Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:33 pm

Nista braćo.. Okrenuti se sledećoj sezoni.. Izvući pouke, pojačati se za ligu 12 i dovesti novi stručni štab jer je ovaj pokazao da nije dorastao zadatku.. Ekipa nije zaslužila da igra evropu jer je pala na svim ozbiljnim ispitima osim derbija.. Stručni štab je najodgovorniji za to.. Neshvatljivo je da upadnemo u igračku krizu u najgorem mogućem periodu i da se iz kola u kolo forsira ista ekipa bez obzira što je u njoj nekoliko indisponiranih pojedinaca i to po pravilu onih od kojih se najviše očekuje.. Jednostavno Edis nije imao hrabrosti da neke stvari ispravi na vrijeme.. Dešavanja posle utakmice osudjujem.. Ono je brukanje kluba i sve igrače koji su inicirali onu bruku žestoko kazniti jer su se spustili puno niže nego što su smjeli.. Neki od njih izgleda nisu još svjesni u šta je Željo..

Kritikovati igrače pojedinačno u ovakvoj tekmi nema smisla.. Svi redom su podbacili kada su najmanje smjeli..

Šteta, ali šta je tu je.. Idemo dalje..

p.s. Jesmo li ovo prekucali forum pošto kod mene ima samo 7 stranica?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
1921
Postovi: 65
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:06 pm
Lokacija: South / Far far away from north
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:35 pm

NIKAD PORAZ, SAMO LEKCIJA!
Glavu gore, dodatni motiv za duplu sljedece godine!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
https://www.youtube.com/watch?v=OgV9z48a5f0
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:35 pm

Nema,nema titule,nema,nema Evrope,a i sve da ispadneš srce ludo voli te!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:35 pm

Naši su trebali pustiti da ih Robijaši ubiju, pa bi onda bili gospoda.
 
Avatar
FaraonTM
Postovi: 911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:26 pm
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:35 pm

Čelik bolji nema šta, čestitke ljudima na pobjedi. Mi danas totalno mrtvi, neshvatljivo kako ovako nonšalantno možemo odigrati najvažniju utakmicu sezone.

Što se tiče dešavanja poslije utakmice, totalno nepotrebno od strane naših igrača prvenstveno mislim na Kjosevskog i njega treba kazniti, ovo ostalo nije za neke suspenzije al' je svejedno bilo ružno za gledati.

Europa skoro nemoguća misija, odigrati do kraja ove dvije tekme pa vidjet ćemo šta će biti.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:36 pm

storm_raider je napisao/la:Je li ima neko snimak.. citam sta pisete, ugasio sam pri kraju, nisam vidio. Ako je to istina za Vedrana, da je Neuer licno, suspendovati ga do kraja sezone i dobro opaliti po dzepu! Treba biti velik i u porazu i u pobjedi, Celik je zasluzio danas da nas pobjedi i gotovo. Sto je najgore, njima nije trebala pobjeda, nama jeste. Cestitam Celiku, a mi smo sami sebi krivi, niko drugi.
http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2 ... =EAQHBZdtw" target="_blank
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:36 pm

Za sve danas su iskljucivo krivi igraci i niko vise.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:37 pm

Znaci cim sezona zavrsi, Edis noga, drag si mi, Zeljovac i sve al brate nasa igra je bez igre.Dalje Nedo, Bogdanovic, Sadikovici, Djermanovic, Mailson, Hodzurda, Halvadzic, Bekric, nooogaaaa. Sve smo imali u nasim nogama igrali smo ko pic..
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:37 pm

AMARE VRATI SE PA KITOM VODI EKIPU, MOLIM TE!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:38 pm

Admini gasite forum, nema ovo smisla vise! Smirite ljudi pa onda pisite, jest lose ovo, al polako!
 
sergejevic
Postovi: 685
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:13 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:38 pm

Normalno da imam problem. Nista nije napravio na klupi osim sto prica o pogibijama, ratovima, fura djecu da se udaraju s redarima, policijom, navijacima. Tebi je to normalno ? Meni uopste nije. Suspendovan covjek hoda po terenu na poluvremenu, sjedi medju navijacima Celika. Imao je cilj da osvoji kup, pa je dozivio katastrofu od Slobode, a evo i u ligi je sve daleko. Kada ga neko pita nesto na konferenciji ponasa se kao kocijas, napada novinare i nesto mlati o nekim ratovima, ginjenju, kako ce poginuti za ekipu. Igre uopste nemamo, a imamo ponajbolje igrace u ligi, nismo niti jednu ekipu nadigrali u ovoj polusezoni. Dodjes na derbi sjevaju precke, stative, u Tuzli jednom presli centar dali gol i digli se nesto. Ja bas dugo pratim ovaj klub, mnogo toga sam dao, ali pomislim kakvih je sve ljudi bilo oko i u klubu koji su mnogo dali da Zeljo bude sto jeste i zbog cega da mi predjemo preko ove lakrdije danas. Zbog Edisa koji je ginuo kao igrac ? Vjeruj da su mnogo bolji igraci ginuli za Zelju, mnogo bolji ljudi. Nadam se da ovo nije ono sto on zeli od ekipe, da se gadjaju stolicama, tuku ljude, bacaju baklje. Ovo je bruka i ne znam sto je problem da to napisem. Ja nisam za ovakvog Zelju. Ja ne zelim gledati ovakvog Zelju. Ako je problem sto pisem ovo, onda ne znam sta radimo mi svi ovdje.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:38 pm

fanaticZeljin je napisao/la:Znaci cim sezona zavrsi, Edis noga, drag si mi, Zeljovac i sve al brate nasa igra je bez igre.Dalje Nedo, Bogdanovic, Sadikovici, Djermanovic, Mailson, Hodzurda, Halvadzic, Bekric, nooogaaaa. Sve smo imali u nasim nogama igrali smo ko pic..
E hajde mi reci zasto noga Halvadzicu ? Da imalo pratis vidio bi da je mali stalno u treningu, on cce biti ZVIJER !
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:40 pm

fanaticZeljin je napisao/la:Znaci cim sezona zavrsi, Edis noga, drag si mi, Zeljovac i sve al brate nasa igra je bez igre.Dalje Nedo, Bogdanovic, Sadikovici, Djermanovic, Mailson, Hodzurda, Halvadzic, Bekric, nooogaaaa. Sve smo imali u nasim nogama igrali smo ko pic..
Govoris Sadikovic Damir, Halvadzic, Mailson, a ljudi nisu priliku dobili nikako? Zasto?
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:40 pm

da se ovako radilo i van terena klub bi se ugasio...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:40 pm

sergejevic je napisao/la:Ovo je bruka za klub. Sramota nevidjena. Koji ***** Edis ide po zapadu medju navijace Celika da sjedi? Glupan onaj. Sad je stvarno prevrsio sve mjere. Ako si nesposoban da napravis ekipu i igru na terenu sto si tu. Bog zna sta on ovim momcima naprica i sta im govori prije utakmice. Rezultat je vidljiv na kraju ove utakmce. Bruka. Cijeli strucni stab treba podnjeti ostavke nakon ovoga, suspendovati ove koji su obrukali klub. Picka vam materna bezobrazna, neko je sto godina gradio ime ovog kluba da se neki majmuni sad popisaju po tome.
od deset utakmica on je dvije kaznjen. njegova tvrdoglavost sa Memijom na lijevom krilu, sa Bekricem bez zamjene, sa "jaranskim" gardom prema igracima, s kurcevim odnosom prema "sedmoj sili", sa ispraznim floskulama "izginut" "poginut" "srce ko Trbevic" i sl... a bez ikakve fudbalske mudrosti i taktike su nas doveli ovdje gdje jesmo. ekipa nam je postala raspustena banda na terenu!

mozete ga braniti koliko hocete, on nije trener za Zelje.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:40 pm

Jedna stvar mi ne ide u glavu. Kako oni onako jednostavno prolaze i dodju do naseg gola a mi se patimo 15 minuta da dodjemo na 20 metara. U nekim momentima imas osjecaj da igraju juniori kod nas ili da igramo protiv Barselone. Nesta se sklanjaju i stoje 5 metara od igraca. Ne kontam nikako da je ekipa kojoj nista ne znaci utakmica 100 puta vise motivisana. Nasi kao da su kontali da je dovoljno samo izaci na teren i oni ce se predati. Sad ne mozemo reci da je los teren i da nismo mogli da igramo. E pa mogli smo da smo znali.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:41 pm

Ovako pickasto odigrati a treba ti za evropu, :oops1: :cry:
Veca je spasio cist gol, kod gola Celika nije mogao nista.
Citava odbrana katastrofa na celu sa kapitenom, koliko je samo lopti prodao, onaj napadac Celika ga pravio cijelu utakmicu smijesnim :oops1:
Sredina terena je posebna prica. Zahirovic odigrao na nivou nekog igraca iz kantonalne lige, Blagojevic mrvicu bolje od njega a Bekric standardno lose, ma sta lose gore ne moze.
Nasa krila ukopana kod aut linije,od linije se ne odvajaju.

Moj Edise, nikakve taktike, ocajno, sve na silu, neku srcanost i tako svaku utakmicu, a to sto igramo cijelu sezonu katastrofalno nikom nista.
Najzasluzniji za nas ne izlazak u evropu je Odovic i katastrofalan start sezone. Kako bi nam samo legao Amar, ko budali samar..
Ovo na kraju sto se izdesavalo je krivica Celika jer nisu zastitili naseg trenera, savez ce jedva docekati da kazni nase igrace.

Moraju se dovesti kvalitetni igraci za ligu 12, njih bar jos 4, 5, ali da imaju kvalitet, a ne polovnjake dovoditi. Kvalitet kosta ali i donosi rezultat.
Sto se tice Edisa ne znam sta da kazem, volim ga ali vise volim Zelju..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:42 pm

rodrigo87 je napisao/la:
fanaticZeljin je napisao/la:Znaci cim sezona zavrsi, Edis noga, drag si mi, Zeljovac i sve al brate nasa igra je bez igre.Dalje Nedo, Bogdanovic, Sadikovici, Djermanovic, Mailson, Hodzurda, Halvadzic, Bekric, nooogaaaa. Sve smo imali u nasim nogama igrali smo ko pic..
E hajde mi reci zasto noga Halvadzicu ? Da imalo pratis vidio bi da je mali stalno u treningu, on cce biti ZVIJER !
Gledao sam ga protiv Saobracajca, O bodova, akp je on takva zvijer onda nas Edis pravi BUDALAMA, sta mu radi Memija, Lendric, Kramaric na krili kad imamo zvijer???
Srcu draga, boja PLAVA !
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:42 pm

kazniti drastično i višak novca od plata odnijeti u zvornik... :ganja:

ima l' ovo smisla? jelde da ima? :ganja:
gradi željo boli te *****
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:42 pm

Al u svemu ima pozitiva neka :D
Eto vam sljedecu utakmicu Mailsona, Halvadzica i kompanije, ovo ce nam danas sve suspendovat, jedino ce Bekric opet igrat on se izvukao :D
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Eisenbahner1921, Eldar, Google [Bot], igla, kontranogama, Maestro_1921, Majkel, Occasionally, PlavaDobrinja1921, svabo i 195 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija