Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:03 pm

Zaista ne znam odakle informacije da smo pregovarali sa Zrinjskim i Željom. Nikakvh konkretnih ponuda nije bilo. Sa Željom sam uvijek u kontaktu jer je to moj klub, ali Ivan u ovom trenutku nije blizu povratka na Grbavicu i u BiH. Imamo nekoliko ponuda iz inostranstva, ali ne želimo žuriti sa odlukom. Sigurno pet ili šest klubova želi dovesti Lendrića, ali to nisu Željo i Zrinjski – kazao je Zoran Samardžija
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:04 pm

zajko zeba je kod azmira potpisao kad je u nas najveća plata bila 4, 4 i po hiljade...a u tom trenutku kad je potpisao, tri zaredom su bile neisplaćene. ja mu ne zamjerim, ni to ni onaj gol.

dok je stanić naložen i izmanipulisan. svakom fudbaleru je karijera ograničena, a njemu je naročito. on dole nije igrao ni kad je stojkić bio povrijeđen. i upravo zato je trebao misliti još malo dalje u budućnost - ali ja ni njemu ne zamjerim. ovima što su ga ložili zamjerim, jer im je cilj bio (i danas je) destabilizovati klub.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:04 pm

Premier je napisao/la:
sri avg 01, 2018 4:03 pm
Zaista ne znam odakle informacije da smo pregovarali sa Zrinjskim i Željom. Nikakvh konkretnih ponuda nije bilo. Sa Željom sam uvijek u kontaktu jer je to moj klub, ali Ivan u ovom trenutku nije blizu povratka na Grbavicu i u BiH. Imamo nekoliko ponuda iz inostranstva, ali ne želimo žuriti sa odlukom. Sigurno pet ili šest klubova želi dovesti Lendrića, ali to nisu Željo i Zrinjski – kazao je Zoran Samardžija
Minuta sutnje za gg.ba
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:06 pm

Brkoo je napisao/la:
sri avg 01, 2018 3:59 pm
Ne znam koji qrac branis pickicu stanica. Lik je zbog par stoja vise presao u zrinjski, pricao da ide u inostranstvo da rijesi egzistenciju i onda zavrsio u zrinjskom. Zar za tako nesto postoji opravdanje?
Ne branim ga, nego samo ne vjerujem kako su razliciti arsini od ovih lafo insajdera sto znaju cija je kolika plata.
Jer nije uredu da pises Stana otiso za par maraka vise, a za Lendaru dobio strasne pare. U tome je akcenat.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:08 pm

IvanOsim je napisao/la:
sri avg 01, 2018 4:06 pm
Brkoo je napisao/la:
sri avg 01, 2018 3:59 pm
Ne znam koji qrac branis pickicu stanica. Lik je zbog par stoja vise presao u zrinjski, pricao da ide u inostranstvo da rijesi egzistenciju i onda zavrsio u zrinjskom. Zar za tako nesto postoji opravdanje?
Ne branim ga, nego samo ne vjerujem kako su razliciti arsini od ovih lafo insajdera sto znaju cija je kolika plata.
Jer nije uredu da pises Stana otiso za par maraka vise, a za Lendaru dobio strasne pare. U tome je akcenat.
Ma hajde ljudi **** plate i par maraka vise...u govnima smo i Zrinjskog moramo dobiti a Vama bitna neka i necija insajderska prica. Klubi treba podrska vise nego bilo kada prije.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:08 pm

sastrane je napisao/la:
sri avg 01, 2018 3:34 pm
Mene zanima imal ponuda za Hajdara ili Sabana ?
Ima,samo za laznog kapitena nema ni jedan upit,nažalost.
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:08 pm

a što ne bi bilo u redu ako je istina da mu nude baš puno više? (ja to ne znam)
gradi željo boli te *****
 
LARSSON
Propali kladioničar
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:09 pm

Pa nije ni Zrinjski valjda toliko lud da veće ili iste pare daje staniću i lendriću, logično da će 10 puta boljem igraču nuditi više

Stana egzistencija :bih:
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:09 pm

Ma smijesno je da nam Vedran bude kapiten, karakter 0, komunikacija sa sudijom 0, bodrenje igraca 0, kritika igracima 10, tu mu se mora odati priznanje, ubija u pojam cijeli tim svojim kritikama.
A za Lendrica cisto sumnjam da ce tamo ici
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:10 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sri avg 01, 2018 4:01 pm
Dr. Adzem je napisao/la:
sri avg 01, 2018 3:59 pm
Hahha ovaj zrinjski postao ko zvezda u srbiji drzava stala uz njih. Pustite skuplje nemogu oni toliko vise ponudit od nas ako uopste i mogu. Za lendrica dobar je Zeljo dok ti plaća pripreme i ako nisi nas igrac dobar je Zeljo dok treniras sa nama. Dobar je Zeljo dok te vraca u zivot. Puno vise ti nama dugujes Ivane. Ako odes iznevjerio si nas isti si ko i stana.
Ja sta palis buraz bezveze, kakav ba Zrinjski. Pa sjeti se samo kako je slavio gol protiv njih. Nema 2% sanse da ode dole.
Ma dobro to bi bio samar za nas iskreno. Vidim ga prije utakmice sa narvom raja dobacuje da se vrati on se smije. Mislim gdje ce dole u onu vokojebinu
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:10 pm

LARSSON je napisao/la:
sri avg 01, 2018 4:02 pm
IvanOsim je napisao/la:
sri avg 01, 2018 3:59 pm

Tako je.

A sta mislis Bogiju kapitenska?
Pa bilo bi glupo sad da Kjosevskom se skine kapitenska i da Bogičeviću, ali kada Vedran ode, a nadam se da će to čim prije biti, zašto da ne.
Odlicno razmisljanje, Veca sto prije noga, Jadranko kapiten. Sjajno. Fantasticno. Fenomenalno bi to bilo.
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:10 pm

Stanin je problem sto je postao dezurna kurva.
Naravno da Zajki ne treba zamjeriti gol, kako da ne.
Ni Bogiju prijetnju tuzbom.
Svima halal, samo stanu zvati pickicom, govnarom... Slovkajte mu kakve hocete termine, ne branim ga samo ste licemjerni do bola. Kad je ikad Stana zbog tih kriterija trebao odletiti iz Zelje, ali tada nije bilo bitno sto ofira nase navijace pitarima? Nemoj, Stana je nas...
Jasta je.

Samo podvucite crtu na licemjerje.
Ili za sve isti kriterij ili ni za jednog pojedinacno...

Trazimo novo zrtveno jagnje. Kad se Bogija kutarisemo, izgleda da ce Vedran to postati. Ako ne Vedran, evo pomalo Anel to postaje...

Davno je to jos napisao Zeljin najveci forumas ikada, rahmetli Aner Selamovic prije nego su neki prva slova otipkali na bilo kojem od foruma:

ako Zeljino dijete odigra par losih utakmica, j...se mu sve po spisku, dok igrac sa strane, posto je POJACANJE, samo nije u formi.

U svemu smo takvi. U svemu...
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:13 pm

on je samo glupan. koji je slušao pogrešne ljude. a koji, ako mu klub da posao poslije karijere, ne mogu reći e mi smo ti to sredili...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:14 pm

Stanu još podržavaju ovi što su u bliskim odnosima s njim, glupan mrtvi, više nikad lopte šutno aBd, a i neće niko nije lud da ga drži u timu. Legendo kluba pokazao svima kako se to radi.. !
Zadnja izmjena: sahmat, dana/u sri avg 01, 2018 4:16 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:15 pm

o **** ga i stanić i bogi i zeba i lendrić popustite više..
kako vam se da..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:16 pm

Nekada najbolji strijelac Premijer lige BiH navodno se nalazi se između Zrinjskog i Željezničara, a kako je za Sportske.ba potvrdio njegov menadžer Zoran Samardžija, konkretnih pregovora sa ova dva kluba i da će Lendrić karijeru nastaviti u inostranstvu.

– Zaista ne znam odakle informacije da smo pregovarali sa Zrinjskim i Željom. Nikakvh konkretnih ponuda nije bilo. Sa Željom sam uvijek u kontaktu jer je to moj klub, ali Ivan u ovom trenutku nije blizu povratka na Grbavicu i u BiH. Imamo nekoliko ponuda iz inostranstva, ali ne želimo žuriti sa odlukom. Sigurno pet ili šest klubova želi dovesti Lendrića, ali to nisu Željo i Zrinjski – kazao je Zoran Samardžija za Sportske.ba.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Refa1921
Postovi: 474
Pridružen/a: uto jan 10, 2017 4:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:16 pm

Ma sve više počinjem misliti da nema opozicije ili ako je ima u malom je broju bas. Problem su obični ljudi. Sinoć eto malo po mahali bacim šuplju s ovim starijim ljudima 45+ i sve kazu kako Šaban igra radi starog, kako nemaju igre, kako je trener ublehaš bio. Znači nisu to ljudi kojima smeta ova uprava(ne znaju ni ko je uprava) nego obični laici koji se kasnije uhvate računara i onda svašta piskaraju.
Zadnja izmjena: Refa1921, dana/u sri avg 01, 2018 4:17 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:18 pm

Niko je napisao/la:
sri avg 01, 2018 12:13 am
Minjore je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:58 pm
Ja bi volio samo da mi objasne stariji kako su izdrzali bez titule 26 godina, tj izmedju 1972. i 1998.
Znam da je tesko porediti, ali jel se tad gradilo, uprave se mijenjale i slicno ? Dajte nama mladjima korisne savjete..
Kako? Tada si igrao u ligi u kojoj su igrali Zvezda (osvajač kupa prvaka), Partizan, Dinamo, Hajduk .... Sarajevo (bolje stajali kod vlasti od nas), Vojvodina, Velež, ....

Pored velike četvorke niko nije mogao ništa, a trojka od četvorke nije mogla Zvezdi puno. Finansijski i politički jaki. U bivšoj Jugi samo je 7 klubova osvajalo titulu. Velika četvorka, Sarajevo, Vojvodina i mi. Nije bilo problem izdržati tada. Poslije rata nije puno prošlo do prve titule, ali i tada se nismo mnogo nadali jer smo bili u k.rcu.

Sada je puno teže izdržati jer igramo u ligi sa puno puno puno lošijim klubovima.
Osvajao je i Vardar 88 čini mi se.
 
Avatar
IvanOsim
Postovi: 743
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:19 pm

Fanzi je napisao/la:
sri avg 01, 2018 4:10 pm
Stanin je problem sto je postao dezurna kurva.
Naravno da Zajki ne treba zamjeriti gol, kako da ne.
Ni Bogiju prijetnju tuzbom.
Svima halal, samo stanu zvati pickicom, govnarom... Slovkajte mu kakve hocete termine, ne branim ga samo ste licemjerni do bola. Kad je ikad Stana zbog tih kriterija trebao odletiti iz Zelje, ali tada nije bilo bitno sto ofira nase navijace pitarima? Nemoj, Stana je nas...
Jasta je.

Samo podvucite crtu na licemjerje.
Ili za sve isti kriterij ili ni za jednog pojedinacno...

Trazimo novo zrtveno jagnje. Kad se Bogija kutarisemo, izgleda da ce Vedran to postati. Ako ne Vedran, evo pomalo Anel to postaje...

Davno je to jos napisao Zeljin najveci forumas ikada, rahmetli Aner Selamovic prije nego su neki prva slova otipkali na bilo kojem od foruma:

ako Zeljino dijete odigra par losih utakmica, j...se mu sve po spisku, dok igrac sa strane, posto je POJACANJE, samo nije u formi.

U svemu smo takvi. U svemu...
Svaka cast Aneru, kako je jednostavno u jednoj recenici sve objasnio, jos davno je vidio kako stoje stvari. Nazalost.
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 01, 2018 4:21 pm

Ovo kako vidjeh u prvih pet utakmica, Anelu babuka steli, dok su Suljo i Curjuric vec opravdali status pojacanja?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 209 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija