Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 1:07 pm

diego1921 je napisao/la: Ivan Kostic slobodan,samo kazem !! :kafa:
Treba nam jos bolji stoper. Dzidic bi nam legao pravo npr.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 1:10 pm

Elegant je napisao/la:Ne mislim na Zeca nego ovo za Lendrica sto se vuce neka prica oko povratka u Hajduk.

Bujrum neka daju 1. milion € i eto im ga.
Lendric je pod ugovorom tako da se on, kao i Hajduk, nista ne pita.
Moze Hajduk ku.rcu svirati ako ne misli izrazito visoko obestecenje uplatiti.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 1:11 pm

Nesmijemo dozvoliti ni po koju cijenu osipanje ključnih igrača ako mislimo išta raditi u slijedećoj sezoni. Kakav ba milion eura, nedat Lendrića ispod 5, nije da na tržištu vrijedi tih para ali nama vrijedi.
イビチャ・オシム
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 1:14 pm

Izlija je napisao/la:Nesmijemo dozvoliti ni po koju cijenu osipanje ključnih igrača ako mislimo išta raditi u slijedećoj sezoni. Kakav ba milion eura, nedat Lendrića ispod 5, nije da na tržištu vrijedi tih para ali nama vrijedi.
Lendrić ima ugovor još godinu, i ako neće da produži moraš razmišljati o prodaji već sada. Čak i na zimskoj polusezoni je možda kasno (primjer Tomić) a na ljeto iduće godine ode džaba...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 1:15 pm

Veteran je napisao/la:
Izlija je napisao/la:Nesmijemo dozvoliti ni po koju cijenu osipanje ključnih igrača ako mislimo išta raditi u slijedećoj sezoni. Kakav ba milion eura, nedat Lendrića ispod 5, nije da na tržištu vrijedi tih para ali nama vrijedi.
Lendrić ima ugovor još godinu, i ako neće da produži moraš razmišljati o prodaji već sada. Čak i na zimskoj polusezoni je možda kasno (primjer Tomić) a na ljeto iduće godine ode džaba...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ima opciju produzenja na jos jednu godinu od strane kluba tako da se ne sekirajte puno za Lendru.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 1:17 pm

Na Lendri moramo zaraditi, kao i na Stevanovicu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Euharistije
Postovi: 9
Pridružen/a: čet maj 26, 2016 12:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 1:17 pm

Prije svega zelim da poselamim i pozdravim sve clanove foruma, izmedju par foruma izabrao sam ovaj jer koliko vidim najaktivniji je i cini ga mnostvo zaljubljenika u plavu boju.
Kao navijaci slozit ce te se ne moramo svi isto misliti, niti dijeliti ista uvjerenja, nebih zelio da moje buduce kritike a kojih imam zaista mnogo shvatite kao nesto vise od toga, jer naprosto nemoguce ja da svi isto mislimo, naravno odredjene kritike uz argumente i kontre ;)

Prije svega posto vidim da ovdje ima zaista mnogo forumasa koji su upuceni u i oko stanja u klubu a koji imaju i vjerovatno veza i vezica u samom kubu, za razliku od mene kojem je jedini izvor informiranja zvanicna klupska stranica, klupska facebook stranica i eventualno neki forum, ako mi neko moze objasniti par stvari koje ne znam a koji me interesuju, a to su:

Dali "konsolidacija" poslovanja, funkcioniranja i svega drugog zdravog za normalno funkcionisanje kluba i dalje traje? uzimajuci u obzir da je ta prica krenula dolaskom Gredica na celno mjesto - predsjednika kluba 2012.g? jer priznat ce te da su non stop neka uvjerenja da se na tome radi, pocev od omladinskog pogona, trenera u omladinskom pogonu, a zatim sve do finansija i poslovanja samog kluba, te rada stuktura u klubu, dali smo zavrsili sa tim i kada, ili to sve i dalje traje evo i cetvrtu godinu?

Dali se moze reci da je klub stabilan po pitanju poslovanja i finansija, isplata tekucih troskova i svih drugih obaveza? ili smo cak i vise od toga?

Zasto klub ima potrebu da posudjuje pare? svo ovo vrijeme po medijima se provlacila prica kako nece vise biti prekomjernog trosenja, zaduzivanja i kredita, kako ce se poslovati onoliko koliko se bude imalo para, jednostavno receno prostirat cemo se onoliko koliko budemo imali, sa druge strane ne mogu da nadjem podatak kada je kompanija "Megamix" uplatila famoznih 157.039,71 KM za razliku od datuma kada su uplatili iznos od kamate kroz sponzorstvo, kao niti koje su to druge kompanije, preduzeca i firme od kojih se posudjivalo, emisija "Mreza" na FTV je iznijela konkretno pricu u vezi kompanije "Megamix" i posudbe klubu, iz kluba kroz demant mogli su objaviti i ostale subjekte koji su posudjivali klubu novac, cisto onako da sve bude transparentnije i konkretnije.
Takodjer nije mi jasno kako to da u godini kada klub samo od prodaje karata od Evrope zaradi priblizno pola miliona maraka zajedno sa prodajom tri igraca u iznosu od 1.200.000 eura, gdje naravno ne racunam to da je novac od transfera stigao odjednom vec u ratama opet ne racunajuci ostale sponzorske ugovore i prihode, i pored svega toga opet moramo posudjivati da bi funkcionisali kako treba.

Lijep pozdrav, Mirso Bezdrob
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 1:22 pm

Euharistije je napisao/la:Prije svega zelim da poselamim i pozdravim sve clanove foruma, izmedju par foruma izabrao sam ovaj jer koliko vidim najaktivniji je i cini ga mnostvo zaljubljenika u plavu boju.
Kao navijaci slozit ce te se ne moramo svi isto misliti, niti dijeliti ista uvjerenja, nebih zelio da moje buduce kritike a kojih imam zaista mnogo shvatite kao nesto vise od toga, jer naprosto nemoguce ja da svi isto mislimo, naravno odredjene kritike uz argumente i kontre ;)

Prije svega posto vidim da ovdje ima zaista mnogo forumasa koji su upuceni u i oko stanja u klubu a koji imaju i vjerovatno veza i vezica u samom kubu, za razliku od mene kojem je jedini izvor informiranja zvanicna klupska stranica, klupska facebook stranica i eventualno neki forum, ako mi neko moze objasniti par stvari koje ne znam a koji me interesuju, a to su:

Dali "konsolidacija" poslovanja, funkcioniranja i svega drugog zdravog za normalno funkcionisanje kluba i dalje traje? uzimajuci u obzir da je ta prica krenula dolaskom Gredica na celno mjesto - predsjednika kluba 2012.g? jer priznat ce te da su non stop neka uvjerenja da se na tome radi, pocev od omladinskog pogona, trenera u omladinskom pogonu, a zatim sve do finansija i poslovanja samog kluba, te rada stuktura u klubu, dali smo zavrsili sa tim i kada, ili to sve i dalje traje evo i cetvrtu godinu?

Dali se moze reci da je klub stabilan po pitanju poslovanja i finansija, isplata tekucih troskova i svih drugih obaveza? ili smo cak i vise od toga?

Zasto klub ima potrebu da posudjuje pare? svo ovo vrijeme po medijima se provlacila prica kako nece vise biti prekomjernog trosenja, zaduzivanja i kredita, kako ce se poslovati onoliko koliko se bude imalo para, jednostavno receno prostirat cemo se onoliko koliko budemo imali, sa druge strane ne mogu da nadjem podatak kada je kompanija "Megamix" uplatila famoznih 157.039,71 KM za razliku od datuma kada su uplatili iznos od kamate kroz sponzorstvo, kao niti koje su to druge kompanije, preduzeca i firme od kojih se posudjivalo, emisija "Mreza" na FTV je iznijela konkretno pricu u vezi kompanije "Megamix" i posudbe klubu, iz kluba kroz demant mogli su objaviti i ostale subjekte koji su posudjivali klubu novac, cisto onako da sve bude transparentnije i konkretnije.
Takodjer nije mi jasno kako to da u godini kada klub samo od prodaje karata od Evrope zaradi priblizno pola miliona maraka zajedno sa prodajom tri igraca u iznosu od 1.200.000 eura, gdje naravno ne racunam to da je novac od transfera stigao odjednom vec u ratama opet ne racunajuci ostale sponzorske ugovore i prihode, i pored svega toga opet moramo posudjivati da bi funkcionisali kako treba.

Lijep pozdrav, Mirso Bezdrob
Sve odgovore imas par stranica unazad na ovom forumu
Zadnja izmjena: fk1921, dana/u čet maj 26, 2016 1:23 pm, ukupno mijenjano 1 put.
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 1:23 pm

Para do prosle sezone nije bilo i pare koje su se posudjivale, odnosno proslijedjivale savezu su nam obezbijedile licencu za evropu bez koje bi i danas bili u puno losijoj situaciji nego sto jesmo..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 1:28 pm

Ako nista da dans objave par novih slika sa stadiona, prostorije na zapadu, tribina i naravno istok i bagerisanje. :mrgreen:

Trenera cemo saznati u prvoj sedmici juna.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Euharistije
Postovi: 9
Pridružen/a: čet maj 26, 2016 12:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 1:33 pm

Hadzijalagic je napisao/la:Para do prosle sezone nije bilo i pare koje su se posudjivale, odnosno proslijedjivale savezu su nam obezbijedile licencu za evropu bez koje bi i danas bili u puno losijoj situaciji nego sto jesmo..
Kako mislis para nije bilo? pare od prodaje karata od Evropskih utakmica koliko znam bile su odmah operativne, nekih pola miliona maraka od tri utakmice, onda ispade da ni marke jos nismo dobili od prodaje Kvesica, Bajica i Hadziahmetovica?, a onda ne kontam gdje su pare od samog ucestvovanja u Evropa ligi? niti od prelaska Dzeke u Romu?, ma koliki god to iznos bio, malo mi je puno 9.mjeseci da cekamo prve rate od transfera, UEFA-e tu i tamo i prelaska Dzeke u Romu, ne kontam cekamo li ili su vec dosle i potrosene
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 1:37 pm

Trener ce se znati sutra ili u ponedjeljak
Željezničar ante portas !
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 1:37 pm

Euharistije je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Para do prosle sezone nije bilo i pare koje su se posudjivale, odnosno proslijedjivale savezu su nam obezbijedile licencu za evropu bez koje bi i danas bili u puno losijoj situaciji nego sto jesmo..
Kako mislis para nije bilo? pare od prodaje karata od Evropskih utakmica koliko znam bile su odmah operativne, nekih pola miliona maraka od tri utakmice, onda ispade da ni marke jos nismo dobili od prodaje Kvesica, Bajica i Hadziahmetovica?, a onda ne kontam gdje su pare od samog ucestvovanja u Evropa ligi? niti od prelaska Dzeke u Romu?, ma koliki god to iznos bio, malo mi je puno 9.mjeseci da cekamo prve rate od transfera, UEFA-e tu i tamo i prelaska Dzeke u Romu, ne kontam cekamo li ili su vec dosle i potrosene
Boli nas druze, tek si se reg i odma naso srat. Takvim pitanjima se mi ne bi trebalo bavit, imamo dobru upravu koja se bavi tim stvarima
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 1:39 pm

Euharistije je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Para do prosle sezone nije bilo i pare koje su se posudjivale, odnosno proslijedjivale savezu su nam obezbijedile licencu za evropu bez koje bi i danas bili u puno losijoj situaciji nego sto jesmo..
Kako mislis para nije bilo? pare od prodaje karata od Evropskih utakmica koliko znam bile su odmah operativne, nekih pola miliona maraka od tri utakmice, onda ispade da ni marke jos nismo dobili od prodaje Kvesica, Bajica i Hadziahmetovica?, a onda ne kontam gdje su pare od samog ucestvovanja u Evropa ligi? niti od prelaska Dzeke u Romu?, ma koliki god to iznos bio, malo mi je puno 9.mjeseci da cekamo prve rate od transfera, UEFA-e tu i tamo i prelaska Dzeke u Romu, ne kontam cekamo li ili su vec dosle i potrosene
Pa nismo mi te pare od uefe dobili čim se utakmica protiv Ferenca završila, već tek u novembru. Od prodaje karata ti nemaš neke dobiti + smo kažnjeni sa 22 000 eura od strane Uefe. I ove ostale pare od transfera si dobijao u ratama a ne odmah cijeli iznos :)
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
JoseMourinho
Postovi: 86
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 1:40 pm

Od dzeke pare dobijas nakon godinu i vise, od UEFE isto tako čekaš bar pola godine, za transfere rijetko gdje u svijetu dobiješ odma pare, svugdje ide to na godinu/dvije u ratama ;)
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 1:40 pm

ne kontam to za lendrica plus jedna godina sta ako on ne bude zelio da ostane ili ga ugovor veze da pod nekim uslovima mora produziti
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 1:42 pm

Ajzea je napisao/la:Ermin Zec slobodan, i ja samo kazem.
Nece u nasu ligu
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Euharistije
Postovi: 9
Pridružen/a: čet maj 26, 2016 12:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 1:43 pm

fk1921 je napisao/la:
Euharistije je napisao/la:
Hadzijalagic je napisao/la:Para do prosle sezone nije bilo i pare koje su se posudjivale, odnosno proslijedjivale savezu su nam obezbijedile licencu za evropu bez koje bi i danas bili u puno losijoj situaciji nego sto jesmo..
Kako mislis para nije bilo? pare od prodaje karata od Evropskih utakmica koliko znam bile su odmah operativne, nekih pola miliona maraka od tri utakmice, onda ispade da ni marke jos nismo dobili od prodaje Kvesica, Bajica i Hadziahmetovica?, a onda ne kontam gdje su pare od samog ucestvovanja u Evropa ligi? niti od prelaska Dzeke u Romu?, ma koliki god to iznos bio, malo mi je puno 9.mjeseci da cekamo prve rate od transfera, UEFA-e tu i tamo i prelaska Dzeke u Romu, ne kontam cekamo li ili su vec dosle i potrosene
Boli nas druze, tek si se reg i odma naso srat. Takvim pitanjima se mi ne bi trebalo bavit, imamo dobru upravu koja se bavi tim stvarima
Pa druze pitam, moje pravo, ili to ne smijem? trebamo se upoznavati, ispijati kahve i druziti se privatno da bi smio postaviti pitanje?
Kako mozes reci nebi se tim trebali baviti?, mene kao navijaca to interesuje i zanima, jer kroz ta saznanja sticem povjerenje u ovu upravu i ljude u klubu, kao sto rekoh ne shavtljive su mi neke stvari, para kao sto vidimo ima ili ih je bilo a i pored toga klub ima potrebu da posudjuje.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 1:44 pm

Ako neko nema odgovor na njegova pitanja, neka ga ne napada. Svasta, kako mi je ovo dokurcilo..

@Euharistije
Ima tu i dosta troskova prijatelju, a novac od UEFA-e kao niti od transfera ne stize istog momenta.
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u čet maj 26, 2016 1:45 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 26, 2016 1:45 pm

Kapiten je napisao/la:
diego1921 je napisao/la: Ivan Kostic slobodan,samo kazem !! :kafa:
Treba nam jos bolji stoper. Dzidic bi nam legao pravo npr.
Dzidic je brate star,ja bi najsretniji bio kad bi doveli Memisevica,ne kosta puno a mozes zaraditi na njemu..Kostic je imao strasnu sezonu,tek mu je 26-27 god,moze jos par sezona da odigra na nivou !!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], SIMA_SIMAU i 55 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija