Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 6:58 pm

Ma treba se opet napraviti cistka. Previse bezmudih igraca imamo u ekipi. Dvije utakmice ne mozes da pobijedis ekipe koje su ispale i ocekujes evropu :oops1: Joj Edise :twisted:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
braco
Postovi: 123
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 6:59 pm

slika

Ide tabla. Šamar da valja, da me tramvaj spuco bolje bih se osjećao nego sad.
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 6:59 pm

ChWilla je napisao/la:ma nije bilo boga da pobijedimo sa našom igrom, još na takvom terenu...ove četiri utakmice gdje god su nam trebala tri boda, uzeli smo jedan ili nijedan.

a po igri u tuzli, ja sam siguran da svakako radnik uzima kup.
Znaš šta je tuga? Vodiš 1:0 i ne možeš sačuvati rezultat na onakvom terenu. A da je Slavija povela mi ga ne bi da li za 5 dana. Za šta je ova Slavija igrala nije mi jasno. Olimpic vodi dva razlike oni izjednačuju.
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:00 pm

Ne zaslužujemo Evropu svakako, čak mi je i u neku ruku drago
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:00 pm

NISMO ZASLUZILI EVROPU! TACKA. ADIO.

:zeljeznicar1:
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:01 pm

Neandertalac je napisao/la:Sta vam je ljudi, pa zar ste vi stvarno nadali necemu?
Ovo je bilo rijeseno davno, mi smo se protiv Zrinjskog oprostili od evrope, definitivno.
brate u ostale tri tekme smo uzeli dva boda. sa svih devet bi bili treći, sa četiri četvrti...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:01 pm

4 zadnje tekme, 3 remija i poraz. FUJ!

A sve nam se otvorilo i to nekoliko puta... I sta ta Slavija glumi, ni pobjeda im nista nije znacila, joooooooj fuj. RADNIK ALE!
 
Avatar
1921
Postovi: 65
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:06 pm
Lokacija: South / Far far away from north
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:02 pm

*og ga **** jesmo zasluzili evropu sta nismo zasluzili, jesul uhljupi sa koseva zasluzili evropu vise od nas? Vratili smo se iz pepela u borbu ne samo za evropu nego i za titulu i kazete da nismo zasluzili evropu, svak gubi od svakoga u ovoj ligi i mi sad zbog drine i rudara nismo zasluzili evropu daj nemojte me jos i vi zajebavat
https://www.youtube.com/watch?v=OgV9z48a5f0
 
Avatar
Valter
Postovi: 1303
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:02 pm

E **** nas ne je Edis ko malo ko. Zadnje četiri utakmice 3 boda. Iz kola u kolo sve nam se poklapa, ali on je napravio igru u kojoj samo uz čistu sreču možeš nekoga pobjediti. Novi šef struke imaće ogroman posao da ove igraće opet dovede u sistem, valja im sve ovo Edisovo izbaciti iz glave.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:02 pm

Momci nek ste vi meni zivi i zdravi, samo bih storma zamolio da bananu dadne hardwellu. Sutra refresh svi zvanicnu, nadam se da ce objaviti da ce se istocna tribina ipak graditi.
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:03 pm

Naguzi ti se treba a tebi se ne može dići. E tako i mi u zadnja 4 kola.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:03 pm

Ruku na srce Sloboda nema snage da uzme kup, sve i da smo danas slavili !

Nije da se tjesim ali je tako, danas Ćelo djecu izveo.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:03 pm

Brkoo je napisao/la:Ma treba se opet napraviti cistka. Previse bezmudih igraca imamo u ekipi. Dvije utakmice ne mozes da pobijedis ekipe koje su ispale i ocekujes evropu :oops1: Joj Edise :twisted:
normalno da mora,pored toga sto cijele sezone nismo imali kvalitet na klupi (trenera) ...nemamo ni kvaltiet na terenu toliki kada ti fali igrac dva to je raspad sistema...ne pobjedis dvije ekipe koje su davno ispale i nije nas stid pricati o nekoj evropi...eto njima nije los teren samo je nama ...inace igramo na Emiratima pa nam je sad neobicno...bezmude picke !!!

sablja ***** ti sve !!!
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:03 pm

Ma koga boli ku,rac ko je zasluzio a ko ne. Samo mi moralisemo i pravimo se postenjacine.. Nabijem i igrace na kur.ac, Edisa takodjer. Mislio sam da ovo nikad necu reci, ali nisam mogao izdrzati.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:04 pm

1921 je napisao/la:*og ga **** jesmo zasluzili evropu sta nismo zasluzili, jesul uhljupi sa koseva zasluzili evropu vise od nas? Vratili smo se iz pepela u borbu ne samo za evropu nego i za titulu i kazete da nismo zasluzili evropu, svak gubi od svakoga u ovoj ligi i mi sad zbog drine i rudara nismo zasluzili evropu daj nemojte me jos i vi zajebavat
nismo ni mi oni, zato će radnik u evropu i mirne bosna, hercegovina i semberija :mrgreen:

pa da si rudara pobijedio bio bi četvrti...šta si zaslužio...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
fcz
Postovi: 4117
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:04 pm

Onaj, Edise, onaj, 'nate, onaj, hvala ti.
Onaj...
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:04 pm

Sami smo krivi, ovoliko prilika da dodjemo do te Europe ne pamtim da smo ikada propustili. Glupo je i bilo ocekivati danas nesto, ali ovaj rezultat iz Lukavice boli. Zeljo ako je velik, ne smije to sebi da radi. Sve i da nam ne treba, ne smijes se tako kockati.

@hardwell, ono ti je opomena pred ban.. nemoj da se ponovi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
diego1921
Postovi: 1196
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:12 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:05 pm

Nek se ovako zavrsilo,opet bi zavisili od Slobode,a kad bi se jos jednom razocarao kao poslije Celika,srce bi me opalilo,bi sviju mi !!
Poslije onih Edisovi izjava i kad vidim ovu situaciju zao mi je samo sto sam mu davao podrsku,kad vidim kako se ponasao poslije otkaza ,da Bog da nikad u blizini kluba ne bio,pa makar Murinho postao !!
Zadnja izmjena: diego1921, dana/u ned maj 15, 2016 7:06 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:05 pm

I ovog Alihodzica bi otjerao. Ne kontam koja mu je funkcija.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 15, 2016 7:05 pm

fk1921 je napisao/la:Momci nek ste vi meni zivi i zdravi, samo bih storma zamolio da bananu dadne hardwellu. Sutra refresh svi zvanicnu, nadam se da ce objaviti da ce se istocna tribina ipak graditi.
to se nemojte sekirati, ako budu dozvole dobro i jeste, a ako ne budu idemo po maksimi GŽBTK iz mog potpisa + NPRAS (nek' pošalje rušenje ako smije)... :ganja:
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cala, Google [Bot], Jacksparrow, SIMA_SIMAU, SkenderijaTM87, Željezničar_1921 i 69 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija