Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 12:19 pm

teteac8684 je napisao/la:
pinki je napisao/la:Meni je onaj Alispahić bio dobar, što je bio pomoćnik Amaru u prvom mandatu...
Bolje onda neka Edis ostane...
Pa nisam ja protiv da Edis ostane ali recimo da ima dobrog pomoćnika...
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 12:19 pm

Amar bi bio najbolje rjesenje. medjutim, svi znamo da postoje odredjene stvari koje su prepreka njegovom povratku. iako licno mislim da se i to moze i treba rijesiti jednim ozbiljnim i konstruktivnim sastankom. on je jedini koji nad odredjenom skupinom ima autoritet, koji ih zna u dusu a koji moze opstati i trajati unutar takvih odnosa. svi drugi bi nam trajali do prvog ili drugog kiksa. kao sto i jesu pogledamo li koju godinu unazad.

s druge strane, mozemo probati i sa nekim zvucnim imenom koje ima godine iskustva, rezultate, mudrost. na umu mi je Ciro Blazevic koji osim sto ima sve nabrojano, ima i nesto drugo. on je magnet za medije, sponzore i publiku. Edis bi sigurno imao od njega puno nauciti.

svi drugi koje smo spominjali npr. Musa, Karacic, Petrovic i sl... mislim da bi vrlo brzo dozivjeli sudbinu Capljica. a da budem iskren, i ovakav Edis mi je drazi od svih pobrojanih.

ukoliko se Uprava odluci ostaviti Edisa na mjestu sefa strucnog staba ja ne vidim osobu koja bi mu bila podredjena a od koje bi on mogao nesto nauciti i sticati neka nova znanja. ne znam koliko ima smisla da samostalno stice iskustvo u situaciji kada smo puno ulozili u igracki kadar. to nam je mac sa dvije ostrice. jesmo li spremni na rizik!?

sve u svemu, slozeno je pitanje a odgovor bi trebalo traziti medju nasim iskusnim i starijim mudracima koji su tu skolu vec prosli.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 12:21 pm

Edis mora ici, jednostavno je tako.
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 12:26 pm

Sevilja ukoliko osvoji Europa ligu traži presedan. Oni će igrati Europa ligu umjesto Lige prvaka, a za uzvrat traže da Željo krene od trećeg pretkola Evropa lige :)
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
GospodinZoi
Postovi: 30
Pridružen/a: ned apr 24, 2016 2:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 12:30 pm

Mulalica jedino stavit ako bi Amar dosao da bude pomocnik tako ce dosta naucit, a nema potrebe da svako malo mjenjamo trenere...kone su cist dokaz, sta su uradili ti veliki strucnjaci, nista.
FKZTMK
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 12:30 pm

Nek nam još i Reyesa pošalju... :karanje:
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 12:35 pm

Mene zanima od kud njima on i Pozder mislim kako su dosli do njih
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 12:37 pm

GospodinZoi je napisao/la:Mulalica jedino stavit ako bi Amar dosao da bude pomocnik tako ce dosta naucit, a nema potrebe da svako malo mjenjamo trenere...kone su cist dokaz, sta su uradili ti veliki strucnjaci, nista.
Upravo sam se registrovao i novi sam na forumu ali ga pratim vec duze vrijeme, i samo bi zelio da se u potpunosti slazem sa tvojim napisanim postom
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 12:38 pm

Charlie Sheen je napisao/la:Mene zanima od kud njima on i Pozder mislim kako su dosli do njih
vjerovatno postoje ljudi koji su ih pratili.
Željezničar ante portas !
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 12:39 pm

Charlie Sheen je napisao/la:Mene zanima od kud njima on i Pozder mislim kako su dosli do njih
Našli ih na fieldoo.com

Požder napisao u statistici da je dao 57 golova u 29 utakmica, a ovaj Španac stavio u opis: Tražim klub u zemlji sa malom platom i dobrom kuhinjom. Inace u statistici napisao da je ubiljezio 43 asistencije i 9 golova. Od toga je sebi asistirao 6 puta.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
tm8782
Postovi: 1920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:13 pm
Lokacija: Dolina Cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 12:45 pm

Charlie Sheen je napisao/la:Mene zanima od kud njima on i Pozder mislim kako su dosli do njih
Veze sa sportskim agencijama...preporuke i sl...poslije skauting i eto...
Ovo je važan trenutak u historiji Kluba. Tribinu ne grade pojedinci. Tribinu gradi porodica Željo. Gradnja tribine neće biti po modelu javno privatnog partnerstva niti po modelu koncsesije. To će ... podrazumijevati vlasništvo Kluba nad tribinom
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 12:46 pm

Moje licno misljenje je da ce se Amar vratiti na klupu, a za moje misljenje imam i neke razumne argumente,

1. otisao je iz Zelje radi kao sto je on sam to rekao papaka po tribinama koji su mu psovali cijelo vrijeme svake utakmice,radi nazovi terena koji su kao oranice,cijelo je vrijeme govorio da treba imati iskorak u Europi a pogotovo u samom klubu da bi se napravili rezultati,sada je sve leglo na svoje,sto se tice uprave kluba,slozile se finansije itd.

A razlozi zasto bi se vratio
1.Voli izazove (liga 12)
2.Uprava, menadzment i finansije (postavljene na zdrave noge zna se tacno ko sta radi i sta je ciji posao)
3.Igracki kadar

Ima jos mnogo toga sto njega privlaci ali nebih o tome..
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 12:47 pm

Iduce sezone uzimamo Radnik iz Bijeljine 4 puta.
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18958
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 12:49 pm

Ja mislim da od Amara nema nista. Volio bih da Edis ostane, a najsretniji bih bio da radi zajedno Amarom. Tesko je bilo Edisu, svi znamo zasto i koliki je pritisak bio, mozda bi uradio bolji posao rasterecen.
Željezničar ante portas !
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 12:50 pm

fk1921 je napisao/la:
pinki je napisao/la:Meni je onaj Alispahić bio dobar, što je bio pomoćnik Amaru u prvom mandatu...
Edis ostaje, pojacst ce mu strucni stab a on ode na ljeto u njemacku da se edukuje jos...nema mjennanja trenera :)
Nema sanse :ne:
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 12:50 pm

AsharaK je napisao/la:Ja mislim da od Amara nema nista. Volio bih da Edis ostane, a najsretniji bih bio da radi zajedno Amarom. Tesko je bilo Edisu, svi znamo zasto i koliki je pritisak bio, mozda bi uradio bolji posao rasterecen.
daleko veci pritisak ce biti u narednoj sezoni. to treba imati na umu.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
vrbanjusa
Postovi: 1658
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 12:51 pm

Charlie Sheen je napisao/la:Mene zanima od kud njima on i Pozder mislim kako su dosli do njih
Preko youtube-a :mrgreen:
21 10 4

Petrović Slavko
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 12:51 pm

tm8782 je napisao/la:
Charlie Sheen je napisao/la:Mene zanima od kud njima on i Pozder mislim kako su dosli do njih
Veze sa sportskim agencijama...preporuke i sl...poslije skauting i eto...
:palacgore:
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 12:53 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Ja mislim da od Amara nema nista. Volio bih da Edis ostane, a najsretniji bih bio da radi zajedno Amarom. Tesko je bilo Edisu, svi znamo zasto i koliki je pritisak bio, mozda bi uradio bolji posao rasterecen.
daleko veci pritisak ce biti u narednoj sezoni. to treba imati na umu.
Tako je, predugo smo bez trofeja a isti se u slijedecoj sezoni izmisliti mora.
 
iggy2377
Postovi: 449
Pridružen/a: pet maj 06, 2016 12:29 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 06, 2016 12:55 pm

AsharaK je napisao/la:Ja mislim da od Amara nema nista. Volio bih da Edis ostane, a najsretniji bih bio da radi zajedno Amarom. Tesko je bilo Edisu, svi znamo zasto i koliki je pritisak bio, mozda bi uradio bolji posao rasterecen.
Ne bih se slozio sa tobom, ali eto vidjet cemo sta ce se desiti.Ali imam neku suhu da ce upravo tako biti.Samo se nadam da nebude sa konja na magarca ako Edisa skinu..
Amaru istice ugovor 1.6.2016, prati Zelju,vidi sta se desava,liga mu postaje interesantna, mnogo je zaradio novca dole

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot], igla, kontranogama, Meha87, Sky1 i 171 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija