Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2016 1:46 am

Ali, da li Zeljo treba da igra igru Radnika ? Radnik se nije ni u jednoj utakmici postavio kao dominantnija ekipa(ne racunam ove slabije dole sto su ispali).
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2016 1:47 am

Ja bih delozirao sve one radnje ispod sjevera porusio ruglo od izloga i napravio dva veća poslovna prostora, jedan izdao, drugi napravio teretanu..
Koliko god da smo mi dobri od njih godišnje, bas bas je ruzno onako ono..
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2016 1:49 am

plavi kanarinac je napisao/la:Ja bih delozirao sve one radnje ispod sjevera porusio ruglo od izloga i napravio dva veća poslovna prostora, jedan izdao, drugi napravio teretanu..
Koliko god da smo mi dobri od njih godišnje, bas bas je ruzno onako ono..
Ili da se uradi nesto povodom toga, ustaklit izloge, svi iste da imaju, s lijepim led reklamama, a ne onim abominacijama, odbit im npr par kirija, koliko vec za radove treba, reci uradite tako, ako vam se ne svidja, niko vas ne tjera da budete tu i cao. Volio bih kada bi se moglo tako uraditi, moglo bi se ono upristojiti definitivno.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2016 1:49 am

Dozvoliti burek i cevape na sjever !
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2016 1:53 am

Kad dođe na red, srušiti i sjever pa praviti novi.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2016 1:55 am

Javi Hervas na FM strašan za naše uslove,TOP IGRAČ !
Pozder nit smrdi nit miriše,prema FM-u Đerma je doktor za njega....
Husić dobar :pljesak:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2016 1:56 am

a ne mozes ti onaj burek izvadio dvadeset metara napolje i ogradio, mars iznese nema cega nema, i one kladionice izasle vani, tepisi oni... Ma ofiraza kako god uzmes... najbolje sportski neki centar napraviti jednu polovicu drugu iznajmiti za nešto bolje od tepiha i sl.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
AnelZ
Postovi: 41
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:32 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2016 2:01 am

Omar500 je napisao/la: Znas li kapacitete za spratove istocne tribine? Da li oba po 2800 ili?
Donja 4728, gornja 2149. Prema ovim podacima iz idejnog projekta je ocito da trenutno sto se planira napraviti u prvoj fazi istoka zapravo nije uopste ni citava donja tribina te da ce se dodatno jos dograditi kada krene gornji sprat. Vjerovatno sada u prvoj fazi istoka samo ide onaj najjednostavniji i najjeftiniji dio za izgradnju sto je sasvim opravdano :)
Omar500 je napisao/la:
plavi kanarinac je napisao/la:Ja bih delozirao sve one radnje ispod sjevera porusio ruglo od izloga i napravio dva veća poslovna prostora, jedan izdao, drugi napravio teretanu..
Koliko god da smo mi dobri od njih godišnje, bas bas je ruzno onako ono..
Ili da se uradi nesto povodom toga, ustaklit izloge, svi iste da imaju, s lijepim led reklamama, a ne onim abominacijama, odbit im npr par kirija, koliko vec za radove treba, reci uradite tako, ako vam se ne svidja, niko vas ne tjera da budete tu i cao. Volio bih kada bi se moglo tako uraditi, moglo bi se ono upristojiti definitivno.
U sklopu skoro citavog sjevera se planira klupski muzej i fan shop prema idejnom projektu :) no ovo za trenutno uredjene tih poslovnih prostora u sklopu sjevera, slazem se upotpunosti.
Izlija je napisao/la:Kad dođe na red, srušiti i sjever pa praviti novi.
Sjever se iskljucivo planira modernizovati. Rusenje uopste nije najavljeno niti mislim da se o tome uopste razmislja zbog velikih troskova, a nije ni suvise potrebno iako je stara tribina.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2016 2:11 am

AnelZ je napisao/la:
Omar500 je napisao/la: Znas li kapacitete za spratove istocne tribine? Da li oba po 2800 ili?
Donja 4728, gornja 2149. Prema ovim podacima iz idejnog projekta je ocito da trenutno sto se planira napraviti u prvoj fazi istoka zapravo nije uopste ni citava donja tribina te da ce se dodatno jos dograditi kada krene gornji sprat. Vjerovatno sada u prvoj fazi istoka samo ide onaj najjednostavniji i najjeftiniji dio za izgradnju sto je sasvim opravdano :)
Omar500 je napisao/la:
plavi kanarinac je napisao/la:Ja bih delozirao sve one radnje ispod sjevera porusio ruglo od izloga i napravio dva veća poslovna prostora, jedan izdao, drugi napravio teretanu..
Koliko god da smo mi dobri od njih godišnje, bas bas je ruzno onako ono..
Ili da se uradi nesto povodom toga, ustaklit izloge, svi iste da imaju, s lijepim led reklamama, a ne onim abominacijama, odbit im npr par kirija, koliko vec za radove treba, reci uradite tako, ako vam se ne svidja, niko vas ne tjera da budete tu i cao. Volio bih kada bi se moglo tako uraditi, moglo bi se ono upristojiti definitivno.
U sklopu skoro citavog sjevera se planira klupski muzej i fan shop prema idejnom projektu :) no ovo za trenutno uredjene tih poslovnih prostora u sklopu sjevera, slazem se upotpunosti.
Izlija je napisao/la:Kad dođe na red, srušiti i sjever pa praviti novi.
Sjever se iskljucivo planira modernizovati. Rusenje uopste nije najavljeno niti mislim da se o tome uopste razmislja zbog velikih troskova, a nije ni suvise potrebno iako je stara tribina.
Za istok je receno da ce poslije prve faze tribina imati 2850 mjesta i druga faza da ce biti isto toliko mjesta i da ce ukupni kapacitet biti 5700 mjesta sto ipak znaci da ce odstupati od idejnog projekta. Vidjeli smo i da je zvanicna prije nekoliko dana pisala vezano za sredstva koja je opcina izdvojila i namjerava izdvojiti gdje klub trazi da se i 200.000 KM koje je opcina planirala za izvedbeni projekat preusmjeri u izgradnju istocne tribine sto moze znaciti da nam je neka firma da li kroz sponzorstvo ili kako vec odradila izvedbeni projekat ako nista onda barem istocne tribine.

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2016 2:17 am

Kolko ce kostati nas istok,otprilike ?
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2016 2:18 am

diego1921 je napisao/la:Kolko ce kostati nas istok,otprilike ?
To je tesko nagadjati, a klub ce izaci sa cifrom gdje je i na sta je i koliko je para potroseno

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2016 2:19 am

MrRiccoli je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:Kolko ce kostati nas istok,otprilike ?
To je tesko nagadjati, a klub ce izaci sa cifrom gdje je i na sta je i koliko je para potroseno

Sent from my C5303 using Tapatalk
Vjerujem da ce klub i ovo odraditi transparentno kao i uvijek do sad !! Mislio sam da se zna otprilike,bar ova prva faza !!
 
Avatar
AnelZ
Postovi: 41
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:32 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2016 2:26 am

MrRiccoli je napisao/la: Za istok je receno da ce poslije prve faze tribina imati 2850 mjesta i druga faza da ce biti isto toliko mjesta i da ce ukupni kapacitet biti 5700 mjesta sto ipak znaci da ce odstupati od idejnog projekta. Vidjeli smo i da je zvanicna prije nekoliko dana pisala vezano za sredstva koja je opcina izdvojila i namjerava izdvojiti gdje klub trazi da se i 200.000 KM koje je opcina planirala za izvedbeni projekat preusmjeri u izgradnju istocne tribine sto moze znaciti da nam je neka firma da li kroz sponzorstvo ili kako vec odradila izvedbeni projekat ako nista onda barem istocne tribine.
Znam, no Klub je takodjer saopstio naredno nesto kasnije u istom clanku:

"Projekat idejnog rješenja rekonstrukcije i dogradnje stadiona Grbavica urađen je u 2013. godini od strane projektantske kuće IDEA. Projekat je finansirala Opština Novo Sarajevo. FK Željezničar će koristiti ovaj projekat u svim fazama gradnje i biće osnova za izvedbene projekte.

Na ovaj način, FK Željezničar zvanično počinje gradnju novog stadiona, jer će izgrađena tribina biti kompatibilna i u skladu sa već izrađenim idejnim rješenjem novog Stadiona Grbavica. Po završetku prve faze gradnje, kapacitet tribine će biti 2850 sjedećih mjesta. Nakon završetka gradnje istočne tribine, ukupan kapacitet stadiona Grbavica biće 11 995 sjedećih mjesta."


Tako da jedna od ove dvije informacije onda nije istinita :) ja se iskreno nadam da je to ta da ce gornja tribina biti identicna donjoj. Volio bi porazgovarati sa nekim koje zaduzen za ove radove unutar kluba, samo da vidim u kojem pravcu sve ovo ide te da vidim planove i projekte za isti. Mislim i da budu dva ideticna sprata istoka izgradjena, ja cu biti sretan no zelim da znam u najmanji detalj unaprijed sta ocekivati kako bi mogao ispravno pratiti radove/gradiliste, te i pored pisanog imati te podatke i u vizuelnom obliku kroz vise slika iz vise uglova :)
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2016 4:52 am

Raznih informacija u opticaju, sa dosta strana. Gledati ko ti govori, sta ti govori, izmaknuti se i sagledati malo siru sliku.

Nista nije onakvim kako se na prvu cini. Uvijek treba jedna doza opreza, kao zastitni mehanizam.

Trenutne turbulencije su ogromne, treba biti oprezan. Puno interesa i interesnih skupina zuji, vazi, igra svoje igre.

Budite razumni i pronicljivi, vjerujte djelima, konkretnim stvarima, na prvu udahnite, razmislite jos jednom.
Jedan je Zeljo, svi ostali su prolazni, njihova djela ostaju.

Toliko.

Edit. Malo mi je zasmetalo u danasnjem saopstenju, rusenje istoka radi sigurnosti, pored vijesti okonastavka akcije Evropska Grbavica i rekonstrukcije stadiona.

Moram sabrat misli, kada bude vakat, malo cu detaljnije.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2016 6:08 am

Pijem kahvu jutarnju,naspavao se, a ni sam ne znam kako,uletim na onaj anamo forum,na temu kona..meni ih žao života mi :lol: Koja agonija baš sam se sje.bo :ganja: , Dinokia na linč prozivaju, Hurti yebu sve,plaču za ćelom..dan mi odma u startu lijep :karanje:

A onda se sjetim nas i slijedi ova reakcija: :11: :11: :11: :11: :11: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :pivo: :pivo: :pivo: :pivo:

Nek komšiji rikne stado :DD: Lijep dan želim :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
gavran
Postovi: 7550
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2016 7:04 am

:kafa: cekamo eksploziju
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
gavran
Postovi: 7550
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2016 7:08 am

Virtu4L je napisao/la:[video]https://www.youtube.com/watch?v=jV0pDYe-Hs0[/video]
Nema crvene boje :rofl:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2016 8:53 am

Ljudi spustimo se malo na zemlju. Mi dozvole za građenje na žalost još uvijek nemamo. Znamo da nam u upravi sjede ljudi koji su legalisti, i posluju transparentno i po zakonu. Trenutni radovi su ono što možemo raditi bez ikakvih dozvola, dakle skidanje površinskog sloja betona, i odvoženje istog. Mislim da bez potrebnih dozvola ne bi trebali ići dalje, jer nam to može donijeti samo dodatne probleme. Sa druge strane očekujem da od opštine dobijemo potrebne papire, kako bi započeli sa gradnjom i po planu završili dio istočne tribine do kraja godine.
U svakom slučaju mene najviše zanima ko će novi trener biti, i sa kakvim ćemo igračkim kadrom ući u novu sezonu, sa svim našim ambicijama, željama, a vidim i ultimatumima oko titule, duple krune i čega sve ne.
Ja bi se ipak malo prizemljio, i rekao da bi bio zadovoljan plasmanom u Europu iduće godine, i naravno daljnjoj stabilizaciji i kvalitetnijoj organizaciji kluba u svim segmentima.
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2016 9:10 am

Moje misljenje je da treba graditi cak i ako se dozvole ne dobiju.. Cekati da Koldzo, koji ocito ima interesa da opstruise, izda dozvole bi moglo odgoditi gradnju u nedogled.. Neophodno je sto vise odraditi na istoku do izbora jer ce posle izbora puno stvari biti jasnije kada su Koldzine namjere u pitanju.. Jasno je to i sada ali ako Koldzo uzme i sledeci mandat a mi do tada nista ne uradimo bojim se da necemo vise ni imati priliku da realizujemo nase planove..

@neandretalac Ja sam jedan od onih opreznih i bilo bi lijepo kad bi malo obrazlozio ova svoja upozorenja..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 21, 2016 9:17 am

eto sve si shvatio :mrgreen:
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 170 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija