluba, ovako javno im porucujem : NECETE MOCI !!! ILI VI ILI ZELJO !!!

đe meni petoba???
Ajzea je dobio 100km, obecao je tebi dati pola...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 7:23 pm

Mene vazda kad su te pare u pitanju, zaobiđu. Jeb.em ti peh insana :lol:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 7:24 pm

Posto ce neprijatelji kluba pokusavati na sve moguce nacine da sruse stranicu prozivanjem po forumima, mogu im ovako javno poruciti da se ne igraju, Mirsad Siljak lopov, kriminalac i grobar kluba je forumasima portala sport1.ba podijelio po 50 KM da na sve moguce nacine pokusa sacuvati svoju stolicu i ulogu direktora kluba, ovako javno im porucujem : NECETE MOCI !!! ILI VI ILI ZELJO !!! :rofl: :rofl: :rofl:
Gdje je meni 50 KM, ? :shisha:
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 7:25 pm

Grbavica je napisao/la:ovo nisu istine :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
Posto ce neprijatelji kluba pokusavati na sve moguce nacine da sruse stranicu prozivanjem po forumima, mogu im ovako javno poruciti da se ne igraju, Mirsad Siljak lopov, kriminalac i grobar kluba je forumasima portala sport1.ba podijelio po 50 KM da na sve moguce nacine pokusa sacuvati svoju stolicu i ulogu direktora kluba, ovako javno im porucujem : NECETE MOCI !!! ILI VI ILI ZELJO !!!

đe meni petoba???
ni meni jos nije leglo na racun. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 7:25 pm

pa ja, najlakše je po šiljku.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 7:26 pm

storm_raider je napisao/la:
Grbavica je napisao/la:ovo nisu istine :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
Posto ce neprijatelji kluba pokusavati na sve moguce nacine da sruse stranicu prozivanjem po forumima, mogu im ovako javno poruciti da se ne igraju, Mirsad Siljak lopov, kriminalac i grobar kluba je forumasima portala sport1.ba podijelio po 50 KM da na sve moguce nacine pokusa sacuvati svoju stolicu i ulogu direktora kluba, ovako javno im porucujem : NECETE MOCI !!! ILI VI ILI ZELJO !!!

đe meni petoba???
Ajzea je dobio 100km, obecao je tebi dati pola...
A znao sam da će to tako završiti. Vidim ja ubih se od posla a para nigdje... On i cwilla su u talu 100%.
Sad ozbiljno, ja ne mogu da vjerujem da insan zdravog razuma i čiste pameti može ovako nešto i pomisliti, a kamoli napisati na javnoj stranici. Svašta.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 7:26 pm

Selam za mog dragog direktora. Sve na vakat isplacuje **** sliku svoju !
 
Avatar
smurf_
Postovi: 101
Pridružen/a: pon mar 14, 2016 3:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 7:27 pm

fk1921 je napisao/la:" Posto ce neprijatelji kluba pokusavati na sve moguce nacine da sruse stranicu prozivanjem po forumima, mogu im ovako javno poruciti da se ne igraju, Mirsad Siljak lopov, kriminalac i grobar kluba je forumasima portala sport1.ba podijelio po 50 KM da na sve moguce nacine pokusa sacuvati svoju stolicu i ulogu direktora kluba, ovako javno im porucujem : NECETE MOCI !!! ILI VI ILI ZELJO !!! " :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Jbga hocemo i mi finansiski da napredujemo :rofl:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 7:27 pm

Odoh tražiti Ajzeu, valjda je u plavom salonu, ne mogu više čekati pare...
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 7:27 pm

diego1921 je napisao/la:Posto ce neprijatelji kluba pokusavati na sve moguce nacine da sruse stranicu prozivanjem po forumima, mogu im ovako javno poruciti da se ne igraju, Mirsad Siljak lopov, kriminalac i grobar kluba je forumasima portala sport1.ba podijelio po 50 KM da na sve moguce nacine pokusa sacuvati svoju stolicu i ulogu direktora kluba, ovako javno im porucujem : NECETE MOCI !!! ILI VI ILI ZELJO !!! :rofl: :rofl: :rofl:
Gdje je meni 50 KM, ? :shisha:
Fakat, dajte petobu. Ja se dzaba nameracio da nekoga skrsim, a vama placaju za pisanje.
:(
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 7:28 pm

Dje su moje pare?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 7:28 pm

Svim forumasima kojima je Siljak urucio 50 KM ruke su se oduzele... :shisha:
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 7:28 pm

Pa gdje su meni pare, strah me nazvat Siljka da pitam sto ne isplacuje
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 7:29 pm

Eto ga, napokon bi se i ona janjad mogla okrenuti :rofl:
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 37 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija