Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 11:24 pm

Omar500 je napisao/la:
Elegant je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:Onaj osjecaj kad jedva cekas novu sezonu :zeljeznicar1:
Krajem jula krece jel' tako ?
Da, 22. jula men se cini. Nego zna li iko format takmicenja, da li se igraju 22 kola pa onda liga za prvaka i liga za opstanak ili?
Da.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 11:26 pm

Sad sve snage usmjeriti na stadion i da se izganjaju te dozvole i ako Bog da krene sa istokom.

KOLDŽO LOPOVE !!!!!!!!!!!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 11:27 pm

djerma i mirza su danas pokazali da su kvalitet za FKŽ ;)
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 11:28 pm

Zajebana sezona je iza nas, turbilentna. Krenula je fino, dobra igra u Europi pa prodaja igrača i onda strahovit pad, uz veliku pomoć sudijske organizacije. Dosta grešaka, od struke, pa i uprave na početku sezone. Oni su svoje ispravili međutim struka nije jbg, nastavilo se kilavo igrati. Koštala nas je Edisova glupa tvrdoglavost, i Odino ne imanje muda i stava. Ipak nakon svega što se desilo za mene je ovo jako jako jako uspješna sezona. Konačno smo počeli raditi konkretne radove na stadionu i to je ravno duploj kruni. Željezničar sa navijačima i prijateljima kluba je pokazao kako se može uraditi do jučer ne zamislive stvari. Iduće sezone ne smijemo ponavljati ovosezonske greske.
Država Željo
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 11:29 pm

Prati li ko tenis od vas? Da sastavimo tiket kakav bar koja marka da se uzme :D Pocinju kvalifikacije za rg
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 11:31 pm

LARS1921 je napisao/la:Prati li ko tenis od vas? Da sastavimo tiket kakav bar koja marka da se uzme :D Pocinju kvalifikacije za rg
pratim ja ...majku mu :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 11:32 pm

Kapiten je napisao/la:
Omar500 je napisao/la:
Elegant je napisao/la:
Krajem jula krece jel' tako ?
Da, 22. jula men se cini. Nego zna li iko format takmicenja, da li se igraju 22 kola pa onda liga za prvaka i liga za opstanak ili?
Da.
Ljepota, znaci da ce doci ubrzo novi trener, lijevo krilo i stoper dobar, mozda jos koje pojacanje a da mi to ne znamo...pored svega toga kad podju pipreme, pa pipremne utakmice pa kad budemo pratili analizirali nadali se boljem, prva domaca utakmica, pun stadion...nista ljepse od ovog nema, a covjek ne moze da ne kaze HVALA UPRAVO!!
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 11:33 pm

@exbabilon i @neandertalac shvatam ja sta vi govorite ali ruzno je i para usi, tjerali bi ljude koje su nas s mrtve tacke pomjerili, pred gasenjem smo bili, hej shvatate li vi to, vi bi ih tjerali ?
Gdje je tu logika, ili sam ja glup ili ne znam stvarno..
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 11:35 pm

fedeltafrotta je napisao/la:djerma i mirza su danas pokazali da su kvalitet za FKŽ ;)
Definitivno :palacgore:

p.s. Ja se nadam dogovorenim prijateljskim na Grbavici preko ljeta..70 dana do početka prvenstva ja izdržat ne mogu :)
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 11:41 pm

Al gledaj prevare u travniku.. nisu bili u ponudi na kladionici, dodje prelaz iz 2 u 1 i sad kao nema snimka utakmice :rofl:
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 11:43 pm

plavi kanarinac je napisao/la:Neka vas je stid i sram što ovoj upravi neke ultimatume postavljate i pričate neke priče koje su bezazlene.
Kako vas nije Boga strah reći nešto ljudima koji prave univerzumske promjene u našem klubu, koji čine sve, žive za klub.
Šta bi ste to vi promijenili i zašto niste na njihovom mjestu ako tako te titule naređujete, znalci?

FUJ KAKO SE ODNOSITE PREMA SVETINJI!

I da smo ispali danas ja bih i dalje isao derao grlo za Njega i davao sve od sebe, radovao se pobjedama protiv Jedinstva i ostalih, to je ljubav sto vi valjda ne razumijete.

Kako kaže pjesma" kada dođu loši dani i kada ti loše krene digni pogled ka tribini ugledat ces samo mene" eh pa samoprozvani navijaci ponavljajte ovo večeras u glavi i vidite gdje griješite.
Šta smo trebali poslije Videotona odmah daj tjeraj sve ne valja nista fuj.. ne, ne nikako.. to je upravo učinilo da zaljubljenici i ovisnici plave ljubavi i velikog Željezničara jos vise postanu navučeni na sve sto im klub neprestano daje.
Razočaran sam eto, spoznajom da igrom slučaja danas sutra ne do Bog završimo u donjem dijelu tabele nikoga od vas ne bih vidio na tribini, zaboli me što se ta neka plastika uvukla među nas, šta nam je što smo nezahvalni.

DA NAM JE BOG NA POMOĆI OVAKVIMA KAKVI SMO!
VOLIM TE ŽELJO!
1921<3
Svaka cast na svemu recenom. Potpis.

Meni je fascinantno da ljudi koji idu na gostovanja, trose pare, kisnu, zdravlje ugrozavaju, ne se.ru i ne pametuju, jer znaju da je najlakse biti pametan poslije svega, i reci moglo se ovako, trebalo se onako, a ova raja sto sjedi kuci i pametuje sve zna, a kad treba protiv rudara na Grbavicu otici, nadje se hiljadu razloga da se ne ode... i jos pri svemu tome napisu po 10 postova koje im niko ne spori, al ti ako kazes svoje misljenje, cuj molim te kako mozes ti reci svoje misljenje, pa povrijedices njihova tanka osjecanja..

KOLDZO NEDZADE NAPUSI SE KUR.CINE
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 11:48 pm

plavi kanarinac je napisao/la: @exbabilon i @neandertalac shvatam ja sta vi govorite ali ruzno je i para usi, tjerali bi ljude koje su nas s mrtve tacke pomjerili, pred gasenjem smo bili, hej shvatate li vi to, vi bi ih tjerali ?
Gdje je tu logika, ili sam ja glup ili ne znam stvarno..
Nisam ja njih tjerao niti mislim. To sto neko neispunjenjem cilja gubi moju podrsku ne znaci da ga automatski tjeram. Trentuno upravu podrzavam slijepo, da mi dodju i iz kuce iznesu sve vrijedno i kazu treba nam, ja bi rekao nosi, fakat im vjerujem i podrzavam. Ako na kraju iduce sezone Zeljo ne podigne jedan pehar gube moju bezuslovnu podrsku jer se fudbal igra za titule, sto opet ne znaci da cu pisati uprava napolje. U prevodu ako i tada ostanu zelim im sve najbolje u vodjenju Zelje, ako odu necu pustiti suzu jer nisu donijeli ono najvaznije, trofeje. Neki neutralan stav bih imao, ako me razumijes. A povrh svega toga, nisam ja niko bitan da sam mogu otjerati upravu.
 
Avatar
Žvaka
Postovi: 86
Pridružen/a: pet apr 29, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 11:51 pm

Evo slika našeg stamford bridža da se lakše zaspi i da na san dođe Europska Grbavica!
slika
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 11:55 pm

Žvaka je napisao/la:Evo slika našeg stamford bridža da se lakše zaspi i da na san dođe Europska Grbavica!
slika
Slika za 10 :palacgore: :palacgore:
S koje je ovo tekme?
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 11:57 pm

IvanOsim je napisao/la:
plavi kanarinac je napisao/la:Neka vas je stid i sram što ovoj upravi neke ultimatume postavljate i pričate neke priče koje su bezazlene.
Kako vas nije Boga strah reći nešto ljudima koji prave univerzumske promjene u našem klubu, koji čine sve, žive za klub.
Šta bi ste to vi promijenili i zašto niste na njihovom mjestu ako tako te titule naređujete, znalci?

FUJ KAKO SE ODNOSITE PREMA SVETINJI!

I da smo ispali danas ja bih i dalje isao derao grlo za Njega i davao sve od sebe, radovao se pobjedama protiv Jedinstva i ostalih, to je ljubav sto vi valjda ne razumijete.

Kako kaže pjesma" kada dođu loši dani i kada ti loše krene digni pogled ka tribini ugledat ces samo mene" eh pa samoprozvani navijaci ponavljajte ovo večeras u glavi i vidite gdje griješite.
Šta smo trebali poslije Videotona odmah daj tjeraj sve ne valja nista fuj.. ne, ne nikako.. to je upravo učinilo da zaljubljenici i ovisnici plave ljubavi i velikog Željezničara jos vise postanu navučeni na sve sto im klub neprestano daje.
Razočaran sam eto, spoznajom da igrom slučaja danas sutra ne do Bog završimo u donjem dijelu tabele nikoga od vas ne bih vidio na tribini, zaboli me što se ta neka plastika uvukla među nas, šta nam je što smo nezahvalni.

DA NAM JE BOG NA POMOĆI OVAKVIMA KAKVI SMO!
VOLIM TE ŽELJO!
1921<3
Svaka cast na svemu recenom. Potpis.

Meni je fascinantno da ljudi koji idu na gostovanja, trose pare, kisnu, zdravlje ugrozavaju, ne se.ru i ne pametuju, jer znaju da je najlakse biti pametan poslije svega, i reci moglo se ovako, trebalo se onako, a ova raja sto sjedi kuci i pametuje sve zna, a kad treba protiv rudara na Grbavicu otici, nadje se hiljadu razloga da se ne ode... i jos pri svemu tome napisu po 10 postova koje im niko ne spori, al ti ako kazes svoje misljenje, cuj molim te kako mozes ti reci svoje misljenje, pa povrijedices njihova tanka osjecanja..

KOLDZO NEDZADE NAPUSI SE KUR.CINE
Neki forumasi su me fakat razocarali, hoce da se ugledamo na one gore, kao plati ovim plati onim interusuju nas samo tofeji, braco ako vam se stimulisu sudije i protivnici sreca ima jos jedan klub u gradu pa se tu mozda mozete pronaci, vama dvojici iznad palac gore apsolutno se slazem sa svim napisanim.
:palacgore: :zeljeznicar1:
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 12:00 am

Idemo iduće sezone još jače i još bolje! :zeljeznicar1:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 12:10 am

Sta ima utopisti, moralisti, ultrasi, super navijaci, nisam vas prepoznao.

Za ove prve, ne budite naivni u zivotu. U ligi i drzavi uopste, gdje prnut ne mozes od mita i korupcije vi bi igrali posteno. Moze, bit ce dusa cista, ali ce guza boliti od konstantnog trpanja balabana od strane raznoraznih idiota.

Ovi drugi. Koga ja tjeram? Cime? Sto realno pricam. Jesam rekao hvala na svemu, svaka vam cast, prvo to, pa tek onda analizirao situaciju i zakljucio da negdje skripi. Do sada smo smjenjivali trenere, mijenjali igrace. Trenere dovodi ko, moja stara?

Ovi ultrasi. Ja kada sam skakao po gostovanjima u minibusevima vi ste bacali poke lopte. Ili kada sam stajao u kopu iza rata, nas dvaest. Ostar sam zbog prozivanja, ja iz kuce satro, ne idem na utakmice a ti krv proli. Bas...

Cetvrti. Ne kontam ovo dijeljenje, kao ne slazes se sa necijim misljenjem i etiketiras kao nekoga ko haman zlo zeli. Vi se cudite kako neko moze pozivati na odgovornost. Mora biti idgovornosti za sve sto se radi, podrsku neupitnu do sada im je donio dobar rad, jos jednom hvala im.
Rezultatski dio je trpio dovoljno. Hocu titulu **** te tito, ne navijam ba za Olimpik.
Sta je tu nejasno?
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
Žvaka
Postovi: 86
Pridružen/a: pet apr 29, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 12:15 am

Omar500 je napisao/la:
Žvaka je napisao/la:Evo slika našeg stamford bridža da se lakše zaspi i da na san dođe Europska Grbavica!
slika
Slika za 10 :palacgore: :palacgore:
S koje je ovo tekme?
Zrinjski, dok se čekalo da izađu Ultrasi, odličan momenat bio fakat
 
Avatar
Virtu4L
Postovi: 1040
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:54 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 12:27 am

Iskreno, zaželio sam se trofeja, bilo bi lijepo nešto osvojiti, da ne izgubimo osjećaj.... sa druge strane, desilo se mnogo toga lijepog u posljednjih godinu dana i nekako ne bi bilo fer prigovarati i tražiti neke radikalne promjene.

Naći trenera, zadržati ovu ekipu, dovesti par pojačanja i idemo dalje, u ligu 12. Što se mene tiče sezona 2016/17 je već počela.

Volim te Željo! :zeljeznicar1:
"Joj ofirniji su od Maje koja je udaljena 2km od mene i zeli sex veceras.." by Minjore
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 16, 2016 12:28 am

Biće trofej dogodine, ne birnite, zar sumnjate uopće u ovu garnituru ? :titula:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Bing [Bot], Google [Bot] i 187 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija