YUGOKRAFT spaja trżišta rada. Za Vas. Za sve kvalifikacije. Pomażemo Vam da nadjete posao u Njemackoj. Besplatno i bez rizika.
www.yugokraft.de

NIKOM TE NE DAMO!

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

boccaccio
Počasni član i prijatelj foruma
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 1:06 am

@sergejevic, svaka čast,odličan osvrt.

Charlie Sheen
Kontakt:

ned maj 08, 2016 1:08 am

http://www.transfermarkt.co.uk/marko-ni ... ainer/8142" target="_blank
moja zeljaaaa kad se vec igramo al sreca pa nas niko ne pita haha

Plavi orkestar
Kontakt:

ned maj 08, 2016 1:09 am

Izgubljena sezona, ni prva ni posljednja.Mnogi su treneri dolazili i odlazili,mnogo je igraca prodefilovalo,uprava...a samo je naš Zeljo i Grbavica uvijek tu.Zato ove ljude koji su poceli sa izgradnjom našeg hrama moramo podrzati,ko je u mogucnosti direkno,ko nije onda indirektno lijepom rjecju,znakom zahvalnosti...Sadašnja uprava mora da zna,da mi koji volimo Zelju i našu Grbavicu,cjenimo i poštujemo ono što oni sada rade i da armija Zeljinih navijaca zeli da nastave zapoceto.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

GoodisonPark
Kontakt:

ned maj 08, 2016 1:12 am

Neka ne treba žuriti, ovo može biti i istorijska odluka neka se sve fino i na miru izanalizira i onda donijeti rješenje. Ako ćemo mjenjati samo eto da bi promjenili onda neće biti dobro ali ako ljudi u upravi shvate da ova odluka može biti ogroman zalog za budućnost (to svakako i jeste), mogu jednim potezom unaprijediti i igru i rezultate, vratiti i trofeje i publiku na Grbavicu ne samo ovu raju od proljetos već i onu koja je još nekad ranije odustala jer nije bila zadovoljna ovim ili onim.

Ne treba nam niko neiskusan jer vidjeli smo na Edisovom primjeru da nije dovoljno položiti ispit i biti stručnjak, samo provjeren, iskusan, moderan trener koji nije zasićen radom, rezultatima neko ko je spreman za novi izazov i za dokazivanje u novoj sredini.
Željo samo Željo!!!

Bekrija majstore goodison je uz tebe!

Europa League - We are coming!

LARSSON
Kontakt:

ned maj 08, 2016 1:12 am

Charlie Sheen je napisao/la:http://www.transfermarkt.co.uk/marko-ni ... ainer/8142
Može ako ne mislimo dovoditi crnce, i ako mislimo ove brazilce izbaciti :D
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

Roberto Baggio
Kontakt:

ned maj 08, 2016 1:13 am

staaarinavijac je napisao/la:Eventualni odlazak uprave ( što je nadam se nemoguće u ovom momentu ) nadnio bi klub nad provaliju ...
A što se tiče novog trenera ... pa lahko je naći dobrog trenera kad imaš dovoljno novca ...
Po meni to bio trebao biti stručnjak ne stariji od 50 god. , stranac ( ne iz regije) , MODERAN trener ( dakle redovno prati akutelne trendove u savremenom fudbalu) i obavezno pedagog koji zna da održava disciplinu u timu .
Recimo , Plišek je bio interesantna ličnost ... pretpostavljam da solidnih trenera ima u malđim kategorijama ili B-timovima evropskih klubova ...
e jedino , ako bi mogli platiti takvog stručnjaka, pitanje je da li bio on imao volje i motiva da se takmiči u našoj Ligi ...
Kad ima para za ovaj igrački kadar, znači da ima i za dobrog trenera. Pored toga: sljedeće godine je liga 12; Željo je opet prodisao; dovode se i mogu se dovesti ozbiljniji igrači; pozitivna je atmosfera oko kluba, imali smo odličnu posjetu na proljeće... Na osnovu svega toga, vjerujem da bi moglo biti dosta zainteresovanih za poziciju trenera, samo treba pažljivo izabrati.
FK Željezničar 1921

Whisperer

ned maj 08, 2016 1:14 am

LARS1921 je napisao/la:
Charlie Sheen je napisao/la:http://www.transfermarkt.co.uk/marko-ni ... ainer/8142
ama teskoo ce mo njega uzeti bas za seffaa , mislim zbog platee nije realno da dodje
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

fcz
Kontakt:

ned maj 08, 2016 1:16 am

Edise, ne ukopavaj se i ne pravi od sebe jos veceg luzera. Ako imas sta da kazes sto nisi rekao odmah, sta cekas? Da ti neko drugi sastavi izjavu?

Eldare jos jednom ti porucujem da se zadas i pokusas postati prosjecan igrac, sve je moguce uz predan rad.

ZELJEZNICAR ZIVIMO, UPRAVU MU VOLIMO!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

ellaxaz
Kontakt:

ned maj 08, 2016 1:16 am

Ovo oko novog sefa struke (kao i cijelog strucnog staba), ocekujem nesto poput potpisivanja sa Pozderom i ovim Spancem.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.

Charlie Sheen
Kontakt:

ned maj 08, 2016 1:20 am

LARS1921 je napisao/la:
nemam mi tih problema,tjeranjem Mailsona priprema se teren Tiago je vise nas samo malo pretjero sa kvarcanjem

delinjo
Kontakt:

ned maj 08, 2016 1:20 am

storm_raider je napisao/la:
delinjo je napisao/la:ne svidja mi se sto su Ajzea i Storm kao jedni od najpozitivnijih forumasa ovako potonuli....momci opustiti se mozda je ovo pocetak jedne lijepe price ...
Hahaha, ja nisam potonuo. Ovo je samo nastavak jedne lijepe price, ide nas Zeljo naprijed, nema brige. :)

Za Ajzeu ne garantujem, posljednje sto sam cuo od njega je da je vidjen u drustvu 2 niskomoralne plavuse. Sta on radi sa zenama ne znam...
Ajzea mi je mutan bas ...ti i nekako ali on je gotov...ukrajinske kurave ce sve rijesiti :) :)
ma ne znam cemu panika ovdje...ovo je odlicna stvar za nas ...ustvari to cu reci kada vidim novog trenera,ko je sta je i gdje izlazi :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Simply Blue
Kontakt:

ned maj 08, 2016 1:22 am

Ivicahuljev je napisao/la:Mozda me svi napadnu al ja bi ako vec nemoze Amar nikako posto je on br.1 pa par praznih mjesta pa Husref(kao trener ok al nije za nas) I ovo ispod je sve u pet deka sto se domace lige tice...
Volio bi vidjeti Mehu Kodru, jest vodio komsinice al mi djeluje kao neko sa jasnom vizijom
Svi smo mi za Amara, ali ja bi iskreno bio najsretniji kad bi nešto osvojili bez njega, to bi mi bio znak da je klub napokon prodisao punim plućima.Što se tiče Kodre, on mi se čini previše fin čovjek i nešto nisam siguran da bu opet želio raditi tu nakon već dva neugodna iskustva prvo sa repkom pa onda sa konama.
Što se tiče drugih domaćih trenera, tu je par ljudi koji su tu uvijek kad se Zeljo spomene(Oda, Dino, Krunić i sl.), pored njih tu u ligi ima par imena, pa imamo slučaj kao u Bundeski gdje imaš grupu trenera(Veh, Schaff, Labbadia), koji se samo rotiraju po ovim lošijim timovima bez nekih naročitih rezultata, kod nas su to npr. Karačić, Vlado -koji imaju rezultate za respekt iza sebe, ali ne vjerujem da mogu donijeti puno, sve je to kratkog daha.

Zato sam ja za trenera iz okruženja da li iz Srbije ili Cro(osim mistera Kontrolirani nogomet-njega priželjkujem kod kona svim srcem :mrgreen: )
Pošto sam prije par godina poprilično pratio HNL, moram reći da mi je tu odmah par imena palo na pamet, prvo ovaj tip:
http://www.transfermarkt.com/zlatko-dal ... ainer/2711" target="_blank -ali onda sam vidio da je čovjek poprilično ime u Perzijskom zaljevu tako da piši propalo, tu je još par imena ali ih ne bi spominjao da me ne objesite, a ne vjerujem da ih možemo finansijskih ispratiti.

Za kraj sam ostavio jednog tipa, znam da će većina ovdje reći da nisam uredu, ali me on strašno podsjeća na Brku, a to je Igor Pamić.
Čovjek bez dlake na jeziku, medijski nastup jako sličan Amarovom, nikad nije savio koljeno pred Mamićem. Prije 4-5 godina je uveo Karlovac iz 3. u 1. ligu, i jedno vrijeme su igrali predobar fudbal (u taj vakat smo mi igrali prijateljske tekme, mislim da je to prva godina nakon Amarovog povratka).
Lik drži rekord kao trener koji je imao najduzi staž u jednom klubu kad je HNL u pitanju(četiri godine). Uglavnom otprilike takvog trenera želim, koji igračima zna pokazati gdje im je mjesto.

http://www.goal.com/hr/news/12492/na-ru ... lo-i-gluhe" target="_blank
Zadnja izmjena: Simply Blue, dana/u ned maj 08, 2016 1:24 am, ukupno mijenjano 1 put.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

tm8782
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 1:24 am

Jaozinho22 je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:Može li mi neko napisati sta je to sa eldarom(klocem... da ne kažem nesto drugo)...

Poslano sa mog U7 PRO koristeći Tapatalk
slika Bujrum buraz :ganja:
Nego šta je s @Minjoreom ? Opet je neka kafana nastradala čim ga nema :kafa:
Sjetim mu se familije. Komplet. Inače ne psujem ali morao sam. Pizda mu materina. Nadocice polahko da mu kažem dvije u lice, doći će do hepija u Hrasno...

Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom

SWRA_1921
Kontakt:

ned maj 08, 2016 1:25 am

Gledam, trener Maribora je bio tu od 2008 do 2014 i nakon toga presao u Leeds. Kod nas bi nezamislivo bilo da je neko tu 6 sezona.

Leon_Professional
Kontakt:

ned maj 08, 2016 1:25 am

delinjo je napisao/la:
ma ne znam cemu panika ovdje...ovo je odlicna stvar za nas ...ustvari to cu reci kada vidim novog trenera,ko je sta je i gdje izlazi :ganja:
Ma vjerujem da hoce, mora se nastaviti ovim putem i smjerom. Ali mene od kako su objavili ono za otkaz Edisu mući ono sto su ustupili na raspolaganje svoje funkcije. Bas me strah toga, nikako da to izbacim iz glave. Je li moguce da ce neko glasati da odu oni, radi nekih mozda tudjih interesa, ne znam bojim se pravo! Mada opet mislim da su oni to uradili da pokazu da preuzimaju odgovornost, ali i bez tog niko im ne bi zamjerio... :cigara:
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Grbavica
Kontakt:

ned maj 08, 2016 1:26 am

Ja dolazim i odlazim, a vrijeme ko da tu ne prolazi, i ti si ista I sad dobra si ali kakvi su ti nalazi

Ajzea
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

ned maj 08, 2016 1:27 am

tm8782 je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:
tm8782 je napisao/la:Može li mi neko napisati sta je to sa eldarom(klocem... da ne kažem nesto drugo)...

slika Bujrum buraz :ganja:
Nego šta je s @Minjoreom ? Opet je neka kafana nastradala čim ga nema :kafa:
Sjetim mu se familije. Komplet. Inače ne psujem ali morao sam. Pizda mu materina. Nadocice polahko da mu kažem dvije u lice, doći će do hepija u Hrasno...

A zamisli, Stefan Bulic mu jos komentarise status.. Pogledaj sliku koju je @Jaozinho postavio, ***** mu svu familiju.

dell21
Kontakt:

ned maj 08, 2016 1:28 am

Jel istina da se enis nije pojavio na sastanak na kojim mu je trebao biti uručen otkaz.
Neki igrači bivsi uplacuju stolice, iz drugih drzava dolaze na utakmicu a neki balo pljuje :guz:
Podrska upravi, koldzo lopove j... mater.

LARSSON
Kontakt:

ned maj 08, 2016 1:29 am

Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

delinjo
Kontakt:

ned maj 08, 2016 1:32 am

Leon_Professional je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
Ma vjerujem da hoce, mora se nastaviti ovim putem i smjerom. Ali mene od kako su objavili ono za otkaz Edisu mući ono sto su ustupili na raspolaganje svoje funkcije. Bas me strah toga, nikako da to izbacim iz glave. Je li moguce da ce neko glasati da odu oni, radi nekih mozda tudjih interesa, ne znam bojim se pravo! Mada opet mislim da su oni to uradili da pokazu da preuzimaju odgovornost, ali i bez tog niko im ne bi zamjerio... :cigara:
ma nemas se cega bojati ...cisto da se vidi da su ljudi svjesni i odgovorni i to je sve...pa nece na pola projekta napustati stvari tek onda bi ih narod blatio...to su gluposti...samo da izaberu dobrog trenera i dobar ss i bicemo top !!
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!

Trenutno korisnika/ca: Faca Sa Ulica, Glas Razuma, nookey, samo_da_repliciram i 40 gostiju.

Prijava  •  Registracija