Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 11:47 am

dell21 je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:refreshajte stranicu, trebali bi objavit vijest vezano oko istocne tribine :D
Na poslu mi biljeze koje stranice i kolko otvaram, kad vidi sef kolko sam put otvorio fkz mislim da mi slijedi otkaz.
Nece ako navija za zelju :ganja: pitaj ga jel uplatio koju stolicu :rofl:
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 11:49 am

fk1921 je napisao/la:
dell21 je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:refreshajte stranicu, trebali bi objavit vijest vezano oko istocne tribine :D
Na poslu mi biljeze koje stranice i kolko otvaram, kad vidi sef kolko sam put otvorio fkz mislim da mi slijedi otkaz.
Nece ako navija za zelju :ganja: pitaj ga jel uplatio koju stolicu :rofl:
:rofl: :rofl: ma taj samo vjeruje u $ ništa sport,humanost ovo ono nit srca ima nit ljubavi :ganja:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 11:52 am

zavidim mu majke mi...sve mu je lakše i jednostavnije.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 11:52 am

I niko nista sto nam Zvijezda uze trenera strasno :zeljeznicar1:
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 11:54 am

Olako puštamo trenerske legende da nam izmaknu... :rofl: :rofl:
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
Josip Bukal
Postovi: 30
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 3:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 11:54 am

Kakvu vijest oko istočne tribine ? Je li pozitivna vijest ?
 
Avatar
flux
Postovi: 653
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 11:54 am

pile87 je napisao/la:I niko nista sto nam Zvijezda uze trenera strasno :zeljeznicar1:
To nam uprava zamazala oci porazom, da ne bi mislili previse kako im je zvijezda preotela trenera
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 11:55 am

Trebali su staviti adsense na oficijalnu, pa izgradili bi stadion do sad :rofl:
Željezničar ante portas !
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 11:56 am

pile87 je napisao/la:I niko nista sto nam Zvijezda uze trenera strasno :zeljeznicar1:
Sada je jasno da nema para. Slijedi nam raspad epskih razmjera. :kafa:
 
boju dao si nebu...
Postovi: 927
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 3:23 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 11:59 am

vrbanjusa je napisao/la:Duga i teška sezona je iza nas. Sezonu je obilježilo nekoliko stvari. Meni najbitnija stvar je to što se dešavali (i dalje se dešava) oko kluba i stadiona. Napredak u organizaciji kluba je vidljiv ali daleko od toga da smo posložen i funkcionalan klub. To su nam dokazali sportski rezultati. Slabosti u sportskom segmentu, koliko god se ljudi u klubu trudili da ih otklone, su nam pokazale gdje smo i šta smo. U ovoj "kukuruz" ligi biti peti na kraju je sramotno. Slagali se sa mnom ili ne, tako je. Ne žalim što nećemo u evropu ali u zadnjih 6 godina nismo bili gore plasirani. To nije dobro iz više razloga. Nećemo igrače eksponirati u evropskim utakmicama, opada interesovanje za naše igrače, nema novca od UEFE, moramo čekati još godinu da zaigramo evropske utakmice na Grbavici. To su neki od razloga zašto ovo nije dobro. Opet kažem, ne žalim što nećemo u evropu ali smo napravili veliki kiks, posebno što so 4 kola prije kraja imali sve u svojim nogama.

Druga stvar koja je obilježila ovu sezonu je povratak Manijaka na tribine i općenito povratak navijača na Grbavicu, posebno u drugom dijelu sezone. Manijaci su se nakon možda i najtežeg perioda u postojanju grupe vratili i fantastičnom pričom obilježili ovu drugu polusezonu. Kapa do poda momcima.

Uređenje stadiona, dobijanje licence za evropske nastupe, odlična pojačanja, konsolidacija kluba, vraćanje kluba u okvire zakonskog poslovanja, distanciranje od sudijske organizacije i polulegalnih radnji (premiranje) su stvari o kojima treba pričati. Tu smo napravili ogroman korak koji će u budućnoti sigurno biti naša prednost u odnosu na ostale klubove. Velika prednost jer će i ostali morati nekad napraviti ovaj rez i početi raditi po zakonu, a nekima će to biti jako veliki problem. Nama neće, mi smo to već uradili.

Stvari koje su najavljene za naredni period isto tako ohrabruju da ćemo imati jak i dobar klub. čelnici kluba su na potezu i glavni potez koji moraju napraviti je dovesti pravog stručnjaka na klupu. I naravno stručni štab, što veći to bolje. I da u stručnom štabu budu specijalisti. Ako tu pogriješe i odlutaju opet ćemo imati veliki problem. Ja se nadam da će pametno i strateški dobro odabrati.

Također krucijalna stvar u funkcionisanju našeg kluba je omladinski pogon i forsiranje naše djece. Nisam htio Edisa pominjati ali u ovom dijelu moram. Zamjeram mu što se tako lako odrekao igrača iz našeg pogona, što toj djeci nije dao više minuta ovog proljeća. To se nije smjelo desiti. Ostale zamjerke prema Edisu neću pisati. Najavljeni dolazak vrhunskog stručnjaka za omladinski pogon, koji će uraditi reviziju je odličan potez za budućnost preko 500 djece koja trenutno treniraju u klubu. Također se nadam da će do početka sljedeće sezone i to biti regulisano i da ćemo imati jedan novi start i u tom dijelu.
O parama, skupštini, stručnom štabu, učinku pojedinih igrača i trenera, sreći, nesreći nema potrebe više pisati jer je u većini slučajeva sve napisano.

Zaključak ovog malo dužeg posta je da se puno toga uradilo na svim frontovima, rezultat je izostao i to treba da brine.
Uprava još ima moju podršku jer je više pozitivnog nego negativnog urađeno. Vidjećemo do kada.
Trofej u sljedećoj sezoni mora biti imperativ. Iz 1001 razloga.

:palacgore:
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 12:00 pm

Minjore je napisao/la:
pinki je napisao/la:
ChWilla je napisao/la:zabraniti oblike, konjugacije i izvedenice glagola "ginuti" u klubu.
hahaha
može li daćemo 120% svojih mogućnosti :ganja:
Znao sam da ces me to pitati i hvala ti na tome. Ako si vec slusao, ja sam ti odgovorio na to.. znaci ja stajem ispred forumasa i ako sta treba, mene kudite, ne njih..
molim te samo još jedno pitanje, zašto se Dženisu ne poveća plata, ko je za to odgovoran?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 12:03 pm

A stvarno koliko je lik bio dosadan sa tom platom, on misli da je to nekome bilo zanimljivo. :rofl1:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 12:05 pm

AsharaK je napisao/la:A stvarno koliko je lik bio dosadan sa tom platom, on misli da je to nekome bilo zanimljivo. :rofl1:
hahaha gurao ga Dženis sa petobom :rofl:
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 12:06 pm

pile87 je napisao/la:I niko nista sto nam Zvijezda uze trenera strasno :zeljeznicar1:
Nasli smo bolju opciju. Safet Kaseta Susic. Kazu vec mu je ipe prebacio sve video zapise na kasete da se moze upoznati sa ekipom.
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 12:14 pm

Aco je puno bolje djelovao u paru sa Jasminom. Ovaj eksperiment sa Bogicevicem nije uspio i Jadranka treba maknuti iz kluba cim prije.
Eto ima Olimpic pa nek tamo igra, ne znam koji smo ga klinac i vracali, bolje Kemu gurati, njegove greske se mogu trpiti a Bogiju je vakat da ide u trenere.
Zao mi je sto smo unistili odlican stoperski tandem Jasko-Aco, u evropi su se odlicno nadopunjavali. Jos da su ispred imali Zahu ili Dinu Hasanovica to bi bilo puno bolje u odbrani.
Ocekujem da se ili raskine ugovor sa Bekricem ili da mu se plata smanji a samim tim i uloga u ekipi, po potrebni ga ubacivati pred kraj tekme kada nam treba daj potez viska.
Sinisu cim prije otjerati jer nicim ne zasuluzuje onoliko forsiranje na desnom beku naustrb Memije koji je u derbiju bio odlican na svom mjestu.
Kramaric nit smrdi nit mirise, ne znam koliko kosta ali ako je medju placenijim i njega otjerati, imamo Husica pa i Stanica kao alternativu na tom mjestu.
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 12:16 pm

Kaće ta vijest :ganja: :ganja:
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 12:17 pm

mirzza je napisao/la:Aco je puno bolje djelovao u paru sa Jasminom. Ovaj eksperiment sa Bogicevicem nije uspio i Jadranka treba maknuti iz kluba cim prije.
Eto ima Olimpic pa nek tamo igra, ne znam koji smo ga klinac i vracali, bolje Kemu gurati, njegove greske se mogu trpiti a Bogiju je vakat da ide u trenere.
Zao mi je sto smo unistili odlican stoperski tandem Jasko-Aco, u evropi su se odlicno nadopunjavali. Jos da su ispred imali Zahu ili Dinu Hasanovica to bi bilo puno bolje u odbrani.
Ocekujem da se ili raskine ugovor sa Bekricem ili da mu se plata smanji a samim tim i uloga u ekipi, po potrebni ga ubacivati pred kraj tekme kada nam treba daj potez viska.
Sinisu cim prije otjerati jer nicim ne zasuluzuje onoliko forsiranje na desnom beku naustrb Memije koji je u derbiju bio odlican na svom mjestu.
Kramaric nit smrdi nit mirise, ne znam koliko kosta ali ako je medju placenijim i njega otjerati, imamo Husica pa i Stanica kao alternativu na tom mjestu.
Evo nekoga ko bi to doveo u red, svaka cast majstore ja bi forsirao Dinu umjesto Bogija, Bekrica, Zahe, Sinise a na ostalim mjestima bi mi igrao Stana.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 12:18 pm

pile87 je napisao/la:
mirzza je napisao/la:Aco je puno bolje djelovao u paru sa Jasminom. Ovaj eksperiment sa Bogicevicem nije uspio i Jadranka treba maknuti iz kluba cim prije.
Eto ima Olimpic pa nek tamo igra, ne znam koji smo ga klinac i vracali, bolje Kemu gurati, njegove greske se mogu trpiti a Bogiju je vakat da ide u trenere.
Zao mi je sto smo unistili odlican stoperski tandem Jasko-Aco, u evropi su se odlicno nadopunjavali. Jos da su ispred imali Zahu ili Dinu Hasanovica to bi bilo puno bolje u odbrani.
Ocekujem da se ili raskine ugovor sa Bekricem ili da mu se plata smanji a samim tim i uloga u ekipi, po potrebni ga ubacivati pred kraj tekme kada nam treba daj potez viska.
Sinisu cim prije otjerati jer nicim ne zasuluzuje onoliko forsiranje na desnom beku naustrb Memije koji je u derbiju bio odlican na svom mjestu.
Kramaric nit smrdi nit mirise, ne znam koliko kosta ali ako je medju placenijim i njega otjerati, imamo Husica pa i Stanica kao alternativu na tom mjestu.
Evo nekoga ko bi to doveo u red, svaka cast majstore ja bi forsirao Dinu umjesto Bogija, Bekrica, Zahe, Sinise a na ostalim mjestima bi mi igrao Stana.
ahahahahahahahahahahh
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 12:20 pm

pile87 je napisao/la:
mirzza je napisao/la:Aco je puno bolje djelovao u paru sa Jasminom. Ovaj eksperiment sa Bogicevicem nije uspio i Jadranka treba maknuti iz kluba cim prije.
Eto ima Olimpic pa nek tamo igra, ne znam koji smo ga klinac i vracali, bolje Kemu gurati, njegove greske se mogu trpiti a Bogiju je vakat da ide u trenere.
Zao mi je sto smo unistili odlican stoperski tandem Jasko-Aco, u evropi su se odlicno nadopunjavali. Jos da su ispred imali Zahu ili Dinu Hasanovica to bi bilo puno bolje u odbrani.
Ocekujem da se ili raskine ugovor sa Bekricem ili da mu se plata smanji a samim tim i uloga u ekipi, po potrebni ga ubacivati pred kraj tekme kada nam treba daj potez viska.
Sinisu cim prije otjerati jer nicim ne zasuluzuje onoliko forsiranje na desnom beku naustrb Memije koji je u derbiju bio odlican na svom mjestu.
Kramaric nit smrdi nit mirise, ne znam koliko kosta ali ako je medju placenijim i njega otjerati, imamo Husica pa i Stanica kao alternativu na tom mjestu.
Evo nekoga ko bi to doveo u red, svaka cast majstore ja bi forsirao Dinu umjesto Bogija, Bekrica, Zahe, Sinise a na ostalim mjestima bi mi igrao Stana.
:rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
može Stana igrati sam sa 10 igrača manje :rofl1: :rofl1:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 12:21 pm

mirzza je napisao/la:Aco je puno bolje djelovao u paru sa Jasminom. Ovaj eksperiment sa Bogicevicem nije uspio i Jadranka treba maknuti iz kluba cim prije.
Eto ima Olimpic pa nek tamo igra, ne znam koji smo ga klinac i vracali, bolje Kemu gurati, njegove greske se mogu trpiti a Bogiju je vakat da ide u trenere.
Zao mi je sto smo unistili odlican stoperski tandem Jasko-Aco, u evropi su se odlicno nadopunjavali. Jos da su ispred imali Zahu ili Dinu Hasanovica to bi bilo puno bolje u odbrani.
Ocekujem da se ili raskine ugovor sa Bekricem ili da mu se plata smanji a samim tim i uloga u ekipi, po potrebni ga ubacivati pred kraj tekme kada nam treba daj potez viska.
Sinisu cim prije otjerati jer nicim ne zasuluzuje onoliko forsiranje na desnom beku naustrb Memije koji je u derbiju bio odlican na svom mjestu.
Kramaric nit smrdi nit mirise, ne znam koliko kosta ali ako je medju placenijim i njega otjerati, imamo Husica pa i Stanica kao alternativu na tom mjestu.
Stanic ne moze Kramaricu kopacke obrisati.
Sinisa ce biti nas najbolji bek ukoliko pronadjemo sefa strucnog staba koji je u stanju posloziti ekipu na najbolji moguci nacin, te kljucno, uspostaviti sistem. Kod nas se krila i bekovi sudaraju, jer sef nije bio upoznat sa najjednostavnijom materijom koja podrazumijeva ulazak krilnih igraca vise u sredinu, cime se i bekovima otvara prostor za odradjivanje ofanzivnih zadataka.
Za Bogicevica se slazem, koliko sutra nabiti nogom.

@pile :lol:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], g 1, ghamaz, Pausal, PlavaDobrinja1921 i 74 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija