Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 12:39 pm

DANAN je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Uprava koja postavi kamere na stadion, osudjena je na propast, nazalost..
Moraju druze.To je jedna od bitnijih stavki za dobijanje odobrenja za igranje europskih utakmica....
Na tome se bas insistira.
Onaj ko je protiv videonadzora i ostalih stvari kojima ce se uvesti red na stadionu ocigledno ili radi neke nedozvoljene stvari ili namjerava da radi.
 
Avatar
flux
Postovi: 654
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 12:39 pm

Kamere obavezno. Na svaki ulaz po jednu, pa svakoga ko udje lijepo mu snimiti facu. Vidio sam da je na Maksimiru policija imala svoje kamere koje su snimale tribine s terena ili s druge tribine, cak i to uvesti ako se bude u mogucnosti. Samo po novcaniku lupati stoku!
 
Avatar
smurf_
Postovi: 101
Pridružen/a: pon mar 14, 2016 3:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 12:43 pm

pinki je napisao/la:Ne znam za ove opet kažem, ali ako su kao na ovim stadionima onda im ne mogu ništa, jer sam gledao prilog za stadion Bešiktaša čini mi se, i ljudi ih testirali, bukvalno skakali po njima, udarali, pokušali da ih zapale, nema teorije i to je sada standard u svijetu.
Opet kažem ne znam jesu li to te...
Ne znaaaaam jesu li nase takve, ali mislim da imas pravo. Bila je jednom emisija o poduzetnicima i jedan proizvodi takve stolice. Skakali po njima, bacali ih, lupali... nista im nije bilo. Al opet nesto kontam da su te puno skuplje
Zadnja izmjena: smurf_, dana/u pet maj 13, 2016 12:45 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Josip Bukal
Postovi: 30
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 3:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 12:44 pm

Definitivno kamere, pa kad pišaju po stadionu mimo wc-a :ne: staviti im slike na forum i zabraniti ulaz na stadion.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 12:44 pm

Ne zelim biti pogresno shvacen, i ja sam za postavljanje kamera na svakom dijelu stadiona, ali bojim se kako ce pojedinci sa juga koji se loze na "mentalita ultras" reagovati. I sami ste svjesni cinjenice da veliki broj raje dodje da se napusi, zapali baklju i malo pusti glas.. Ne znaju oni tri igraca Zelje nabrojati.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 12:44 pm

Sto je najvaznije mi za sljedecu sezonu i ako Bog da europu imamo spreman - osvjezen stadion, samo sad da krenu radovi na istoku pa da prva faza bude gotova u prva dva mjeseca 2017. kako je planirano. :palacgore:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 12:45 pm

Josip Bukal je napisao/la:Definitivno kamere, pa kad pišaju po stadionu mimo wc-a :ne: staviti im slike na forum i zabraniti ulaz na stadion.
To je pravo, dugoročno rješenje, definitivno.
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 12:46 pm

Ajzea je napisao/la:Ne zelim biti pogresno shvacen, i ja sam za postavljanje kamera na svakom dijelu stadiona, ali bojim se kako ce pojedinci sa juga koji se loze na "mentalita ultras" reagovati. I sami ste svjesni cinjenice da veliki broj raje dodje da se napusi, zapali baklju i malo pusti glas.. Ne znaju oni tri igraca Zelje nabrojati.
a ja to gledam na drugi način, onda će više normalne raje doći, sutra s djetetom, porodicom itd... osjetiće se sigurnim...
tako da možemo samo biti na dobitku...
 
Avatar
Vrag
Postovi: 2005
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 12:48 pm

Josip Bukal je napisao/la:Definitivno kamere, pa kad pišaju po stadionu mimo wc-a :ne: staviti im slike na forum i zabraniti ulaz na stadion.
Sto na forumu, stavi ga na displej gore. Neka mu se citav stadion smije.

Hoce li biti kiss cam ?
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 12:49 pm

pinki je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Ne zelim biti pogresno shvacen, i ja sam za postavljanje kamera na svakom dijelu stadiona, ali bojim se kako ce pojedinci sa juga koji se loze na "mentalita ultras" reagovati. I sami ste svjesni cinjenice da veliki broj raje dodje da se napusi, zapali baklju i malo pusti glas.. Ne znaju oni tri igraca Zelje nabrojati.
a ja to gledam na drugi način, onda će više normalne raje doći, sutra s djetetom, porodicom itd... osjetiće se sigurnim...
tako da možemo samo biti na dobitku...
Jos ce dugo vremena i dosta truda morati biti ulozeno da bi stvorili kulturu dolaska na stadion. Mi to nemamo, i to je osnovni razlog losih posjeta. Novac nije u pitanju, to znam sigurno. Diskoteke, lokali, pubovi, kafancuge.. Sve je to krcato petkom, subotom ali i ostalim radnim danima.
 
Avatar
flux
Postovi: 654
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 12:51 pm

Ajzea je napisao/la:Ne zelim biti pogresno shvacen, i ja sam za postavljanje kamera na svakom dijelu stadiona, ali bojim se kako ce pojedinci sa juga koji se loze na "mentalita ultras" reagovati. I sami ste svjesni cinjenice da veliki broj raje dodje da se napusi, zapali baklju i malo pusti glas.. Ne znaju oni tri igraca Zelje nabrojati.
Fino ko i u Evropi, nek kupe sebi fantomke pa nek pale baklje i stete klubu, drogiraju se, pisaju po jugu itd.
 
Avatar
Plavo - Bijeli
Postovi: 401
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 11:47 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 12:53 pm

Grbavica je napisao/la:
pinki je napisao/la:ne znam jesam li ja nešto sanjao ali negdje sam vidio da su stolice nesalomljive :karanje:
Aha. Izrađene od specijalne plastike koja se savija i nemoguće je slomiti. Jedino je mogu odšarafiti :rofl1:
Podcjenjujes nas seljakluk
BOG BOSNA I BOSNJACI
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 12:54 pm

Ne mislim da je uopće tema treba li ili ne i hoće li se postaviti ili ne kamere.
I treba,i hoće se postaviti i moraju se postaviti.
To je bitan preduvjet za povlačenje ključnog poteza u borbi protiv huligsnstva na stadionima.
A ključna stvar je individualizacija počinitelja...samim tim i individualizacija kažnjavanja. To je suština.
 
cala
Postovi: 949
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 12:57 pm

Jesam za video nadzor na stadionima ali ne za to da se napravi pozoriste od istih.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 12:59 pm

FKZ1921 je napisao/la:Ne mislim da je uopće tema treba li ili ne i hoće li se postaviti ili ne kamere.
I treba,i hoće se postaviti i moraju se postaviti.
To je bitan preduvjet za povlačenje ključnog poteza u borbi protiv huligsnstva na stadionima.
A ključna stvar je individualizacija počinitelja...samim tim i individualizacija kažnjavanja. To je suština.
uptavo tako, moramo razdvojiti zito od kukolja.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 1:01 pm

cala je napisao/la:Jesam za video nadzor na stadionima ali ne za to da se napravi pozoriste od istih.
Tako nekako..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
smurf_
Postovi: 101
Pridružen/a: pon mar 14, 2016 3:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 1:02 pm

Doci ce i to vrijeme. Normalno da smo za kamere, a onda identifikaciju onih kad neko sranje naprave, prvi put kaznu novcanu, a ako ponove nesto takvo zabrana ulaska na stadion.

Jos kad bi svi stadioni takvi bili, pa kad bude neko sranje nek kazne idu pojedincima a ne na adrese klubova.
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 1:06 pm

FKZ1921 je napisao/la:Ne mislim da je uopće tema treba li ili ne i hoće li se postaviti ili ne kamere.
I treba,i hoće se postaviti i moraju se postaviti.
To je bitan preduvjet za povlačenje ključnog poteza u borbi protiv huligsnstva na stadionima.
A ključna stvar je individualizacija počinitelja...samim tim i individualizacija kažnjavanja. To je suština.
Kakva je sansa da se brki ponude malo vece ovlasti, da se ljudi kojima to nije struka ne mijesaju u sportski dio.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 1:07 pm

Postavljanje kamera na Balkanu vodi smanjenju publike na stadionu,cinjenica...Sto se mene tice svejedno mi je..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 13, 2016 1:09 pm

kao da policija i sad kad joj se hoće ne može privesti svakog počinioca...ne može na derbiju kad se upali 100 baklji. ali mimo toga može.
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 55 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija