Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 11:57 am

storm_raider je napisao/la:Samo vi pisite, @salemprolic vas pozorno posmatra. :rofl:

Jedva cekam Hervasa da vidim uzivo, proci ce cijele pripreme. E Bekricu, sada ces se morati boriti za prvih 11. Ne samo sa povrijedjenim Dadom Sadikovicem.
kod Sablje ce Bekric imati prednost taman da Gundogan dodje :ganja:

joj kvote na borac ....joj mucke majko draga..
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
salemprolic
Postovi: 586
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:12 pm
Lokacija: Zdrava voda
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 12:01 pm

storm_raider je napisao/la:
salemprolic je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:Samo vi pisite, @salemprolic vas pozorno posmatra. :rofl:

Jedva cekam Hervasa da vidim uzivo, proci ce cijele pripreme. E Bekricu, sada ces se morati boriti za prvih 11. Ne samo sa povrijedjenim Dadom Sadikovicem.
Pratim i tefterim :mrgreen:
Stavljaj onaj avatar, uvijek se ismijem.
Bio je do neki dan...nije valjda da ga je neko izbrisao bez mog znanja :(
Ide prva kamila, ide druga kamila, ide treća kamila, četvrta i peta...
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 12:17 pm

exdomorocki je napisao/la:Ti ako hoćeš da znaš stvarno čija je javi se na pp, reci nešto o sebi, broj godina, i sl. pa ti možda kažem :DD: :DD: :DD:
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Nemas mi ti sta govoriti.
Mozda radim u klubu a mozda sam radio u Amarovom mandatu.
Nek ti potvrdi jedan od moderatora.
;) ;)[/quote]

Pa onda pogotovo treba da znaš, ko je u prvom mandatu bio u savezu, a o drugom mandatu ne bih....zato i danas imamo žestoko k-aranje od pojedinih sudija tipa Dragana Skakića...

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Blueworld21
Postovi: 341
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 12:19 pm

Saleme koliko danas telecih pajsli ćeš da hajrujes, ne ostalo u tebi dabogda hhhhhh
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 12:21 pm

oval samo zaporaka za salema...
gradi željo boli te *****
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 12:23 pm

exbabilon je napisao/la:@veteran

Nebitno totalno, imali smo mi u tom periodu "vojnika" za sve i svasta, ali nas u tom periodu nisu svjesno potkradali, ali nije bilo ni ofirnog navlacenja, znala se dizati dzeva zbog 2 diskutabilna auta na jednoj utakmici. Tada je bio problem sto se bukvalno sve okrenulo za 180 stepeni i nije bilo ljudima normalno da sudija ima ujednacen kriteriji prema gostu i domacinu, a nama je samo to trebalo da budemo dominantni, ove sezone bi nam samo to trebalo da budemo sigurni putnici u Evropu.

Poenta je da Amar kakav je ne bi mogao presutiti i ne bi cutke prelazio preko svega da je tu. Ne bi morali pokretati kampanije, voditi ratove protiv bilo koga, on bi uzeo mikrofon jedno pola minute-minut kao sto je uradio u onoj poznatoj situaciji sa brojem karata za komsije na derbiju i cuvenog kraj price s mog avatara. Svi su usutili jer su znali da je upravu. Isto to bi uradio par puta ove sezone i siguran sam da bi i oni u savezu i pored toga sto su svi redom djon obraz zastali i pomislili fakat pretjerujemo, de malo zakocite...

@chwilla
Ma rijec nije jaka koliko i lova u dzepu, ali vjerujem da bi situacija u tom slucaju bila bolja bar 10%. Tih 10% nek su dva boda u Sirokom i mi bi sad imali sve u svojim rukama...
Druže ja se sve slažem što ti kažeš, ali to u sudijskoj organizaciji ne pije vode....tamo ili si jak ko beton, a ako nisi izbroj šuške...kombinacija je najbolja....ali da ne smaramo ostale, svi mi imamo ovdje neke informacije i znamo nešto, ali nie definitivno za ovog foruma.
Iskreno ne volim hiptezu da Željo ne može bez nekoga, ma ko to bio. Činjenice uvažavam, ali treba biti realan i znati šta se sve dešavalo, posebno u periodima kada smo pokazivali moć, snagu i uzimali duple krune, a titule osvajali sa 10 bodova viška...nemojmo biti u zabludi da je to isključivo zasluga trenera i njegovog fudbalskog znanja... ;) ;) ;)
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 12:23 pm

Forza Drina, Drina je šampion oooooo :klanjase2: :shisha:
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 12:26 pm

za Drinom tugujem Drini se radujem Drina je dio zivota mog Drino ti si sampionn :ganja:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 12:26 pm

Zvornička Drina, jedna je zvornička Drina, zvornička Drinaaaa :mrgreen:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 12:28 pm

Danas Mićo presudjuje Sirokom.. :shisha:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
mavi
Postovi: 193
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 12:33 pm

Ne znam kuda plovi ovaj naš brod i na šta će ovo izaći. I dalje nastavljamo s gomilanjem igrača sumnjivih igračkih kvaliteta ili igrača koji bi trebali, kao, da povrate svoju prijašnju formu, a svi vidimo da to baš i ne ide tako lako (Bekrić, Zahirović, Stanić, Kramarić...). Najteže od svega mi pada što će se, a to se veća sada jasno da naslutiti, i dalje nastavljati da se zapostavlja naš omladinski pogon (Žerić, Mujagić, Hiroš, Ćubara, Osmanković, ...), a bez igrača iz našeg omladinskog pogona, mi jednostavno ne možemo egzistirati u ovom poslu, sve ostalo je pokušaj da se preko noći napravi neki instant uspjeh, koji bi nam se veoma lahko, u doglednoj budućnosti mogao obiti od glavu (finansijski nesrazmjer uloženog i vraćenog). Iskreno se nadam da Edis neće ostati na čelu našeg kluba, jer, zaista, svi mi vidimo da on nema tog trenerskog potencijala i šlifa kojim bi mogao unaprijediti našu igru. Dovođenje isluženih igrača tipa Bekrić, Bogićević, stavljanjem na neprirodne pozicije Memije, Stanića.. neforsiranje naših mladih igrača, igra tipa izbij - nabij, pa se možda nešto i napravi, jednostavno nije ono što ja želim da gledam. Mislim da se definitvno može i mora naći kvalitetniji stručnjak, koji bi od ovih igrača koji su mu na raspologanju, a složićemo se svi i da nemamo tako loš igrački kadar, napravio homogenu cjelinu i uspostavio sistem igre koji i priliči najtrofejnijem i najboljem klubu u BiH (iz ove perspektive čak mi se i Adžem čini kao bolje rješenje). U suprotnom nam će se dešavati blamaže, poput ove iz Zenice, kada igrači, zbog svoje igračke inferiornosti i nemoći, reaguju onako kako reaguju. Da smo Čeliku utrpali tri komada, ništa od onog viđenog se ne bi desilo. To nije dostojno kluba i idealima kojima se svi dičimo i to se, jednostavno, ne smije više ponoviti.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 12:34 pm

salemprolic je napisao/la:
Hurmasica je napisao/la:[video]https://www.youtube.com/watch?v=WBtn83FjKW8[/video]

Saleme šta bi ovdje? :ganja:
Znas one pare sto nisu dobili Husic, Skakic i Jakupovic...e pa tu su se potrosile 8-)
Pa zato su BP napisali da je pad FKS počeo na forumu. Nisu te smjeli javno prozvati, pa su ti indirektno uputili kritiku :DD: :guz:
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 12:37 pm

Radnik - Borac 1:2 (tacan rezultat, penal za Borac)

:kafa:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Kapiten
Postovi: 2011
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 12:38 pm

i Marca pisala o dolasku Hervasa u nas klub.
http://www.marca.com/futbol/espanoles-m ... b457f.html" target="_blank

edit: a i ja sam upravo nakon kratkih pregovora sredio jedan transfer s drugog foruma na ovaj. U pitanju je jadan stariji forumas :mrgreen:
[url=http://drugstore-onlinecatalog.com/]drugstore-onlinecatalog.com[/url]
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5109
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 12:44 pm

ja sam i dalje pod sokom od srijede... ali me ljubav spaja za ovaj klub... ne sjecam kad sam bio ovako razocaran kao sada, cak ni u ono vrijeme bez gostujuce pobjede i 4 godine evrope... naravno da cu gledati danas utakmicu i navijati kao inace, ali prosto se osjecam prazno nakon zenice... sve sto smo gradili u zadnjih pola godine palo je u vodu u 90 minuta...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 12:46 pm

El Željezničar.. :zeljeznicar1:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 12:48 pm

Pa onda pogotovo treba da znaš, ko je u prvom mandatu bio u savezu, a o drugom mandatu ne bih....zato i danas imamo žestoko k-aranje od pojedinih sudija tipa Dragana Skakića...

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:[/quote]

Nije nas Skakic ostetio ako ciljas na Pecaru .On je sudio sasvim prihvatljivo.Mahaci su nam kumovali. Zadnji put nas je u Zenici povalio kod drugog zutog Hodzica.
Al se i to rjesilo i roku par sati i koliko se sjecam uzesmo pehar :titula:
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 12:50 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:ja sam i dalje pod sokom od srijede... ali me ljubav spaja za ovaj klub... ne sjecam kad sam bio ovako razocaran kao sada, cak ni u ono vrijeme bez gostujuce pobjede i 4 godine evrope... naravno da cu gledati danas utakmicu i navijati kao inace, ali prosto se osjecam prazno nakon zenice... sve sto smo gradili u zadnjih pola godine palo je u vodu u 90 minuta...
Smiri se brate, pregurali smo i gore...
A nekad si znao i ban popiti zbog Zenice. ;)
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3883
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 12:52 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:ja sam i dalje pod sokom od srijede... ali me ljubav spaja za ovaj klub... ne sjecam kad sam bio ovako razocaran kao sada, cak ni u ono vrijeme bez gostujuce pobjede i 4 godine evrope... naravno da cu gledati danas utakmicu i navijati kao inace, ali prosto se osjecam prazno nakon zenice... sve sto smo gradili u zadnjih pola godine palo je u vodu u 90 minuta...
Nismo mi ništa gradili, već popravljali ono što smo zajebali. Morali smo imati perfektnu, savršenu, besprijekornu polusezonu da bismo ušli u Europu, nismo daleko od toga, ali vidiš u kolikom smo minusu bili nakon kraja polusezone. Mi smo sami sebi nabili nesvjesno pritisak, jer smo vidjeli da nam ide sve od ruke, pa smo mislili da ćemo ipak lakše od očekivanog ostvariti cilj. Da nismo imali kikseva od ekipa koji su odavno već u drugoj ligi, nama ovaj poraz u Zenici ne bi puno značio osim s aspekta rivalstva, jer nikad nije ugodno fasovati degenek od Zeničana. Postoje još šanse u Europu, lično se nadam da ćemo izaći i ove godine, ali sad je apsolutno sve u rukama drugih ekipa, i to onih kojima su već koferi spakovani za put u niži rang.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub maj 07, 2016 12:57 pm

Ja, Boga mi, još ne mogu da svarim onu knedlu od neki dan.
Jedini mali optimizam mi daje @gavran-ov hint, mali jer se gavran precesto zayebaje :kafa:

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Google [Bot] i 206 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija