Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 10:08 am

to treba rješavati prvenstveno tako da ovo mladih što je u kombinacijama stvarno igra. e. šehić može igrati i klasično i kontra krilo, u kombinaciji sa zecom ili jazvićem, i imaš za našu ligu odličnu brzinu na krilima. kad se ramović vrati to će još bolje izgledati.

krpić/drugi napadač/jazvić
e.šehić-ramović-zec
hajdarević-čurjurić
pavić-bakrač-rodin-šehić

za naše uslove - benzin i to tFSi :D
gradi željo boli te *****
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 10:22 am

Nije loše ovo sinoć bilo. Kudikamo bolje od onoga što smo gledali na Grbavici. Ljudi su 5 levela iznad nas u svakom smislu, očekivan poraz, a nosili smo se bolje nego što sam očekivao.
Jedva čekam da se Sinan oporavi i vrati u svoju formu, to je naše najveće pojačanje. Nadam se da će i Jazvić biti pojačanje, pa da gledamo solidna krila Jazvić-Zec. Žao mi je što Hajdarević nema dovoljno minuta, nekako kad on igra u paru sa Blagim smo najsigurniji, plus Ivan ispred njih, to bi moglo biti odlično dok se Sinan ne vrati, a onda Sinan, Ivan, Blagi...
Mislim da je roster manje više dobar na svim pozicijama. Sad nam treba mir, tim, jedinstvo. Siguran sam da će to Oda posložiti. Mislim da smo trenera riješili, i dajte da guramo sad podršku bez obzira na rezultat i kako završili na tabeli. Poslije svakog lošeg rezultata neka ide pjesma s tribina: Mi smo Željini, Željo je naš! Smanjimo očekivanja, evropa nam je predaleko pobjegla, zato samo rad rad rad i podrška, rezultat mora doći nakon kontinuiteta.
PS. Pokušajte ljude oko sebe animirati da se pogura akcija za reflektor.
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 10:23 am

Nasi igraci su prespori. Najsporiji igrac Apolona je brzi od naseg najbrzeg igraca. Zar se ne moze pratiti napredak igraca u svim segmentima. Da se ja pitam mma trenera bi postavio za kondicioni trening.
 
ponosannavas
Postovi: 2226
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 10:25 am

MOžda sam ja čudan ali definitivno se ne slažem sa nekim stvarima koje čitam po forumu i po mrežama društvenim.
Krenut ću redom. Oda mora imati veliku pdršku. Igrači kad vide da mi podržavamo ODu neće se kurčiti. Npr nije mogao Zec zavoliti Odu za jedan dan. On i sam osjeti poštovanje koje mi svi iskazujemo Odi.Nek sad stisne pa nek nešto uradi ODi zna da će mu svi od do njemu a ne ODi. TU smo griješili kod Ade. Odmah smo svim igračima dali do znanja da ne posštujemo Adu. Većina nas. Nije Oda za dan mnogo promijenio. Jest možda neke sitnice, ali znali su ovi naši igrači dodavati ovako iz prve i protiv Čelika, ali jok carinili su loptu, svaki od njih i laganice sa loptom. TO je do bezobrazluka igrača. Oda je npr to samo malo olakšao tako što je stavio neke igrače na mjesta gdje treba i možda im malo psihički olakašao motivirao i par puta ponovio da želi na prvu da se igra. Međutim razlika je tolika da nije sve do ODe. Nadam se da će Oda napokon imati pravu podršku navijača bez obzira kakvi rezultati bili u startu, a i kasnije.
Veselinović po meni je mnogo bolja opcija na krilu od Zajma. Nespreman je malo. Ali mene čudi da se svi čude kako je spor. Nije on spor nego je pogrešno trčao išao je prvih deset metaraprema igraču a ne pravolinijski u suret llopti pa se skontao da je zadnji igrač i nije ga dirao. Isto tako krenuo je da trči kad je ovaj već bio u sprintu. Logično da će ga ostaviti u prvih deset metara. Kasnije su uporedno trčali ali nije smio da mu ukliže. Kažu spor a krilo. Pa i Populis je napadač, brzi koji igra u boljoj ekipi. Nije ga pretrčao stoper nego isto napadač i 33 godine su bezveze u modernim vremenima. Nije mu 45. nakon te situacije svi su počeli pljuvati Mladena a ostatak tekme je odigrao solidno. Nije bio uopšte najlošiji. U njemu čemo dobiti pravo krilo za koji mjesec. Zna lopte čovjek.
Zajma treba u napad da mijenja ili da igra prije Krpe nekad, a dovesti još jedno krilo jer i zec može biti trea vrsta napadača, brzog kad na kontre igraš. Krilo nam treba još jedno i pored Jazvića. Može to i Arežina kao lažno u nekim slabijim tekmama naše lige, pa i Rama kad se oporavi ali po meni nama treba krilo.
BOgi je bio sinoć jedan od boljih a araja ga opet pljuje, ali svakko ide on u penziju. Gurati Rodina a i Kemu povreemano i to je to. Isto i Šaban. Čovjek pogriješi dvije lopte i pljuvanje, a prije toga nema gdje ga nije bilo i poslije toga isto. Vranješ da dva pasa, a prehodao pola tekme i počnu ga pljuvati tek kad je penal napravio, a napravio ga je od lijenosti. Nije mu se dalo stati ispred igrača nego lakše rukama. PO meni je on trebao vani, ali možda i bolje da raja vidi da nije sve do Šabana. mali je razmišljanjem već sad iznad lige. On bi da je igrao sa onim Kirpainma razvalio nas. Brzo razmišlja, prvom, kreće se. Desi se greška, ali ljudi njemu je 19. Nemojte molim vas da pravimo novog Dadu. I Dadu smo mi sjebali. Mogao je bolje sigurno. PO meni imamo na svkoaj poziciji po dva kvalitetna igrača. Samo ODa da posloži i da mu damo podršku.
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 10:37 am

Mi jednostavno nemamo kvalitetnu ekipu da možemo izbaciti Apolon i njemu slične ekipe. Možemo se nećemu nadati kada budemo u mogućnosti sačuvati nase najbolje igrace (kao što je neko ranije spomenuo), Dovesti 7-8 novih igrača i na njima zasnivati igru to je u domenu naučne fantastike. Okrenuti se našoj ligi, našoj realnosti i ovdje pokušati nešto napraviti, ali po meni je i ova sezona propala i ne dajem neke izgledne šanse za titulu.
Draže mi je što je ODA na klupi nego Krčmarević samo iz razloga da se apetiti navijača zadovolje. Najviše bi volio da se Adzemu nije dao otkaz, ali sad... to je završeno i ne trebamo se vračati na staro, ali opet sam ovim želio reći da nam trener nece puno pomoći.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 10:38 am

Ako mogu samo mali osvrt, na sveukupni dojam naših klubova u evropi (osim utakmice sa bugarima u kojem je vjerovatno poraz u obje utakmice), a u vezi sa ovim komentarima sinošnje utakmice sarajeva. Rezultati su proporcionalni stanju u našem fudbal, a naravno i stanju društva, jer fudbal je onakav kakvo je društvo. Čak šta više sami rezultati du dobri ko hoće realno sagledati 5 pobjeda, 5 remija i 4 poraza (do sada). Vrhunski fudbal je otišao toliko daleko da mnogo ozbiljniji i pametniji od nasih fudbalskih neznalica, nemogu uhvatiti korak, odnosno hvataju ga u okviru svojih gabarita. Naši stručnjaci kada govore o milionima koji vrijede igrači, klubovi, stadioni misle da je tu riječ o suhim parama, ne shvatajući da ta vrijednost je proporcijonalna razvoju te igre, odnosno zainteresovanosti finansijski moćnih ulagača za istu.Dalje vizije nema tamo gdje je najvažnije u vrhu ove države a da je ima kod ograničenih činovnika sportskih klubova, a bez iste nema ništa. A vizija bi bila, zakonski propisi, infrastruktura i rad sa mladima.Umjeto što svaki kvadrat zelene površine pretvaraju u ružne zgrade, vizija bi bi bila da svako mjesto od hiljadu ljudi ima teren kao u halilovićima, a to se može vjerujte da se hoće. Obzirom da se neće, onda se nema šta prigovoriti ni našim ekipama, nastupi su u skladu sa ulaganjima.
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 10:41 am

Ma i Šaban i Vranješ katastrofa sinoć..Ja se sjebao koliko ga nahvališe u prvom a lik se šetkao samo,neprecizna dodavanja,još kad izvede onaj slobodni udarac i pogodi sudiju katastrofa (mislim na Vranješa)..Tek nakon što smo gol postigli pokazao je izvjesnu dozu agresinvnosti..Što se tiče Veselinovića jeste zajebo sa onom greškom ali kasnije uopšte nije loš bio..Svršavaju na neku odbranu sinoć a ljudi se šetaju kako hoće,svaki prekid panika..Da Vedran nije bio magnet za lopte sinoć i mi bi brojali do pet najmanje zahvaljujući odbrani i indolentnosti veznog reda..Istina da je bilo dosta bolje od prve tekme ali ima još dosta da se radi..Mislim ako ćemo realno ove utakmice Evrope su nikavo mjerilo ni ovaj dvomeč ni onaj sa Narvom jer mi prvo trebamo da uspostavimo neki sistem u ovoj našoj ligi pa tek ostalo da dođe na svoje..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Hurmasica
Postovi: 9086
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:25 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 10:44 am

Protiv Zrinjskog bih izveo sljedećih 11: Kjosevski-Pavić-Bakrač-Rodin-Stevanović; Hajdarević-Blagojević-Arežina-Zec-Jazvić-Krpić.

Čurjurića bih odmorio jer je evidentno da ga umor stiže. Stevanović ako je spreman, stavio bih ga ovaj put prije Šehića prije svega zbog agresivnosti i defanzivnog posla koji obavlja. Šehića ubaciti kasnije ako bude zatrebalo a svakako bih ga ubacio od prve minute naredno kolo protiv Zvijezde. Vjerujem da bi i Rodin i Arežina mogli imati poseban motiv protiv Zrinjskog.
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2643
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 11:01 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
čet avg 02, 2018 9:13 pm
kvalitet je napisao/la:
čet avg 02, 2018 9:04 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
čet avg 02, 2018 8:55 pm
Al ljudi dragi,nama je svaki prekid belaj,al svaki.

STOP POLOVNJACIMA!!!
Nabroj mi polovnjake u našoj ekipi. A ja ću reći samo da su, igrački, najveći polovnjaci "naši" Zajmović i Kjosevski. Samo mi nije jasno kako ovaj Zajmović nije ni sjena igrača od prije samo nekoliko mjeseci, a za Vecu i za njegovo stagniranje smo sve napisali.

Rješenje je da se Oda ostavi nekoliko sezona i da igračima bude jasno da on neće letjeti, već oni ako dođe do loših rezultata. Bolan, mi najbolje igrali kad je Osim ulazio u svlačionicu i govorio ako pobijedite 80% plate dobijate, ako izgubite 50%. Samo 100% podrška treneru za kojeg znamo da zna, ostalo će doći.
Ta dvojica koje si ti naveo su prica za sebe,kako pokazase u ovom dvomecu.Katastrofa.
Polovnjaci?
Stevanovic(bek koji nije centrirao 2 sezone najmanje),Vranjes(zna,ali ne moze da trci;kad igra u svom ritmu dobar,za Evropu prosao voz);
Arezina(rekreativac covjek),Veselinovic(i to si sve sam vidio,vjerujem)Curjuric(dobar,ali covjek nespreman;vidno nekoliko kila viska i s tim se ne moze u Evropi traziti ozbiljan rezultat),Pavic(isto kao i Curjuric)....Da ne nabrajam dalje.

Uglavnom,mali A.Sehic danas hladno odigra i bolje nego sto to Stevanovic inace igra.Dobar u odbrani,skolske kretnje u napadu.Fali mu snage i iskustva sto je i razumljivo.Vjerujem da je isto tako mogao odigrati i E.Sehic na drugoj strani.
Dakle,ili dovedi pravo pojacanje ili mladog igraca sa strane koji nesto moze pokazati ili ne dovodi vise ljude koji su se zasitili i zaradili novca pa se vracaju ovamo ili "ozivljavaju" karijeru ili su "provjereni" :roll: igraci za nasu ligu.Bolje da nasi talenti ihraju i da uce u ovakvim utakmicama uz pedagoga kakav je Oda.

Vrijeme je da klub tu konacno zauzme strategiju i da se tako i djeluje!!!
Pa, sad, tako mi svi na menadžeru radimo :DD: i ja bih volio bolji skauting, da dovodimo igrače do 23. godine života itd. uz naše omladince. To je, vjerovatno, i jedini siguran način kako da se napravi iskorak (svi iole uspješniji klubovi iz istočne Evrope tako rade, pogotovo kad je riječ o dovođenju ovih iz Afrike i J. Amerike). Ali, tu treba prepoznati potencijal, pa tog igrača ovdje isklesati, naučiti ga, prije svega, taktici, kretnjama... A, ko da ga ovdje nauči? Mnoge stvari ni naši igrači (iz BiH i okruženja) ne znaju. Helem, kompleksna tema, a mi za ove stvari trenutno nemamo novca, tako da je besmisleno o tome govoriti sad.

Hoću da se osvrnem na polovnjake. Pazi, sve što si napisao stoji, ali, vjeruj mi, teško se mogu bolji igrači za ove pare koje mi dajemo dovesti. Mislim, uvijek se može pronaći, ali sve je to u 5 deka. To je naša realnost, samo što moramo više gurati svoju djecu. Ako iskombinuješ nekoliko polovnjaka, nekoliko omladinaca i nekoliko dobrih igrača (ovim što smo oživjeli karijere i koji se nisu ispostavili kao polovnjaci - npr. Lendrić, Miro, Zakarić) uz, eventualno, nekog ko je bio vrhunski igrač, a sad završava karijeru kod nas, možeš proći jedno ili dva pretkola više, uz ludu sreću i da uđeš u grupe. Ali, jedne sezone izbaci nekog nositelja, naredne ti odmah raste koeficijent i stavljaš sebe u bolju poziciju - nosilac u više pretkola, veća zarada itd. To je put koji je naša realnost, a preduvjet je da istrpimo trenera i pustimo ga da svoj dugoročni plan implementira.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 11:22 am

Fanzi je napisao/la:
pet avg 03, 2018 10:05 am
slika
Rijec je o trening kampu ekipe koja ne osvaja evropske titule. Da mi imamo jedan dunum ovoga sa slike, minimalno bi se grupe Lige prvaka trazile.
Najmanje vazno, rijec je o trening kampu Manchester Citya.
Šta će njima kamp kad kupuju igrače za sve pozicije u timu. Ne pamtim kad im je neki junior zaigrao za prvi tim. A ne sumnjam da ih je bilo dobrih.
 
barbarez
Postovi: 1050
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 11:33 am

Milomir Odovic je covjek za cija 2 mandata je Zeljo igrao najljepsi fudbal. Nema potrebe naglasavati da covjek savrseno poznaje sta mu koji igrac moze uraditi i stavlja ih na te pozicije. U prvom mandatu svi se sjecaju guranja u vatru Zebe i Hadzica,zajedno sa Vuksanovicem i Agicem i Muharemovicem. Danas bi vecina rekla da je suludo nema ko trcati,a nama nisu mogli lopte uzeti.
Pa postavljanja Bajica u spic,a 99% strucnjaka su ga gurali na krilo. Pa dovidjenje polovnog Djelmica,jer mu je trebalo brzine.
Zato i sada vjerujem da ce on to posloziti,samo bilo bi i posteno dovesti covjeku jos nekog igraca. Krila prvenstveno.
Mi vise ne smijemo sebi dopustiti Zajmovica da igra krilo ako zelimo iole biti ozbiljna ekipa. Ja sam od samog starta bio protiv njega na toj poziciji. Ruku na srce,malo sam smanjio kritike upucene njemu iz razloga jer ga je procepilo prosle godine i pravio je neke lude poteze. Nije igrao lose,ali generalno nasa igra je bila toliko spora,sa dva spora krila koji je vole peglati,sa malo sansi,gdje jedina zivost u ekipi bio Sinan i Vojo koji su trcali kao da su oni krila.
Medjutim mi sada igramo bukvalno sa igracem manje. Neko jucer govori Zaim se digao,ponasa se prepotentno. Ama nije ljudi dragi. On je takav nezgrapan,izgleda kao da nema snage. Trckara nonsalantno,mada danas imas mali milion fudbalera koji se furaju na Ronalda ili Ibru u kretanjima.
Ovaj decko nema odgovornost prema nazad. Svoga beka i stopera na toj strani uglavnom Bogija ostavlja na cijedilu,ne prati igraca u igri ni u prekidima.
U igri prema naprijed on igra privatni fudbal,ako ga krene moze napraviti dar mar. I mi se oslanjamo na to da zivis od njegovog trenutka inspiracije.
Ili ako se posreci da mu uspije ona finta kad je gurne pa iznenadi beka i protrci ga a ni on, ni svi mi ne znamo kako lopta prodje jer je pola metra od beka.
Sto se tice presinga,frajer kao da nije prisutan na tekmi,uvijek kasni i ne isprati. Kada napadamo po drugoj strani ,on gotovo uvijek kasni i ostaje daleko od gola. Nema da promijeni smijer trcanja,nema da udje. Njega je lako cuvati ,osim kazem ako ne napravi neku ludost. A budimo realni ludosti ni najvecim ne uspijevaju stalno. Nije igrica jbg.
Drugi covjek koji je veliko razocarenje je definitivno Saban mali.
Ja ne razumujem sta je sa njim. On nama bukvalno u ekipi sluzi kao produzni kabal,da loptu produzi do beka ili da je vrati stoperu. Kontrola lopte nula bodova,igra prema naprijed kao da ne postoji. Jedino u cemu drzi neki nivo,jeste kretanje ima ga svuda. Ali ne mogu da vjerujem da bukvalno ne smije da kontrolise loptu,da se odbija od njega. Pa nije fudbal samo produzi do beka koji se ni porekenuo prema naprijed nije i vrati je stoperu.
Jucer raja kao nesto zadovoljna Vranjesom. Ja njega rijetko pljujem,on je meni ok igrac. Ali ako se ono jucer istice kao ok partija,onda smo u kurcu stvarno. Imao je par dobrih stvari ali zaista nista posebno kako on realno moze.
Ono sto mene najvise boli je koliko mi nemamo Krpica u igri. Znaci ne iskoristavamo ga ni jedne sekunde. Pogotovo kad je Zaim u igri.
Zec po meni odlicno rijesenje i mora igrati. Sve dok ne budemo imali 2 iole normalna krila. On ce biti Odin Djelmic broj 2. Ako nista uvijek je u nekoj opasnoj situaciji i jucer je jedini pokazao muda i htio hrabro da ide naprijed.
Uglavnom ne znam kako ce biti protiv Zrinjskog. Nadam se pobijedi jer previse smo nervozni i sve sem pobijede bi unijelo puno nervoze. Ionako nam je strpljenje u kurcu. Puno srece Odi i ne mijenjaj ga 3 gpdine pa kako god.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 11:37 am

Ključna slika koja donosi i više nego prevagu za naše okvire je postavka Želje od 20te do 45te minute. Ako nekome nije problem volio bih da napravi screenshot izlazka igrača na protivnika gdje on kreće napad u svojih 25 metara, ali nema prostora da iznese loptu. Tu je i ekipa kao apollon prodala bruku lopti i mnoge su završile u autu. Taj isti apollon je u prvoj utakmici u 3-4 pasa dolazio u gol šansu.
Eh to je razlika ona gdje mi najviše padamo. Mi bunkere dobijamo uvijek. Uđe lopta, pa makar i u 90toj. Ali problem je što u ligi od 12 ekipa, gdje vidiš da mi nismo ni protiv nijedne ekipe sigurni u 3.boda, malo njih više igra bunker. Provalili su nas, i svaka ekipa izađe visoko, i prave pressing. I ostaje nam samo bezvezno ispucavanje lopte štopera, a prije je nije imao ko pokupiti, već smo hiljade duela gubili.
Ako se apollon nije mogao snaći sa onako visokim izlazkom igrača i pressingom, kako će se snaći gošk, čelik, mdk, i ostale ekipice? Ovo nam mora biti praksa. Bar na Grbavici. Ako od početka ovako kreneš, drugačije mišljenje će imati ekipe kad igraju protiv tebe. Jeste rizik, ali taj rizik se isplati.
Samo jaka sprema, i igrači koji trkački mogu to iznijeti nam donose rezultat. Ne mora biti klasa, samo neka ima snage da to podnese. Stil igre moramo izgraditi. Ovo mora da pije vode.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 11:42 am

dobri smo bili i do njihovog drugog gola, možda i bojji nego tad.
gradi željo boli te *****
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 11:43 am

Al ne znam sto se raja toliko uvrijedi kad se kritikuju Zeljina djeca. Kritikovali su se i Sehic, Bajic, Hodzic, Memija, Amir i ostali pa su se digli iznad pritiska i pokazali da su vrijedni. Sjetimo se Ferenca i Amirove lopte za Kokota. Eh tako se postaje igrac. Dokazes da si nivo iznad. Saban to juce nije pokazao.
I mene jos samo interesuje sta je Seha imao u glavi kod one greske Veselinovica zasto je krenuo trcati prema autu , ne prateci desavanja, vjerovatno mislio da ce mu ovaj tamo dodati...
Inace Vedran sinoc pokaza famozni reflex i zasto (su) mnogi vjerovali u njega.
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 11:48 am

ChWilla je napisao/la:
pet avg 03, 2018 11:42 am
dobri smo bili i do njihovog drugog gola, možda i bojji nego tad.
tad je situacija bila bukvalno 50-50 na terenu.
Ni njima nije bilo svejedno, ali nakon penala sve se promjeni. Istrošili smo se mnogo ali psiha je gurala naprijed dok smo bili tu rezultatski. Kad primismo, naši padoše, a ovi se opustili i to je to.
I pored toga što smo sami sebe izbacili radi postavke u prvoj, mi smo u egalu bili 143 od 180 minuta dvomeča.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
plavi_sokak
Postovi: 64
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 11:53 am

Sad ce Džuma... Samo kažem 😀😀
 
Avatar
sdbp
Postovi: 11
Pridružen/a: sri jul 25, 2018 12:41 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 11:55 am

Pozz svima, ovo je moj prvi post.
Pitanje, da li se danas može kupiti godišnja karta, ako da do koliko sati?
Srcu draga boja plava
 
Avatar
Ch.Willa1986
Postovi: 524
Pridružen/a: uto jan 17, 2017 9:00 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 11:57 am

Mislim da može svaki radni dan do 17 sati.
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 12:04 pm

Anketa za igraca utakmice:

viewtopic.php?f=91&t=794

Ukupni broj glasova do sada (ne racunajuci jucerasnju utakmicu) :

viewtopic.php?f=91&t=767
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet avg 03, 2018 12:04 pm

Uvijek se vlastito dijete kritikuje više nego tuđe,ne znam stvarno čemu ovo čuđenje. Svima nam je više stalo da Šaban i Veca npr. naprave sobre karijere nego Zakarić,Lendrić,Miroslav Stevanović i tako ti igrači. Mislim samo da je jedina greška što igrači koji su "u izlogu" evidentno moraju igrati bez obzira na okolnosti i tako dosta dobrih igrača totalno usporimo,unazadimo i sl. Ok je imati strpljenja,ali treba nekad ohladiti i odmoriti i te igrače da bi kasnije bili bolji. Šaban mora igrati, Veca mora braniti i ljudi samo kiksaju iz utakmice u utakmicu, gube samopouzdanje koje ih je krasilo,a to ni za koga nije dobro,čak im obara cijenu...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot] i 230 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija