Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Rodom s mejtaša
Postovi: 1141
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 2:33 am

GoodisonPark je napisao/la:Ma ništa to ćiro musa pusa kara mara...to je samo ringišpil...

Upravo trener Amar Osim ili stranac, imate vremena dobro odvagajte, budite hrabri i napravite pravi izbor, ima trenera ne skupih koji će našu igru povesti u pravom smjeru a to je evropa. Vidjeli smo kako melju evropske ekipe kada dođu kod nas to je druga dimenzija fudbala, mi i kad izbacimo nekoga to bude ili na sreću ili na loš dan protivnika.

Samo stranac jer kod nas nema trenera koji mogu povesti Želju tamo gdje svi mi želimo!!!

Uprava mora ostati i nastaviti još jače udarnički i rezultati će vrlo brzo i doći!
I ja isto razmišljam. Evo godinama se vrti jedni te isti treneri, a ništa samo mahala liga, nikakvog napretka. Ili Amar ili skroz neki drugi mentalni sklop, a ne ova naša lokalna seljadija.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 2:36 am

Što @sergejevic ubode u srž.Alal ti vjera druže.
@boccaccio i @sergejevic u borbi za forumaša godine.
Biće zanimljivo pratiti njihove postove u toku ljetnog perioda,kad već ne igramo Evropu. :ganja:

A što se tiče trenera ja vjerujem da će to biti neko ko igra na posjed, jer mi je muka gledati da nama Travnik dođe na Grbavicu i ja strepim da ga ne zabiju,jer konstantno imaju loptu u svojim nogama.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Djulaga_
Postovi: 283
Pridružen/a: čet mar 03, 2016 10:38 pm
Lokacija: Melbourn
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 2:38 am

Neko je morao odgovarati za lose rezultate. Ma pored rezultat, neko je morao odgovarati za jako losu igru. Velez, Mladost, Rudar, Sloboda itd.
Jednostavno nije kapacitet kakav nama treba.
Propast je ono sto smo danas gledali nazalost.
Spominju se neke prilike, a igrali smo kao u vrijeme Hotica.
Koji je pobjedio pitare a ostalo zakuco na uzas od igre. (nisam siguran za derbi)
Glupo poredjenje ali je tako. :oops:
Samo sto je Edis nas, gledamo ga malo emotivnije, jer se on sam tako ponasa.
Siguran sam da je dao sve od sebe, ali ne ide.
Zadnja izmjena: Djulaga_, dana/u ned maj 08, 2016 2:41 am, ukupno mijenjano 1 put.
"Sa Željom sam se dogovorio u dvije minute.Jedva čekam obući dres najboljeg kluba u Bosni i Hercegovini.Velika čast i obaveza prema upravi, treneru i naravno navijačima.Uvjeren sam da ću im uzvratiti na ukazanom povjerenju" ; Ivan Lendrić
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 2:41 am

Bezveze diskusija.
Imao je sve uslove, igraci dovedeni na njegov zahtijev, da ne nabrajam.
Od bodovnog salda i rezultata vise boli bezidejna igra i anemicnost koju smo pokazivali u vecini utakmica. Mi smo ekipa koja se oslanja na bljesak pojedinca, na lucidnost pojedinih, bez koncepta, bez ideje i sa dosta mana.
Za to je kriv iskljucivo trener, niko drugi.

Hvala mu za pozrtvovanost, ponekad pretjeranu, i za dvije pobijede nad konama.
Istalo za zaborav.
Edis Mulalic, jedan od nas.
VTZ
Željeznicar za život cijeli!
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:07 am

Kodro je dobar trener ali je beskicmenjak, nula autoritet. Mahala mu govorila ko ce igrati a ko ne. Zao mi je sto Oda i Adzem nisu imali ni priblizno dobre ekipe kao sto je ova vec su improvizovali kako su umjeli i znali.
Ne bih Amara, trebamo se vec jednom odlijepiti od njega i traziti nekog ko ce nas dugo voditi i osvajati trofeje.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:08 am

Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
malta071
Postovi: 129
Pridružen/a: sub mar 12, 2016 1:43 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 3:55 am

Ocekivana reakcija uprave, ocekivana reakcija "Simeonea" jer je upravo izgubio posao karijere.
Oni koji vole Zelju nece obracati paznju na "njegove" izjave.
Prije par dana sam pitao koliko nas bi prihvatilo postavljanje Musemica kao sss I istog trena mi je bilo jasno koliko smo vecina, emotivno vezani za klub.
Sve se svodi na uspjeh I neuspjeh. Nema mjesta za emocije u danasnjem sportu. Donesi nam titule I bices slavljen kao gospodin A.O. Donesi nam poraze I proci ces kao mnoge klupske legende.
Znaci zivimo uspjeh, I mi kao najtrofejniji BH klub treba da se ponasamo tako. Sa ovakvom upravom na dobrom smo putu, ali potrebno je da se poklopi jos par stvari. Ni u kojem smislu nismo kao komsije, I to ce nadam se sljedeci sss pokazati.

Druga stvar koja me iritira, je pojava novih clanova koja sumnja provjerene forumase I ispituje sve zivo I spamuje temu glupim komentarima, predvodjena Bogom spama I nebuloze Elegantnim.

I za kraj, cak I da smo sve pobijedili do kraja, nisam za to da je nas pristup utakmicama ratnicki. Ja glasam za eleganciju:)
 
Avatar
gavran
Postovi: 7570
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 7:14 am

Trener ce da LAHKO PRIHAJA,bez brige :kafa:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 8:11 am

Prvo UPRAVA NE SMIJE OTICI NI JEDAN CLAN.
Drugo MANIJACI SVAKA CAST
Trece @SERGEJEVIC sve covjek rekao
Cetvrto HVALA EDISE ali nisi dorastao zadatku, nadam se da ce se naci neko mjesto u klubu gdje moze vise doprinijeti
peto Nadam se Amaru ako ne, po meni bi Oda sa ovim igracima i par ciljanih mogao mnogo vise, ne bih se bunio da dodje neko bolji od njih dvojice ako ima.
U svakom slucaju mora se osigurati na skupstini da uprava ostane, to je pod br.1 za sada.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
nosara
Postovi: 22
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 2:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 8:23 am

Uprava je postavila "covjeka za duzi period", otjerala Odu, koji nije dobio nista od onog sto je trazio, a i oko stadiona je, u najmanju ruku, malkice... zapelo... Vrh je u stvari akcija generalnog sponzora, a to smo opet mi... :zeljeznicar1:

Neko neutralan bi rekao "niz promasenih poteza"... :oops:

AMAR...!!! Inace ocekujem sindrom "dino selimagic" u Dolini i to vrlo uskoro...
 
Avatar
phily
Postovi: 428
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:37 pm
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 8:55 am

slika

:kafa:
"Na granici smo grubosti. Spremni smo. Mi se ne sklanjamo prepotenciji. MI SMO ZELJO !!!"


boccaccio

:zeljeznicar1:
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 9:16 am

nemoj krunoslava živi bili, i ja sam se zeznul kad san spomena onog tovara Tudora :r
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
Plavo - Bijeli
Postovi: 401
Pridružen/a: sub maj 07, 2016 11:47 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 9:19 am

Simo Krunic i Demir Hotic su slobodni
BOG BOSNA I BOSNJACI
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 9:31 am

Plavo - Bijeli je napisao/la:Simo Krunic i Demir Hotic su slobodni
Nemoj bogati ovu dvojcu, nadam se da uprava nece napraviti gresku pa da budemo kao maleni
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 9:35 am

Edis je ispao poprilican supak.. Da je imao obraza nakon brukanja kluba u zadnje dvije utakmice i u utakmicama kupa sam bi dao otkaz.. Hvala mu na pobjedama u derbijima ali ja bih mu zbog ovih debilnih izjava za sva vremena zatvorio vrata Grbavice.. Zeljo ima sasvim solidnu ekipu a nikad nismo losije igrali kao u ovih zadnjih mjesec dana kada se odlucivalo o ispunjavanju nasih ambicija.. Forsiranje indisponiranog Bekrica mu necu oprostiti i nadam se da ce i Bekric zajedno sa Edisom dobiti izlaznu kartu iz kluba..
sergejevic je napisao/la:

Dobio je nas Simeone svakog igraca cije je ime i prezime izgovorio, a bas "njegovi" igraci su konstatno bili medju najlosijim na terenu, a on ih je gurao naustrb rezultata i kluba, skakao ustomak navijacima koji su morali psovati i zvizdati jednom Bekricu koji je uvijek imao mjesto u ekipi bez obzira na sve. Dobio je plus dva bivsa reprezentativca, dva momka koji imaju kvalitet i koji su to dokazali. Jedan je bio medju najbitnijim igracima, cuvao jednog Ronalda, a pod tvojim vodstvom Mahir Karic kraj njega izgleda kao Ronaldinjo dok se sprdao s protvnicima. Dobio si jednog od najboljih stopera lige, Acu Kosorica, koji danas izgleda kao neki kadet. Jovana Blagojevica koji je ponajbolji veznjak u ligi, i koji srecom jos igra na tom nivou. Tijago je bio najbolji strijelac ekipe i momak koji nas je drzao na zivotu svojim golovima, a danas grije klubu Stanicu kojeg si ti doveo i valjda mora igrati. Kerim Memija je bio potencijalni A reprezentativac, momak koji je imao sve predispozicije da napravi veliku karijeru, nase djete koje je vazilo za jednog od najvecih talenata u drzavi. Vidimo Kerima sada. Dzenis je srusio veliki Ferenc, ekipu koja je poslije te utakmice izgubila mozda jos tri utakmice, jedna od te tri je revans na Kosevu, a danas izgleda kao neki propali talenat, pijanica i klosar, koji okrece glavu kada vidi loptu na slici jer mu se smucila. "Dino, Dino!" slusali smo galamu na pripremama, svaki kontakt s loptom ovog momka je bio popracen s vikanjem kraj aut linije. Sta ce dijete izgubilo i ono malo samopouzdanja s kojim dodjes medju seniore.

:klanjase2: :klanjase2:
I ostatak posta je sve sama istina ali ovaj dio je kljucan.. Edis je totalno unistio neke igrace..
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u ned maj 08, 2016 9:42 am, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 9:36 am

Trener koji nam treba mora biti ,bezobrazan,autoritet,modernih svatanja fudbala,itd
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 9:42 am

Pored sefa strucnog staba trebaju nam i kondicjoni treneri isti profil kao trener ali neko ko je skolovan i sa dobrim iskustvom na tom polju jer on priprema ekipu za sefa ,od njega zavisi cak u jednu ruku i igra, a s obzirom da nam dolaze igraci koji su pauzirali u svojim bivsim klubovima i da ih valja ponovo dici fizicku spremu to moramo naci podhitno
 
Avatar
maxum1921
Prijatelj foruma
Postovi: 460
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 9:20 am
Lokacija: Zapad A
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 9:42 am

nosara je napisao/la:Uprava je postavila "covjeka za duzi period", otjerala Odu, koji nije dobio nista od onog sto je trazio, a i oko stadiona je, u najmanju ruku, malkice... zapelo... Vrh je u stvari akcija generalnog sponzora, a to smo opet mi... :zeljeznicar1:

Neko neutralan bi rekao "niz promasenih poteza"... :oops:

AMAR...!!! Inace ocekujem sindrom "dino selimagic" u Dolini i to vrlo uskoro...
Nije tacno za Odu, zavarala ga je Europa pa nije htio nove igrace iako mu je nudjeno. Edis je za otkaz sam kriv, losa igra, tvrdoglavost, ne zeli priznati greske, mrtvi Rudar nam uzme sredinu, to akcije, to dodavanja, a nama rupa u sredini.

Sent from my G630-U20 using Tapatalk
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 9:52 am

sa ovom upravom bi jirži plišek bio odlična kombinacija. moderan, školski i obrazovan pristup radu. s nijazom brkovićem jebiga nije dugo izdržao... :rofl:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Velahalve
Postovi: 591
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 10:00 am

Ma ja bih volio Osima ili Odu iz BIH, ili nekog trećeg iz regije, treba nam trener koji će podići ekipu na jedan veći nivo, poštujem Mulalica ali on to nije uspio, imao je vremena, pripreme, dobre igrače... Sretno mu bilo, ali želim da gledam boljeg Zelju, otkaz je dobio za dobrobit kluba...

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 108 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija