Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
BC1921
Postovi: 653
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 10:54 pm

Preskakati Rasida Avdica i Semira Mujkanovica nikako ne ide...
Krivina Jug
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 10:58 pm

Tapatalk i ova tema se ne mogu ocima vidjeti. Zgadise mi forum ne mogu meda, sve koci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 08, 2018 11:57 pm

Ma sve kontam ironija neka kad ispade ozbiljni.
Skontajte malo ko je Edin Dzeko. Evo ukratko najbolji BH igrac svih vremena bez suvisnih mitova "slusajte muziku iz studija dok ne izgubi loptu", "presao sve igrace i ostavio loptu na gol liniji", "najbolji strani fudbaler u Francuskoj" .Za njega je vezan mit o klocu.

Najbolji strijelac i igrac svih vremena u reprezentaciji,kapiten repke, zabio Franckuskoj, Spaniji, Belgiji, Njemackoj.. preko pedeset golova u tri od pet najjacih svjetskih liga, transfer jedan odnajvecih na ovim prostorima(Mamic mu nije trebao, ili neki jak menadzer). Sampion Engleske, Njemackr sa jebenim Wolsburgom pored Bajerna, Borusije u Engleskoj pored Junajteda, Celzija, Liverpula.. Uradio je za BiH od sve i jednog politicara, gradjanina. Prosle godine hladno dogura Romu umalo do finala Lp, obori rekorde Batistute, Sitija, Volfsburga.
Prva asocijacija za BiH je Dzeko druga je rat. Cast Pjanicu, Begovicu, Spahicu, Bolicu, Salihamidzicu, Susicu, Bazdarevicu, Osimu, Ferhatovicu, on je najbolji igrac Bosne i Hercegovine svih vremena! Nase dijete, covjek koji je igrao za nas klub i prvi klub mu ja ZELJEZNICAR. Potpisao ugovor sa 17 godina toliko o mitu o klocu.

Jel vas stid i znate li sta pisete? Ako to nije dovoljno da bude legenda Zelje, a spominjat da je Lendric ( najdrazi mi igrac zadnjij par godina) da je veca legenda je vrijedjanje ne Edina, nego svih nas. O tome da ga neki ne bi voljeli vidjet kod nas ili je pitar ili je za sedmicnog bana da se ohlade malo. Pozelili ste dobrodoslicu Vranjesu, Kacaru, Ebueu ali ne Edinu nema nazad. Nek dodje i 40 godini,ali neka dodje.

Da Bog da, da se pojavi bar jos jedan "kloc" koji ce biti slicnog kalibra kao on. EDIN DZEKO!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 09, 2018 12:10 am

Ja vjerujem da bi Edin ostao u Zelji i nakon igracke karijere i tek onda postao istinska legenda.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 09, 2018 12:13 am

On i njegov stari vazda neke investicije vrte.. mislim da ne bi bila losa ideja predstaviti mu poslovni plan za taj kamp da učestvuje...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 09, 2018 12:25 am

barbarez je napisao/la:
sri avg 08, 2018 2:48 pm
Cinjenica je da je kod nas fizicka sprema igraca na losem nivou. Zato sto mi dosta toga radimo po principu improvizacije i staromodnog pristupa iz 80 i 90 godina. Kod nas ti je trci trci i nabices snagu.
To je moglo nekad kad su svi tako radili. Sad ti imas jake treninge,prilagodjenu ishranu,suplementaciju,odmor.....
Zar vama stvarno izgleda moguce da Jovan ili Bogi jedu protein u prahu,ili da za energiju jedu ovsene pahuljice. Da prave sejkove i slicno.
Pa evo dovoljno Vam je samo vidjeti kako Krpic izgleda fizicki u odbosu na ostale. Sto sto je lud jel.
Kako Ivan ili Filip dominiraju iako nisu ni prosli pripreme sa ekipom.
Da bi bio jaci i snazniji to moras ispratiti jakim intezitetom treninga,kvalitetnom prehranom i adekvatnim odmorom.
Ja necu da ulazim u strucnost Civica ,ali on je sam sebe popisao onim seljackim intervjuom gdje je ismijavao metode Slavka Petrovica,praveci se neki vrli kondicioni ekspert,a evo vidimo mu rezultate rada 2 godine.
Covijek koji trenira vrlo brzo moze doci u bolju ili optimalnu formu. Ali ako zeli veci napredak onda rad na sebi sa vise inteziteta ili zelje ,sa fokusiranim pristupom tome da li cijele ekipe,ili pojedinacno ,onda to treba zeljeti i raditi tako.
Kljucni problem je tu u glavi i motivaciji za takav rad i disciplinu. Kad dosjes na trening samo da ga odradis,a ne da radia sa zeljom da budes jos bolji,onda i imas takve finalne rezultate.
Trenirati nije jednostavno,pogotovo tijelo i kondiciju,puno je tu i bola i patnje. Zato je tu motiv najbitniji.
A najveci problem nasih ekipa jeste taj. Sto kad se odrade pripreme , bukvalno ali bukvalno do kraja prvenstva nase ekipe nikad vise ne odrade ni jedan jedini kondicioni trening onako jakog inteziteta kao sa priprema . Sve se svede na neku uobicajenu semu,igranja lopte i kombinatorike,pokusaji uigravanja. Koji krug zagrijavanja,par sprinteva na kraju ili nesto u tom fazonu. Logicno da ako nemas kontinuitet jakih treninga tijelo ti gubi fizicku spremu.
Kod nas pocne prica kaze igramo cetvratk- nedelja. Znas umorni smo.
Ja pa..... od cega. Ljudi znaju non stop tako,pa kosarka koja je mozda i fizicki zahtijevnija pa ima NBA ljudi svaki 2 dan igraju. Tenis npr, pa ljudi znaju 7 dana zaredom svaki dan igrati po 2-3 sata.
Mozda nisi dovoljno talentovan ali snagu vala mozes nabiti pa da si Mehremic 3 puta.
Ne koristi niko od ovi steroide i pm. Suplementacija dovoljna za dopunu normalnoj ishrani za mjesec dana iznosi 200 do 300 km. Ali da bukvalno ima sve sto ima i onaj u NBA ili sto ima u Realu ili Barci. A koliko znam imamo sponzora za to ,pa taman da imaju popust pri kupovini toga. To je smijesno. Ja koji nisam profesionalni sportista svaki drugi mjesec dam 150 km na to. Vala sto ne bi mogli i oni.
Bravo :palacgore:
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 09, 2018 12:38 am

Napravite joa jedan intervju sa kondicionim i pitajte ga koji su njegovi rezultati rada i cime ih opravdava kada Sef kaze da imamo snage za 60 minuta.
Alea iacta est!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 09, 2018 12:44 am

Nove slike na zvaničnoj
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 09, 2018 1:06 am

plavi kanarinac je napisao/la:
čet avg 09, 2018 12:13 am
On i njegov stari vazda neke investicije vrte.. mislim da ne bi bila losa ideja predstaviti mu poslovni plan za taj kamp da učestvuje...
Kamp Edin Dzeko? Ne zvuci lose :D
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 09, 2018 7:02 am

Jedan je Lazar Popovic!!!! Olicenje postenja, hrabrosti i svega drugog sto treba imati svaki igrac Zelje! Svoje nedostatke je nadoknadjivao bespostednom borbom. Kad je vidio da je poceo padati nije imao obraza da produzi ugovor! I jos onda izbaci Sarajevo s Kukesijem :D
Za sve ti hvala Lazareeee!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 09, 2018 7:04 am

Edin je manijak od glave do pete ko i mi svi. Voli Zelju ko i mi zar je nesto vise dovoljno
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 09, 2018 7:31 am

sajo10 je napisao/la:
čet avg 09, 2018 1:06 am
plavi kanarinac je napisao/la:
čet avg 09, 2018 12:13 am
On i njegov stari vazda neke investicije vrte.. mislim da ne bi bila losa ideja predstaviti mu poslovni plan za taj kamp da učestvuje...
Kamp Edin Dzeko? Ne zvuci lose :D
Upravo, neka nosi njegovo ime i neki vid saradnje i na njegovou korist ostvariti, ne bi uopste bilo nemoguće i loše...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 09, 2018 8:20 am

LARSSON je napisao/la:
čet avg 09, 2018 12:44 am
Nove slike na zvaničnoj
E ovo je bum :palacgore:
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 09, 2018 9:11 am

Kakve slike?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 09, 2018 9:26 am

Slike prvog tima
Željezničar ante portas !
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 09, 2018 9:32 am

Treba obavijestiti ove sto vode službenu stranicu da je ovo sezona 2018/19, podaci su od ove sezone a piše 2017/18!
 
Avatar
123456
Postovi: 27
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 10:15 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 09, 2018 9:44 am

Sad slucajno po ko zna koji put pogleda gol Zubana i svi znamo za ovu trojk Pehlivanovic,Sopovic,Zubanovic.No mene sad nesto zainteresova i ova dva prije toga ko su:
1.Ko je uklizao ovdje:slika

2.Ko ovu loptu prvo glavom a zatim nogom izbija ka Zapadu: slika

Eto zanima me onako cisto iz radoznalosti.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 09, 2018 9:58 am

Zašto nema Mulaosmanovića u stručnom štabu na zvaničnoj
Alea iacta est!
 
Hare79
Postovi: 1229
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 09, 2018 10:48 am

Fakat moramo jos jednog spica dovesti. Na zvanicnoj od napadaca samo Krpic, ostalo je solidno popunjeno. Treba neko za rotaciju...
 
leo1921
Postovi: 10
Pridružen/a: čet jul 12, 2018 2:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet avg 09, 2018 10:56 am

Pozz svima
Ovaj forum pratim nekih pola godine a odnedavno sam i registrovan kao clan.
Nisam jedan od onih koji vole da pisu i sto znaju i sto ne znaju i da se mjesaju u sve
Volim Zelju i jedan sam od onih 2000 bolesnika koji ce doci na utakmicu bez obzira na sve.
I kao takav bolesnik danas ispostovao akciju vezanu za reflektor sa jednim "feslijom"!!!
Jos jednom pozz svima i da aBd sa Odom legendom slavimo titulu ove godine!!!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], reks1 i 74 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija