YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

ChWilla
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 3:42 pm

mislim da čovjek hoće da kaže da kamere nisu omele ni ultra pokret ni obične ljude.

zamisli u nas posjetu da najveći rival uzme 10 titula za redom, a mi nijednu...
gradi željo boli te *****

Plavo - Bijeli

pet maj 13, 2016 3:49 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
Lampard je napisao/la:Ma definitivno sam protiv kamera, cisto iz razloga sto gotivim taj Ultra svijet i kad bi ih podrzali postali bi smijurija u svijetu. Realno gledajuci kod nas na tribinama nema sra*a, naravo u poredjenju sa nekim drugim aman razvijenijim zemljama koje su to po nasim medijima prevazisle. Helem nejse strah me ishoda navijaca Ferencvarosa da ne kazem bbb jer su oni ekstreman slucaj. Pozdrav sankcionisanju pojedinaca ali opet ako zelimo da imamo ozbiljnu navijacku grupu trebalo bi se nekako fiktivno borit protiv toga. Ne znam sta bih rekao iskreno. S licne strane ponasanja na stadionu nista protiv nemam, ali eto sve ima svoju publiku i ma da kod nad ozbiljne grupe nakon 2008 nema
mozes li mi objasniti sta znaci "Ultra svijet"? po cemu se on prepoznaje?

grijesis sto mislis da bi se neko zbog kamera smijao. taj "Ultra svijet" je pokriven kamerama vec dva desetljeca ako ne i duze.
Kod nas?

To su krezave budale koji ne znaju nabrojati 11 pocetnih Zeljinih igraca i gledaju samo kako ce uci besplatno moleci osiguranje da ih pusti na ulazu ili nesto razvaliti.

Nema kod nas "Ultrasa" pasa moj
Zadnja izmjena: Plavo - Bijeli, dana/u pet maj 13, 2016 3:50 pm, ukupno mijenjano 1 put.
BOG BOSNA I BOSNJACI

flux
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 3:49 pm

ChWilla je napisao/la:mislim da čovjek hoće da kaže da kamere nisu omele ni ultra pokret ni obične ljude.

11 titula haha :D salu na stran, upravu si, svakako

Neandertalac

pet maj 13, 2016 3:55 pm

Danan@ pa i govorio sam obostrano. I ranije i sada.
Steta velika, sada nam je stabilnost najpotrebnija.
Željeznicar za život cijeli!

flux
Kontakt:

pet maj 13, 2016 3:57 pm

Kaze smetljarski **** da je Slavija trazila izuzece sudije?

Faca Sa Ulica
Kontakt:

pet maj 13, 2016 4:01 pm

Neandertalac je napisao/la:Danan@ pa i govorio sam obostrano. I ranije i sada.
Steta velika, sada nam je stabilnost najpotrebnija.
Ma razumijemo se.Kada bolje razmislim ne znam dali bi to mogli nazvati egom i sujetom.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....

Rodom s mejtaša
Kontakt:

pet maj 13, 2016 4:08 pm

Je li to sad kao ispade da bi Amar ko htio ali ga naša Uprava neće.

exbabilon
Kontakt:

pet maj 13, 2016 4:09 pm

Jasmin je bolji od svih stopera koji su trenutno tu osim Ace, s njim je cinio odlican tandem. Odluka o raskidu ugovora je pametna ako dovedemo nekog boljeg, igraca za prvih 11. Sanel Jahic bi sigurno donio sigurnost u zadnjoj liniji i dobro uticao na posjetu na stadionu.

Omar500
Moderator
Kontakt:

pet maj 13, 2016 4:10 pm

Za mene je TM 87 zavrsio sa cinom mijesanja u politiku, tako da me iskreno zaboli ona stvar bi li njima smetao video nadzor ili ne. Znam ja da kod nas navijacke skupine su alatke odredjenih stranki i da ce uskoro izbori, ali brate...
Uglavnom, samo nek se radi, a radi se kao sto se nikad prije nije radilo. Tek se sada vidi koliko se sve zapustilo u zadnjih 15 godina, na svim segmentima. Ogromni koraci su se napravili i nadam se da ce ih biti jos. :)
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

diego1921
Kontakt:

pet maj 13, 2016 4:11 pm

Gledam Cukaricki dobio ponudu za Pavlovica 1.200.000 eura a mi najboljeg igraca prodamo za 500.000 eura :rofl1:
Nadam se da cemo uskoro i mi dostici taj nivo !! :zeljeznicar1:

Eisenbahner1921
Kontakt:

pet maj 13, 2016 4:18 pm

diego1921 je napisao/la:Gledam Cukaricki dobio ponudu za Pavlovica 1.200.000 eura a mi najboljeg igraca prodamo za 500.000 eura :rofl1:
Ne treba i ne mogu se preskakati koraci. Kao što vidimo, činimo krupne korake prema naprijed i ako ovako nastavimo i mi ćemo prodavati igrače za takve pare. Doduše na neke stvari ne možemo utjecati, ali hajmo mi biti ti koji ćemo baciti pozitivno svjetlo na državu
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Hurmasica
Kontakt:

pet maj 13, 2016 4:19 pm

Porodično proljeće Plavih: Učlani članove porodice uz popust od 20%

http://fkzeljeznicar.ba/porodicno-prolj ... -20/20166/" target="_blank
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Jaozinho22

pet maj 13, 2016 4:19 pm

Članstvo :klanjase2:
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.

reks1
Kontakt:

pet maj 13, 2016 4:22 pm

ChWilla je napisao/la:mislim da čovjek hoće da kaže da kamere nisu omele ni ultra pokret ni obične ljude.

Hvala ti na pojasnjenju mog posta vezanog za kamere i Poljud i njihovu posjetu !Moj dio posta je naravno bio o konekciji obicnog puka i voljenog kluba
Inace prosle godine njihov prosjek bez utakmica na kojima su kaznjeni da igraju bez gledalaca je preko 11500.O broju clanova da ne ........

diego1921
Kontakt:

pet maj 13, 2016 4:28 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
diego1921 je napisao/la:Gledam Cukaricki dobio ponudu za Pavlovica 1.200.000 eura a mi najboljeg igraca prodamo za 500.000 eura :rofl1:
Ne treba i ne mogu se preskakati koraci. Kao što vidimo, činimo krupne korake prema naprijed i ako ovako nastavimo i mi ćemo prodavati igrače za takve pare. Doduše na neke stvari ne možemo utjecati, ali hajmo mi biti ti koji ćemo baciti pozitivno svjetlo na državu
Slazem se s tobom,ova uprava radi velike stvari i imaju moju podrsku !! Amar je prije par godina pokusao to uraditi i nije uspio,ovdje je tesko to uraditi ,klubovi su u tesko situaciji i daju dobre igrace za jeftine pare..Mene cudi samo kako Cukaricki dobije tu ponudu a mi s takvom historijom moramo moljakati za Bajica 500 milja eura !! Ako za Miroslava stvarno ima ponuda od milion eura,ne treba puno razmisljati,prodati ga odmah !!

fk1921

pet maj 13, 2016 4:30 pm

hajde dzeksoneeeeeeeeeeeeee idi negdje bolan, da koji dinar zaradimo :ganja:
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!

Omar500
Moderator
Kontakt:

pet maj 13, 2016 4:35 pm

Fazon kod Cukarickog je sto dolazi iz jace lige, gdje su klubovi igrali grupne faze euro takmicenja i gdje Partizan, Zvezda, Vojvodina znaju prodati svoje igrace za milionske iznose. Ali polako, i kod nas stvari idu na bolje. Bajic i Hadziahmetovic su se opet prodali za rekordne iznose za nas klub. Doci ce i prvi milionski transfer s vremenom, ako se ovako nastavi :zeljeznicar1:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

chile
Kontakt:

pet maj 13, 2016 4:41 pm

Ne mozete porediti prodaju igraca iz Srbije i BiH. Samo pogledajte uspjehe njihovih mladjih reprezentativnih selekcija i nasih. A tu je najveci broj skauta i menadzera, narocito jacih i ozbiljnijih ekipa.
Pored toga i njihove ekipe mnogo bolje kotiraju u eurotakmicenjima od nasih.
Tek kada upadnemo u grupne faze eurotakmicenja i mlade drzavne selekcije naprave iskorak mozemo ocekivati ozbiljnije transfere.

Sent from my Plavo Sokocalo
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !

Elegant
Kontakt:

pet maj 13, 2016 4:44 pm

Da hoce proci jos ovo zadnje kolo da onda da saznamo ime novog trenera koji od starta mora da se prihvati posla. Mislim da nas u junu cekaju vjesti o odlascima i dolascima kao i drugim novitetima, sad u maju ce biti mirno sem sto cemo saznati ime trenera. Radovi na stadionu idu svojim tokom nema zurbe.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Dolina
Kontakt:

pet maj 13, 2016 4:47 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
Dolina je napisao/la:
dell21 je napisao/la:Idu izbori saće oktobar zato braćo pamet u glavu i da imate na umu ko nam ruši naš dom.
Niko nam ne ruši, sve ide po planu, ovog se treba riješiti samo me strah da ne dodje gori jer se ovaj još davno namirio i koliko vi god mislili veliki je navijač Želje. Šta ćemo ako dodje pitar :kafa:
Jes al u qrcu.. On navija za lovu i jebe se njemu za Zeljom.. Ne mora on biti navijac samo nek radi po zakonu..
Ne budimo smiješni, Koldžo je tu najmanji problem, nemojmo stvari gledati lokalno, već globalno :cigara:
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], samo_da_repliciram i 44 gosta.

Prijava  •  Registracija