Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:16 pm

mirsadmekic je napisao/la:
staaarinavijac je napisao/la:Nije Edis sam sebe postavio , iako on sam može odstupiti .
Uprava je napravila dosta toga dobrog , ali eto sa izborom i podrškom stručnom štabu napravila je jednu od rijetkih grešaka.
Koliko li će nakon ove sramote se opstrukcijom evropske Grbavice i lošim finišom ekipe u ovoj sezoni ostati navijača sa nadom da će konačno biti suštinski bolje na sportskom planu ?...Za sve one dobre igrače za našu ligu ( pojačanja ) koji bi možda došli u Želju , sumnjam da će nakon ovog fail-a doći u Klub

Nije kraj svijeta naravno , al'
Šteta...
šteta ...
šteta ...

dzermanovicaa otpustit neduu turkovica enisa sadikovica dzenis zapustenn , bogii sporr starr nije vise to taj acoo cast njemu al i on je podbacio pred kraj sezonee dovest mladog stopera kriloo , jednu 10 koja znaa stat na loptu asistiratt , kriloo ljevoo nam treba u vidu zakarica , trner osimm il musaaa
Zasto Djermanovica, zasto Enisa ?
 
baxuz87
Postovi: 445
Pridružen/a: sri feb 10, 2016 10:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:17 pm

Edis stvarno isao ovu da pogine, cim je sjeo na zapad. :)
"Sarajevski Željezničar je novi-stari prvak, slijede ostale vijesti." -Dnevnik FTV
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:17 pm

Nastradat ce sad navijaci od drotova, radi igraca. Vidjet ces eto.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Whisperer
Postovi: 1457
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 2:55 pm
Status: Offline

Re: RE: Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:18 pm

LARSSON je napisao/la:
mirsadmekic je napisao/la:
staaarinavijac je napisao/la:Nije Edis sam sebe postavio , iako on sam može odstupiti .
Uprava je napravila dosta toga dobrog , ali eto sa izborom i podrškom stručnom štabu napravila je jednu od rijetkih grešaka.
Koliko li će nakon ove sramote se opstrukcijom evropske Grbavice i lošim finišom ekipe u ovoj sezoni ostati navijača sa nadom da će konačno biti suštinski bolje na sportskom planu ?...Za sve one dobre igrače za našu ligu ( pojačanja ) koji bi možda došli u Želju , sumnjam da će nakon ovog fail-a doći u Klub

Nije kraj svijeta naravno , al'
Šteta...
šteta ...
šteta ...

dzermanovicaa otpustit neduu turkovica enisa sadikovica dzenis zapustenn , bogii sporr starr nije vise to taj acoo cast njemu al i on je podbacio pred kraj sezonee dovest mladog stopera kriloo , jednu 10 koja znaa stat na loptu asistiratt , kriloo ljevoo nam treba u vidu zakarica , trner osimm il musaaa
Kakav crni musa. Jedino ako hoces da zna dati izjavu on je tu

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
onda brate amaraa vratit neka ovo poslozii svee samo je pitanje jel on spreman da se vrati
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:19 pm

Je li ima neko snimak.. citam sta pisete, ugasio sam pri kraju, nisam vidio. Ako je to istina za Vedrana, da je Neuer licno, suspendovati ga do kraja sezone i dobro opaliti po dzepu! Treba biti velik i u porazu i u pobjedi, Celik je zasluzio danas da nas pobjedi i gotovo. Sto je najgore, njima nije trebala pobjeda, nama jeste. Cestitam Celiku, a mi smo sami sebi krivi, niko drugi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:19 pm

fk1921 je napisao/la:Ja vala odo na tekmu u subotu, ne znam za vas :zeljeznicar1:
Ma ljut sam i razocaran ali znam da cu u subotu biti na stadionu kao i uviijek. Bilo je i vecih razocarenja i ono ne idem sljedecu pa na dan utakmice nesta proradi u covjeku i uvijek iskalkulisem kako cemo mi pobjediti i sve se poklopiti i da cemo ostvariti planirano i tako je vec duzi niz godina. Ne treba okretati ledja ekipi i upravi samo se trebaju igraci zapitati koliko daju od sebe. Svaki duel se gubi. Nema zara i borbe.
 
Avatar
smurf_
Postovi: 101
Pridružen/a: pon mar 14, 2016 3:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:19 pm

baxuz87 je napisao/la:Edis stvarno isao ovu da pogine, cim je sjeo na zapad. :)
Iskreno mislim da nista ne bi ni bilo da nasi igraci nisu poceli srat na kraju. Pogotovo jer su dobili, mpzda bi mu nesto dobacivali ali onako ne bi bilo
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3885
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:20 pm

izgleda da ih edis motiviše da poginu na tribinama, a ne na terenu :lol:
Zadnja izmjena: Eisenbahner1921, dana/u sri maj 04, 2016 7:20 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
braco
Postovi: 123
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:20 pm

storm_raider je napisao/la:Je li ima neko snimak.. citam sta pisete, ugasio sam pri kraju, nisam vidio. Ako je to istina za Vedrana, da je Neuer licno, suspendovati ga do kraja sezone i dobro opaliti po dzepu! Treba biti velik i u porazu i u pobjedi, Celik je zasluzio danas da nas pobjedi i gotovo. Sto je najgore, njima nije trebala pobjeda, nama jeste. Cestitam Celiku, a mi smo sami sebi krivi, niko drugi.
phpBB [video]
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:21 pm

kako smo se samo popisali na sve uradjeno pa ne vjerujem jos uvijek. pa kako smo gol primili kako smo igrali pa tako blizu, a tako daleko. I nemojte mi price kako je uprava rekla da budzet nece osjetiti sve i ako ne budemo igrali evropu u to ne vjerujem jer 2 pretkola donose 850.000 KM bez kojih smo ostali i gubimo koeficijent koji smo gradili dugo. pu pu pu
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:21 pm

Sramota. Obrukali su grb za koji igraju.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:21 pm

Ostaje žal, ali šta je tu je. U dvije tekme po dvije stative/precke, nebitno, primas gol i to je to. Ja rijeci necu reci protiv ove ekipe jer su nas puno puta obradovali ove sezone, a ni protiv Edisa. Nakon prvih 18 kola, zaista nisam ni ocekivao vise. Uradilo se sta se uradilo, mozda je i moglo vise, ali sta je tu je. Na kraju tekme u Zenici nam ovo nije trebalo, nadam se da cemo se izviniti govnima iz Cernobila (iako su govna) da bi pokazali da smo ipak najveci. Subota, svi na Grbavicu, svi jako do kraja!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:21 pm

likusa je napisao/la:
brile je napisao/la:
Okolele je napisao/la:Ja znam da cu biti na Jugu protiv Rudara,koga pokoleba ovo i digne ruke ne mora vise nikad ni dolaziti..
Bit cemo ti, ja i jos 1300 dusa
Jel u subotu ? Ukolko? :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
bice to jos jedna od onih tekmi u kojoj znas sve ljude na stadionu.
bolno ateriranje!

:zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:21 pm

Ne opravdavam Vecu, ali nesto je prethodilo tome, sta radi redar medju igracima, i sta se prije desilo nije prikazano na tvu, kamera se ukljucila u trenutku kada on udara redara. A sto kako nadam se da ce pojasniti.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:22 pm

E tek sam sad razočaran u igrače.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
smurf_
Postovi: 101
Pridružen/a: pon mar 14, 2016 3:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:22 pm

Zeljo1921 je napisao/la:
fk1921 je napisao/la:Ja vala odo na tekmu u subotu, ne znam za vas :zeljeznicar1:
Ma ljut sam i razocaran ali znam da cu u subotu biti na stadionu kao i uviijek. Bilo je i vecih razocarenja i ono ne idem sljedecu pa na dan utakmice nesta proradi u covjeku i uvijek iskalkulisem kako cemo mi pobjediti i sve se poklopiti i da cemo ostvariti planirano i tako je vec duzi niz godina. Ne treba okretati ledja ekipi i upravi samo se trebaju igraci zapitati koliko daju od sebe. Svaki duel se gubi. Nema zara i borbe.
Najmanje razocaranje je to sto necemo u Evropu, neigra je puno vece. Ali i to bi se moglo podnijeti, ali mene je iskreno dotuklo ponasanje nakon sudijskog zvizduka. Ali cu ici na Grbavicu, zbog Zelje, to je za mene svetinja
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3885
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:23 pm

Neću pisati puno o utakmici, jer sam pola propustio, ali jedna stvar koja me nervirala je što smo preskakali igru zadnjih 10 min. Samo nabačaji od kojih nijedan nije završio tamo gdje je trebao, štaviše obrana Čelika je to lako očistila
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:23 pm

Joj Vece, ponasa se kao klosar klasicni. Izgubili pa sta, ne treba se brukati.
 
dino lj
Postovi: 33
Pridružen/a: pon mar 28, 2016 9:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:24 pm

Zeljo1921 je napisao/la:Ta prica ko ne dodje sljedecu ne mora nikad meni je stvarno presmjesna. Dobra igra i rezultati dovode raju na stadione tj. simpatizere i veci broj navijaca. Ona standardna brojka ce biti i da je druga liga ali taj broj nije dovoljan. Nije problem ni poraz ni jebena Evropa vec sto je ovo bez igre i sto sve ovo ocajno izgleada.
E upravo to prijatelju i Celzi ostade bez Evrope pa mozemo i mi,nije poraz toliko bolan koliko odnos prema igru a on je ocajan htjeli mi to priznati ili ne.Sada se treba uozbiljiti i sto bolje pripremiti za sljedecu sezonu.
 
Avatar
1921
Postovi: 65
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:06 pm
Lokacija: South / Far far away from north
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri maj 04, 2016 7:24 pm

Kriv je i Edis i igraci, pregrubo je svaliti sve na Edisa iako je mogao bolje postaviti ekipu i zamjene, vidi se neiskustvo. Suzdrzan sam uvijek bio u vezi Edisa pa i dalje sam jer osim Amara ne znam koga drugog bi zelio gledati na toj poziciji...

Veca srami se, ne smijes to raditi!!! :ne: :ne:

Edit: Pretpostavljam da je provocirao ovaj radnik, ali svejedno za ovo ih dobro kazniti, ima goli da treniraju
Zadnja izmjena: 1921, dana/u sri maj 04, 2016 7:27 pm, ukupno mijenjano 1 put.
https://www.youtube.com/watch?v=OgV9z48a5f0

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 121 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija