Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:33 pm

IlProfessore je napisao/la:
za_zivot_cijeli je napisao/la:jos uvijek nije sve izgubljeno. treba nam pobjeda Slobode u Kupu, prolaz Kortrijk protiv Charleroi-a te odluka Vincenta da ostavi malene u Sarajevu :rofl1: :rofl:

nema sjebavanja, idemo dalje. Liga 12 nas ceka.

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Nisam u toku sa tom pričom oko Kortrijka, može li neko objasniti?
Vincent Tan je vlasnik i Kortrijka. ukoliko bi oni izborili izlazak u Evropu, Vincent bi zbog pravila UEFE morao birati koji tim ide, jer dva kluba istog vlasnika ne mogu. u slucaju pobjede Slobode ide i cetvrti, a kako Vincent ne bi odabrao malene isli bi mi kao peti :rofl: :rofl1: :rofl:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:34 pm

Blackadder je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Postenjacine sa Grbavice. :rofl:
Treba nam nagradu za fair play dati :titula:
Probati na onaj fair play fazon u Evropu ko Go Ahead Eagles prosle godine.. :ganja:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1312
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:34 pm

Kako li samo uspijem jedan post poslati tri puta. Sorry
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:34 pm

VOLIM TE ZELJO

KOLDZO NEDZADE NAPUSI SE KUR.CINE
 
Avatar
flux
Postovi: 657
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:35 pm

@valter mi smo Evropu prvo izgubili u Zenici, pa na Grbavici protiv Rudara, pa u Lukavici. Tri utakmici koje si trebao pobijediti nismo nijednu uzeli. Vrlo jednostavno, sami smo krivi i to je sva prica. Nije te sudija zajebao protiv Rudara. Ako imamo izgovor u Zenici i u Lukavici, protiv Rudara nemamo izgovor i sami smo krivi.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23654
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:36 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
IlProfessore je napisao/la:
za_zivot_cijeli je napisao/la:jos uvijek nije sve izgubljeno. treba nam pobjeda Slobode u Kupu, prolaz Kortrijk protiv Charleroi-a te odluka Vincenta da ostavi malene u Sarajevu :rofl1: :rofl:

nema sjebavanja, idemo dalje. Liga 12 nas ceka.

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Nisam u toku sa tom pričom oko Kortrijka, može li neko objasniti?
Vincent Tan je vlasnik i Kortrijka. ukoliko bi oni izborili izlazak u Evropu, Vincent bi zbog pravila UEFE morao birati koji tim ide, jer dva kluba istog vlasnika ne mogu. u slucaju pobjede Slobode ide i cetvrti, a kako Vincent ne bi odabrao malene isli bi mi kao peti :rofl: :rofl1: :rofl:
E da i ovo cujem... svasta.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:36 pm

fk1921 je napisao/la:Za upravu i igrace ne bi trebao niko da se zali, samo na Edisa i savez sto je dozvolio da se igra utakmica na ovakvom terenu po ovakvoj kisi, jos je najtuznije Slavija dobila licencu za premijer ligu nakon drugog zasjedanja....liga 12, samo nam treba DOBAR trener i nema brige
Evo ja prvi kazem nikad bolju upravu nismo imali, ali snosi istu odgovornost za neuspijeh kao i treneri, katastrofalno odradili ljetni prelazni rok, pa onda katastrofalan period s Odom, i onda dolazi Edisova polusezona takodje neuspjesna. Glupo je na Edisu samo lomit kola, odgovornost za ovo snosi vise strana..
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:37 pm

Prvo da hoce proci srijeda i da radnik osvoji da budemo malo mirniji i svjesni da nas ni 4 mjesto ne bi odvelo u evropu. Drugo mi ako izadjemo iz ove situacije i ovog svega jaci onda smo doatigli neki nivo. Zapravo vec smo dostigli jer evo npr prije dvije godine da nam se desilo da ne izadjemo u evropu skoro da bi se raspali dok evo dosli smo do tog da ne ovisimo od evrope, a i to je nesto to je golemo. Jedino sto mi je zao to jeste koeficijenta koji ne mozemo nadoknaditi, a novac mozemo

Sent from my C5303 using Tapatalk
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:37 pm

Jetru svoju uništih pijuci zbog njih.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:37 pm

starigrad je napisao/la:ako je ljubav uvjetovana necim, onda to nije ljubav, nego interes. imam dovoljno godina i sjecam se perioda kada je Zeljo igrao u drugoj ligi sfrj. nikada mi nije palo na pamet da promjenim klub za koji navijam, jer Zelju volim bezuvjetno i bez ikakvog interesa. sto se evrope tice, ja sam je jos davno halalio (prije polusezone) i ista bi bila samo nekakav bonus na sve to je uprava uradila u posljednjih pola godine. nije kraj svijeta ako nismo izborili evropu, niti bi nam je danasnja pobjeda uopste i garantovala. nikada necu shvatiti ljude koji idu iz krajnosti u krajnost i misljenje mjenjaju svako malo. kad pobjedimo, najbolji smo, nema nam ravnih, pa ni grupe evro takmicenja nisu daleko. kad izgubimo, treba sve nabiti nogom, pobiti, popaliti, rastjerati, mrtvaci, manekeni... i tako u krug. treba naci sredinu, biti realan, trezveno sagledati okolnosti i situaciju i prema tome odrediti i ocekivanja. bit ce manje razocarenja i sa manje jeda ce se podnositi negativni rezultati.
:palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:38 pm

flux je napisao/la:@valter mi smo Evropu prvo izgubili u Zenici, pa na Grbavici protiv Rudara, pa u Lukavici. Tri utakmici koje si trebao pobijediti nismo nijednu uzeli. Vrlo jednostavno, sami smo krivi i to je sva prica. Nije te sudija zajebao protiv Rudara. Ako imamo izgovor u Zenici i u Lukavici, protiv Rudara nemamo izgovor i sami smo krivi.
Radnik-Željo
Željo-Radnik

Od 6 bodova mi jedan osvojili

Slavija-Željo
Željo-Slavija

Od 6 bodova mi 2 osvojil

Rudar-Željo
Željo-Rudar

Od 6 bodova mi jedan osvojil

U prevodu sjedi kuci i gledaj Tv ili idi na more..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:41 pm

delinjo je napisao/la:ali momci ajde da se ne zavaravamo....ne fali nama samo lijevo krilo i stoper...previse smo stidljivi kad o tome pricamo a znamo svi kako stoje stvari...da dolazak dobrog lijevog krila i samo stopera nece previse okrenuti stvari u nasu korist...ajmo biti posteni pa priznati !!!!
Ma mora se imati na umu da mi nismo imali dobrog trenera koji moze izvuci iz ovih igraca ono sto oni mogu. U tome je stvar, ali moraju se minimalno dovesti igraci na stopera i lijevo krilo. Ali ne treba ni izgubiti nekog kvalitetnog igraca na trzistu ako se ukaze prilika da ga dovedemo.
Bit ce zanimljivo sad na ljeto, ali vjerujem u upravu i vjerujem da ce napraviti najbolji moguci potez.

Ispusite se ljudi, realno je da smo svi pricali da necemo u Evropu i eto ona minimalna sansa se stvorila i OPET kad mi sami o sebi odlucujemo ne mozemo izdrzati.

Sutra krenuti odmah o rjesavanju problema, od kukanja nema nista. Bit ce Zeljo opet sampion :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:41 pm

Da boli, boli itekako. Da ga jos vise volim, volim itekako ! Liga 12 nas ceka :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:41 pm

starigrad je napisao/la:ako je ljubav uvjetovana necim, onda to nije ljubav, nego interes. imam dovoljno godina i sjecam se perioda kada je Zeljo igrao u drugoj ligi sfrj. nikada mi nije palo na pamet da promjenim klub za koji navijam, jer Zelju volim bezuvjetno i bez ikakvog interesa. sto se evrope tice, ja sam je jos davno halalio (prije polusezone) i ista bi bila samo nekakav bonus na sve to je uprava uradila u posljednjih pola godine. nije kraj svijeta ako nismo izborili evropu, niti bi nam je danasnja pobjeda uopste i garantovala. nikada necu shvatiti ljude koji idu iz krajnosti u krajnost i misljenje mjenjaju svako malo. kad pobjedimo, najbolji smo, nema nam ravnih, pa ni grupe evro takmicenja nisu daleko. kad izgubimo, treba sve nabiti nogom, pobiti, popaliti, rastjerati, mrtvaci, manekeni... i tako u krug. treba naci sredinu, biti realan, trezveno sagledati okolnosti i situaciju i prema tome odrediti i ocekivanja. bit ce manje razocarenja i sa manje jeda ce se podnositi negativni rezultati.
To je to.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Plavo - Bijeli
Postovi: 401
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 11:47 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:41 pm

Ajzea je napisao/la:Ma slijedece godine im je minimum jedan pehar, ne znam kako ce, ali neka ga izmisle kako znaju i umiju. Boli me kur,ac kako ce doci do njega.
Makar Bajramski turnir ako nista drugo
BOG BOSNA I BOSNJACI
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:42 pm

starigrad je napisao/la:ako je ljubav uvjetovana necim, onda to nije ljubav, nego interes. imam dovoljno godina i sjecam se perioda kada je Zeljo igrao u drugoj ligi sfrj. nikada mi nije palo na pamet da promjenim klub za koji navijam, jer Zelju volim bezuvjetno i bez ikakvog interesa. sto se evrope tice, ja sam je jos davno halalio (prije polusezone) i ista bi bila samo nekakav bonus na sve to je uprava uradila u posljednjih pola godine. nije kraj svijeta ako nismo izborili evropu, niti bi nam je danasnja pobjeda uopste i garantovala. nikada necu shvatiti ljude koji idu iz krajnosti u krajnost i misljenje mjenjaju svako malo. kad pobjedimo, najbolji smo, nema nam ravnih, pa ni grupe evro takmicenja nisu daleko. kad izgubimo, treba sve nabiti nogom, pobiti, popaliti, rastjerati, mrtvaci, manekeni... i tako u krug. treba naci sredinu, biti realan, trezveno sagledati okolnosti i situaciju i prema tome odrediti i ocekivanja. bit ce manje razocarenja i sa manje jeda ce se podnositi negativni rezultati.
Neka te i na ovoj strani. :palacgore:

Jedina po meni krupna greska koja je napravljena je postavljanje onog diletanta na klupu, ali ocito je iz toga nesto nauceno i sad babuka bira novog sefa. :palacgore:

Cvrsto vjerujem da iduce godine jebemo mame redom.

Volim te Zeljo!!!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:42 pm

Drago mi radi Olimpika, imacemo utakmicu kuci vise.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
flux
Postovi: 657
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:42 pm

Okolele je napisao/la:
flux je napisao/la:@valter mi smo Evropu prvo izgubili u Zenici, pa na Grbavici protiv Rudara, pa u Lukavici. Tri utakmici koje si trebao pobijediti nismo nijednu uzeli. Vrlo jednostavno, sami smo krivi i to je sva prica. Nije te sudija zajebao protiv Rudara. Ako imamo izgovor u Zenici i u Lukavici, protiv Rudara nemamo izgovor i sami smo krivi.
Radnik-Željo
Željo-Radnik

Od 6 bodova mi jedan osvojili

Slavija-Željo
Željo-Slavija

Od 6 bodova mi 2 osvojil

Rudar-Željo
Željo-Rudar

Od 6 bodova mi jedan osvojil

U prevodu sjedi kuci i gledaj Tv ili idi na more..
Upravo, nije dzaba veliki Ferguson rekao kako s titule uzimaju(citaj sad Evropa). Jer si realno i treci mogao zavrsiti pa da nas boli k hoce li sloboda uzeti kup..
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:43 pm

Okolele je napisao/la:
flux je napisao/la:@valter mi smo Evropu prvo izgubili u Zenici, pa na Grbavici protiv Rudara, pa u Lukavici. Tri utakmici koje si trebao pobijediti nismo nijednu uzeli. Vrlo jednostavno, sami smo krivi i to je sva prica. Nije te sudija zajebao protiv Rudara. Ako imamo izgovor u Zenici i u Lukavici, protiv Rudara nemamo izgovor i sami smo krivi.
Radnik-Željo
Željo-Radnik

Od 6 bodova mi jedan osvojili

Slavija-Željo
Željo-Slavija

Od 6 bodova mi 2 osvojil

Rudar-Željo
Željo-Rudar

Od 6 bodova mi jedan osvojil

U prevodu sjedi kuci i gledaj Tv ili idi na more..
Dokaz da se titula uzima na 'malim' ekipama.
@starigrad
svaka cast za komentar, vidim neki vec ultimatume pucaju upravi, kao ako ne bude titule/kupa sljedece sezone, nek se kupe, a ne vide kakve strasne stvari uprava radi. Rezultata nije bilo ove sezone iz milion razloga i nema veze, nismo je ni zasluzili. Ako dodje do te lude srece, vezane za Kortrijk i pobjedu Slobode u kupu, super, a ako ne, nema veze. Taman da se fino spremimo za ligu 12 :palacgore:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Valter
Postovi: 1312
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:43 pm

flux je napisao/la:@valter mi smo Evropu prvo izgubili u Zenici, pa na Grbavici protiv Rudara, pa u Lukavici. Tri utakmici koje si trebao pobijediti nismo nijednu uzeli. Vrlo jednostavno, sami smo krivi i to je sva prica. Nije te sudija zajebao protiv Rudara. Ako imamo izgovor u Zenici i u Lukavici, protiv Rudara nemamo izgovor i sami smo krivi.
Ne kukam je za Europom, nego za parama od te iste Europe, vecem broju prodatih clanskih karti zbog euforije, manjem sponzorskom interesovanju itd. dakle o novcu koji nam moze direktno uticati i na rezultate u narednoj sezoni.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 157 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija