Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 10:10 pm

Sto se trenera tice, ja sam zadovoljan imenima kandidata (ako je tacna ta lista). Mislim da necemo pogrijesiti s bilo kim od njih.
Zadnja izmjena: Kapiten, dana/u uto maj 24, 2016 10:11 pm, ukupno mijenjano 1 put.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 10:10 pm

pile87 je napisao/la:Pitanje svih pitanja je zasto navijaci ne traze smjenu Siljka :rofl1: :rofl: :rofl1:
Aj skontali smo da si ti siljak :D
 
Avatar
Model1964
Postovi: 5083
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:15 pm
Lokacija: izvan gravitacije V
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 10:11 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
Plava Porodica je napisao/la:
Ivicahuljev je napisao/la:Nekontam samo cemu vrijedjanje gostiju na ovom pdf,ili bi mozda bilo dobro na neki nacin zabraniti im citanje foruma,ja svasta :rofl1:
Čemu vrijeđanje? Pa zašto ovih gostiju nema inače,ili zašto nisu tu kad nema pljuvanja po klubu..ali oni se uvijek nađu tu u brojci 50+ kada Željo izgubi,ili kada se objavi nešto ovakvo..Šta misliš ko su oni i koja im je namjera?
Ima I navijaca Zelje prijatelju medju gostima vjeruj ;)
Zašto bi zabranjio :) čitanje?
Prestao sam pisati na ovom forumu iz protesta. Administracija se naguzila politici i prodala se za tri pive. Nas navijače izfolirala da se strpimo malo :) i da če se sve brzo riješiti :rofl: . Ako sam prestao pisati nisam prestao navijati za Želju. i dalje me sve zanima vezano za klub. Čitam kao gost :)
Mojne upadati u šemu Balkanskog špijuna :)
JA KADA NESTO KAZEM, ILI JE BILO ILI CE BITI😎
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 10:11 pm

Yebem ti majku violina. :shisha:
1987
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 10:12 pm

LARS1921 je napisao/la:
pile87 je napisao/la:Pitanje svih pitanja je zasto navijaci ne traze smjenu Siljka :rofl1: :rofl: :rofl1:
Aj skontali smo da si ti siljak :D
Pile je menadzer od Darka Vojvodica !! :ganja:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 10:12 pm

Brkoo je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Neka sada nasi izadju u javnost, a ne da sutimo ko pick.e dok nam klub blate na sve strane.
http://fkzeljeznicar.ba/reagovanje-na-e ... eza/20447/" target="_blank

Pogledaj samo tu dozu pismenosti kod doticne Nerminke, na kakav je ona nacin dobila tu diplomu, to samo ona zna..
Shvatam ja to sve, oci su mi iskrvarile dok sam procitao. Stepen nepismenosti koja krasi doticnu Nerminu prevazilazi sve granice, to bez daljnjeg, ali ne govorim o tome. Klub se mora ocitovati po ovom pitanju, sami smo svjedoci sve cescih ataka na klub i sve sto ima veze sa istim u poslijednje vrijeme, a to im se, nikako, ne smije dopustiti. Napravite press, nesto uradite, a ne da sutimo ko pi.cke dok nas raznorazni paraziti koji su se okoristili o klub blate na sve moguce nacine.

@Model
Ubrzo ce ti biti sve jasno, malo strpljenja, molim lijepo. :)
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u uto maj 24, 2016 10:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 10:12 pm

Leon_Professional je napisao/la:Ja bih najzadovoljniji bio da nam je trener Kek ili Prasnikar. Kek nece vjerovatno iz Rijeke, za Prasnikara ne znam kakva je situacija, ali ja mislim bi oni bili najbolje rjesenje ili njima slicni. Simu i Admira ne poznajem mnogo, ali po dosadasnjoj karijeri nisu u rangu sa Slovencima. Opet kazem, Slovenci su bili moja zelja, da li su se mogli dovesti ili nisu to ne znam. Nadam se da ce ovaj novi trener biti najbolji trener u nasoj ligi, a to bi trebalo biti dovoljno da i mi budemo najbolja ekipa, svakako da tome i tezimo. Ko god bude, nek mu je sretno i imat ce moju podrsku!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ja ne sumnjam da će u klubu izabrati najbolju opciju za šefa. Pored njega još su bitniji pomoćnici, kondicioni trener. Moju podršku će imati, a rezultati će reći o šefu sve, pa bio on Klopp, Prašnjikar, Jagodić, Krunić itd..
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 10:13 pm

Evo za Nerminku

Šiljak napolje! :psujem:
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 10:13 pm

slika
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 10:14 pm

Rubrika zvana: ooooooojjjj sve ti j.ebem glupo

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 10:14 pm

Ljudi mi nemamo sanse sa ovom stokom , pa jeste li vidjeli ovaj montirani prilog FTV? Znaci nigdje veze se Zeljo spominje dali su medijski prostor violini koji je kao direktor malonogometnog kluba da iznosi neistine i prica protiv uprave i kluba. Daj boze da mi ista uspijemo oko ove tribine !
Bukvalno polupismeni novinari ako ste vidjeli dopis koji je dosao u klub i novinarka koja radi prilog koja nebi mogla u normalnom vremenu raditi na tv vogosca dobije udarni termin da iznosi neistine zajedno sa violinom- direktorom nepostojeceg kluba. Bojim se da nasi ne dignu ruke od svega jer su zestoko svi mediji udarili po nama. Po meni nasa jedina greska izbor i smjene trenera a sve ostalo sto radimo je nevidjeno na ovim prostorima.
Mislim ona nesto sabira transfere , pare od Dzeke i Europe bruka da se to pojavi na javnoj televiziji. :o
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 10:15 pm

fcz je napisao/la:slika
Ma daj, ne mogu da vjerujem...

:rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:

Pa nisi normalan. :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 10:15 pm

:rofl: :rofl: :rofl:
:pljesak:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 10:16 pm

Nerminka, citas li? Isprskam te po faci, nepismena bludnice !
 
Avatar
Plavo - Bijeli
Postovi: 401
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 11:47 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 10:16 pm

Kaze direktor slavije da nije normalno da klub koji jedva skupi koji bod u citavoj sezoni da u zadnjem mjesecu melje sve redom... e pa da se ja prisjetim onda sezone 2011/2012 gdje je slavija nakon odigranog jesenjeg dijela (15) utakmica imala sve ukupno 7 bodova

slika

slika

,da bi se preporodili na proljece i ostvarili cak 8 pobjeda od 15 utakmica i 1 nerijesena

slika

te su ukupno osvojili 25 bodova i gle cuda, ostali u premijer ligi

slika
BOG BOSNA I BOSNJACI
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 10:18 pm

 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 10:18 pm

E moja Hanko ili Alene ko god da je predavao BHS ovoj idiotkinji na FPN-u :ne:
Tačno me stid kakvi sve idioti završavaju moj fax i rade taj posao :ganja:
GRADI ŽELJO BOLI TE KU.RAC :zeljeznicar1:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 10:18 pm

fcz je napisao/la:slika
A ovo je laž hahahhahahahhahahhahhahhaha :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 10:19 pm

teatrale36 je napisao/la:Ljudi mi nemamo sanse sa ovom stokom , pa jeste li vidjeli ovaj montirani prilog FTV? Znaci nigdje veze se Zeljo spominje dali su medijski prostor violini koji je kao direktor malonogometnog kluba da iznosi neistine i prica protiv uprave i kluba. Daj boze da mi ista uspijemo oko ove tribine !
Bukvalno polupismeni novinari ako ste vidjeli dopis koji je dosao u klub i novinarka koja radi prilog koja nebi mogla u normalnom vremenu raditi na tv vogosca dobije udarni termin da iznosi neistine zajedno sa violinom- direktorom nepostojeceg kluba. Bojim se da nasi ne dignu ruke od svega jer su zestoko svi mediji udarili po nama. Po meni nasa jedina greska izbor i smjene trenera a sve ostalo sto radimo je nevidjeno na ovim prostorima.
Mislim ona nesto sabira transfere , pare od Dzeke i Europe bruka da se to pojavi na javnoj televiziji. :o
:lol:
Bilo kakav vid pritiska će samo dodatno ojačati našu istrajnost da nastavimo započeto i ostvarimo našu sportsku i poslovnu viziju.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 10:20 pm

Zanima me sta pise u ovom clanu 1.? Zna li neko? Da li smo i Bakiru D. duzni nesto (zadnja slika), ili zbog cega je zakljucen taj ugovor? Hajde Megamix je posudio pare, ali nije mi jasno kome, sta, kako, ne vidim od kad tece kamata, kakve veze ima savez a za ovog Bakira ne znam sta je u pitanju...

slika

slika

slika

slika

Online

Trenutno korisnika/ca: Blueee1921, neroazzuro i 259 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija