Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 10:32 am

nookey je napisao/la:
sri avg 15, 2018 10:28 am
ChWilla je napisao/la:
sri avg 15, 2018 10:24 am
zabrinuo sam se pravo pa braćo ako može neko da demantuje.
demantujem braca moj
Eiss ne ide to tako, ne mozes ti demantovati :D
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
KLIS
Postovi: 535
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 10:32 am

Pioniri gube 1:0
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 10:40 am

Hare79 je napisao/la:
sri avg 15, 2018 10:16 am
teatrale36 je napisao/la:
sri avg 15, 2018 10:01 am
BlueTrain je napisao/la:
sri avg 15, 2018 6:12 am
Drago mi je sto se situacija relaksirala i sveukupno ambijent ucinio prihvatljivim nakon odlaska Krcmarevica, ali i dalje mislim da nismo zauzeli cvrst kurs za naredni period.

Ko je prisustvovao treninzima i uzimajuci u obzir ove utakmice mozda ce dijeliti moje misljenje, a siguran sam da vecina nece i to je svrha foruma. Ogromnu zal osjecam jer i dalje za nekog "mog" Zelju nedostaju Dacic, Sehic, Osmankovic i ostali njima slicni. Zaista, stojim iza toga da zasluzuju sansu i da ih treba trpiti u svakom slucaju, pa barem bila to kapaljka.

Dalje, neobjasnjiv fenomen je relacija Bakrac - Rodin. Govorim iz konteksta dosadasnjih treninga i utakmica. Mislim da sljedece rijeci nece pozitivno uticati, ali meni kao osobi koja zivi Zeljeznicar i rasla je u ovom gradu, pored igrackih kvaliteta, dosta figurira i osobenost igraca. Nece da ulazim u fudbalske finese, ali definitivno, po mom misljenju, najkvalitetniji i najpotentniji nas stoper je Bakrac. I tu je za mene ad acta! To je jedan ugao, drugi ugao jeste onaj osobeni, moze biti samo privid, ali ne i nuzno, ali lijepo je kada vidite igraca da pokusava prenijeti neku sugestiju i savjet gore navedenim momcima.
Dok s' druge strane, Rodin naziva saigraca 'majmunom' (detalj sa posljednjeg treninga), koji mi je zaista zaparao usi. Mnogima nije bitno, meni kao personi itekako jeste, da neko ko je tu novi iskaze postovanje, pod bilo kakvim okolnostima, opravdanim ili ne. A o njegovim fudbalskim kvalitetima bi se moglo uveliko pricati, primijetio sam da ama bas niko izdvojio niti ijedan pogresan potez, postavku, izlaz, dodavanje doticnog, ali evidentno da ih je bilo. Dok s' druge strane, ide se u krajnost pa niko ziv i ne pohvali Osmankovica za susret u Sirokom Brijegu, nego se od maestralne partije, uzme ispucavanje iz karambola i prozove se na osnovu toga. Da ne govorim o derbijima i jos ponekim partijama, ali ne, momak se osudi nakon totalno nebitne utakmice. Na kraju, svi mi imamo pravo, ali ako se ne racuna na momka, oslobodi ga i pozeli mu srecu negdje drugdje, isto vrijedi i za Bakraca, samo jednostavno nisam u stanju da progutam neka opravdanja koja su mozda svojstvena ozbiljnim fudbalskim sredinama.

Na kraju, evidentno, da je Bogicevic neophodan, radi komandne i empirijske sposobnosti, medjutim njegov par bi trebao biti Bakrac, moje misljenje, koje nista ne znaci, ali cita se na forumu.

Molio bih da moj post ne izazove kontraefekat i pokrene bilo kakvu raspravu. Zelio sam samo da podijelim ono zapazeno i da na neki nacin "stanem" na Bakracevu stranu. Svi mi personalno imamo strane i neko nam je drazi, manje drazi ili 'mrzak'. Medjutim kada krene mec, Zeljo je nasa strana i bilo ko da u tom trenutku izadje, zasluzuje nasu podrsku.

O ostalima nekom narednom prilikom, jer danas je derbi i ne sumnjam u pobjedu. Sretno Zeljo!
Samo da i Rodin nema neku klauzulu u ugovoru da mora igrati? Dosta je bilo Mehremica, Vranješa i sl.koji su nas koštali živaca, bodova i titula radi toga sto su morali igrati zbog nekog ugovora ili jakog menedzerskog lobija.
Mada ko god bude danas igrao i ako bude igra kao protiv Zrinjskog ne sumnjam u pobjedu!
Rodin je navodno i otisao iz Zrinjskog jer mu nisu htjeli garantovati mjesto u prvih jedanaest. Barem se pricalo o tome kao razlogu.
Nije on imao klauzulu u ugovoru da mora igrati nego mu je Slišković to obećao jer je, kada je Rodin došao, on još bio šef stručnog štaba. Kako je Baka otišao tako je i dogovor pao u vodu.
Spoiler:
Nek' me neko demantuje ako griješim :D
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 10:53 am

ChWilla je napisao/la:
sri avg 15, 2018 10:24 am
zabrinuo sam se pravo pa braćo ako može neko da demantuje.
:ganja:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 10:58 am

Jazvić i Zaimović, zajedno, katastrofa.
Jazvić i još neko iz para Veselinović/Zec bi bilo dobro.
Mada ja ništa ne bih čeprkao dok igramo lopte, a igramo je na zadnje tri sa Odom sa istim igračima, jedino ako nije neki zamor u pitanju.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 11:04 am

Ma Zec veseli bi bilo najbolje, nekako to funkcionira. Daj jos danas to, sljedecu nek se rotiraju, al oba krila ne bih ceprkao sad za sad.
 
djoxxx1921
Postovi: 1295
Pridružen/a: ned apr 16, 2017 9:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 11:07 am

U koliko kadeti pocinju derbi? Moglo bi se to pogledati
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 11:09 am

Zaimovic je dosta neodgovoran nazad, ni ja ga ne bih volio vidjeti od pocetka. Ne bih volio da Oda ista mijenja u odnosu na zadnje dvije utakmice jer smo igrali poprilicno dobro
 
Avatar
Samo Jako
Postovi: 74
Pridružen/a: sri jul 18, 2018 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 11:11 am

nek sve promijeni ako ćemo pobjediti. baš me briga ko će igrati.
PODRŠKA!!!
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 11:20 am

Plava Porodica je napisao/la:
sri avg 15, 2018 10:58 am
Jazvić i Zaimović, zajedno, katastrofa.
Jazvić i još neko iz para Veselinović/Zec bi bilo dobro.
Mada ja ništa ne bih čeprkao dok igramo lopte, a igramo je na zadnje tri sa Odom sa istim igračima, jedino ako nije neki zamor u pitanju.
Kaže Zec da je jako umoran,i nije jedini.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 11:21 am

pa nije, i ja sam jako umoran, ništa od godišnjeg nisam imao.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 11:24 am

ChWilla je napisao/la:
sri avg 15, 2018 11:21 am
pa nije, i ja sam jako umoran, ništa od godišnjeg nisam imao.
ja bio na GO al sam umoran, što ti je život...
 
plavi_sokak
Postovi: 64
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 11:26 am

Svi smo mi stali iza trenera. Bar u prvom momentu. A vidim već pocinje pametovanje, prica o strategiji, a covjeku 4 utakmica na klupi. A pričamo o nekom kontinuitetu. I već smo bili oduševljeni igrom, uz nedostatke koje je i on sam spomenuo. Vidi se napredak, njegovo znanje, fina atmosfera. Ne znam šta više hocemo. Jel to postala potreba da se nalaze problemi? Stanimo iza Želje, trenera, uprave i svega lijepog sto nam se dešava. Mnogi bi voljeli da su na našem mjestu. Danas je derbi. Uživajte :zeljeznicar1:
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 11:30 am

Opet bi forumska elita da kroji sastave pa onda izmišljaju neke razloge zašto neko ne igra ili igra..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 11:31 am

Što kaže neko, baš me briga ko će igrati - samo da se dođe do pobjede... NAPRIJED PLAVI NEK SE ZNA!
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 11:34 am

Naravno da cemo svi stati uz svih 11 koji istrce, samo dajemo nasa misljenja zasto nam se svidja dosadasnja formacija. Konkretan razlog je igra u odbrani, pa sve ostalo.
Ne znamo kako ce Zaim i Jazvic obaviti svoje defanzivne zadatke, a sto se mene tice nek igraju Aldin, Eldar, Zilic i Dacic u prvom timu, ja sav sretan.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 11:35 am

ChWilla je napisao/la:
sri avg 15, 2018 11:21 am
pa nije, i ja sam jako umoran, ništa od godišnjeg nisam imao.
ima nas još.
al' i to se ubrzo mijenja :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 11:38 am

Šta se ljudi pišu bože sačuvaj
 
GMAZ1921
Postovi: 64
Pridružen/a: sub jul 22, 2017 2:33 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 11:39 am

Do kad će moderacija dopustati ovakvo pisanje,iznošenja laži i insinuacija.
Do kad da truju forum ovi lažni navijači,zašto ne reagujete na takve postove.
REZULTAT JE TREND,IDEAL JE VJEČAN
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 15, 2018 11:39 am

azbaha je napisao/la:
sri avg 15, 2018 11:34 am
Naravno da cemo svi stati uz svih 11 koji istrce, samo dajemo nasa misljenja zasto nam se svidja dosadasnja formacija. Konkretan razlog je igra u odbrani, pa sve ostalo.
Ne znamo kako ce Zaim i Jazvic obaviti svoje defanzivne zadatke, a sto se mene tice nek igraju Aldin, Eldar, Zilic i Dacic u prvom timu, ja sav sretan.
možda hoće da ih napadne svim što imamo, ko zna...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 139 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija