Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 2:29 pm

Idu izbori saće oktobar zato braćo pamet u glavu i da imate na umu ko nam ruši naš dom.
 
fk1921
Postovi: 1335
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 1:21 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 2:32 pm

phily je napisao/la:
Jasmin Bogdanović napustio Željezničar


Jasmin Bogdanović, 26-godišnji stoper, napustio je redove Željezničara nakon što je dogovorio sporazumni raskid ugovora.
Bogdanović je na Grbavicu došao početkom 2014. godine iz gradačačke Zvijezde i bio je standardan u timu Plavih, a u posljednje vrijeme nije igrao zbog teške povrede.

Naime, u 14. kolu BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine protiv Rudar Prijedora Bogdanović je pokidao ligamente.

Ugovor mu je važio do 30. juna ove godine.
Gdje si ovo procitao? I mislili smo da ce napustit samo ne znam zasto
04.03.2015

Na vanrednoj sjednici Skupštine FK Željezničar, usvojen je novi statut Kluba kojim je jasno poručeno da klub ostaje dosljedan svojoj devedesetogodišnjoj tradiciji, filozofiji i sloganu: Mi smo Željini, Željo je naš. Svetinje nisu na prodaju!
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 2:33 pm

fk1921 je napisao/la:
phily je napisao/la:
Jasmin Bogdanović napustio Željezničar


Jasmin Bogdanović, 26-godišnji stoper, napustio je redove Željezničara nakon što je dogovorio sporazumni raskid ugovora.
Bogdanović je na Grbavicu došao početkom 2014. godine iz gradačačke Zvijezde i bio je standardan u timu Plavih, a u posljednje vrijeme nije igrao zbog teške povrede.

Naime, u 14. kolu BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine protiv Rudar Prijedora Bogdanović je pokidao ligamente.

Ugovor mu je važio do 30. juna ove godine.
Gdje si ovo procitao? I mislili smo da ce napustit samo ne znam zasto

misamosjedimouredakciji...
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 2:33 pm

ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
kb80
Postovi: 302
Pridružen/a: pet maj 13, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 2:35 pm

tek sam se prijavio, pa zelim da uputim pozdrave svima u nadi da ce se imati sta lijepo procitati ...
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 2:35 pm

dell21 je napisao/la:Idu izbori saće oktobar zato braćo pamet u glavu i da imate na umu ko nam ruši naš dom.
Niko nam ne ruši, sve ide po planu, ovog se treba riješiti samo me strah da ne dodje gori jer se ovaj još davno namirio i koliko vi god mislili veliki je navijač Želje. Šta ćemo ako dodje pitar :kafa:
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 2:36 pm

rios je napisao/la:
sergejevic je napisao/la:Klubovi su realno najmanje krivi za losu posjetu.
Iskoristit cu ovaj tvoj post kao dobu bazu za svoj.
Davno je Amar,na jednoj press konferenciji,rekao jednu veliku istinu.Nema kod nas,opcenito u drzavi,povezanosti kluba i navijaca i vecoj mjeri kao na zapadu.Dok je to tamo porodicni dogadjaj,nesto sto je sastavni dio jedne sedmice gotovo kao odlazak na posao,izlazak u kafanu il sl.,kod nas je to nesto sasvim drugo.Ta povezanost postoji kod one baze od neke 2 hiljade ljudi koji su tu bez obzira na protivnika,polozaj na tabeli,itd..Za ostale je potrebna neka euforija koju izazove neki rezultat,igrac(i) ili neka akcija kao sto je sad ova oko izgradnje stadiona,jaki protivnici i tako dalje..Tako je u vecini zemalja okruzenja,pa i u jugoistocnoj Evropi opcenito.Mentalitet valjda,brzo se zasitimo svega.Jedini izuzetak je A fudbalska repka koja se izdigla iznad toga i stvorila kult pa su tribine pune uvijek.Bar je tako posljednjih godina.
Uvodjenje lige 12 bi trebalo popraviti stanje sa posjetom donekle,iz prostog razloga sto ce biti vise utakmica sa Sarajevom,Sirokim,Slobodom i tim jacim klubovima,dok ovih neatraktivnih ce biti manje.Bice veca rezultatske neizvjesnost pa ce i to pomoci svakako.
Moderan i dobar stadion bi trebao takodjer pomoci,vjerovatno to poboljsanje nece biti izrazeno u hiljadama,ali sto kaze nas narod uhar je koliko toliko.
Neko je spomenuo numeraciju sjedista,vjerovatno aludirajuci na to da sjedes tamo gdje si kupio kartu.Iako je to svakako nesto sto je normalna praksa na zapadu,kod nas bi tesko zazivjelo.Ulazi bi se i mogli odrediti tako,ali sjedista daj Boze.
Sve si pogodio u tom postu, ali je to stvar za mnogo dublju analizu. Pored svega sto nabrojao ima tu jos mnogo, mnogo stvari koje uticu na posjetu. Mnogo je stvari na koje klubovi uopste ne mogu utjecati i tu se javlja problem. Naravno, nama treba biti cilj da rijesavamo probleme, a da se na bavimo samim uspjehom poteza koje povlacimo. Ako ocistis stolice i ne dobijes neki rezultat, to ne treba gledati kao neki poraz ili nesto lose, ti radis ono sto treba i sto je u tvojoj moci. Tako isto treba uloziti i u druge stvari bez obzira da li ce donjeti poboljsanje. Ono sto ja vidim kao problem jesu mediji, kao i u vecini stvari. Najlosiji segment naseg drustva u zaista ostroj konkurenciji.
Nasa liga je u potpunosti na margini, i kada se prica i pise o istoj obicno se naglasak stavi na lose stvari, one dobre rijetko ko i spomene. Jedva se ceka neki belaj, neredi, tuce da se postavljaju sike, klipovi, rade neke analize, a kada neki klub ili navijacka grupa nesto dobro naprave ostane u sjeni. Nema adekvatne emisije koja bi popularizovala nasu ligu, i one koje se kao rade su totalno amaterske, cak je bolje i ne gledati jer i onaj ko bi pogledao neku utakmicu kada vidi prilog o istoj predomisli se. Nemas najava utakmica, stvaranja neke euforije, davanja velike paznje utakmicama, spomenuo si reprezentaciju i znamo svi da nam je svaka utakmica neka historijska i svi zele biti dio toga, ali se isto tako moze napraviti spektakl od utakmice Zeljo-Zrinjski ili Sarajevo-Sloboda, pisati o istoj, vrtiti na tv-u, izjave igraca, stvoriti neki naboj da raja dodje na tu utakmicu. Ne treba ni pricati kakav se spektakl moze napraviti od derbija, posebno kada je vazan i rezultatski. Raja dodje na Evropske utakmcie zato sto se prica o nekom velikanu iz Belgije(Standard) mocna ekipa, bogata, ovo ono i raja odmah dolazi na stadion da vidi i to cudo iz Belgije i da bude dio te price.

Mediji su ti koji kroje misljenje javnosti i oni pisu o nekoj utakmici u Evropi, a onda negdje stidljivo osvane clanak, Zeljo gostuje u Travniku, Sarajevo domacin Rudaru, derbi u Mostaru i to je otprilike sve. Tamo izlaze neki statisticki podaci: Ronaldo zabio Valensiji 7 golova, a Mesi 6, da li ce ga stici ? Veliki obracun Gvardiole i Murinja, ovaj rekao ovo, onaj ono i svi cekaju da vide sta ce biti dalje.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 2:37 pm

phily je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:
phily je napisao/la:
Gdje si ovo procitao? I mislili smo da ce napustit samo ne znam zasto

misamosjedimouredakciji...
Negdje sam procitao kako mu navodno nije placena operacija, sto mi je tesko za povjerovati, ali eto!
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 2:37 pm

Dolina je napisao/la:
dell21 je napisao/la:Idu izbori saće oktobar zato braćo pamet u glavu i da imate na umu ko nam ruši naš dom.
Niko nam ne ruši, sve ide po planu, ovog se treba riješiti samo me strah da ne dodje gori jer se ovaj još davno namirio i koliko vi god mislili veliki je navijač Želje. Šta ćemo ako dodje pitar :kafa:
Pusti te priče ima gori ,pitar to slušamo decenijama pa nista ne poduzimamo pa sve isti budu na vlasti.
Goreg nema i ne moze biti to kad shvatimo bice nam bolje.
 
wobly
Postovi: 1
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 5:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 2:39 pm

Ajzea je napisao/la:
Samo da ti izjavim saučešće.
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 2:39 pm

dell21 je napisao/la:
Dolina je napisao/la:
dell21 je napisao/la:Idu izbori saće oktobar zato braćo pamet u glavu i da imate na umu ko nam ruši naš dom.
Niko nam ne ruši, sve ide po planu, ovog se treba riješiti samo me strah da ne dodje gori jer se ovaj još davno namirio i koliko vi god mislili veliki je navijač Želje. Šta ćemo ako dodje pitar :kafa:
Pusti te priče ima gori ,pitar to slušamo decenijama pa nista ne poduzimamo pa sve isti budu na vlasti.
Goreg nema i ne moze biti to kad shvatimo bice nam bolje.
jel patkaa ovo za lendrica ? sad procitah na nekoj str , da ide satro u hajduk kao on i ibriciic
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 2:42 pm

Sretno Jasminu i puno srece mu zelim u nastavku karijere, ovo je jasno odavno bilo. :)

@wobly :rofl:
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 2:44 pm

Za Bodganovića se odavno znalo da ne želi da produži ugovor, nešto ne vjerujem i da je došlo do raskida jer je momak imao ugovor još 20 dana. Jednostavno istekao mu ugovor. Ni prvi ni zadnji koji je tako otišao.



I moj Ipče je ponovo preselio. Nisi sam Ajza!
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6008
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 2:44 pm

Mirso moze otici ako ovi iskesiraju obestecenje..
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 2:45 pm

Dolina je napisao/la:
dell21 je napisao/la:Idu izbori saće oktobar zato braćo pamet u glavu i da imate na umu ko nam ruši naš dom.
Niko nam ne ruši, sve ide po planu, ovog se treba riješiti samo me strah da ne dodje gori jer se ovaj još davno namirio i koliko vi god mislili veliki je navijač Želje. Šta ćemo ako dodje pitar :kafa:
namirio se on za tri života, ali mu nije dosta, što dokazuje i cijela ova priča. na račun želje je dobijao izbore, a sad bi i da novu rezervu za stare dane napravi na račun želje. da nije i on vojnik kluba... :r
gradi željo boli te *****
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 2:46 pm

Neandertalac je napisao/la:
FKZ1921 je napisao/la:Ne mislim da je uopće tema treba li ili ne i hoće li se postaviti ili ne kamere.
I treba,i hoće se postaviti i moraju se postaviti.
To je bitan preduvjet za povlačenje ključnog poteza u borbi protiv huligsnstva na stadionima.
A ključna stvar je individualizacija počinitelja...samim tim i individualizacija kažnjavanja. To je suština.
Kakva je sansa da se brki ponude malo vece ovlasti, da se ljudi kojima to nije struka ne mijesaju u sportski dio.
Ne mogu sad detaljisati...
Amar nije uopće kandidat za šefa...i to je to. I to nema veze sa u slovima,ovlastima i slično...
Svi bi mi voljeli da sportski segment kluba vode sportisti,stručnjaci...I to se mora što prije usmjeriti u tom pravcu. Ali realno gledajući,nema ljudi...kompetentnih. Vjerujem da bi uprava bila najsretnija da može odmah kompletan taj segment predati u ruke takvih ljudi.
Dovodjenje igrača...šta je pametno uraditi?Kome povjeriti taj posao? Postoji li čovjek koji i zna i povjerljiv je,odan,lojalan...Ja znam samo jednog takvog,Amara. Postoji li drugi? Zna li neko?
Kakva su iskustva nekih drugih klubova koji su te poslove predali "strucnjacima"? Loša!
Nisam siguran,ali vjerujem da nasi ljudi koji sad to rade nisu baš sretni što to moraju raditi. A moraju,odnosno misle da je to manje loše od opcije da to nekom prepustis pa u neko doba počinješ saznavati da si se gadno zajebo.
Sigurno će se tragati za nekim boljim modelom od ovoga...
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 2:47 pm

DANAN je napisao/la:Mirso moze otici ako ovi iskesiraju obestecenje..
ako daju milion zasto da ne ?
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 2:48 pm

sabanadzovic, stanic ? jesu li u planovima za SD
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
DantezZarata420
Postovi: 15
Pridružen/a: sub apr 23, 2016 7:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 2:48 pm

wobly je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:
Samo da ti izjavim saučešće.
Ajza je ratnik izgidosmo.


Jasmine sretno :zeljeznicar1:
KL j m u stau.
revenge is calculated plan of action
Nisam znao da sam kriv :ganja:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 2:49 pm

mirsadmekic je napisao/la:
DANAN je napisao/la:Mirso moze otici ako ovi iskesiraju obestecenje..
ako daju milion zasto da ne ?
Ne treba Lendrica ni pod koju cijenu dati. Sve ostale da, ali njega ni slucajno.. Ja ne mogu vjerovati da smo mi ono doveli, te da nije uspio vani.

Ja bih volio Stanica vidjeti na nekoj od pozicija vezanih za sportski segment kluba.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cvrle_jedanesterac, Google [Bot] i 216 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija