Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:07 pm

Udareni radnik odgvorno tvrdi da nije bilo nikakvog pljuvanja i to je spreman dokazati na sudu te dalje navodi da je zaspisnik lažan i napravljen je iskljucivo na osnovu iskaza pojedinih igraca Željeznicara koji su pri davanju istih bili vidno subjektivni s ocitom namjerom da prebace odgovornost na njega,.

"Bio sam u prolazu,primjetio sam busen trave van svojih granica i krenuo da ga vratim na prvobitno mjesto,.U tom trenutku onako nehotice sam sasvim slucajno zapjevao melodiju "Putuj Evropo" što je iz meni nepoznatih razloga naišlo na negodovanje pojedinih gostujucih igraca,.Okrenuo sam se Kjosevskom i rekao da nisam ja taj koji mu je zavukao nego Feno vehbija i neka s njim riješi nesuglasice a daljni rasplet ste vidjeli i sami,.Ovo je sramota za fudbal u ovoj državi i ocekujem da ce nadležni organi odraditi svoj posao na najbolji moguci nacin,.Protiv lica V.K cu podnijeti tužbu,."

Neka ga je nalupo, koji idiot majko moja.. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:08 pm

Ajzea je napisao/la:Udareni radnik odgvorno tvrdi da nije bilo nikakvog pljuvanja i to je spreman dokazati na sudu te dalje navodi da je zaspisnik lažan i napravljen je iskljucivo na osnovu iskaza pojedinih igraca Željeznicara koji su pri davanju istih bili vidno subjektivni s ocitom namjerom da prebace odgovornost na njega,.

"Bio sam u prolazu,primjetio sam busen trave van svojih granica i krenuo da ga vratim na prvobitno mjesto,.U tom trenutku onako nehotice sam sasvim slucajno zapjevao melodiju "Putuj Evropo" što je iz meni nepoznatih razloga naišlo na negodovanje pojedinih gostujucih igraca,.Okrenuo sam se Kjosevskom i rekao da nisam ja taj koji mu je zavukao nego Feno vehbija i neka s njim riješi nesuglasice a daljni rasplet ste vidjeli i sami,.Ovo je sramota za fudbal u ovoj državi i ocekujem da ce nadležni organi odraditi svoj posao na najbolji moguci nacin,.Protiv lica V.K cu podnijeti tužbu,."

Neka ga je nalupo, koji idiot majko moja.. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Izgleda da Veca ne voli pjesme od Balasevica, zato je i udario tog debila :mrgreen:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18962
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:10 pm

A daj :rofl1: :rofl1:
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:10 pm

Ajzea je napisao/la:Udareni radnik odgvorno tvrdi da nije bilo nikakvog pljuvanja i to je spreman dokazati na sudu te dalje navodi da je zaspisnik lažan i napravljen je iskljucivo na osnovu iskaza pojedinih igraca Željeznicara koji su pri davanju istih bili vidno subjektivni s ocitom namjerom da prebace odgovornost na njega,.

"Bio sam u prolazu,primjetio sam busen trave van svojih granica i krenuo da ga vratim na prvobitno mjesto,.U tom trenutku onako nehotice sam sasvim slucajno zapjevao melodiju "Putuj Evropo" što je iz meni nepoznatih razloga naišlo na negodovanje pojedinih gostujucih igraca,.Okrenuo sam se Kjosevskom i rekao da nisam ja taj koji mu je zavukao nego Feno vehbija i neka s njim riješi nesuglasice a daljni rasplet ste vidjeli i sami,.Ovo je sramota za fudbal u ovoj državi i ocekujem da ce nadležni organi odraditi svoj posao na najbolji moguci nacin,.Protiv lica V.K cu podnijeti tužbu,."

Neka ga je nalupo, koji idiot majko moja.. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
:rofl1: :rofl1:
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:12 pm

enese nemoj me više braniti molim te...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:13 pm

Ivicahuljev je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
Ivicahuljev je napisao/la: Jesil to minirao opstinu :rofl1:
haha kako znas :ganja:
Znaci mogla bi leci jos jedna stambeno-poslovna zgrada na mjestu opstine :rofl1: Koldzo like this
hahahaha ee dok nisam zaboravio...Koldzo ***** li ti majku !!!!
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:14 pm

Dosta je bilo barenja emotivnih picoka sa balasevim stihovima, sto ga ne ubi majku li mu :rofl:
 
Avatar
delinjo
Postovi: 4202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:15 pm

Ajzea je napisao/la:Udareni radnik odgvorno tvrdi da nije bilo nikakvog pljuvanja i to je spreman dokazati na sudu te dalje navodi da je zaspisnik lažan i napravljen je iskljucivo na osnovu iskaza pojedinih igraca Željeznicara koji su pri davanju istih bili vidno subjektivni s ocitom namjerom da prebace odgovornost na njega,.

"Bio sam u prolazu,primjetio sam busen trave van svojih granica i krenuo da ga vratim na prvobitno mjesto,.U tom trenutku onako nehotice sam sasvim slucajno zapjevao melodiju "Putuj Evropo" što je iz meni nepoznatih razloga naišlo na negodovanje pojedinih gostujucih igraca,.Okrenuo sam se Kjosevskom i rekao da nisam ja taj koji mu je zavukao nego Feno vehbija i neka s njim riješi nesuglasice a daljni rasplet ste vidjeli i sami,.Ovo je sramota za fudbal u ovoj državi i ocekujem da ce nadležni organi odraditi svoj posao na najbolji moguci nacin,.Protiv lica V.K cu podnijeti tužbu,."

Neka ga je nalupo, koji idiot majko moja.. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

a haj se :rofl1: :rofl1:
GOO ROGER!!!
peRFect!!

VOLIM ZELJEZNICAR !!!!!!!!
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:15 pm

ChWilla je napisao/la:
Minjore je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:Isto kako će nas dočekati Slavija tako će i Olimpic otići na Koševo jer će im vjerovatno trebati bod ako ne i pobjeda da osiguraju opstanak, to što nekom drugom nešto treba ili ne treba nama ne smije biti neka vodilja u smislu da nema šanse da izgubimo ili da ne dobijemo u drugom slučaju.

Ako ćemo se bojati Slavije koja je pred ispadanjem iz Lige onda fakat al' fakat ne treba da idemo u Europu. I koliko vidim najviše se pribojavaju oni koji najviše dižu halabuku oko Europu. Meni lično haman svejedno da li ćemo izaći u Europu ili nećemo, naravno da bi bilo puno bolje da izađemo al' i ako ne odemo vjerujte da mi nije nešto pretjerano teško zbog toga.


Apsolutno sam smiren, i samom mi je to čudno pogotovo zbog ove situacije al' sam baš smiren.
To juce pricam sa momcima u busu kad smo se vracali iz zenice. Europa, Europa,Europa, bla bla bla. Daj da se slozimo i kad izadjemo u tu Europu, nebitno dal ove ili iduce godine, da uradimo nesto da valja, dosta je ovih ispada, izuzmemo li zadnji nastup na euro sceni..
imaš jači kadar bar 50% nego ljetos. to da se pravilno posloži i standarda bi mogli izbaciti u onakvom izdanju kakav je bio...
Ne izgledaju baš tako na terenu, oni ljetos su bar 50% bolje izgledali na terenu nego ovi danas.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:16 pm

da ne miješamo stvari, prave emocije su npr. ono što mi osjećamo za želju, a balašević je više patetika...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:20 pm

neizlazak u Evropu ove sezone ce nas puno kostati. sve dobro sto smo uradili dobrim dijelom pada u vodu.
ostali smo kraci za cc 800.000 hiljada KM od ucesca i eventualnog prolaza jednog ili dva kola. nasi igraci nece biti u izlogu. igubili smo tesko steceni koeficijent. sponzorima smo manje interesantni. necemo biti bogatiji za jos jedno iskustvo igranja u Evropi itd.

umjesto nas, sve ovo ce ostvariti neko drugi. isti onaj protiv koga cemo se morati boriti za poziciju vec u narednoj sezoni. umjesto da se izdignemo jos malo, mi smo drugima prepustili tu priliku.

s druge strane, nakon utakmice u Zenici ostaje pitanje ko ce i kolike kazne dobiti od Saveza. da li cemo zbog toga morati drugacije planirati pojacanja, hocemo li zbog toga imati dodatne troskove!? hocemo li u prvim utakmicama predstojece sezone biti uskraceni za usluge nekih "suspendiranih igraca"?

situacija nije bezazlena i znatno nam komplikuje planove i usporava napredak. ko god misli drugacije grdno se vara.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:21 pm

Bilo bi pametno dati sansu nekim igracima sad Halvadzicu i slicnim cisto da vidimo koliko mogu i onako ne mozemo nista promjeniti.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:21 pm

sad kad ban popijemo
TEMA JE FK ZELJEZNICAR A NE BARENJE EMOTIVNIH PICOKA BALASEVIM STIHOVIMA :ne: :rofl: :rofl:
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:21 pm

Ma boom nepotreban skroz. Ja licno nisam odusevljen ako se realizuje, ali eto.
Mislim da moramo malo dublju analizu odraditi, nije sve u igrackom kadru.

A rekao sam vam ima mjesec, moj boom ako se ostvari, na konju smo. Mislim janje, boom je beze :-)
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3922
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:22 pm

E cuj sasvim slucajno sam zapjevao putuj evropu, krenuo da vratim busen trave, u majku mu ozracenu sto ga ne ubi Veca.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Neandertalac
Postovi: 922
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:24 pm

pile87 je napisao/la:Bilo bi pametno dati sansu nekim igracima sad Halvadzicu i slicnim cisto da vidimo koliko mogu i onako ne mozemo nista promjeniti.
Ma apsurd totalni da mu se nije sansa dala. Ja ono sto sam gledao na treninzima uzimam kao sasvim korektno. Brz, probojan, skolovan igrac. Pa novak je, treba i njemu vremena, sezona propade radi lijeve strane i niko da ga u vatru gurne.
Veliki lapsus strucnog staba.
Sada ih mozemo onako isprobavati, i ne treba...
Željeznicar za život cijeli!
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:25 pm

Evo Veci utakmica zabrane a Beganovic,Lendric,Bogicevic su najebali hah
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:26 pm

pa dobro, kad vidiš da je igrač igrača udario zatvorenom šakom na samoj utakmici i dobio dvije utakmice kazne...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:27 pm

krajisnik87 je napisao/la:Evo Veci utakmica zabrane a Beganovic,Lendric,Bogicevic su najebali hah
Gdje si pročitao to?
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
krajisnik87
Postovi: 528
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 10:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

čet maj 05, 2016 4:28 pm

Hurmasica je napisao/la:
krajisnik87 je napisao/la:Evo Veci utakmica zabrane a Beganovic,Lendric,Bogicevic su najebali hah
Gdje si pročitao to?
SS.ba
ŽELJEZNIČAR ÜBER ALLES !

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], PlavaDobrinja1921 i 86 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija