Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 9:27 am

IvanOsim je napisao/la:Ne sumnjam da ti znas bolje od njeg..
A kako bi Kvesa mogao znati kako je Edis radio kao sef struke?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 9:33 am

ma iz izmira pratio kako se odvija trenažni proces i pripreme za utakmice.

mislim stvarno...
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 9:36 am

Tryg je napisao/la:Ma nista je ne vjerujem debelom patuljku iz Bijeljine, fol on isao radio do pola pet u kancelariji, koga ba ti fermas, bio pola sata u kafani, pa odakle taj bojler od mekinja jel? De ba mani se suplje i prestani se prodavati. Na svakom pressu jaceg kluba si se prodavao i pricao suplje.

Malo manju sisu ima od Azmira i on neke Njemacke metode prosipa po Bosni i supljira. De ba, samo budala mu moze vjerovati, haj ti kod kona taman si po njihovom profilu gradjen.
što se njegove građe tiče, eto izguglaj kako je izgledao prije samo nekoliko godina, imao i kosu a sad nema ni obrva...to mora biti neka poteška bolest, ne znam koja ali mora biti.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 9:40 am

:geek:
Hadzijalagic je napisao/la:
IvanOsim je napisao/la:Ne sumnjam da ti znas bolje od njeg..
A kako bi Kvesa mogao znati kako je Edis radio kao sef struke?
Pa tako sto je u kontaktu sa igracima sa kojim je igrao, tako sto ga je trenirao, tako sto je radio sa dosta trenera pa moze procijeniti, tako sto je fudbalski igrac, a ne mesar, automehanicar ili neki drugi plemeniti zanat, tako sto....
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 9:40 am

Janjetizam :ganja:
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 9:41 am

Hadzijalagic je napisao/la:
IvanOsim je napisao/la:Ne sumnjam da ti znas bolje od njeg..
A kako bi Kvesa mogao znati kako je Edis radio kao sef struke?
Rekao mu E.Hasanovic :lol: :lol:
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 9:44 am

sa edisom kao prvim šefom nije radio. a ove igrače što jesu, eto sam priupitaj šta misle, sad kad ne moraju hvaliti iz kurtoazije.
gradi željo boli te *****
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 9:45 am

teteac8684 je napisao/la:Janjetizam :ganja:
ne može biti samo to, vidiš da je frajeru opala svaka dlaka s glave, onako se ne možeš izbrijati.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 9:54 am

ChWilla je napisao/la:
teteac8684 je napisao/la:Janjetizam :ganja:
ne može biti samo to, vidiš da je frajeru opala svaka dlaka s glave, onako se ne možeš izbrijati.
Mah, brige...valja voditi karticu svakog igrača...dugovna, potražna strana, valja sve to izbalansirati... :rofl: :rofl: Šalu na stranu, vjerovatno ima nešto dok je poprilično promijenio lični opis u kratkom vremenskom periodu...
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 9:57 am

De izguglaj moje slike znas kakav sam bio kad sam imao 20, jebac i po :mrgreen: A za moj trenutni izgled pobrinula se bolest pod imenom "mlad uplovio u bracne vode" .
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 10:03 am

nisu ti obrve otpale. bar se nadam :rofl:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 10:06 am

Jesam ja dobro skontao ili fakat pisete da vam Petrovic nije pozeljan jer ne izgleda kao sportski tip?
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 10:08 am

:ne:
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 10:10 am

Jedno je voditi ekipu kojoj na istorijsku utakmicu dosje 5000 ljudi a drugo Zelju.
Razlika je ko nebo i zemlja.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 10:13 am

ChWilla je napisao/la:sa edisom kao prvim šefom nije radio. a ove igrače što jesu, eto sam priupitaj šta misle, sad kad ne moraju hvaliti iz kurtoazije.
Vidi prijatelju, nit sam ja rekao da je dobro radio, nit je to moje misljenje, nego sam uslikao tekstove za raju i ukratko napisao sta su rekli, samo ne vidim potrebu za minimiziranjem tudjeg misljenja, pogotovo sto je on bivsi igrac i ima pravo na misljenje i da ga javno kaze.. a tvoja doskocica nije primjerena, jer on sigurno vise zna, nego mnogi koji su rekli svoja misljenja..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 10:14 am

ja sam fudbalski laik. ne tvrdim ja da ja znam bolje. nego da on nema na osnovu čega to pravilno suditi...
gradi željo boli te *****
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 10:26 am

exbabilon je napisao/la:Jesam ja dobro skontao ili fakat pisete da vam Petrovic nije pozeljan jer ne izgleda kao sportski tip?
Isto tako se pisalo da je Ordagic bezveze igrac jer eto igra za Zvijezdu. Jbg nemaju svi mogucnost da igraju za Zelju, mi ipak dovodimo prvotimce Juventusa, trenera direktno s klupe Bajerna, pa nam je ispod casti dovesti trenera Radnika koji je usput nekim velikim trenerima pikazao kako se osvaja kup ili igraca Zvijezde. Stvarno je cirkus sta neki pisu i kakvo misljenje imaju prema svima ostalim. Zeljina najveca generacija je bila sastavljena od igraca iz Sutjeske, ilijasa, Unisa...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 10:28 am

ma mislim tačno je da se uslovi i zahtjevi rada realno ne mogu porediti. a naročito pritisak. međutim isto je tako tačno da je frajer nedvojbeno pokazao da zna i umije.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 10:33 am

Pred nama je jako bitan period za buduće funkcionisanje kluba. Prije svega mislim na izbor novog trenera koji će imati jako težak zadatak, osvojiti mjesto koje vodi u evropska takmičenja. Problem može predstavljati i igrački kadar koji sigurno nije 100 % po željama novog trenera. Iako smatram da je ovaj igrački kadar jako dobar i da sa dobrim radom i dobrim pripremama možemo puno, puno bolje izgledati. Jeste ostavljena mogućnost dolaska još par igrača koji će biti želje novog trenera pa ćemo vidjeti na šta će to ličiti.
Prvi i osnovni zadatak novog trenera a i uprave je da nametnu autoritet u slačionici i da u startu sasjeku svaku mogućnost "bojkota" trenera. Tu moraju dati odriješene ruke treneru da u slučaju nekih "nezalaganja" na terenu nekih igrača, ubaci juniora i sl. Također i skrenuti pažnju svim igračima da neće trpiti priče o platama, druženjima itd. Ozbiljno popričati sa kapitenom koji taj dio mora držati pod kontrolom. Kapiten je kapiten, i u slačionici i na terenu.
Drugi zadatak je da se napravi dugoročna strategija razvoja ekipe. Neko je pomenu da ovi kandidati trebaju napraviti prezentacije sa dijelom oko razvoja za 2 i 4 godine. Odličan plan ali ga treba provesti. U tom planu treba stajati da se pokuša dovesti što više mladih i perspektivnih igrača koji bi u narednim godinama uz pravilan rad činili okosnicu ekipe.
Sljedeće zadatak je izbor stručnog štaba i postavljanje ciljeva pred njih. Ne rezultatskih već igračkih ciljeva. Napredak omladinaca, napredak prvotimaca, razvoj skautinga itd...
Isto tako treba i u javnost izaći sa realnim i normalnim ciljevima za sljedeću sezonu. Prvo mislim na izjavu novog trenera kad bude predstavljen, da realno kaže šta i kako, da ne obećava nešto što ne može uraditi. Također i uprava treba realno sagledati stvari, izvršiti procejnu potencijala ekipe i trenera i onda reći cilj je taj. Ako je cilj plasman u ligu za prvaka (doigravanje nakon regularne sezone, ne Liga Prvaka :mrgreen: ) onda neka iskreno kažu. Nek ne obećavaju titulu, kup, šetanje, pišanje itd. Znam da nisu ove neke stvari ni obećavali ali eto, da ne polete bezveze. Isto tako moraju i treneru reći, šta je realan i objektivan cilj. Ako bude npr prelazno rješenje do povratka Amara (karikiram) nek kažu i tom čovjeku a i nama. Znači da nastave transparentno se odnositi prema svima nama.
Nadam se da će uprava nastaviti sa aktivnostima na izgradnji stadiona kao i sa marketinškim aktivnostima. Također se nadam da će poraditi i na nekom generalnom sponzoru itd. Tu stvarno nema zamjerki niti nešto što bi se moglo konkretno predložiti i reći ovoj garnituri.
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 20, 2016 10:42 am

Pozeljno je da kada udjete na forum prelistate bar zadnjih 10 stranica u nazad a nekada i vise, pa tek onda se nadovezete na postove koji su u tom trenutku aktivni na temi.

Ima jos nesto malo obrva cwila :P
Zadnja izmjena: Tryg, dana/u pet maj 20, 2016 10:44 am, ukupno mijenjano 1 put.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA i 177 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija