Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 11:44 am

terabajt je napisao/la:
Vrag je napisao/la:Nismo mi Siroki ili Sarajevo ba. Da se zadovoljimo Evropom. Najveci klub u drzavi, pa to je meni smijesno. Za mene je i ova sezona neuspjeh. Mada zbog ovih pozitivnih stvari oko stadiona necu da pjenim.
Cilj treba i mora biti dupla kruna. Titula MORA doci na Grbavici. Dosta je sezona proslo bez trofeja ne smije vise.
Ako cemo vec ciljeve navoditi
Dupla i stadion, titula, kup, evropa
To treba da bude cilj i svake godine je to cilj. Ali ne smijemo biti bahati pa na sva usta to pricati i govoriti, najavljivati u novinama i izjavama pa stvarati pritisak i igracima treneru i upravi a bgm to ce se odraziti i na tribinu i podrsku timu kad dodu losiji rezultati što vidimo kod kona sa kobilje glave. Mi nismo pitari i nikada necemo biti.
Ako iko smije biti bahat to smo mi. Pa sa juniorima usli u sezonu. Ja upravo ocekujem da na pocetku sezone jasno i glasno kazu cilj nam je dupla kruna i borit cemo se za nju. A ne ove otrcane fraze i indirektno najavljivati na svakoj drugoj presici.
Cuj da ne stvaramo pritisak, pa sta bi. Najbolje im je reci: "Eto vi igrajte nemamo neki cilj pa sta Bog da".
Kod nas ce se na podrsku odraziti kada se temperatura smanji sa 25° na 23°. Bit ce: "**** ovo zahladilo, dobit cu upalu mokracnih kanala"
Najavljuje i Bajern i Barselona samo to ovi sa duplog ne znaju prevesti.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 11:46 am

slika
Hajde ! :kafa:
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 11:47 am

pohvale klubu za update android verzija aplikacije FKŽ, odlično izgleda
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 11:48 am

Ah skontaj Krunica :klanjase2:
Željezničar ante portas !
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 11:49 am

slika

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 11:51 am

Jaha poveeeedi
Željezničar ante portas !
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 11:52 am

Uh kakvo bi to pojačanje bilo .
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 11:54 am

Potpisuj Jaha pa nek bude ko avlija. :ganja:
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 11:59 am

Sto se same sportske strane tice ne postoji nacin da nesto mozes garantovati. Mozes ti izvaliti para i para, uloziti sve i svasta, dovesti ovoga i onoga, a opet ti nista ne garantuje. Koliko god komercijalizovali fudbal, koliki god biznis on postao, opet je u sustini prepun romantike, prica o autsajderima, o slabasnim koji tuku one jake, o siromasnim i prkosnim od kojih oni bogati nemaju mira. Mislim da vecina zbog toga i voli ovaj sport, jer da je sve u novcu onda se ne bi ni igralo lopte, racunica je jasna: ko ima najvise para i najbolje igrace on je prvak, nema potrebe ni igrati. Sve je to na papiru jednostavno, ali ne vjerujem da neko moze to objasniti onom djecaku sto ganja loptu pored zgrade, na betonu i uci nove fazone da bude najbolji. Ne moze njega niko ubjediti da on ne zna igrati i da neko s boljim patikama mora biti i bolji fudbaler. Mozes ga samo naljutiti, pa da podere koljena i postane jos bolji. Znamo i sami koliko smo puta nadigrali one "bolje" i koliko smo puta nadigrani od onih "losijih." Uopste nije odrziva prica da se nesto mora osvojiti, da smo najbolji, da smo najveci i da su svi drugi ispod nas. Nije to bas tako jednostavno, jer se nesto pita i druga strana. Razumljivo je ici na prvo mjesto, teziti da budes najbolji, ali neka bahatost i ultimatumi nisu ono sto Zeljo predstavlja, za nekoliko godina, cijelo stoljece.
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 12:00 pm

Svako od nas ima neki cilj sa kojim bi bio zadovoljan. Za mene licno, samo titula u narednoj sezoni moze donijeti satisfakciju. Opet, shvatam raju kojima to nije prioritet, uzimajuci u obzir koliko je velika stvar to sto se pocelo sa rekonstrukcijom stadiona.
Neko od upucenijih, gdje taj neboder ide, iza istoka?
Željeznicar za život cijeli!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 12:01 pm

Nema vise nebodera koliko sam ja skontao, mozda i grijesim..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 12:02 pm

sergejevic je napisao/la:Sto se same sportske strane tice ne postoji nacin da nesto mozes garantovati. Mozes ti izvaliti para i para, uloziti sve i svasta, dovesti ovoga i onoga, a opet ti nista ne garantuje. Koliko god komercijalizovali fudbal, koliki god biznis on postao, opet je u sustini prepun romantike, prica o autsajderima, o slabasnim koji tuku one jake, o siromasnim i prkosnim od kojih oni bogati nemaju mira. Mislim da vecina zbog toga i voli ovaj sport, jer da je sve u novcu onda se ne bi ni igralo lopte, racunica je jasna: ko ima najvise para i najbolje igrace on je prvak, nema potrebe ni igrati. Sve je to na papiru jednostavno, ali ne vjerujem da neko moze to objasniti onom djecaku sto ganja loptu pored zgrade, na betonu i uci nove fazone da bude najbolji. Ne moze njega niko ubjediti da on ne zna igrati i da neko s boljim patikama mora biti i bolji fudbaler. Mozes ga samo naljutiti, pa da podere koljena i postane jos bolji. Znamo i sami koliko smo puta nadigrali one "bolje" i koliko smo puta nadigrani od onih "losijih." Uopste nije odrziva prica da se nesto mora osvojiti, da smo najbolji, da smo najveci i da su svi drugi ispod nas. Nije to bas tako jednostavno, jer se nesto pita i druga strana. Razumljivo je ici na prvo mjesto, teziti da budes najbolji, ali neka bahatost i ultimatumi nisu ono sto Zeljo predstavlja, za nekoliko godina, cijelo stoljece.
:klanjase2: Bravo druže :palacgore:
HAJDE JAHA POCERAJ! :ganja: :zeljeznicar1:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 12:07 pm

Vrag je napisao/la:Nismo mi Siroki ili Sarajevo ba. Da se zadovoljimo Evropom. Najveci klub u drzavi, pa to je meni smijesno. Za mene je i ova sezona neuspjeh. Mada zbog ovih pozitivnih stvari oko stadiona necu da pjenim.
Cilj treba i mora biti dupla kruna. Titula MORA doci na Grbavici. Dosta je sezona proslo bez trofeja ne smije vise.
Ako cemo vec ciljeve navoditi
Dupla i stadion, titula, kup, evropa
Da su ti privatni ciljevi u zivotu samo jedan peti dio ciljeva koje pises za Zelju, gdje bi ti kraj bio..
Smanji dozivljaje na Zelji, a povecaj u privatnom zivotu, napravi balans, iskreno ti savjetujem..
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 12:12 pm

Kakvi neboderi? Mislite na one kule? :D
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 12:12 pm

Dolina je napisao/la:Nama da Murinjo dodje ništa nam ne znači ako će biti poluprazan stadion a po meni navijači su nam najbitniji segment. Nema njih-nema Želje. Čudna smo mi sorta, na zadnjoj proslavi titule nije nas bilo 5 000 na stadionu. Ni karta nije skupa. Nemamo naviku da idemo na utakmice. Zato nije loše ovo što se dovlače reprezentativci i Španjolci ma koliko koštalo isplatiće se. Svima njima je ovo normalmo usputna stanica, klub da se vrate u formu i da idu dalje. Sve je to marketing. Ponuda - potražnja. A nama to i odgovara. Uvijek na njima možeš zaraditi. Očekujem da sa ovom istočnom tribinom napokon i oni koji nikada ne idu na tekme napokon počnu dolaziti sa porodicom.
U Engleskoj na utakmicu ide čitava porodica, kao Family day. To očekujem od ove istočne tribine, da ima sve one popratne sadržaje koji se inače nalaze na svim stadionima. Toaleti, restoran brze ishrane, igraona za djecu, Fan shop, itd.
Kad sam bio na Stamford bridgeu oduševila me je jedna stvar, tribina iza klupa sa igračima, to je ona donja, zove se porodična. Iza zadnjeg reda stolica nalezi se veliki red konzola sa video igrama i igraona. Zbog čega? Ako djetetu bude dosadno, ode na konzolu i igra PES-a. Tu se ne toči alkohol ali ima svega ostaloga, od sokova, kolača, igračaka sa Chelsoevijem motivima itd.
Kod nas ne mora biti ovako ali barem jednim dijelom treba porodicama pružiti užitak da im bude fino i da osjećaju potrebu doći i drugi put.
Ne biste vjerovali koliko se novca ostavi na stadionu kada se kolektivno-porodično dolazi. Kod nas je glavni gurmanski doživljaj sok od 1dl koji se puni u Buća potoku i košpice koje neka nana prži u Starom Gradu.
Zato će nam taj Istok puno značiti. Ne sumnjam u ovu upravu i mislim da se ide u tom pravcu.
I napokon da prvi dio sezone odradimo furiozno a neka proljeće bude nečije drugo, dosta je bilo.
Cisto sumnjam da ce tribina tako izgledati sa tim sadrzajima po onoj slici obicna tribinica,daj boze da bude tako velika sa tim svim navedenim ili bar sa necim slicnim.
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 12:13 pm

Hoce li biti prijenos nasih klinaca na SK?
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 12:14 pm

Virtu4L je napisao/la:Hoce li biti prijenos nasih klinaca na SK?
Hoće, na SK 1 u 13:45h.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 12:15 pm

Virtu4L je napisao/la:Hoce li biti prijenos nasih klinaca na SK?
Receno je da hoce, u 13:45
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 12:18 pm

Larsic ostavi stream
Željezničar ante portas !
 
kb80
Postovi: 301
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 24, 2016 12:18 pm

sergejevic je napisao/la:Sto se same sportske strane tice ne postoji nacin da nesto mozes garantovati. Mozes ti izvaliti para i para, uloziti sve i svasta, dovesti ovoga i onoga, a opet ti nista ne garantuje. Koliko god komercijalizovali fudbal, koliki god biznis on postao, opet je u sustini prepun romantike, prica o autsajderima, o slabasnim koji tuku one jake, o siromasnim i prkosnim od kojih oni bogati nemaju mira. Mislim da vecina zbog toga i voli ovaj sport, jer da je sve u novcu onda se ne bi ni igralo lopte, racunica je jasna: ko ima najvise para i najbolje igrace on je prvak, nema potrebe ni igrati. Sve je to na papiru jednostavno, ali ne vjerujem da neko moze to objasniti onom djecaku sto ganja loptu pored zgrade, na betonu i uci nove fazone da bude najbolji. Ne moze njega niko ubjediti da on ne zna igrati i da neko s boljim patikama mora biti i bolji fudbaler. Mozes ga samo naljutiti, pa da podere koljena i postane jos bolji. Znamo i sami koliko smo puta nadigrali one "bolje" i koliko smo puta nadigrani od onih "losijih." Uopste nije odrziva prica da se nesto mora osvojiti, da smo najbolji, da smo najveci i da su svi drugi ispod nas. Nije to bas tako jednostavno, jer se nesto pita i druga strana. Razumljivo je ici na prvo mjesto, teziti da budes najbolji, ali neka bahatost i ultimatumi nisu ono sto Zeljo predstavlja, za nekoliko godina, cijelo stoljece.
:pljesak: :pljesak:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Diverzant, Google [Bot] i 185 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija