Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 10, 2018 5:18 am

IvanOsim je napisao/la:
pet avg 10, 2018 1:01 am
ChWilla je napisao/la:
čet avg 09, 2018 10:26 pm
pa ako pričamo o karakteru, a očito pričamo, naravno da je bitno je li natjeran ili je svojevoljno. zakariću je uspješno zavrnuta ruka, a lendrić je svojevoljno. i hvala mu, znam da je iskreno zavolio klub. ali je klošar :D
Ti ocigledno ne znas sta znaci klosar.

Uz to omalovazavas igraca koji je mnogo donio Zelji, igraca koji dodje maksuz na Grbavicu pogledati Zelju, a dicis se da volis Zelju.

I onda neko napise nemojte biti kao pitari. Svi smo ista go.vna. Samo sto oni za Benku nisu govorili da je klosar. Pu jbt ko izmisli internet da svaka ljencuga moze sjesti i vrijedjati sve i svakog. Tuga.
jašta nego klošar. daleko mu kuća od Grbavice bila. Pa treninga yebenog nije bilo da nije radi svoje drskosti nešto loše uradio. Takvi su beton kada ide, ali su duplo veće zlo kada ne ide.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 10, 2018 6:22 am

slika

Kratki, ali legendarni intervju :kafa:

Zbog ovakvih članaka se kupuju novine, isti ti članci se režu, upakuju u kutiju sa katancem, koja ima svoje posebno mjesto u ormariću, da bi se nekad mogao prisjećati na dobra stara vremena, i da bi potomcima pokazujući ove slike i članke mogao pričati o veličini tih igrača.

Nisam bio škrt, pa sam vam proslijedio, još jedno štivo, još jedan komadić historije!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
heisenberg
Postovi: 592
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 2:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 10, 2018 6:49 am

Ne znam zasto se klub nije oglasio povodom prodaje Zakarica i objavio koji je novac i procenat u pitanju.. u duhu dosadasnje transparentnosti
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 10, 2018 7:32 am

heisenberg je napisao/la:
pet avg 10, 2018 6:49 am
Ne znam zasto se klub nije oglasio povodom prodaje Zakarica i objavio koji je novac i procenat u pitanju.. u duhu dosadasnje transparentnosti
Bio bi red!
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 10, 2018 7:51 am

150 000 eura je u pitanju.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 10, 2018 8:24 am

heisenberg je napisao/la:
pet avg 10, 2018 6:49 am
Ne znam zasto se klub nije oglasio povodom prodaje Zakarica i objavio koji je novac i procenat u pitanju.. u duhu dosadasnje transparentnosti
Nakon svakog transfera ista prica 😂😂😂
1921-1987-2007
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 10, 2018 8:26 am

Koliko god smo dobili za Zaku meni nije toliko bitno, koliko smo dobili dolaskom Ode. Ako stvarno konacno ostane duzi period, a po meni je to najmanje ove dvije godine sto je potpisao (da ga zdravlje posluzi) mi bi smo trebali igrati onaj fudbal o kojem sanjamo jod od Osimovog vremena, mislim na Ivicu naravno.
Jer ima plan i znanje, ima i dosta igraca sa kojima bi mogao to ostvariti, a onda vjerovatno i popunjavanje ekipe sa novim igracima bi bilo lakse, jer bi se tacno znalo kakav ti igrac treba, i u tom momentu vjerovatno bi smo imali dovoljno para da takvog dovedemo jer se nebi smo rasipali na sto nakih prinova.
Samo da je kako svima nama utuviti u glavu da ne moze sve za dva, tri kola, nego je to proces od najmanje jedne sezone.
Oda majstore samo strpljivo ali ostro sa igracima, mnogo su kvarna roba.
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 10, 2018 8:33 am

imamo baš problema sa značenjem riječi klošar. klošar ne znači zajebao klub, ne voli klub, loš igrač. čak ne znači ni loša osoba. ja znam da je ivan i valjao klubu, i iskreno zavolio klub. ali sigurno nije izraz dobrih manira i velike profesionalnosti javno nazvati bivšeg trenera "smiješnim likom". ili ga napucati loptom na treningu.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 10, 2018 9:01 am

amar92 je napisao/la:
pet avg 10, 2018 12:07 am
Sto se tice Zakare, i u Zelji je pokazao da ima kvalitet. Uz to je danas pokazao da iz nekog razloga ima veliku motivaciju da igra za Partizan. Ne znam sta ga toliko veze za taj klub, ali eto ocigledno da nas nije “zajebavao” iz nekog hira, nego je stvarno zelio samo tamo. To je lijepo vidjeti. Daj Boze da kod nas svi koji dodju imaju ovakvu motivaciju i zelju. Mi kao navijaci bi to voljeli, ali jbg ne ide to bas. Zato smo i zavoljeli Graovca i sad Cukija. Nadam se da ce Zakara biti dobar tamo, i donijeti nam
jos love.

Oda u stilu gavrana najavi boom:
https://www.transfermarkt.com/neymar/pr ... eler/68290 slika



Sent from my iPhone using Tapatalk
Meni su govorili da mu je zena rekla samo u BG hoce
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 10, 2018 9:47 am

E ako je zena tako rekla, onda ga razumijem.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 10, 2018 9:52 am

Ma decko je navijac Partizana od malih nogu, ne vidim problem u njegovoj zelji da im se pridruzi, to mu je ostvarenje sna. I manite se price "Zeljo ga vratio u zivot". Ok, Zeljo ga je vratio u zivot, ali je to bila dvosmjerna saradnja. I on je bio najbolji igrac lige upravo u Zeljinom dresu i dao je svoj doprinos u osvajanju Kupa. Generalno je ta prica za nas zavrsena, mi imamo nove pulene i ja se jako radujem povratku Ramovica i recimo Jazvicu. Kazu da na treningu ide pozrtvovano kao niko.

@Tryg papucaru.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 10, 2018 9:57 am

slika
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 10, 2018 9:59 am

storm_raider je napisao/la:
pet avg 10, 2018 9:52 am
Ma decko je navijac Partizana od malih nogu, ne vidim problem u njegovoj zelji da im se pridruzi, to mu je ostvarenje sna. I manite se price "Zeljo ga vratio u zivot". Ok, Zeljo ga je vratio u zivot, ali je to bila dvosmjerna saradnja. I on je bio najbolji igrac lige upravo u Zeljinom dresu i dao je svoj doprinos u osvajanju Kupa. Generalno je ta prica za nas zavrsena, mi imamo nove pulene i ja se jako radujem povratku Ramovica i recimo Jazvicu. Kazu da na treningu ide pozrtvovano kao niko.

@Tryg papucaru.
Ovo je bitno.I nadam se da ekipa neće izgoriti u borbenosti i požrtvovanosti kaopredhodnih sezona, nego da će se pametno odraditi periodizacija trenažnog procesa, i da konačno nećemo padati u finišima utakmica i finišu sezone.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 10, 2018 10:02 am

Zec ne može da ga stigne..Najbrži frajko..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 10, 2018 10:17 am

Od Jazvica ocekujem bas puno. Bez lopte je brz ko metak, sve vrijeme vreba priliku da utrci i primi loptu kao sto je protiv Zrinjskog. To ja nisam vidjao od nasih krila jos od gola Crnova u Tz. Rekao bih da jos nije fizicki spreman da pocne utakmicu, ali uskoro ga ocekujem u prvih 11.
 
Avatar
Samo Jako
Postovi: 74
Pridružen/a: sri jul 18, 2018 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 10, 2018 10:18 am

može li ga Veseli stići? :D
PODRŠKA!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 10, 2018 10:21 am

Fali njemu jos malo fizicke spreme, malo ima "tezak" korak, ali kada krene ne stize ga nijedan igrac. Paklen igrac, barem po ovome na treningu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 10, 2018 10:30 am

Sigurno je da će mu Odović namjestiti poziciju koja njemu najbolje odgovara. Mislim da je jos bolji na poziciji desnog krila, ali tu imamo Zeca koji dobro ispunjava svoj zadatak. Lijeva strana nam je jako loša, tako da njega očekujem u startnoj poziciji sad u nedjelju aBd ;)
Zadnja izmjena: mula, dana/u pet avg 10, 2018 10:32 am, ukupno mijenjano 1 put.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 10, 2018 10:43 am

Danas u 17:30 trening? je li na pomoćnom ?
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 10, 2018 11:08 am

Jos ako se Zaim dohaviza, i Oda ga uspjesno uklopi na lijevu stranu imali bi 3 dzindasa naprijed Zaim-Krpa-Jazva... ubili se za Vecinog izbijanja😂
... Godine života svoga tebi dao sam...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], salle86 i 219 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija