Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
GospodinZoi
Postovi: 30
Pridružen/a: ned apr 24, 2016 2:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 11:29 am

Rodom s mejtaša je napisao/la:Ne bih da ulazim u neke nesportske segmente (je li Ćelo hasta ili je li pročetka i ostalo) jer nisam u toku, ali frajer je za ove naše trenere koji se ovdje spominju (tipa Jagode, Muse, pa i evo i Husrefa je zgazio) izmislio poso. Nisam gledao revanš finala, ali jesam prvu utakmicu u Tuzli. Frajer je svaku situaciju u kojoj njegovi igrači nisu dobro reagovali zapisao i pretpostavljam kasnije s njima analizirao i objasnio kako je to moglo bolje. Naš Edis ne znam da je ikad olovke uzo u ruke, a kakav smo cirkus pravili po terenu trebo mu je rokovnik po tekmi.
Sječam se i prve tekme s Radnikom na Grbavici kad su nas uzeli. Frajer se postavio čvrsto, izmorio nas maksimalno i onako umorne i kad smo čini mi se golom Dade nekako poveli, frajer kad je kreno na nas nake umorne i u glavama sa već upisana tri boda, uzo nas bez problema. Koliko se sječam izjave nakon tekme, ništa nije ružno rekao protiv Želje, čak naprotiv, ali je i objasnio ukratko šta mu je bio cilj i kako nas je uzeo i što je najgore opet bi.
Dakle, frajer umije i po meni je u doduše nikakvoj konkurenciji, najbolji trener lige što u ostalom i njegov CV govori. Ovi naši gore spomenuti i nespomenuti ne mogu u Crnoj Gori ili Makedoniji da vode klub, a da ne kažem u Srbiji i Hrvatskoj. Dakle, mrtvi loko jad, a ovaj frajer se poprilično naradio ozbiljnog posla. Ne prizivam ga da neko ne pomisli, ali ovaj tip trenera mi se sviđa. Ako ima gdje kakav sličan, a da zadovoljava ove nesportske kriterije koje raja traži, dovest odmah. Ne znam koliko je tačno, meni jedan pitar reče kad je ono bilo aktuelno kod njih za trenera, da im je tražio 15 milja mjesečno. Jbg trener koji zna nešto košta kao u ostalom i igrači koji znaju i donose prevagu u ovoj ligi.
:palacgore:
FKZTMK
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 11:30 am

terabajt je napisao/la:Po izjavama je nacionalista teški što dalje takvom smeću od našeg kluba.
Eno mu koševo .
Bas tako
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 11:33 am

Zeljocity je napisao/la:
sergejevic je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:Jesam ja dobro skontao ili fakat pisete da vam Petrovic nije pozeljan jer ne izgleda kao sportski tip?
Isto tako se pisalo da je Ordagic bezveze igrac jer eto igra za Zvijezdu. Jbg nemaju svi mogucnost da igraju za Zelju, mi ipak dovodimo prvotimce Juventusa, trenera direktno s klupe Bajerna, pa nam je ispod casti dovesti trenera Radnika koji je usput nekim velikim trenerima pikazao kako se osvaja kup ili igraca Zvijezde. Stvarno je cirkus sta neki pisu i kakvo misljenje imaju prema svima ostalim. Zeljina najveca generacija je bila sastavljena od igraca iz Sutjeske, ilijasa, Unisa...
On ne moze i ne smije biti trener Želje iz razloga da je naxionalno obojen. Kosovo neki da n primise u Uefa lik kaze onda moze i manji bh entitet znaci politicka mantra mu nije strana jer ocigledno poredi jedan entitet sa nezavisnom drzavom i zdra'o sto se mene tice.
Nije to taj izjavio nego ljupko koji je trebao biti trener sarajeva pa izasla nkegova slika sa arkanom

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 11:37 am

:rofl:
Je li moguce da je tesko procitati ime i prezime covjeka prije komentara. Neko iznad je stavio link izjave i lijepo pise LJUPKO Petrovic. Trener Radnika je Slavko Petrovic.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 11:38 am

sergejevic je napisao/la::rofl:
Je li moguce da je tesko procitati ime i prezime covjeka prije komentara. Neko iznad je stavio link izjave i lijepo pise LJUPKO Petrovic. Trener Radnika je Slavko Petrovic.
:palacgore:
malo se cita i zna ali je vazno da se pise
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 11:38 am

Slavko Petrović aktuelni trener Radnika nije nacionalista, kako se pokušava predstaviti ovdje.
Dokaz tome je da podržava i pomaže jednu školu fudbala u Sarajevu. Nedavno je bio u gradu, pratio malo treninge u toj školi fudbala, dao par dobrih savjeta, prošetao gradom, družio se sa nekim ljudima itd.

Da li je on rješenje za našu klupu, to je druga priča ali nemojte nekom poturati nešto što nije.
21 10 4

Petrović Slavko
 
terabajt
Postovi: 376
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 11:39 am

vrbanjusa je napisao/la:Slavko Petrović aktuelni trener Radnika nije nacionalista, kako se pokušava predstaviti ovdje.
Dokaz tome je da podržava i pomaže jednu školu fudbala u Sarajevu. Nedavno je bio u gradu, pratio malo treninge u toj školi fudbala, dao par dobrih savjeta, prošetao gradom, družio se sa nekim ljudima itd.

Da li je on rješenje za našu klupu, to je druga priča ali nemojte nekom poturati nešto što nije.
Al je zato pitar ili naginje pitarluku pu pu pu :ganja:
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 11:40 am

terabajt je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:Slavko Petrović aktuelni trener Radnika nije nacionalista, kako se pokušava predstaviti ovdje.
Dokaz tome je da podržava i pomaže jednu školu fudbala u Sarajevu. Nedavno je bio u gradu, pratio malo treninge u toj školi fudbala, dao par dobrih savjeta, prošetao gradom, družio se sa nekim ljudima itd.

Da li je on rješenje za našu klupu, to je druga priča ali nemojte nekom poturati nešto što nije.
Al je zato pitar ili naginje pitarluku pu pu pu :ganja:
Pitar jeste :ganja: 100 % provjereno :mrgreen:
21 10 4

Petrović Slavko
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 11:41 am

Rodom s mejtaša je napisao/la:Ne bih da ulazim u neke nesportske segmente (je li Ćelo hasta ili je li pročetka i ostalo) jer nisam u toku, ali frajer je za ove naše trenere koji se ovdje spominju (tipa Jagode, Muse, pa i evo i Husrefa je zgazio) izmislio poso. Nisam gledao revanš finala, ali jesam prvu utakmicu u Tuzli. Frajer je svaku situaciju u kojoj njegovi igrači nisu dobro reagovali zapisao i pretpostavljam kasnije s njima analizirao i objasnio kako je to moglo bolje. Naš Edis ne znam da je ikad olovke uzo u ruke, a kakav smo cirkus pravili po terenu trebo mu je rokovnik po tekmi.
Sječam se i prve tekme s Radnikom na Grbavici kad su nas uzeli. Frajer se postavio čvrsto, izmorio nas maksimalno i onako umorne i kad smo čini mi se golom Dade nekako poveli, frajer kad je kreno na nas nake umorne i u glavama sa već upisana tri boda, uzo nas bez problema. Koliko se sječam izjave nakon tekme, ništa nije ružno rekao protiv Želje, čak naprotiv, ali je i objasnio ukratko šta mu je bio cilj i kako nas je uzeo i što je najgore opet bi.
Dakle, frajer umije i po meni je u doduše nikakvoj konkurenciji, najbolji trener lige što u ostalom i njegov CV govori. Ovi naši gore spomenuti i nespomenuti ne mogu u Crnoj Gori ili Makedoniji da vode klub, a da ne kažem u Srbiji i Hrvatskoj. Dakle, mrtvi loko jad, a ovaj frajer se poprilično naradio ozbiljnog posla. Ne prizivam ga da neko ne pomisli, ali ovaj tip trenera mi se sviđa. Ako ima gdje kakav sličan, a da zadovoljava ove nesportske kriterije koje raja traži, dovest odmah. Ne znam koliko je tačno, meni jedan pitar reče kad je ono bilo aktuelno kod njih za trenera, da im je tražio 15 milja mjesečno. Jbg trener koji zna nešto košta kao u ostalom i igrači koji znaju i donose prevagu u ovoj ligi.
:palacgore:

PS
Sto covjeku nakacise izjave Ljupka Petrovica. :lol:
Govno je pitarsko, to je jedini problem.
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 11:42 am

Pa bolje mu je da je nacionalista nego pitar.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 11:42 am

Objesise covjeka bez sudjenja.. :rofl:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 11:43 am

pile87 je napisao/la:Pa bolje mu je da je nacionalista nego pitar.
HAAHAHAHAHAAHHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHHAH
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 11:44 am

pile87 je napisao/la:Pa bolje mu je da je nacionalista nego pitar.
:rofl:
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 11:44 am

SWRA_1921 je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la: Sa igračima koji imaju ugovor sa klubom,ima se štošta pričati i dogovarati i bez stručnog štaba.
Ima se štošta pričati, ali ovdje govorimo o planu priprema u toku pauze, a ja te pitam ko je to dogovorio, tj. ko je dovoljno stručan kad je cijeli stručni štab otpušten? Zar nije logično da im taj novi trener napravi plan priprema, ili novi kondicioni, šta ja znam.

I još nešto, da li se pripreme vrše u okolini Sarajeva jer se skontalo da nema potrebe ici u Tursku, Hrvatsku i sl. i da su ovdje uslovi zadovoljavajuci za dobre pripreme, ili se nema para za to?
Sta znaci dovoljno strucan?Dobijali su programe uvijek i velika vecina je zapustena dolazila.
Vidjeces hoce li Mico i Lendric doci sa viskom kila,naravno da nece.
A za pripreme, logika nalaze da nema potrebe ici van okoline Sarajeva izuzev negdje na glazuru najvise zbog sparing ekipa.
Mjere stednje igraju takodjer ulogu.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 11:48 am

Teško je kod nas odraditi zimske pripreme zbog terena a ljetne se itekako mogu kod nas odraditi a plus je jeftinije .
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 11:56 am

slika
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 12:00 pm

mislim da prije rata nije bilo sezone u kojoj barem dio priprema nije odradjen na Igmanu.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 12:03 pm

Je li Petrović uopšte među tih 5-6 kandidata, u užem izboru, kako neko reče jučer???
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 12:08 pm

teteac8684 je napisao/la:Je li Petrović uopšte među tih 5-6 kandidata, u užem izboru, kako neko reče jučer???
kandidata ima, ali prema onome sto sam cuo, dvojica su u folu u kojem jedan ima daleko izglednije sanse.
jedan je bez brkova a drugi sa brkovima :rofl: :mrgreen:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 12:09 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:mislim da prije rata nije bilo sezone u kojoj barem dio priprema nije odradjen na Igmanu.
Sto cvila rece nije ni bitno gdje vec ko ce pripremati igrace.. Igman je savrsena destinacija bar sto se tice dijela koji se odnosi na fizicki dio.. Samo dovesti pravog kondicionog..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Diverzant, Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 303 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija