Analize protivnika za sezonu 2019/2020: viewtopic.php?f=51&t=802
NAVIJACI: Usluge, Poslovi, Akcije: viewtopic.php?f=51&t=798
Sudijske greske: viewtopic.php?f=51&t=912&p=434009

Bolesni i brat i sestra: Pomozimo Imranu i Iman da odu na dijagnostiku u Tursku!
https://www.bh-index.info/bolesni-i-bra ... -u-tursku/

Pored poziva, pomoći možete i uplatom novca na naše račune:
PayPal: paypal1@pomozi.ba

Za uplate iz BiH:
Intesa Sanpaolo Banka BiH
154-180-20085330-48

Za uplate iz inostranstva:
Banks name: Intesa Sanpaolo Banka BiH
SWIFT CODE:UPBKBA22
IBAN: BA39 1541802008533048

Primalac: Udruženje “Pomozi.ba”, dr. Fetaha Bećirbegovića br. 8, 71000 Sarajevo
Svrha: Imran i Iman

Za uplate na račun organizacije Pomozi.ba u Austriji:
Name: hilfhelfen-pomozi.ba
Verwendungszweck: Imran i Iman
ERSTE BANK
IBAN: AT64 2011182266475400
BIC: GIBAATWWXXX
Wien, Oestereich

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Zvaka72
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:18 pm

Niko je napisao/la:
sri avg 01, 2018 12:13 am
Minjore je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:58 pm
Ja bi volio samo da mi objasne stariji kako su izdrzali bez titule 26 godina, tj izmedju 1972. i 1998.
Znam da je tesko porediti, ali jel se tad gradilo, uprave se mijenjale i slicno ? Dajte nama mladjima korisne savjete..
Kako? Tada si igrao u ligi u kojoj su igrali Zvezda (osvajač kupa prvaka), Partizan, Dinamo, Hajduk .... Sarajevo (bolje stajali kod vlasti od nas), Vojvodina, Velež, ....

Pored velike četvorke niko nije mogao ništa, a trojka od četvorke nije mogla Zvezdi puno. Finansijski i politički jaki. U bivšoj Jugi samo je 7 klubova osvajalo titulu. Velika četvorka, Sarajevo, Vojvodina i mi. Nije bilo problem izdržati tada. Poslije rata nije puno prošlo do prve titule, ali i tada se nismo mnogo nadali jer smo bili u k.rcu.

Sada je puno teže izdržati jer igramo u ligi sa puno puno puno lošijim klubovima.
Osvajao je i Vardar 88 čini mi se.

IvanOsim
Kontakt:

sri avg 01, 2018 4:19 pm

Fanzi je napisao/la:
sri avg 01, 2018 4:10 pm
Stanin je problem sto je postao dezurna kurva.
Naravno da Zajki ne treba zamjeriti gol, kako da ne.
Ni Bogiju prijetnju tuzbom.
Svima halal, samo stanu zvati pickicom, govnarom... Slovkajte mu kakve hocete termine, ne branim ga samo ste licemjerni do bola. Kad je ikad Stana zbog tih kriterija trebao odletiti iz Zelje, ali tada nije bilo bitno sto ofira nase navijace pitarima? Nemoj, Stana je nas...
Jasta je.

Samo podvucite crtu na licemjerje.
Ili za sve isti kriterij ili ni za jednog pojedinacno...

Trazimo novo zrtveno jagnje. Kad se Bogija kutarisemo, izgleda da ce Vedran to postati. Ako ne Vedran, evo pomalo Anel to postaje...

Davno je to jos napisao Zeljin najveci forumas ikada, rahmetli Aner Selamovic prije nego su neki prva slova otipkali na bilo kojem od foruma:

ako Zeljino dijete odigra par losih utakmica, j...se mu sve po spisku, dok igrac sa strane, posto je POJACANJE, samo nije u formi.

U svemu smo takvi. U svemu...
Svaka cast Aneru, kako je jednostavno u jednoj recenici sve objasnio, jos davno je vidio kako stoje stvari. Nazalost.

Fanzi
Kontakt:

sri avg 01, 2018 4:21 pm

Ovo kako vidjeh u prvih pet utakmica, Anelu babuka steli, dok su Suljo i Curjuric vec opravdali status pojacanja?

Hare79
Kontakt:

sri avg 01, 2018 4:22 pm

To sto govori ovaj menadzer ne mora nista da znaci, samo skida pritisak sa igraca. Ne bi me iznenadilo da predje dole jer danas malo ko ima obraza a pogotovo profesionalni igraci koji samo gledaju ko daje vise. Rijetki su kao Bufon koji odu s svojim klubom u trecu ligu.

Hadzijalagic
Kontakt:

sri avg 01, 2018 4:25 pm

Hajdarevic je bolji igrac od Sabana. Ja sam uvijek peglao sa guranjem nasih omladinaca ali Saban nije kalibar za prvih 11.. Nije nikad ni bio.. Hajdarevic jeste i on ne sjedi na klupi jer je losiji od Sabana..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Brkoo
Kontakt:

IvanOsim je napisao/la:
sri avg 01, 2018 4:06 pm
Brkoo je napisao/la:
sri avg 01, 2018 3:59 pm
Ne znam koji qrac branis pickicu stanica. Lik je zbog par stoja vise presao u zrinjski, pricao da ide u inostranstvo da rijesi egzistenciju i onda zavrsio u zrinjskom. Zar za tako nesto postoji opravdanje?
Ne branim ga, nego samo ne vjerujem kako su razliciti arsini od ovih lafo insajdera sto znaju cija je kolika plata.
Jer nije uredu da pises Stana otiso za par maraka vise, a za Lendaru dobio strasne pare. U tome je akcenat.
Nisam mislio na tebe uopste i na tvoj post. Napisao sam to za @fanzija. Ne mogu se porediti Stana i Lendric. Logicno je da ces boljem igracu nuditi vise novcam Stana je nazalost bio neko ko je bio, odnosno glumio da je jedan od nas. Nadam se da ce i njemu a i Bekricu vrata kluba biti zauvijek zatvorena, a i svima koji u buducnosti budu debili poput njih dvojce..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

ChWilla
Kontakt:

sri avg 01, 2018 4:26 pm

mi (ne računajući otvorene i prikrivene interesdžije) volimo onoga ko se nama zna uvući. tu smo jako tanki. pa bio naš ili njihov.
gradi željo boli te *****

Charlie Sheen
Kontakt:

sri avg 01, 2018 4:28 pm

Ma ne treba generalizovati,ja mislim da ovdje na forumu rijetko ko to misli za Anela,tako mislim i na stadionu samo ti sa takvim misljenjem su bucnini dosadni,ponavljaju se i djeluke kao da ih je vise a siguran sam da je to nekolicina retarda bez grama mozga.
Podrsa nasim omladincima prije svega sto smo vidjeli koliko mogu i onakvu srcanost kao u ligi prvaka ja nisam vidio ni kod jednog naseg seniora osim Graovca.

damirfile
Kontakt:

sri avg 01, 2018 4:29 pm

Lendric je za želju u kratkom vremenu dao ogroman broj golova, produžio ugovor sa klubom kad legende nisu htjele i klubu donio 600 000 km od transfera. Nikad ni jednu lošu riječ po novinama nije rekao o klubu dok ostale što spominjete jesu.Po ovome je dao želji za kratko vrijeme punooo.

ChWilla
Kontakt:

sri avg 01, 2018 4:31 pm

ja napisah i tad, čuo na jugu protiv mladosti u kupu. mladi momci, regularnog izgleda, mrtvi ozbiljni kažu njega guraju samo zbog starog. ali u nas je takva priča kad god neko ima "poznato" prezime, a anelovi kvaliteti su slabije vidljivi površnim posmatračima. kojih je većina. ne znaju ljudi šta je trčanje i kretanje bez lopte, zato ovako i stojimo kao nacija u fudbalu.

fcz
Kontakt:

sri avg 01, 2018 4:33 pm

Sve se kod nas relativizuje, znao sam da će jednom neko početi priču i o žvaljavom Staniću. Ne želim viriti ni u čiji novčanik, ali sad započinjati bilo kakvu pozitivnu priču o liku koji je, pored toga što je hinjski zajebao Želju, i dalje rovario, pljuvao, psovao i provocirao - pa to je ravno rehabilitaciji čiča Draže.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.

LeBlue
Kontakt:

sri avg 01, 2018 4:34 pm

Refa1921 je napisao/la:
sri avg 01, 2018 4:16 pm
Ma sve više počinjem misliti da nema opozicije ili ako je ima u malom je broju bas. Problem su obični ljudi. Sinoć eto malo po mahali bacim šuplju s ovim starijim ljudima 45+ i sve kazu kako Šaban igra radi starog, kako nemaju igre, kako je trener ublehaš bio. Znači nisu to ljudi kojima smeta ova uprava(ne znaju ni ko je uprava) nego obični laici koji se kasnije uhvate računara i onda svašta piskaraju.
Ovako i moj stari razmislja a isli smo gledati ove sad utakmice zajedno. Sipatizer Zeljeznicara sa 60 god a ranije se isto bavio sportom. Tako i njegovi prijatelji razmisljaju. Ja isto ne vidim ikakvu opoziciju nego nema igre, prosto receno nema igre i zbog toga ljudi nisu zadovoljni. Kad sam vidio da je Krcmarevic stavio Osmankovica na desnom beku, to bi ti bilo ko kad bi Löw stavio Mertesackera na desnom beku, onda mi je puko film.

Brkoo
Kontakt:

sri avg 01, 2018 4:35 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
Hajdarevic je bolji igrac od Sabana. Ja sam uvijek peglao sa guranjem nasih omladinaca ali Saban nije kalibar za prvih 11.. Nije nikad ni bio.. Hajdarevic jeste i on ne sjedi na klupi jer je losiji od Sabana..
Sabanadzovic je duplo bolji igrac od Hajdarevica. Hajdarevicu je jedina prednost sto je agresivniji od Sabanadzovica, pa onda prosjecan gledalac misli da se on vise bori od Sabana. Saban vise razumije igru, ima mozak. Hajdarevic ne zna obicni pas odigrati do igraca koji mu je blizu, ne zna se postaviti, uvijek kasni, a igra u napadu im je obojci mana, ali Anel je vec zabio par golova, dok svaki sut od Harisa preleti preko tribine.

Sabanadzovic poginuo prvo poluvrijeme protiv ovih iz Kipra, trcao za trojcu, sam drzao sredinu i onda u drugom poluvremenu kad je fizicki pao onda ide prica igra zbog babe, gura ga babo itd, smijesno..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

ChWilla
Kontakt:

sri avg 01, 2018 4:37 pm

pa naravno da niste ti i stari opozicija. da je opozicija svako ko kemu na beku smatra nebulozom, i uprava bi sama sebi bila opozicija. ali pogrešno je na osnovu toga zaključiti da ona ne postoji...

damirfile
Kontakt:

sri avg 01, 2018 4:41 pm

Možda mi i previše nade polažemo u Anela. Nezz mnogi se uzdignu na forumima a nigdje ne završe. Ja sam od njega očekivao da već sada bude nosilac a da na kraju ode za rekordnu sumu. Nezz da li smo dobili neku ponudu do sada za njega. Ako jesmo ja bi ga odma pustio uz procenat 20%.

Refa1921
Kontakt:

sri avg 01, 2018 4:47 pm

ChWilla je napisao/la:
sri avg 01, 2018 4:37 pm
pa naravno da niste ti i stari opozicija. da je opozicija svako ko kemu na beku smatra nebulozom, i uprava bi sama sebi bila opozicija. ali pogrešno je na osnovu toga zaključiti da ona ne postoji...
Ne kažem ja da ne postoji, sigurno je ima ali nije to baš u tolikoj mjeri. Nego moj stari je prvi a i ovi ljudi s kojim sam se eto dotakao te teme nakon 2 utakmice rekao da Krčarević pojma nema, *ebo ga onaj ko ga je postavio i slično. Što znači da ovi ljudi stariji otprilike tako razmisljaju. Njih ne zanima kontinuitet nego samo ima li igre ili nema.

likusa
Kontakt:

sri avg 01, 2018 4:48 pm

Pozdrav za raju :)
Željeznicar za život cijeli !

amar92
Kontakt:

sri avg 01, 2018 4:50 pm

O Stani se prica samo o tome kako je izdao Zelju, odlaskom u direktnog rivala za titulu. Bez obzira kolika bila razlika u placi, a sigurno nije velika. Kao sto mu je Miske rekao da bi kod nas sa nesto manjom placom na kraju dobio vise, ali mozak kao sto je Stana to ne moze shvatiti. Mozda nekad kad bude prekasno.

Uz tu izdaju, zanimljivo mi je kako smo brzo zaboravili kolika je Stana bio rupa na terenu. Za polusezonu skrivi golova vise nego jedan Mehremic proslu polusezonu. Standardno njegovo hvatanje komaraca u odbrani. Nikad npr nije mogao izgurati Sinisu iz prve postave, jer je Sinisa jednostavno dosta bolji od njega. Eto koliko je dobar, a ni taj Sinisa nam nije neki nosioc, vec je sad vjerovatno najslabija karika u odbrambenoj liniji. Stana je bio dobar zbog pozrtvovanosti i polivalentnosti, nista drugo.

Njegove aktivnosti van terena ne treba ni spominjati, ni to sto pusi cigare redovno (cak i prije velike tekme sa AIK-om u gostima). Ne treba to zaboraviti. Zato mu hvala sto se borio za Zelju, ali on je svoje pravo lice pokazao. Mnogo puta. Zbog toga mu vrata kluba treba zauvijek zatvoriti.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ChWilla
Kontakt:

sri avg 01, 2018 4:50 pm

sve to jeste tako. ali neovisno o tome, postoji i grupa ljudi koja konkretno i organizovano radi na rušenju ove uprave. a loša kadrovska rješenja im daju municiju...

Elegant
Kontakt:

sri avg 01, 2018 4:55 pm

Nije se dugo nista spomenulo po pitanju poslovnih prostora ispod istoka ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 5 gostiju.

Prijava  •  Registracija