Analize protivnika za sezonu 2019/2020: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f= ... 2&p=434009

* * *

Ukoliko nekome treba pomoc, pogotovo ukoliko ima dijete kuci, neka se javi nekome od moderacije. Anonimnost zagarantovana.

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

vrbanjusa
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 11:39 pm

Brkoo je napisao/la:Bekovi kao sto je Kramaric vise ne prolaze. On ima dobar sut, dobar centarsut ali je jako spor. Od modernog beka se trazi da je dobar u oba pravca, da je brz, da moze probiti po strani, da ima solidan cetrarsut, ako ima dobar i sut to je odlicno..
Eh da ima sve to, bio bi u Dortmundu :-)
21 10 4

Petrović Slavko

Ajzea
Kontakt:

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 11:40 pm

Koliko god da je spor, a jeste i govorio sam zasto bi mi u ovom trenutku Husic imao prednost nad Kramaricem, gdje sam izmedju ostalog i naveo da je brzina ono sto, za razliku od Mirka, krasi Husica. Helem, igrac kojem je, za razliku od mnogih na toj poziciji, primarna pozicija lijevog beka te koji je skolovan za istu, a ujedno i, zamislite, zna dobro centrirati ili cak opucati loptu lijevom nogom, mora biti u prednosti nad odredjenim fudbalerima kojima je to jedna od petnaest pozicija koje pokrivaju.

GoodisonPark
Kontakt:

pet maj 13, 2016 11:46 pm

Nema drugog opravdanja i objašnjenja osim onog što je neko već navodio ovdje a to da su pod svaku cijenu morali igrati igrači koje je on lično tražio i koji su dovedeni... Znači daj da ja budem heroj i da pokažem da sam zahebo Murinja kad moje iskusne vedete začepe usta kritičarima, uhh kako vrijeme prolazi sve sam više ljut zbog nekih stvari.

Bogi - ja lično bih volio da ga moje oči ne gledaju u novoj sezoni - frajera kao da je neko natjerao da igra utakmicu, nikakve energije žara borbenosti otrestitosti pravovremene reakcije, loš je dibidus ni sjena Bogija prije nekoliko sezona.
Stanić - nije to više onaj stari Stana i Mirko je sigurno bolji na poziciji lijevog beka.
Bekrić - Mnogi su ga kritikovali sa razlogom sigurno, ali ja sam ubijeđen da je njegova pozicija najviše bila na udaru zbog loše postavke igre, kažem ni ja sam nisam zadovoljan sa njegovim predstavama i neki dan sam napisao malo duži post vezano za Bekrića i tako ja to vidim.

Edit: Da dodam još da su nama "primarno" dva desna beka držala komplet lijevu stranu e pa to u modernom fudbalu mislim da još nije zabilježeno. Dobro smo mi i došli u situaciju da budemo u igri za bilo šta, a to je prije svega zahvaljujući momku na desnoj strani koji je vukao cijelu ekipu naprijed i Ivan sa golovima. Ostalo je bilo povuci potegni..
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

FKZ1921
Kontakt:

sub maj 14, 2016 12:03 am

Ovaj novi lijevi bek djeluje stvarno dobro...prilicno bolje nego ovo sto smo gledali na lijevom beku tokom cijele sezone.
Ako kod njega s glavom bude sve ok,imacemo dobrog igraca,bez sumnje.

fk1921

sub maj 14, 2016 12:05 am

FKZ1921 je napisao/la:Ovaj novi lijevi bek djeluje stvarno dobro...prilicno bolje nego ovo sto smo gledali na lijevom beku tokom cijele sezone.
Ako kod njega s glavom bude sve ok,imacemo dobrog igraca,bez sumnje.
Ja mslm da je na 5 god ugovor sa njim potpisan ako se ne varam? Pravo dobar igrac
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

Dolina
Kontakt:

sub maj 14, 2016 12:10 am

Čitam maloprije Dinamo prodaje 17-godišnjaka koji je odigrao samo tri utakmice u HNL-u za 10 miliona eura u Wolfsburg. Nikako mi nije jasno kako mu to uspijeva. Za mene je mali Hadžiahmetović najveći talent koji se pojavio poslije rata a ode za pola miliona. Tragedija. Jbm ti ligu.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".

mali plavisa
Kontakt:

sub maj 14, 2016 12:19 am

Od svih igraca za ovu polusezonu mogu rec samo da se Miroslav Stevanovic izdvojio,svi ostali su u 5 deka!Svi su imali padove samo takve,Miro je imao taj pad u prvoj i poslije je bio na visini!

Brkoo
Kontakt:

sub maj 14, 2016 12:22 am

Dolina je napisao/la:Čitam maloprije Dinamo prodaje 17-godišnjaka koji je odigrao samo tri utakmice u HNL-u za 10 miliona eura u Wolfsburg. Nikako mi nije jasno kako mu to uspijeva. Za mene je mali Hadžiahmetović najveći talent koji se pojavio poslije rata a ode za pola miliona. Tragedija. Jbm ti ligu.
Hrvatska je bila 3 na svijetu 98, od tad pa do danas redovno igra na svjetskim i evropskim prvenstvima, mladje kategorije isto tako. Njihovi igraci su jako cijenjeni, a uz to nisu stranci jer je Hrvatska u evropskoj uniji. Dinamo kojeg god igraca je prodao taj igrac se dokazao u tom klubu, krenuvsi od Modrica, Eduarda itd. Dinamo dosta ulaze i u igracki kadar i u omladinski pogon, cifre od kojih boli glava i zato imaju uspjeh. Nedavno im je stigla ponuda od 17 miliona eura za po meni najboljeg igraca na Balkanu, Marka Pjacu. Mislim da ce to odbiti jer ce nakon prvenstva u Francuskoj ga prodati za duplo vise. Uporedi samo njih i nas. Reprezentacija nam jednom otisla na neko veliko takmicenje, i to vise sretno nego spretno, omladinske selekcije vode debilcine obicne koje su tu zbog nacionalnog kljuca, redovno nas trpaju reprezentacije poput Kazahstana. Nasi igraci kad odu u evropske klubove ne mogu izboriti status prvotimaca jer kaskaju u svemu, osnovne stvari nisu na vrijeme naucili. Rad u omladinskim skolama u nasoj drzavi se popravio tek u zadnje 2-3 godine, i to ne kod vecine klubova nego tek njih nekolicine, a i to je na nekom losem nivou poredeci ga sa solidnim evropskim klubovima. HNL je drugi svijet za nasu ligu, od infrakstrukture do svega ostalog. Razlika drasticna. I onda se cudimo sto Dinamo pravi ovakve transfere
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

cala
Kontakt:

sub maj 14, 2016 12:22 am

Milion puta se pisalo i obrazlozilo zasto nasi igraci odu za sicu. Nismo imali nikakav iskorak u medjunarodnim takmicenjima, ni na klupskom ni na reprezentativnom nivou i sve dok bude tako igraci ce se prodavati za sicu.
Dinamo je provjerena pijaca u Evropi. Srbi imaju mlade prvake svijeta i klubove koji redovno igraju u grupnoj fazi. Maminjo ce za Aru uzeti 5-10 miliona sigurno kad ga bude prodavao.

Elegant
Kontakt:

sub maj 14, 2016 12:24 am

Liga 12. moda podici kvalitet lige i ulganja nema druge opcije.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

exbabilon
Kontakt:

sub maj 14, 2016 12:27 am

mali plavisa je napisao/la:Od svih igraca za ovu polusezonu mogu rec samo da se Miroslav Stevanovic izdvojio,svi ostali su u 5 deka!Svi su imali padove samo takve,Miro je imao taj pad u prvoj i poslije je bio na visini!
:palacgore:

Milion se ne odbija, ali bi bas bio korak nazad ako bi ga prodali.

sajo10
Kontakt:

sub maj 14, 2016 12:29 am

exbabilon je napisao/la:
mali plavisa je napisao/la:Od svih igraca za ovu polusezonu mogu rec samo da se Miroslav Stevanovic izdvojio,svi ostali su u 5 deka!Svi su imali padove samo takve,Miro je imao taj pad u prvoj i poslije je bio na visini!

Prodamo Miru za milioncek a kao zamjenu imamo naseg Robbena 8-) 8-) :ganja:
"Prije nego što sam došao u Željezničar saopštio sam Šveđanima da ću promijeniti sportsko državljanstvo. Moja želja je oduvijek bila da nastupam za zemlju iz koje dolaze moji roditelji, a oni naravno nisu bili lijepo reagovali. Bio je to šok, jer sam ipak od malih nogu nastupao za njih i uostalom bio član generacije koja je osvojila treće mjesto na Svjetskom prvenstvu."
:shisha: :shisha: :shisha:

storm_raider
Kontakt:

sub maj 14, 2016 12:34 am

Samo neka on trenira kao sto trenira, ne brinem se ja za Emira, veliki je talenat.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Jaozinho22

sub maj 14, 2016 12:38 am

sajo10 je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:

Jel se to Baša vratio ? :ganja: :ganja:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

Plavi orkestar
Kontakt:

sub maj 14, 2016 12:46 am

sajo10 je napisao/la:
exbabilon je napisao/la:

"Prije nego što sam došao u Željezničar saopštio sam Šveđanima da ću promijeniti sportsko državljanstvo. Moja želja je oduvijek bila da nastupam za zemlju iz koje dolaze moji roditelji, a oni naravno nisu bili lijepo reagovali. Bio je to šok, jer sam ipak od malih nogu nastupao za njih i uostalom bio član generacije koja je osvojila treće mjesto na Svjetskom prvenstvu."
:shisha: :shisha: :shisha:
Tankovica kad su naši trazili on se odluci da zaigra za švede.Po medijima se eksponiro,izjavljivao svašta...sad ga kod šveda ni na mapi nema.Cak ima obraza da se sad,poslije svega,nudi nama.Nadam se da ce Mirza napredovati i u buducnosti biti od koristi u Zelji.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

DantezZarata420
Kontakt:

sub maj 14, 2016 12:57 am

Sto je ovdje ovako mirno :shisha:
Puno se vama vjeruje :zeljeznicar1:
revenge is calculated plan of action
Nisam znao da sam kriv :ganja:

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

sub maj 14, 2016 1:09 am

Steta sto nije tekma sutra.. pio bih samo jednu noc i onda na tekmu.. ovako moram dvije noci pa tek onda na tekmu.. vjerovanje i nada to je spas.. . U lukavicu po cudo !

AsharaK
Administrator
Kontakt:

sub maj 14, 2016 1:11 am

Minjore je napisao/la:Steta sto nije tekma sutra.. pio bih samo jednu noc i onda na tekmu.. ovako moram dvije noci pa tek onda na tekmu.. vjerovanje i nada to je spas.. . U lukavicu po cudo !
Sta si prodao brute
Željezničar ante portas !

Plavi orkestar
Kontakt:

sub maj 14, 2016 1:15 am

Ogromna je bila euforija,puno se ocekivalo a ništa nije dobilo i ta je euforija ispuhala ko balon.Od kupa ništa,od prvenstva ništa,od igre zbog koje navijaci dolaze na stadione ništa,urbanisticka za Zapad na cekanju,izgradnja Istoka na cekanju,strucni štab mozda na mapi...a krokodila i hijena oko stadiona nikad više.Nadam se dobrom ishodu.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Leon_Professional
Kontakt:

sub maj 14, 2016 1:21 am

DantezZarata420 je napisao/la:Sto je ovdje ovako mirno :shisha:
Puno se vama vjeruje :zeljeznicar1:
Zatisje pred buru, kad krene da sipa ima da izginemo svi! :ganja:

Ko ce izdrzati pauzu :r ako uprava dovede trenera i igrace sto prije, kad bude transfer rok mi se necemo nicemu nadati :cigara:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Trenutno korisnika/ca: Baidu [Spider], Bing [Bot], gavran, Google [Bot] i 16 gostiju.

Prijava  •  Registracija