Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 19, 2016 1:08 am

Hurmasica je napisao/la:Kome se ne sviđaju ovi boomovi samo neka pogleda sliku ispod. :mrgreen:, razmazili ste se previše :shisha:

slika
Kakav je ovo bio "strašni sud" što kaže Nikola Nikić :rofl1: :rofl1: :rofl1:




Ljudi su doveli bager, i to plavi :mrgreen:
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 19, 2016 1:21 am

storm_raider je napisao/la:Tesko da ce se Scuk vamo vracati, nego da je Memiju na njegovu poziciju gurnuti, pa da se vrati u reprezentativnu formu.
slika
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 19, 2016 1:29 am

Mislim da bi sto se igrackog kadra prioritet trebao biti na odbrani narocito centralne pozicije..Sto se tice ofanzivnog dijela ekipe vec imamo dovoljan broj igraca..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 19, 2016 1:31 am

Ko će biti novi prvoligaši? Krupa je završila posao? a u federalnoj će biti žestoko između Metalleghea i Zvijezde. Neka uđe onaj ko ima bolji stadion.
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 19, 2016 1:55 am

Kako čujem pričaju žene po brijačnicama da je Jajce kupilo da uđu ali s obzirom da su sve bile brkate ja im ništa ne vjerujem.
イビチャ・オシム
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 19, 2016 1:58 am

Izlija je napisao/la:Kako čujem pričaju žene po brijačnicama da je Jajce kupilo da uđu ali s obzirom da su sve bile brkate ja im ništa ne vjerujem.
i ti se moras uozbiljiti,sad je i ajzea mala maca za tebe :ganja: :rofl:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 19, 2016 2:26 am

@Virtual objasnio u par crtica.Aferim za post :klanjase2: :klanjase2: :palacgore:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 19, 2016 2:51 am

Virtu4L je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Nemojte dozvoliti da vas pokolebaju, stanite uz ovu upravu i imacemo nov stadion. Nas je interes Zeljo, njihov je interes novac preko Zelje!
Ja to gledam ovako. Izuzetno neuspješna sezona, treća uzastopna bez trofeja i prva nakon šest sezona bez Evrope, a niko nije nezadovoljan? Niko ne poziva na skidanje glava? Niko ne poziva na ostavke? Samo režimski mediji bace poneku kost kojoj se ne pridaje apsolutno nikakva važnost. Znali smo osvajati trofeje, igrati Evropu i biti nezadovoljni, a sad? Je li moguće da smo za ovako kratak period promijenili svijest i počeli zdravo razmišljati? Je li moguće da nakon katastrofalne sezone niko ne psuje Misimovića? Izgleda da je moguće.

Ja ovo nikad nisam doživio i stvarno sam ponosan što sam dio ove priče, možda jesam kap u moru, nebitan faktor, ali znam da ova uprava radi odličan posao i da je najbolja do sada. Vjerujem im i miran sam jer znam da žele najbolje mom Želji. Usponi i padovi su dio svakodnevnog života, pa tako i u sportu, ali ovaj osjećaj pripadnosti ne bih dao ni za šta na svijetu, ni za finale lige prvaka i pobjedu u devedesetoj. Ne može nam niko ništa dok smo ovako svi kao jedan.

Ljudi su doveli jebeni bager :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Bravo :pljesak: :pljesak: :klanjase2:
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 19, 2016 3:46 am

Nakon utakmice Sarajevo - Radnik pisao sam ovdje da bi bio vrhunski potez dovesti Memisevica i Besirevica, jer su strasni igraci, na sta mi DANAN odgovara da oni nisu u planu, da ne smaram, i da ne ponavljam tu pricu jer imam procenat (zaista nevjerovatno).....

I sad kazem za tu dvojicu igraca, ponuditi Radniku 250 milja € (vise od njihovog godisnjeg budzeta koji je za ovu godinu iznosio cca 440 milja KM), s njima dugorocne ugovore napraviti, rjesiti se Zahirovica, Bekrica i ne dovoditi Jahica... samo na godisnjoj placi Zahirovica i Bekrica je usteda 150+ milja KM-ova....

Ja sam maksuz isao na Kosevo zbog njih i zbog Hodzica i Obradovica, Hodzic nije imao svoj dan, doduse par dana nakon te utakmice je Hodzic bio u Sarajevu na pregovorima - to mi je onako malo sumjivo, al ne mora znaciti moze momak imati los dan, Obradovic je bio onako, a Besirevic i Memisevic su i pored poraza odigrali fantasticnu utakmicu..

Besirevic je moderni zadnji vezni ofanzivnog tipa kojeg je u defanzivi skoro nemoguce proci, ali za razliku od Zahirovica koji odbranu igra rukama (povlaci,cupa, gura, sto evropa ne trpi naravno), ovaj momak nogama sve isprati, s obzirom na veliki broj zadnjih veznih koje ima Celo na raspolaganju, on je igrao poziciju kao kod nas Jovan odprilike, ali kakav radijus kretanja ima ovaj momak to je nevjerovatno, cas u napadu cas u odbrani, i sto je najvaznije, pored svega ovog nabrojanog ima veoma dobru kontrolu lopte i dribling, relativno mlad..

Memisevic je strasan stoper, kad ga opisujes ne znas sta bi prvo nabrojao, al je mene odusevio kako iznosi loptu, kako s lakocom prolazi igraca koji ganja, nema nabijanja lopte kod tog momka, kada krene da iznosi loptu, u akciju ide do kraja, sto se danas najbolje vidjelo, u skoku predominantan iako nije toliko visok, Benko je toliko prljavo igrao protiv njeg i toliko udarao, sudija to nije htio vidjeti, al opet mu nije mogao nista...relativno mlad..
Tek kad ih uzivo gledas vidis kvalitet..

KOLDZO NEDZADE NAPUSI SE KUR.CINE
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6009
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 19, 2016 6:55 am

Ne samo njih dvojica nego niko nije u planu dok se ne imenuje novi sef.On ce biti taj koji ce aminovati eventualna pojacanja.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 19, 2016 7:22 am

Uh kako bi nam Odovic dobro dosao kao pomocni...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 19, 2016 7:26 am

Pitanje je samo da li bi on pristao na to...
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 19, 2016 8:00 am

DANAN je napisao/la:Ne samo njih dvojica nego niko nije u planu dok se ne imenuje novi sef.On ce biti taj koji ce aminovati eventualna pojacanja.....
Samo da ti nije bajata informacija.
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 19, 2016 8:16 am

brile je napisao/la:
Virtu4L je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Nemojte dozvoliti da vas pokolebaju, stanite uz ovu upravu i imacemo nov stadion. Nas je interes Zeljo, njihov je interes novac preko Zelje!
Ja to gledam ovako. Izuzetno neuspješna sezona, treća uzastopna bez trofeja i prva nakon šest sezona bez Evrope, a niko nije nezadovoljan? Niko ne poziva na skidanje glava? Niko ne poziva na ostavke? Samo režimski mediji bace poneku kost kojoj se ne pridaje apsolutno nikakva važnost. Znali smo osvajati trofeje, igrati Evropu i biti nezadovoljni, a sad? Je li moguće da smo za ovako kratak period promijenili svijest i počeli zdravo razmišljati? Je li moguće da nakon katastrofalne sezone niko ne psuje Misimovića? Izgleda da je moguće.

Ja ovo nikad nisam doživio i stvarno sam ponosan što sam dio ove priče, možda jesam kap u moru, nebitan faktor, ali znam da ova uprava radi odličan posao i da je najbolja do sada. Vjerujem im i miran sam jer znam da žele najbolje mom Želji. Usponi i padovi su dio svakodnevnog života, pa tako i u sportu, ali ovaj osjećaj pripadnosti ne bih dao ni za šta na svijetu, ni za finale lige prvaka i pobjedu u devedesetoj. Ne može nam niko ništa dok smo ovako svi kao jedan.

Ljudi su doveli jebeni bager :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Bravo :pljesak: :pljesak: :klanjase2:
:palacgore: :pljesak:
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 19, 2016 8:35 am

Virtu4L je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Nemojte dozvoliti da vas pokolebaju, stanite uz ovu upravu i imacemo nov stadion. Nas je interes Zeljo, njihov je interes novac preko Zelje!
Ja to gledam ovako. Izuzetno neuspješna sezona, treća uzastopna bez trofeja i prva nakon šest sezona bez Evrope, a niko nije nezadovoljan? Niko ne poziva na skidanje glava? Niko ne poziva na ostavke? Samo režimski mediji bace poneku kost kojoj se ne pridaje apsolutno nikakva važnost. Znali smo osvajati trofeje, igrati Evropu i biti nezadovoljni, a sad? Je li moguće da smo za ovako kratak period promijenili svijest i počeli zdravo razmišljati? Je li moguće da nakon katastrofalne sezone niko ne psuje Misimovića? Izgleda da je moguće.

Ja ovo nikad nisam doživio i stvarno sam ponosan što sam dio ove priče, možda jesam kap u moru, nebitan faktor, ali znam da ova uprava radi odličan posao i da je najbolja do sada. Vjerujem im i miran sam jer znam da žele najbolje mom Želji. Usponi i padovi su dio svakodnevnog života, pa tako i u sportu, ali ovaj osjećaj pripadnosti ne bih dao ni za šta na svijetu, ni za finale lige prvaka i pobjedu u devedesetoj. Ne može nam niko ništa dok smo ovako svi kao jedan.

Ljudi su doveli jebeni bager :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
+1 :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: VOLIM TE ŽELJO!!! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6009
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 19, 2016 8:39 am

IvanOsim je napisao/la:
DANAN je napisao/la:Ne samo njih dvojica nego niko nije u planu dok se ne imenuje novi sef.On ce biti taj koji ce aminovati eventualna pojacanja.....
Samo da ti nije bajata informacija.
Bajata ili ne bajata nebitno ali je istinita....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 19, 2016 8:50 am

Ovaj Hodžić jučer izbaci Sarajevo iz evrope i sam ostade bez evrope, jer ode kod kona.. :rofl:
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 19, 2016 8:52 am

delinjo je napisao/la:
Izlija je napisao/la:Kako čujem pričaju žene po brijačnicama da je Jajce kupilo da uđu ali s obzirom da su sve bile brkate ja im ništa ne vjerujem.
i ti se moras uozbiljiti,sad je i ajzea mala maca za tebe :ganja: :rofl:
Nogometni savez Federacije BiH uzimajući u obzir sva dešavanja i medijske natpise prije utakmice 26. kola Prve lige FBiH: NK Bratstvo - NK Metalleghe BSI sa komisijama nadležnim za sprovođenje takmičenja učinio je napore i sve potrebne korake da navedena utakmica protekne u fer i sportskom nadmetanju.

Komisija za takmičenje NS FBiH prije početka utakmice pozvala je oba kluba na striktno poštivanje
Propozicija takmičenja i odluka NS FBiH i NS/FS BiH, te obezbjeđenje svih potrebnih elemenata za normalno i nesmetano odigravanje utakmice kako ne bi došlo do neželjenih posljedica.

Također, Komisija za takmičenje NS FBiH, imajući u vidu dešavanja na utakmici jesenjeg dijela prvenstva NK Metalleghe BSI - NK Bratstvo, od Policijske uprave Gračanica službenim putem zatražila je poduzimanje svih potrebnih mjera i aktivnosti kako bi organizacija utakmice sa aspekta policijskog obezbjeđenja održavanja javnog skupa u Gračanici i bezbjednosti svih aktera prije, za vrijeme i nakon navedene utakmice protekla u najboljem redu.

Obzirom na rezultatski značaj utakmice a u cilju pružanja objema ekipama identičnih uslova za igru, Komisija za suce i suđenje NS FBiH za navedenu utakmicu delegirala je šest sudaca te nekadašnjeg FIFA suca kao posmatrača suđenja. Nakon odigrane utakmice, koja je prekinuta zbog fizičkog napada na glavnog suca, u pojedinim medijima pojavile su se informacije o nagovaranju pojedinih igrača NK Metalleghe BSI i FK Sarajevo na lažiranje utakmice.
S tim u vezi, Komisija za takmičenje NS FBiH je po hitnom postupku od svih igrača i službenih osoba koji se u medijskim natpisima navode kao osobe koje su navodno pokušale lažirati utakmicu ili znali za pokušaj navodnog lažiranja zatražila dostavljanje izjašnjenja na okolnosti, nakon čega će Komisija poduzeti određene korake i postupke. Također, u četvrtak 19.05.2016. godine u prostorijama NS FBiH zakazane su sjednice Komisije za takmičenje, Komisije za suce i suđenje i Disciplinske komisije NS FBiH na kojima će se u sklopu jedne od tačaka Dnevnog reda razmatrati sva dešavanja na utakmici 26. kola Prve lige FBiH: NK Bratstvo - NK Metalleghe BSI.

Nadležne komisje NS Federacije BiH će u obzir uzeti sve relevantne činjenice i dostavljene materijale, na osnovu kojih će u okviru ovlaštenja donijeti odluke zasnovane na važećim propisima a u cilju potpune zaštite integriteta takmičenja Prve lige Federacije BiH
イビチャ・オシム
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 19, 2016 9:35 am

SirAlexFerguson je napisao/la:Ovaj Hodžić jučer izbaci Sarajevo iz evrope i sam ostade bez evrope, jer ode kod kona.. :rofl:
Ma kakvo Sarajevo, ide on u Tursku juce ljudi dosli da ga gledaju i da pregovaraju, znas kako je kad onii gore unaprijed rezervisu igraca, il zavrsi kod nas il ide preko grane hahah..
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 19, 2016 9:40 am

cikazubo je napisao/la:
SirAlexFerguson je napisao/la:Ovaj Hodžić jučer izbaci Sarajevo iz evrope i sam ostade bez evrope, jer ode kod kona.. :rofl:
Ma kakvo Sarajevo, ide on u Tursku juce ljudi dosli da ga gledaju i da pregovaraju, znas kako je kad onii gore unaprijed rezervisu igraca, il zavrsi kod nas il ide preko grane hahah..
Mislim da je već dogovorio, e sad ne znam.. na kraju krajeva ko ga *ebe nek ide gdje hoce, onako kažem :D

:zeljeznicar1:
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Google [Bot], neroazzuro i 203 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija