Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 9:07 pm

Mozemo se definitivno halaliti sa Evropom. Sloboda na +6, pitari +4 a Siroki +2 a imaju najlakse tekme do kraja. Prvo poluvrijeme karina, 3 uvezana pasa se nisu mogla vidjeti s nase strane. Krivci za gol redom Zaha>Sinisa>Veca. Da je svaki od njih barem 50% bolje reagovao, ne bi bio gol. Drugo poluvrijeme je to i licilo na nesta medjutim ljudi su nam dali loptu i zatvorili se a mi hvala Bogu znamo napadati na dobro postavljenu odbranu. Neke igrace bi trebalo poslati na klupu do kraja i nek malo vide da nisu nezamjenjivi. Ovdje mislim na Sinisu, Zahu i Bekriju (njega pogotovo). Vratiti Kramarica u ekipu jer nista Stana nije vise pokazao od njega.
Svima nam je krivo jer smo se sa ove 2 tekme posrali na svih onih 8 pobjeda, ali sta je tu je. Svi smo znali da je nemoguca misija stici konkurente za Evropu i slozili smo se da nam je Evropa ravna tituli. Na kraju je ipak je presudila losa prva polusezona.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

FK Željezničar

sri maj 04, 2016 9:09 pm

Nemojte samo da se lazemo, i lazno moralisemo ako se ne plasiramo u evropu, prije svega mislim na price nije smak svijeta, i tako to.

Ovo ce biti ravno smaku svijetu u navijackom smislu nakon svih akcija koje smo odradili sa stadionom stolicama i parama.

Ovo ce biti potpuni krah za simpatizere. Nadam se da ce uprava uciniti sve ALI BUKVALNO SVE, i ne birati sredstva da izborimo evropu, sve ove pare sto smo skupili za stolice u Zvornik odnijet i to kao kaparu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 9:10 pm

cala je napisao/la:Mozemo se definitivno halaliti sa Evropom. Sloboda na +6, pitari +4 a Siroki +2 a imaju najlakse tekme do kraja. Prvo poluvrijeme karina, 3 uvezana pasa se nisu mogla vidjeti s nase strane. Krivci za gol redom Zaha>Sinisa>Veca. Da je svaki od njih barem 50% bolje reagovao, ne bi bio gol. Drugo poluvrijeme je to i licilo na nesta medjutim ljudi su nam dali loptu i zatvorili se a mi hvala Bogu znamo napadati na dobro postavljenu odbranu. Neke igrace bi trebalo poslati na klupu do kraja i nek malo vide da nisu nezamjenjivi. Ovdje mislim na Sinisu, Zahu i Bekriju (njega pogotovo). Vratiti Kramarica u ekipu jer nista Stana nije vise pokazao od njega.
Svima nam je krivo jer smo se sa ove 2 tekme posrali na svih onih 8 pobjeda, ali sta je tu je. Svi smo znali da je nemoguca misija stici konkurente za Evropu i slozili smo se da nam je Evropa ravna tituli. Na kraju je ipak je presudila losa prva polusezona.
Na kraju je ipak presudio Edis Mulalic.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
zeljeznicar1
Postovi: 111
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 9:11 pm

Nego sta nego podržati samo jos jače i bolje.
Ali se trener za narednu sezonu mora početi tražiti.
 
LARSSONN
Postovi: 785
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 9:16 pm

slika
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 9:17 pm

KUPITE STOLICU ZA EUROPSKU GRBAVICU, SLIJEDECE GODINE. :rofl: :rofl: :rofl:

Bum ! :rofl:

Ma **** Europu ba, šta će nam europske utakmice. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u sri maj 04, 2016 9:18 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 9:17 pm

ako je tačno da ga je pljuno i da nije smio ni biti tu...nek' je vala.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
chile
Postovi: 1375
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 9:18 pm

Nismo izborili europu, desavalo se i ranije pisaj ga necemo propasti.
Ali ono sto boli jeste igra 180 minuta nismo osutali u okvir gola a ocekujes neku pobjedu i trazis izgoovor u necemu.
Danas su igraci po terenu djelovali kao da namjerno nece, koji je razlog necu ni da nagadjam,
Ali da nam treba promjena definitivno treba i ovako se definitivno ne gine na terenu.
Djelovali su kao da ih je Koldzo posjetio u svlacionici prije tekme i postavio igru umjesto trenera :psujem:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 9:18 pm

Lendrić osramotio sveti Željin dres

Na anamonom portalu :psujem: :psujem:
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 9:19 pm

Svima je poraz tesko pao ali to je sastavni dio igre isto kao sto znamo slaviti pobjedu treba znati i podnijeti poraz.
Celik nas je sasvim zasluzeno pobjedio i tu se nema sta reci, mi sa druge strane ovakvom igrom ne mozemo pobjediti ni Slaviju.
Sto se mene licno tice evropa je proslost a u nju sam vjerovao do utakmice u Zenici. Odnos snaga na terenu je bio kao da njima treba za evrope a ne nama preblago i preopusteno smo usli u utakmicu. E sad utakmica ko utakmica ni prva ni zadnja koju smo izgubili treba se okrenuti drugim stvarima.
Prije svega svaka cast svima onima koji su se branili i stali jedan za drugoga od zenickog hmelja i seljakluka. Ne zamjeram ni jednom igracu na bilo cemu sto se toga tice.
Mislio sam cekati kraj sezone da ovo napisem ali eto vec nema nista od evrope po meni pa mogu odmah. Nasa ekipa igra sve losije i losije umjesto da napreduje, od poraza od Slobode nema ni igre ni samopouzdanja. Mislim da je Edis pogubio konce i da sve manje zna sta radi, jedini logican slijed dogadjaja je da sam ode sa klupe i najbezbolni ako voli Zelju to mu je obaveza. Imao bi mu zamjeriti dosta toga ne moze vratiti ekipu nakon jednog poraza a trener bi to morao, forsira isklucivo igrace koje je on trazio Bekrica, Stanica, Bogicevica da bi opravdao sebe. Klub radi na svim drugim poljima odlicno i sve to treba podrzati pogotovo jer se sad pogan digla i pljuju ali ne prestaje svijet ovdje igrace se liga i iduce godine zato moramo biti pametni i spremiti se za iducu godinu sa nekim novim trenerom koji ce oblikoviti ekipu i uz par igraca koji ce svakako doci jedana smo od par ekipa za vrh tabele, ove nas je unazadio prvi dio sezone. Pred ljudima u klubu je zadatak da pronadju trenera i pomocnike koji ce znati sta rade i nece gubiti konce Edis je plati ceh neiskustva i svoju nervozu prenio na igrace.
VOLIM TE ZELJO :zeljeznicar1:
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 9:19 pm

hardwell je napisao/la:
cala je napisao/la:Mozemo se definitivno halaliti sa Evropom. Sloboda na +6, pitari +4 a Siroki +2 a imaju najlakse tekme do kraja. Prvo poluvrijeme karina, 3 uvezana pasa se nisu mogla vidjeti s nase strane. Krivci za gol redom Zaha>Sinisa>Veca. Da je svaki od njih barem 50% bolje reagovao, ne bi bio gol. Drugo poluvrijeme je to i licilo na nesta medjutim ljudi su nam dali loptu i zatvorili se a mi hvala Bogu znamo napadati na dobro postavljenu odbranu. Neke igrace bi trebalo poslati na klupu do kraja i nek malo vide da nisu nezamjenjivi. Ovdje mislim na Sinisu, Zahu i Bekriju (njega pogotovo). Vratiti Kramarica u ekipu jer nista Stana nije vise pokazao od njega.
Svima nam je krivo jer smo se sa ove 2 tekme posrali na svih onih 8 pobjeda, ali sta je tu je. Svi smo znali da je nemoguca misija stici konkurente za Evropu i slozili smo se da nam je Evropa ravna tituli. Na kraju je ipak je presudila losa prva polusezona.
Na kraju je ipak presudio Edis Mulalic.
Haj ohani vise, svaki post Mulalic, dosta ba.
 
cala
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 9:20 pm

Tryg je napisao/la:Nemojte samo da se lazemo, i lazno moralisemo ako se ne plasiramo u evropu, prije svega mislim na price nije smak svijeta, i tako to.

Ovo ce biti ravno smaku svijetu u navijackom smislu nakon svih akcija koje smo odradili sa stadionom stolicama i parama.

Ovo ce biti potpuni krah za simpatizere. Nadam se da ce uprava uciniti sve ALI BUKVALNO SVE, i ne birati sredstva da izborimo evropu, sve ove pare sto smo skupili za stolice u Zvornik odnijet i to kao kaparu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovo im zamjerim sto nisu radili. Svi su premirali ekipe da igraju protiv konkurenata jedino mi glumimo neko postenje.
hardwell je napisao/la:
cala je napisao/la:Mozemo se definitivno halaliti sa Evropom. Sloboda na +6, pitari +4 a Siroki +2 a imaju najlakse tekme do kraja. Prvo poluvrijeme karina, 3 uvezana pasa se nisu mogla vidjeti s nase strane. Krivci za gol redom Zaha>Sinisa>Veca. Da je svaki od njih barem 50% bolje reagovao, ne bi bio gol. Drugo poluvrijeme je to i licilo na nesta medjutim ljudi su nam dali loptu i zatvorili se a mi hvala Bogu znamo napadati na dobro postavljenu odbranu. Neke igrace bi trebalo poslati na klupu do kraja i nek malo vide da nisu nezamjenjivi. Ovdje mislim na Sinisu, Zahu i Bekriju (njega pogotovo). Vratiti Kramarica u ekipu jer nista Stana nije vise pokazao od njega.
Svima nam je krivo jer smo se sa ove 2 tekme posrali na svih onih 8 pobjeda, ali sta je tu je. Svi smo znali da je nemoguca misija stici konkurente za Evropu i slozili smo se da nam je Evropa ravna tituli. Na kraju je ipak je presudila losa prva polusezona.
Na kraju je ipak presudio Edis Mulalic.
Dosta je Amara. Ako cemo osvajati samo kad je on tu trebamo se ugasiti iste sekunde. Muka mi vise kad cujem Amar ovo, Amar ono, ne mozemo mi bez Amara nista, Amare spasioce nas dodji pomozi nam. Hvala mu na svemu sto je dao ovom Zelji ali vrijeme je da predjemo preko toga vise.
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 9:20 pm

cikazubo je napisao/la:
hardwell je napisao/la:
cala je napisao/la:Mozemo se definitivno halaliti sa Evropom. Sloboda na +6, pitari +4 a Siroki +2 a imaju najlakse tekme do kraja. Prvo poluvrijeme karina, 3 uvezana pasa se nisu mogla vidjeti s nase strane. Krivci za gol redom Zaha>Sinisa>Veca. Da je svaki od njih barem 50% bolje reagovao, ne bi bio gol. Drugo poluvrijeme je to i licilo na nesta medjutim ljudi su nam dali loptu i zatvorili se a mi hvala Bogu znamo napadati na dobro postavljenu odbranu. Neke igrace bi trebalo poslati na klupu do kraja i nek malo vide da nisu nezamjenjivi. Ovdje mislim na Sinisu, Zahu i Bekriju (njega pogotovo). Vratiti Kramarica u ekipu jer nista Stana nije vise pokazao od njega.
Svima nam je krivo jer smo se sa ove 2 tekme posrali na svih onih 8 pobjeda, ali sta je tu je. Svi smo znali da je nemoguca misija stici konkurente za Evropu i slozili smo se da nam je Evropa ravna tituli. Na kraju je ipak je presudila losa prva polusezona.
Na kraju je ipak presudio Edis Mulalic.
Haj ohani vise, svaki post Mulalic, dosta ba.
Pa hoću li šta protiv Bekrića reci slucajno? :rofl: :rofl:
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 9:21 pm

Vakat je Edise, jebiga. :)
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 9:22 pm

Leon_Professional je napisao/la:Lendrić osramotio sveti Željin dres

Na anamonom portalu :psujem: :psujem:
Pa zasto citate taj debilni portal i pisete po njihovom forumu, samo to mi nije jasno. Da sam moderator banovao bih svakoga ko sa tog tzv. portala postavi nesto na ovaj forum..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
amerosm
Postovi: 81
Pridružen/a: pon feb 29, 2016 1:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 9:22 pm

Ruku na srce po meni je bolje da ne izborimo Evropu, jer to znaci da ce Mulalic ostati na klupi i realno sa ovom igrom bi se tamo obrukali...

Uprava je napravila budzet bez novca od Evrope i sada jedino im preostaje da sloze par kockica za narednu sezonu kako bi bili glavni favorit za osvajanje prvenstva.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 9:22 pm

ChWilla je napisao/la:kostur ekipe po meni nema razloga dirati jer niko u ligi nema bolje na papiru. ovo može 200% bolje s ovim igračima. tačno je da je bilo kratko vrijeme, ali i to kad se uzme u obzir moglo je jedno 50-100% bolje...a već su dovedena dva igrača koja bi trebala biti dobra do odlična za našu ligu.
tacno, mimo ovih koje smo vec "doveli" trebamo dovesti jos jedan-dva nova igraca kao pojacanja i novog poglavicu ekipe.
imat cemo vremena da se dobro pripremimo, poslozimo, uigramo i na kraju Lige 12 slavimo na oba fronta.
to je ono sto ocekujem.

ovu sezonu, ispostavilo se, smo izgubili odmah na startu, porazima u prvom i drugom kolu protiv Borca i Radnika. to je ceh koji smo platiti zbog igranja u Evropi. vjerujem da nam Liga 12 nece tako poceti.

borba za stadion se nastavlja. mi se okrecemo Rudaru. zivot ide dalje.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 9:23 pm

pile87 je napisao/la:Svima je poraz tesko pao ali to je sastavni dio igre isto kao sto znamo slaviti pobjedu treba znati i podnijeti poraz.
Celik nas je sasvim zasluzeno pobjedio i tu se nema sta reci, mi sa druge strane ovakvom igrom ne mozemo pobjediti ni Slaviju.
Sto se mene licno tice evropa je proslost a u nju sam vjerovao do utakmice u Zenici. Odnos snaga na terenu je bio kao da njima treba za evrope a ne nama preblago i preopusteno smo usli u utakmicu. E sad utakmica ko utakmica ni prva ni zadnja koju smo izgubili treba se okrenuti drugim stvarima.
Prije svega svaka cast svima onima koji su se branili i stali jedan za drugoga od zenickog hmelja i seljakluka. Ne zamjeram ni jednom igracu na bilo cemu sto se toga tice.
Mislio sam cekati kraj sezone da ovo napisem ali eto vec nema nista od evrope po meni pa mogu odmah. Nasa ekipa igra sve losije i losije umjesto da napreduje, od poraza od Slobode nema ni igre ni samopouzdanja. Mislim da je Edis pogubio konce i da sve manje zna sta radi, jedini logican slijed dogadjaja je da sam ode sa klupe i najbezbolni ako voli Zelju to mu je obaveza. Imao bi mu zamjeriti dosta toga ne moze vratiti ekipu nakon jednog poraza a trener bi to morao, forsira isklucivo igrace koje je on trazio Bekrica, Stanica, Bogicevica da bi opravdao sebe. Klub radi na svim drugim poljima odlicno i sve to treba podrzati pogotovo jer se sad pogan digla i pljuju ali ne prestaje svijet ovdje igrace se liga i iduce godine zato moramo biti pametni i spremiti se za iducu godinu sa nekim novim trenerom koji ce oblikoviti ekipu i uz par igraca koji ce svakako doci jedana smo od par ekipa za vrh tabele, ove nas je unazadio prvi dio sezone. Pred ljudima u klubu je zadatak da pronadju trenera i pomocnike koji ce znati sta rade i nece gubiti konce Edis je plati ceh neiskustva i svoju nervozu prenio na igrace.
VOLIM TE ZELJO :zeljeznicar1:
Po meni će biti ključ u tom pojačavanju stručnog štaba. Prije svega tu pored glavnog trenera moraju biti minimalno 2 pomoćnika, trener golmana koji će biti trener golmana, možda i neki stručnjak za ofanzivni dio igre ili tako nešto. Ja kao dio stručnog štaba vidim i Edisa e sad na kojoj poziciji to ćemo vidjeti. O tom potom, na kraju sezone..
Zadnja izmjena: Hurmasica, dana/u sri maj 04, 2016 9:26 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
Špekac1921
Postovi: 445
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:08 pm
Lokacija: Palata Šen Brun
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 9:24 pm

amerosm je napisao/la:Ruku na srce po meni je bolje da ne izborimo Evropu, jer to znaci da ce Mulalic ostati na klupi i realno sa ovom igrom bi se tamo obrukali...

Uprava je napravila budzet bez novca od Evrope i sada jedino im preostaje da sloze par kockica za narednu sezonu kako bi bili glavni favorit za osvajanje prvenstva.
Nemoj molim te da budemo glavni favoriti, bili smo i na početku ove sezone pa vidi sad..
Kad nikog nema znaj da tu sam ja, da ti pjevam i za te da se lemam...
Samo tebe volim ja, tebe volim ja..
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 9:24 pm

pa zbog igranja u evropi neće :rofl: :rofl:
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Jacksparrow, ubaceni element, Ujko i 278 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija