Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 5:04 pm

Dado je bolji i od hareta i od šabana :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 5:05 pm

Cuj Hajdarevic nas najbolji igrac prosle sezone, pa Boze dragi sta ja citam i sta se sve pise po forumu.. :doktor: :zid:
Zadnja izmjena: Brkoo, dana/u sri avg 01, 2018 5:06 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 5:05 pm

Anel je talentovaniji, to nije moje mislje je nego mislje je svih trenra koji su obojicu trenirali.
Haris je nama trenutno korisniji, jer je jedinstven profil u nasem rosteru, ali to ne znaci da je bolji igrac, naprotiv.
Kako god lijepo je sto diskutujemo koji je bolji..
 
fczeljo
Postovi: 111
Pridružen/a: ned feb 28, 2016 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 5:12 pm

Brkoo je napisao/la:
sri avg 01, 2018 5:05 pm
Cuj Hajdarevic nas najbolji igrac prosle sezone, pa Boze dragi sta ja citam i sta se sve pise po forumu.. :doktor: :zid:
Ja bi baš volio da vidim utakmicu bez Hajdarevića a da ne primimo gol. Toliko.

Prošle sezone najbolje funkcionisalo u Kupu gdje su u paru igrali Hajdarević i Blagojević, tečno, efikasno, brzo. Sve ostalo, kilavo i bezidejno.

Ko što Fanzi reče, naše odma tjeraj a pridošlice su pojačanja, samo ih treba čekat (jedno dvije sezone loših partija).

Mislim da generalno u našoj postavi ne treba biti Hajdarević ili Šabanadžović, nego i Hajdarević i Šabanadžović jer su kompatibilni, nisu isti profili. Baca se ta priča a ne priča se što Vranješ ne pretrči ni 100 metara na utakmici i opet širi ruke i pametuje drugima. Mislio sam da je Krčmar protiv Goška to skonto, ali jok. Daj nam starog i sporog, a nipošto jakog, mladog i brzog.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 5:15 pm

cikazubo je napisao/la:
sri avg 01, 2018 5:05 pm
Anel je talentovaniji, to nije moje mislje je nego mislje je svih trenra koji su obojicu trenirali.
Haris je nama trenutno korisniji, jer je jedinstven profil u nasem rosteru, ali to ne znaci da je bolji igrac, naprotiv.
Kako god lijepo je sto diskutujemo koji je bolji..
Najtalentovaniji od svih je bio Zeric pa ga nigdje.. Talenat mozes okaciti macku o rep ako nemas ono sto je najpotrebnije u danasnjem fudbalu a to je snaga, eksplozivnost i opcenito energija u igri.. Hajdarevic to ima dok Saban nema.. Saban jeste talenat ali nije jos dovoljno dobar ni za jednu poziju u prvih 11.. Kaze brko drzao nam sredinu protiv kiprana a mi dva pasa nismo mogli sastaviti a oni se zajebavali kako su htjeli..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24760
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 5:16 pm

fczeljo je napisao/la:
sri avg 01, 2018 5:12 pm
Brkoo je napisao/la:
sri avg 01, 2018 5:05 pm
Cuj Hajdarevic nas najbolji igrac prosle sezone, pa Boze dragi sta ja citam i sta se sve pise po forumu.. :doktor: :zid:
Ja bi baš volio da vidim utakmicu bez Hajdarevića a da ne primimo gol. Toliko.
Hajdarević prošle sezone za prvi tim nije odigrao 11 utakmica. U 5 nismo primili gol.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 5:18 pm

U poluvremenu dvoboja izmedju Vecinih i Bogijevaca ukljucujemo se u jos jedan od derbija jesenjeg dijela prvenstva u kojem se sastaju Haretovci i Anelovci...
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 5:20 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sri avg 01, 2018 5:15 pm
cikazubo je napisao/la:
sri avg 01, 2018 5:05 pm
Anel je talentovaniji, to nije moje mislje je nego mislje je svih trenra koji su obojicu trenirali.
Haris je nama trenutno korisniji, jer je jedinstven profil u nasem rosteru, ali to ne znaci da je bolji igrac, naprotiv.
Kako god lijepo je sto diskutujemo koji je bolji..
Najtalentovaniji od svih je bio Zeric pa ga nigdje.. Talenat mozes okaciti macku o rep ako nemas ono sto je najpotrebnije u danasnjem fudbalu a to je snaga, eksplozivnost i opcenito energija u igri.. Hajdarevic to ima dok Saban nema.. Saban jeste talenat ali nije jos dovoljno dobar ni za jednu poziju u prvih 11.. Kaze brko drzao nam sredinu protiv kiprana a mi dva pasa nismo mogli sastaviti a oni se zajebavali kako su htjeli..
Saban se tek razvio u odraslu osobu, do prije par mjeseci je imao oko 60kg, polako..
Poskeduje sve elemente fudbalske igre, ako bude napredovao u njemu vidim novog Nemanju Matica.
Haris je kao sto rekoh korisniji, ali ne vjerujem da ce daleko, nema smisla za dubinski pas, za centsrsut i sut, apsolutno impotentan prema naprijed, ali je odlican destruktivac, na rubu zutog kartona i odlicno vec balansira na toj granici, ali koliko ce moci samo sa tom karakteristikom u karijeri, vidjecemo..
Kao sto rekoh, kamo srece da ih imamo vise kao njih dvojicu, mentalitet, radne navike, prava Zeljina djeca.
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 5:24 pm

Nakon prvih nekoliko utakmica bio sam stava da je Hajdar puno kvalitetniji od Sabana. Medutim sve sto vise gledam njihove utamice uvidjam da je Saban ipak znatno kvalitetniji od Hajdara i imati ce puno bolju karijeru. To je moj stav. Mana obojici je igra prema naprijed.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 5:29 pm

cikazubo je napisao/la:
sri avg 01, 2018 5:20 pm
Hadzijalagic je napisao/la:
sri avg 01, 2018 5:15 pm
cikazubo je napisao/la:
sri avg 01, 2018 5:05 pm
Anel je talentovaniji, to nije moje mislje je nego mislje je svih trenra koji su obojicu trenirali.
Haris je nama trenutno korisniji, jer je jedinstven profil u nasem rosteru, ali to ne znaci da je bolji igrac, naprotiv.
Kako god lijepo je sto diskutujemo koji je bolji..
Najtalentovaniji od svih je bio Zeric pa ga nigdje.. Talenat mozes okaciti macku o rep ako nemas ono sto je najpotrebnije u danasnjem fudbalu a to je snaga, eksplozivnost i opcenito energija u igri.. Hajdarevic to ima dok Saban nema.. Saban jeste talenat ali nije jos dovoljno dobar ni za jednu poziju u prvih 11.. Kaze brko drzao nam sredinu protiv kiprana a mi dva pasa nismo mogli sastaviti a oni se zajebavali kako su htjeli..
Saban se tek razvio u odraslu osobu, do prije par mjeseci je imao oko 60kg, polako..
Poskeduje sve elemente fudbalske igre, ako bude napredovao u njemu vidim novog Nemanju Matica.
Haris je kao sto rekoh korisniji, ali ne vjerujem da ce daleko, nema smisla za dubinski pas, za centsrsut i sut, apsolutno impotentan prema naprijed, ali je odlican destruktivac, na rubu zutog kartona i odlicno vec balansira na toj granici, ali koliko ce moci samo sa tom karakteristikom u karijeri, vidjecemo..
Kao sto rekoh, kamo srece da ih imamo vise kao njih dvojicu, mentalitet, radne navike, prava Zeljina djeca.
Kao sto kazes, da nam je bogdo jos nekoliko takvih.. Da me ko pogresno ne shvati, meni su draga obojica ali, kao sto si i ti rekao, Haris nam je trenutno korisniji i upravo to i ja tvrdim.. Kakvi ce biti u buducnosti ko zna.. Haris kada igra pokriva puno vise terena nazad od Anela, dok se Anel striktno drzi svojih "200 kvadrata".. Zato nekad i djeluje da Haris kasni.. Mozda sam ja pogresno i vidio ali meni djeluje da nasi ostali veznjaci puno bolje izgledaju i da igraju sa vise rizika kada je Haris iza njih u odnosu na Anela..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 5:30 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
sri avg 01, 2018 5:15 pm
cikazubo je napisao/la:
sri avg 01, 2018 5:05 pm
Anel je talentovaniji, to nije moje mislje je nego mislje je svih trenra koji su obojicu trenirali.
Haris je nama trenutno korisniji, jer je jedinstven profil u nasem rosteru, ali to ne znaci da je bolji igrac, naprotiv.
Kako god lijepo je sto diskutujemo koji je bolji..
Najtalentovaniji od svih je bio Zeric pa ga nigdje.. Talenat mozes okaciti macku o rep ako nemas ono sto je najpotrebnije u danasnjem fudbalu a to je snaga, eksplozivnost i opcenito energija u igri.. Hajdarevic to ima dok Saban nema.. Saban jeste talenat ali nije jos dovoljno dobar ni za jednu poziju u prvih 11.. Kaze brko drzao nam sredinu protiv kiprana a mi dva pasa nismo mogli sastaviti a oni se zajebavali kako su htjeli..
Drzao sredinu svojim trcanjem, parirao kipranima u tom segmentu, da je igrao umjesto njega jos jedan dizelas, ljudi bi nas pregazili. Kako cemo sastaviti dva pasa kad su nam igrali u prvih 11 dva dizelasa koji su spori ko puzevi(Vranjes i Arezina), ne mogu se otkriti kad ih ljudi bar malo pritisnu, zbog toga sto su ultra spori, to su dokazali i protiv Celika isto. Sabanadzovic je moderni destruktivac, nije on jak tehnicar i znalac sa loptom, pa da onda uzme loptu i predje 3 igraca i onda asistira ili zabije gol..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 5:34 pm

Moje misljenje je, I ne bih puno polemisao, da je Sabanadzovic nas najbolji veznjak, sto ce I pokazati kod Odovica. Zasto? Ima ubjedljivo najbolju kretnju, najbolji pas is prve, najbrzi je od veznih, najbolje cita igru, popravio je znatno fiziku I igru prema naprijed. Mislim da ce mu Odovic dati vise slobode u igri, tako da ce prema naprijed pokazati sve sta zna, a zna puno, vjerujte. Ostali nasi veznjaci- Hajdarevic- moramo ga gurati sto vise da igra, medjutim svi smo vidjeli da I'ma Los pas I sut. Nema osjecaj za igru, kretnju I spor je. Jovan- Bez potrebe carini loptu, sklon kardinalnim greskama I Po meni prepotentan. Stojan- spor, bez trke, borbe, Zara, mislim da je najslabiji nas veznjak. Moramo znati da je Krcmarevic Anela koristio kao osiguraca, te je zato imao slabiji ucinak prema naprijed. Sigurno je najtalentovaniji I Mora biti "projekat kluba" , jer ce se isplatiti.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5235
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 5:39 pm

I Anel i Hajdar su dobri igrači za svoje godine. Svaka vrsta kompariranja dva NAŠA igrača (različitog profila) može biti samo kontraproduktivna.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3091
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 5:39 pm

Molim moderaciju anketu ko je bolji Saban i Hajdar. Po meni je bolji Hadziahmetovic :ganja: Hvalaaa
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 5:42 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sri avg 01, 2018 5:39 pm
Molim moderaciju anketu ko je bolji Saban i Hajdar. Po meni je bolji Hadziahmetovic :ganja: Hvalaaa
I Dadu Sadikovica ubacit'
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 5:43 pm

Ma njih dvojica nadopunjuju jedan drugog, ono sto fali Hajdarevicu ima Šaban (pas, pregled igre, osjecaj kad treba uputiti pas itd..), a što Šabanu fali ima Hajdarević (agresivnost, brzina, pametno udaranje itd..). Glupo je govoriti koji je bolji jer su obojica wonderkind i aBd čekaju ih velike fudbalske karijere
Zadnja izmjena: sahmat, dana/u sri avg 01, 2018 5:44 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Daris_
Postovi: 421
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 12:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 5:43 pm

Jesu li s hajrom otisli za Kipar ..stigli ili sta vec ? :P
 
Avatar
omladina1921zeljina
Postovi: 595
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:26 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 5:43 pm

fcz je napisao/la:
sri avg 01, 2018 5:18 pm
U poluvremenu dvoboja izmedju Vecinih i Bogijevaca ukljucujemo se u jos jedan od derbija jesenjeg dijela prvenstva u kojem se sastaju Haretovci i Anelovci...
hahahahahah 😀😀😀 dobar, dobar
avanti ragazzi di buda, avanti ragazzi di pest, studenti, braccianti, operai il sole non sorge piad est!

CN 1969

LOBOTOMCI 2016
 
Avatar
Samo Jako
Postovi: 74
Pridružen/a: sri jul 18, 2018 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 5:44 pm

Mislim da je trenutno Hajdar nama korisniji, ali nije velika razlika, s tim da je Hajdar stariji, a to u tim godinama igra ulogu. Dok, sa druge strane, Šaban bi mogao dalje dobaciti. Vrijeme će pokazati
PODRŠKA!!!
 
bablaz
Postovi: 119
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 12:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 5:49 pm

Mislim da ih treba gurnuti u vatru zajedno, istrpiti do proljeca, jedino ispravno.

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, Blueee1921, Google [Bot], Majkel, Meha87, SkenderijaTM87, svabo, TheBlue, ubaceni element i 148 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija