Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 12:10 am

Da li će cener biti ulaz u Lukavici?
1987
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 12:10 am

shzna je napisao/la:Da li će cener biti ulaz u Lukavici?
Dzaba, odes na mojmilo i gledas :D
 
Avatar
rios
Postovi: 436
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 12:11 am

SWRA_1921 je napisao/la:
rios je napisao/la:Ne bih volio da ode Miroslav bar jos jednu sezonu.. :|
Ma jasta, ebo milion eura (ako je istina) :mrgreen: Eto odmah i Memiji mjesta a moze i Tiago.
Jel ti mislis da su i Memija i Tiago trenuto,a i inace,u rangu Miroslava Stevanovica? Zar se nismo slozili da je Memiji prirodna pozicija desni bek i da tu pruza najbolje partije?
Igrace treba prodavati svakako za dobre ponude,ali treba nalaziti i adekvatne zamjene za te igrace,da se ne osjeti odlazak,inace cemo se vrtiti u krug.Na to sam mislio kad sam rekao da ne bih volio da ode bar jos jednu sezonu.
Zadnja izmjena: rios, dana/u pon maj 09, 2016 12:12 am, ukupno mijenjano 1 put.
Zeljeznicar za zivot cijeli !!!

Miralem Pjanic !!

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 12:11 am

pintol_TM87 je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Vec sam govorio o Halvadziji, cak su se i neki od trenera koje poznajem cudili zasto momak, onakav kakav jeste, brz, prodorran, okomit, skolovan igrac, ne dobije sansu da popuni deficitarnu poziciju u ekipi.
Jednostavno, nije imao muda, isao na siguricu. Lucidnost pokazivao gurajuci Memiju na beka, krilo, ili cak i Lendrica. Jedini pravi lijepi bek koji usput i nije tako los kako pokusavajau da ga prikazu neki, nije dobijao sansu.
Pa sad Ronaldo da nema kontinuitet na terenu mi tog igraca ne bi mogli prepoznat. Svakome trebaju utakmice.
zasluzeno je na tribinama, nije necemu ,bar ne na treningu.
Ne bih se slozio. Mali je potencijal, radi na sebi. Bit ce opasan igrac, samo da dobije priliku.
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 12:13 am

Pa ja se sjecam vrhunskog Memije kod Adzema na tom desnom krilu, mislim da nisu oni nista puno losiji od Stevanovica, a svakako sa tih milion eura mozes dovesti koga hoces i da ti jos ostane za kafe. Ne bi ni ja volio da ode za 100.000 eura, jer su to nikakve pare, ali ovo je vec preozbiljna cifra da bi se uopste i 1% razmatralo da li treba otici ili ne...
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 12:15 am

Treba pazljivo odabrati trenera upravo zbog potencijala koji imamo, a imamo ga u svim linijama. Volio bi kao i svi mi nekog jakog takticara i zajebanta da napravi sistem da se mladi igraci razviju, Memija, Mujaga, Žera, Dado, Veca, Mirza i eventualno jos neki junior...
halalio bi jos jednu godinu bez titule, samo da ovi imenovani naprave jos korak naprijed to je vrlo vazno dugorocno za klub. Imaju sve uslove, imaju od koga i gledati na terenu jos samo da to neko poreda da valja. aBd bice i to.. pozz :zeljeznicar1:
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 12:18 am

SirAlexFerguson je napisao/la:Treba pazljivo odabrati trenera upravo zbog potencijala koji imamo, a imamo ga u svim linijama. Volio bi kao i svi mi nekog jakog takticara i zajebanta da napravi sistem da se mladi igraci razviju, Memija, Mujaga, Žera, Dado, Veca, Mirza i eventualno jos neki junior...
halalio bi jos jednu godinu bez titule, samo da ovi imenovani naprave jos korak naprijed to je vrlo vazno dugorocno za klub. Imaju sve uslove, imaju od koga i gledati na terenu jos samo da to neko poreda da valja. aBd bice i to.. pozz :zeljeznicar1:
Trenutno najbitnija stvar.
U situaciji kada pravimo iskorak na svim poljima, potreban je neko ko moze odgovoriti zadatku.
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 12:20 am

Neandertalac je napisao/la:
SirAlexFerguson je napisao/la:Treba pazljivo odabrati trenera upravo zbog potencijala koji imamo, a imamo ga u svim linijama. Volio bi kao i svi mi nekog jakog takticara i zajebanta da napravi sistem da se mladi igraci razviju, Memija, Mujaga, Žera, Dado, Veca, Mirza i eventualno jos neki junior...
halalio bi jos jednu godinu bez titule, samo da ovi imenovani naprave jos korak naprijed to je vrlo vazno dugorocno za klub. Imaju sve uslove, imaju od koga i gledati na terenu jos samo da to neko poreda da valja. aBd bice i to.. pozz :zeljeznicar1:
Trenutno najbitnija stvar.
U situaciji kada pravimo iskorak na svim poljima, potreban je neko ko moze odgovoriti zadatku.
Da je Željo u nekoj drugoj državi nego u ovoj našoj lijepoj ja mislim da bi se davno napravio iskorak, ovdje izgleda moras protiv milon sporednih stvari da se izboris..al hajde tako nam je kako nam je, SVI koliko nas ima po inostranstvu, Bosni, forumima, SVI stati uz upravu ne slusati gluposti sa strane i gledati svoj put i drzati se svog puta i nema teorije da necemo uspjeti..
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 12:21 am

ne treba ciganciti, neka nam daju 900.000€ a mi njima jos posaljemo nedu i enisa
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 12:21 am

Neandertalac je napisao/la:
pintol_TM87 je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Vec sam govorio o Halvadziji, cak su se i neki od trenera koje poznajem cudili zasto momak, onakav kakav jeste, brz, prodorran, okomit, skolovan igrac, ne dobije sansu da popuni deficitarnu poziciju u ekipi.
Jednostavno, nije imao muda, isao na siguricu. Lucidnost pokazivao gurajuci Memiju na beka, krilo, ili cak i Lendrica. Jedini pravi lijepi bek koji usput i nije tako los kako pokusavajau da ga prikazu neki, nije dobijao sansu.
Pa sad Ronaldo da nema kontinuitet na terenu mi tog igraca ne bi mogli prepoznat. Svakome trebaju utakmice.
zasluzeno je na tribinama, nije necemu ,bar ne na treningu.
Ja se ne slazem sa tobom. Tri puta sam ga gledao na treningu i svaki put je pokazivao kvalitet i potencijal.
Ni ja. Ja sam ga gledao i vise puta i meni je potpuno nevjerovatno da nije dobio nikakvu priliku.
Siguran sam da ce vec kod iduceg trenera dobiti mnogo prostora.
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 12:22 am

KrajPrice je napisao/la:Amar Amar Osim Osim!!!
Druze ti si nas nekoliko puta fino informisao....ovi cu uzet u ozbiljne stvari
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 12:23 am

Danas Zera bas slab protiv pitara

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
SWRA_1921
Postovi: 1596
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 12:27 am

ž'21 je napisao/la:Danas Zera bas slab protiv pitara

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Ja bih njega probao posuditi Mladosti npr. ili Radniku.
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 12:29 am

SWRA_1921 je napisao/la:
ž'21 je napisao/la:Danas Zera bas slab protiv pitara

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Ja bih njega probao posuditi Mladosti npr. ili Radniku.
Vjerovatno je los bio sto je mladji od njih. Neka ga jos sljedecu godinu u juniorima pa onda u prvi tim. Bolje mu je to nego da ide po posudbama

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Avatar
braco
Postovi: 123
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 12:31 am

SWRA_1921 je napisao/la:Pa ja se sjecam vrhunskog Memije kod Adzema na tom desnom krilu, mislim da nisu oni nista puno losiji od Stevanovica, a svakako sa tih milion eura mozes dovesti koga hoces i da ti jos ostane za kafe. Ne bi ni ja volio da ode za 100.000 eura, jer su to nikakve pare, ali ovo je vec preozbiljna cifra da bi se uopste i 1% razmatralo da li treba otici ili ne...
Naravno da je Memija bio vrlo dobar i na krilu,ali ako već možeš napraviti od njega jednog sjajnog beka od kojeg ćeš imati sigurno koristi što se tiče njegovih igara u klubu, a i finansijske naravno u budućnosti, zašto ga ne forsirati na beku. Mišljenja sam da je danas teže naći dobrog beka nego krilo, tako da je po meni bolje da se novac uloži u novo krilo,a da Memija bude taj desni bek.

I da, slažem se s tobom da se uopšte ne bi trebala razmatrat da li treba Miroslava prodat za milion ili ne , ne vidim koji bi klub u ligi odbio tu cifru za nekog igrača. Dobro možda bi pitari za Duljevića, on je ipak igrač od 4 miliona. :lol:
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 12:34 am

http://prnt.sc/b1u6jm

Ovi iz uprave sve pokvarise... :rofl:

laku noć
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 12:36 am

edit: greska brisi
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 12:47 am

Ja sam se cudio zasto ni jednom nije probao neku rotaciju Memija - Miroslav, ili Miroslav - Stanic, cisto da PROBA, jer Miro je skolovan i disciplinovan igrac i sigurno bi vise problema protivnicima napravio nego ova dvojica..
 
Avatar
irfo
Postovi: 1013
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:12 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 12:49 am

zna li neko hocel moc igrat hebibovic protiv pitara? zamislite da im ga za pobjedu, haj mozemo sanjat ako nista :ganja:
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon maj 09, 2016 12:52 am

irfo je napisao/la:zna li neko hocel moc igrat hebibovic protiv pitara? zamislite da im ga za pobjedu, haj mozemo sanjat ako nista :ganja:
Zbog zutih ne igra Hadzic, a crveni dobili na klupi smajic i onaj drugi levat :lol:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 219 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija