Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 9:12 am

azbaha je napisao/la:
uto avg 14, 2018 8:48 am
slika
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 9:17 am

Okolele je napisao/la:
uto avg 14, 2018 8:59 am
mula je napisao/la:
uto avg 14, 2018 8:37 am
Sutra će biti izuzetno teška utakmica. ne bi bio nezadovoljan i nerjesenim rezultatom. Po meni Sarajevo ne igra loše. Imaju fin posjed lopte, dobru odbranu i stvaraju šanse. Ono što im malo škripi prema naprijed je dobar vezni igrač kao što je bio Sarić, koji zna zadržati loptu, krenuti prema naprijed itd. Dosta se oslanjaju na igru Velkovskog koji kada dobro igra onda je problem. Imaju dobre krilne igrače i dobrog napadača. Ne trebamo se zavaravati onim rezultatom kojim ih je nagrdila Atalanta, niti ovim sad protiv Goška.
Što se tiče nas, daleko smo mi od one igre kakvu želimo gledati i kakvu želi da uspostavi Odović, ali to je sasvim normalno i mislim da smo na dobrom putu da to postignemo. Pisao sam i ranije da je naš največi problem veliki broj novuih igrača koji su došli i da su u prednosti ekipe SA, ŠB i ZRi, jer su najmanje mjenjali igrački kadar.
Mislimo da ne trebamo da ulazimo u priču da smo neki favorit u ovoj utakmici.
Ne bih rekao da imaju dobru odbranu,to im je najgori dio ekipe a ni vezni red nije im nešta dok je napad sasvim dobar.. Presing na zadnju liniju i agresivna sredina su po meni ključ u sutrašnjoj utakmici a nazad će Rodin i Bogičević/Bakrač to zatvoriti dobro uz pomoć Pavića i Siniše..
Imaju dobar stoperski par i dobre bekove. Takoder vezni red im je dobar defanzivno bilo da igra Adukor ili Stanojević.
Iskreno mene je vise strah nas odnosno nase lijeve strane koja je defanzivno izuzetno loša. Pavic i veseli jako loše zatvaraju tu stranu, a najgore od svega toga je što nemamo bolje igrače od njih.
Mislim da nam teren nece biti prednost u odnosu na komšije. I oni imaju dobre tehnički igrače koji vole igrati na dobrom terenu.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 9:18 am

Okolele je napisao/la:
uto avg 14, 2018 8:59 am
mula je napisao/la:
uto avg 14, 2018 8:37 am
Sutra će biti izuzetno teška utakmica. ne bi bio nezadovoljan i nerjesenim rezultatom. Po meni Sarajevo ne igra loše. Imaju fin posjed lopte, dobru odbranu i stvaraju šanse. Ono što im malo škripi prema naprijed je dobar vezni igrač kao što je bio Sarić, koji zna zadržati loptu, krenuti prema naprijed itd. Dosta se oslanjaju na igru Velkovskog koji kada dobro igra onda je problem. Imaju dobre krilne igrače i dobrog napadača. Ne trebamo se zavaravati onim rezultatom kojim ih je nagrdila Atalanta, niti ovim sad protiv Goška.
Što se tiče nas, daleko smo mi od one igre kakvu želimo gledati i kakvu želi da uspostavi Odović, ali to je sasvim normalno i mislim da smo na dobrom putu da to postignemo. Pisao sam i ranije da je naš največi problem veliki broj novuih igrača koji su došli i da su u prednosti ekipe SA, ŠB i ZRi, jer su najmanje mjenjali igrački kadar.
Mislimo da ne trebamo da ulazimo u priču da smo neki favorit u ovoj utakmici.
Ne bih rekao da imaju dobru odbranu,to im je najgori dio ekipe a ni vezni red nije im nešta dok je napad sasvim dobar.. Presing na zadnju liniju i agresivna sredina su po meni ključ u sutrašnjoj utakmici a nazad će Rodin i Bogičević/Bakrač to zatvoriti dobro uz pomoć Pavića i Siniše..
Imaju dobar stoperski par i dobre bekove. Takoder vezni red im je dobar defanzivno bilo da igra Adukor ili Stanojević.
Iskreno mene je vise strah nas odnosno nase lijeve strane koja je defanzivno izuzetno loša. Pavic i veseli jako loše zatvaraju tu stranu, a najgore od svega toga je što nemamo bolje igrače od njih.
Mislim da nam teren nece biti prednost u odnosu na komšije. I oni imaju dobre tehnički igrače koji vole igrati na dobrom terenu.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 9:26 am

Ako su Mujakic, Dupovac, Pidro i Hebib (ili vec ko ce tu igrat) dobra odbrana onda ok...
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 9:29 am

Ma onaj ako Hebibovica gurne na beka, a Sisica nema svakako, krila su Halilovic i Tatar, eventualno onaj junior, nista specijalno. Najvaznije je da se nametnemo na sredini, Rahmanovic i Adukor ce biti agresivni, na to Oda mora naci odgovor. Odbrana im nije cemu, imat cemo svoje prilike sigurno.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 9:32 am

Ma vala odbrana im je katastrofa..Gledao sam ih protiv Bantsa obadvije tekme,i protiv Atalante (mada tu utakmicu ne treba puno uzimati u obzir) odbrana im šuplja samo tako a i protiv Slobode i Goška su visili u odbrani par puta..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 9:32 am

teteac8684 je napisao/la:
uto avg 14, 2018 9:26 am
Ako su Mujakic, Dupovac, Pidro i Hebib (ili vec ko ce tu igrat) dobra odbrana onda ok...
Hoće to kad ti igra najskuplji igrač lige, koji se eto usput pokušava prikazati kao vrhunski štoper a ustvari ne zna ni da hoda
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 9:38 am

mi smo bolji. ne pobjeđuje uvijek bolji, naročito u derbiju, ali bolji smo.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 9:44 am

Kjosevski-Stevanovic, Pavic, Rodin, Bogicevic- Hajdarevic, Blagojevic, Zec, Jazvic, Curjuric-Krpic
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 9:58 am

nermin jamak - zauvijek dokaz kako možeš igrati i za čelik i za zrinjski, igrati protiv želje, dobro igrati protiv želje...a ne biti šupak i ostati željovac. ali danas to nije in.
gradi željo boli te *****
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 10:00 am

Okolele je napisao/la:
uto avg 14, 2018 8:07 am
Pitarima neće igrati Šišić u derbiju..Kakavi smo mi sa kartonima i suspenzijama..Onaj hadalj se razmahao protiv Zvijezde 09 a nisam upratio ko je ranije imao kartone..
Nama svi igraju, Bogi isto spreman. :D
Anel jedan karton do suspenzije
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 10:10 am

I Zeba je onomad imao karakteristike Arezine, ali u derbijima nije pravio neku prevagu, osim onom predbajramskom 1:0 na Grbavici. Arezina je igrac kojem treba prostor kad primi loptu, da stane, pregleda teren, uputi precizan pas... bojim se da u derbijima nemas vremena puno za to, protivnik je uvijek na ledjima, uvijek je kontakt prisutan i bojim se da tu Arezina ne moze biti prevaga. Mada, on svoje minute treba dobiti i sutra, ali ne od prve minute po meni.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 10:14 am

zadnjih dvanaestak mu je mjera. i onda samo se graditi i padati u blizini 16 :kafa:
gradi željo boli te *****
 
Kosevsko Hill
Postovi: 39
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 10:14 am

Karte za zapad rasprodate..
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 10:16 am

ChWilla je napisao/la:
uto avg 14, 2018 10:14 am
zadnjih dvanaestak mu je mjera. i onda samo se graditi i padati u blizini 16 :kafa:
Pa to je nesto sto ja zovem taktika. Iskoristiti vrline svojih igraca i mane protivnickih.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 10:21 am

teteac8684 je napisao/la:
uto avg 14, 2018 9:26 am
Ako su Mujakic, Dupovac, Pidro i Hebib (ili vec ko ce tu igrat) dobra odbrana onda ok...
Odbrana im je definitivno slabija strana, neuigrani su i cesto je rotiraju.
Mujakic dosta varira od loseg do vrlodobrog, Hebib ispada ko iz tramvaja, a uz Mujakica igraju ili Sofranac ili Dupovac ili ce se Adukor vratiti tu. Nakon prozivanja cisto sumnjam da ce Pidro igrati nego da pocinje Bekic, nadam se da Veseli moze probiti Hebiba par puta i zavrnuti na Krpu.
Zec i Sinisa bi isto tako trebali par puta proci Bekica.
Mislim da je nasa sredina agresivnija i da oni nemaju igraca tipa Cuki koji je prava radilica.
 
plavi_sokak
Postovi: 64
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 10:32 am

Ne mogu sebi doci. Puca neka trema ko' kad sam prvi put gu*** 😂 i svaki put kažem sebi, smiri se, al đaba. Derbi je igra Željo. Nikakva druga ljubav ni na kraj pameti nije. Na dobro da izađe. Abd. Samo hrabro i rezultat nece izostati. Igrajte za raju. Igrajte za sve ono što jesmo. Gromada ideološka, plava. Volim te Željo :zeljeznicar1:
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 10:37 am

Nije derbi sutra. Obična utakmica u kojoj smo mi domaćini i favoriti. Igrati kao i protiv svake ekipe, požrtvovano i ofanzivno. 3.boda niti u jednom trenutku ne smiju doći u pitanje.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 10:42 am

Mene je iskreno strah utakmice sutra, jer kroz historiju uvijek je bilo da onaj ko je podređen na derbiju razvali protivnika, i nikako mi nije drago što se stvorila slika da smo mi bolji.Mišljenja sam da su komšije itekako dobra i opasna ekipa koja može svakoga pobjediti i da imaju dozu aggresivnosti koja je potrebna u derbiju, što mislim da mi moramo pokazati sutra.Nemojte nikakve euforije i tipa " natrpat ćemo ih" i sličnih fraza, jer i nije to baš tako.
Vjerujem da će Odović izvesti najbolji mogući satstav koji je spreman odigrati lopte i imati igru iz koje čemo stvarati šanse, ali isto tako nam trebaju i fajteri koji će izaći i pružiti sve od sebe tokom CIJELE utakmice.

Sretno Željo, sretno Manijaci !
 
Avatar
salle86
Postovi: 5132
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto avg 14, 2018 10:43 am

ChWilla je napisao/la:
uto avg 14, 2018 9:38 am
mi smo bolji. ne pobjeđuje uvijek bolji, naročito u derbiju, ali bolji smo.
Definitivno jesmo bolji ali niti smo mi tako dobri a ni oni tako loši da tzv. voljni moment ne odluči pobjednika.
I ne samo sa njima već i protiv Zvijezde, Goška, Krupe, Mladosti... ako nismo bar na 80% zijan
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙

Online

Trenutno korisnika/ca: MiroslavKruzik i 277 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija