Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:13 pm

Prizeljkujem i nadam se da ce Edis u ovoj situaciji pokazati vise dostojanstva...
 
Avatar
Jaozinho22
Postovi: 2746
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:09 pm
Lokacija: Baza
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:13 pm

Brkoo je napisao/la:Sta mislite o Zlatanu Bajramovicu? Mlad, njemacka skola, zeljan uspjeha..
Danas baš dok sam ubijao vrijeme do polaska na BAZU,listam malo ove igrače kakve uprava i dovodi ''raskinut ugovor u toku ove godine i pad u karijeri'' i nadjem par zanimljivih igrača...odem na slobodne trenere kad mi on zapade za oko.
KLUB NAJVEĆI,
NAVIJAČI NAJBOLJI,
Gospodine Adžeme, ne dozvolite da ''neko'' pere svoj prljav veš preko Vas !

,,To je naš stadion, mi svaki put dajemo onoliko koliko mi smatramo da trebamo dati ! KRAJ PRIČE''
Amar Osim.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:15 pm

FKZ1921 je napisao/la:Prizeljkujem i nadam se da ce Edis u ovoj situaciji pokazati vise dostojanstva...
Ovo što on sad priča za medije (razumijem jer je vjerovatno još pod dojmom utakmice i svega) je bezveze i nepotrebno...
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Institucija10
Postovi: 6
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 7:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:16 pm

Mulalic zaboravio da je bio trener i prije 18-tog kola i imao katastrofalnih kikseva...
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:17 pm

FKZ1921 je napisao/la:Prizeljkujem i nadam se da ce Edis u ovoj situaciji pokazati vise dostojanstva...
bojim se da to nece biti slucaj. ratnik je to.
ja se opet nadam da ostala svita nece rovariti sistem iznutra.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:18 pm

Brkoo je napisao/la:Sta mislite o Zlatanu Bajramovicu? Mlad, njemacka skola, zeljan uspjeha..
mene je nekako strah tih trenera sa strane.. ova nasa liga je bas specificna (barem po meni) ima tu puno faktora kad se igra ne samo kako zabit gol
jos pogotovo ako je taj stranac neiskusan..ajd da ima nekoga kraj sebe pa da prodje malo kroz sve to al opet nije to to
nama treba neki iskusan lisac, koji zna sta postavit na blatnjavom neprohodnom terenu, koji ce i zagalamit i na sudiju i na nase i njihove igrace :rofl:
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:19 pm

Mogu misliti kako su hijene navalile da traže ''eksplozivu'', nakon što su pročitali na zvaničnoj o smjenama.
Pa zato tu i imamo Edisov odgovor kako je otjeran, meni su biti razrjesen i bit otjeran dva razlicita pojma, ali eto tako je ispalo na kraju.
Ocekujem detaljno ocitovanje uprave o ovoj situaciji crno na bijelo, kao i sto je dosad bilo o svim pitanjima.
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:20 pm

Jaozinho22 je napisao/la:
Brkoo je napisao/la:Sta mislite o Zlatanu Bajramovicu? Mlad, njemacka skola, zeljan uspjeha..
Danas baš dok sam ubijao vrijeme do polaska na BAZU,listam malo ove igrače kakve uprava i dovodi ''raskinut ugovor u toku ove godine i pad u karijeri'' i nadjem par zanimljivih igrača...odem na slobodne trenere kad mi on zapade za oko.
Ako ne moze Amar, ja bi onako po svojoj zelji Mesu ili Simu, prije svega ne bih nekog sa strane, mora bit sa ovih prostora i mangup, Bajramovic npr je zelen i nismo u situaciji da idemo u novi eksperiment, neko spominje svabu i ferenc, pa da ista valja prosli bi nas realno, sav respekt nama al to je kao da mi ispadnemo od nekog s malte, nikako stranci u svakom slucaju..
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:21 pm

Meni su se noge odsjekle onog trenutka kada sam pročitao da su mandate stavili na raspolaganje...
Molimo Boga kolektivno da se ovo ne desi.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:22 pm

Nece :!:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:22 pm

Ajzea je napisao/la:Meni su se noge odsjekle onog trenutka kada sam pročitao da su mandate stavili na raspolaganje...
Molimo Boga kolektivno da se ovo ne desi.
znas li sta znaci staviti mandat na raspolaganje ?
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:23 pm

Ama neće oni niđe :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
FKZ1921
Postovi: 603
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:24 pm

Jebiga,kad te uprava pozove na sastanak a ti ne dodjes...kako da saznas.
 
dino lj
Postovi: 33
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 9:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:25 pm

Okolele je napisao/la:Smjena opravdana,nema razloga da se iko buni i da mu se dala prilika ne vjerujem da bi se ista promjenilo u igri jer nema iskustva..Citava ova sezona mu se odvijala po istom sablonu,ista igra,iste izmjene,forsiranje istih igraca u prvoj postavi iako iz utakmice u utakmicu igraju lose,igraci na neprirodnim pozicijama a imas "siroku" klupu..Zapostavljeni Beganovic o kojem je publika danas dala svoj sud nakon izmjene sta misli o njegovoj igri kao i o Bekricevoj..


Ali kad ubaci danas Enisa a ganjas rezultat i lik odmah u prvom kontaktu pogrijesi..
ma smjena je ocekivana ali se trebalo je secakati ovo zadnje kolo
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:25 pm

delinjo je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Meni su se noge odsjekle onog trenutka kada sam pročitao da su mandate stavili na raspolaganje...
Molimo Boga kolektivno da se ovo ne desi.
znas li sta znaci staviti mandat na raspolaganje ?
Evo, bujrum, nauci me. Samo me ne tjeraj da ja pocnem "udarati" po tastaturi.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:26 pm

Ajzea je napisao/la:Meni su se noge odsjekle onog trenutka kada sam pročitao da su mandate stavili na raspolaganje...
Molimo Boga kolektivno da se ovo ne desi.
Bice to ok.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:28 pm

Bilo bi lijepo nesto tipa:

Amar ŠEF
Treneri:
Eto neko tipa Bajramovic sa inostranim iskustvom, neko ko ce i pored same igre moci da nauci prije svega mlade o sportskom zivotu,
Edis u svakom slucaju ako nesto ne usere u ovo dan dva, smatram da ima veliki potencijal, nije sve do njega mislio sam poslije Čelika pisati neke stvari al' ne da mi se uglavnom 50-50 je, on bira igrace, oni igraju i to je to..Dalje, imam veliku zelju Refika Sabanadzovica vidjeti blizu igraca, ne znam, mozda covjek ne zeli ali takav covjek treba biti blize terenu, i na kraju nekog vrsnog trenera golmana naci. Sto se tice kondicionih i ostalih zajebancija ne bi zabad'o nos.. :)

Edit: Vjerovatno bi tu s Amarom i Dino Đurbuzović i Mema bili, bujrum neka i njih :D
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:29 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:Bilo bi lijepo nesto tipa:

Amar ŠEF
Treneri:
Eto neko tipa Bajramovic sa inostranim iskustvom, neko ko ce i pored same igre moci da nauci prije svega mlade o sportskom zivotu,
Edis u svakom slucaju ako nesto ne usere u ovo dan dva, smatram da ima veliki potencijal, nije sve do njega mislio sam poslije Čelika pisati neke stvari al' ne da mi se uglavnom 50-50 je, on bira igrace, oni igraju i to je to..Dalje, imam veliku zelju Refika Sabanadzovica vidjeti blizu igraca, ne znam, mozda covjek ne zeli ali takav covjek treba biti blize terenu, i na kraju nekog vrsnog trenera golmana naci. Sto se tice kondicionih i ostalih zajebancija ne bi zabad'o nos.. :)
ama treba njimaa i dobar psihologggggg bgm da ih malo razbistri sta je njima u glavamaa
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:29 pm

Ajzea je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
Ajzea je napisao/la:Meni su se noge odsjekle onog trenutka kada sam pročitao da su mandate stavili na raspolaganje...
Molimo Boga kolektivno da se ovo ne desi.
znas li sta znaci staviti mandat na raspolaganje ?
Evo, bujrum, nauci me. Samo me ne tjeraj da ja pocnem "udarati" po tastaturi.
bruda nesto kao da sam ja direktor jedne firme i radim super svoj posao i izmedju otalog tebe dovedem kao radnika...ti uprskas ne ispunis ocekivanja smijenim te i onda ja kazem onom iznad mene pa eto ako zelis i ja cu otici priznajem pogrijesio sam u vezi njega ....i oni mi kazu super savjestan si desava se, i naravno posto sam dobar na svojoj poziciji dokazano ne bude nista od toga,i na tome se zavrsi hahah valjda sam ti malo docarao ...dakle samo ponudili a ne dali ostavke ...ne sekiraj se :D uglavnom to je moralno jer su posteni ljudi i preuzeli odgovornost za Edisa i naravno to niko ziv nece prihvatiti i nema nista od toga...i svaka im cast na tom cinu pokazali su zapravo kakvi su ljudi....idemo dalje do medalje :D
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:30 pm

dino lj je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Smjena opravdana,nema razloga da se iko buni i da mu se dala prilika ne vjerujem da bi se ista promjenilo u igri jer nema iskustva..Citava ova sezona mu se odvijala po istom sablonu,ista igra,iste izmjene,forsiranje istih igraca u prvoj postavi iako iz utakmice u utakmicu igraju lose,igraci na neprirodnim pozicijama a imas "siroku" klupu..Zapostavljeni Beganovic o kojem je publika danas dala svoj sud nakon izmjene sta misli o njegovoj igri kao i o Bekricevoj..


Ali kad ubaci danas Enisa a ganjas rezultat i lik odmah u prvom kontaktu pogrijesi..
ma smjena je ocekivana ali se trebalo je secakati ovo zadnje kolo
Jedino je to problem ali smjena je neminovna bila jer iako smo nekako pobjedjivali napretka u igri nije bilo..Niti je Edis kriv sto nema Europe,niti je uprava kriva,niti igraci,jednostavno kriv je prvi dio sezone koji smo katastrofalno odigrali..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 82 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija