Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Hurmasica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jul 31, 2018 10:23 pm

:palacgore:
Navijati za Sarajevo stvar je geografije, a za Želju stvar filozofije!

"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar

Bosanski lonac
Kontakt:

uto jul 31, 2018 10:38 pm

fcz je napisao/la:
uto jul 31, 2018 10:21 pm
Durgo je napisao/la:
uto jul 31, 2018 9:17 pm
Hoce li biti taj poster za akciju? :D

Jug, neka tama se nadvila, u fokusu reflektor... malo nekih efekata sto koke objavljuju na instagramu, ono satro "blur" neki...

Imam sliku u glavi, al sta cu ne znam napraviti :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Nije bas po tvojim zamislima ali evo jedan pokusaj nabrzaka od mene. :)
Jedna za cover druga kao post.

slika

slika
Svaka čast!
Sa Željom do groba, života mi moga!!

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

uto jul 31, 2018 10:47 pm

Tacno sam zbog vas dvojice zavolio forum :lol: :lol:

TOJEMOJTIM
Prijatelj foruma
Kontakt:

uto jul 31, 2018 10:50 pm

Molim vas da mi neko postavi link videa - parodije na scenu iz filma “konačni pad” ili tako nešto (hitler u štabu). Ono kad se dinokio i ostali znoje pred gazdom :) Treba mi hitno.

Simply Blue
Kontakt:

Gavran i Curva
Spoiler:
slika
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY

Southboy
Kontakt:

uto jul 31, 2018 10:56 pm

Premier je napisao/la:
uto jul 31, 2018 3:51 pm
Okolele je napisao/la:
uto jul 31, 2018 3:42 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto jul 31, 2018 3:39 pm

Mislim da su to neki momci sa strane
Ja mislim da nisu jer već neko vrijeme ne viđam pojedine likove koji su bili u kopu,čak su jedno vrijeme pokušavali voditi i navijanje a sa njihovim nestankom se i pojavila ta grupa na S-Z..
To su neki mladji clanovi koji su bili na jugu pa.je doslo do svadje i kao otjerani su s tribine.Sad sta je razlog ne znam al.ima.ondje i par krupnijih momaka,ma da kako sam primjetio kad se skandira za Catu i Mirzu, oni poslije tog skandiraju za jos jednog momka a jug ne, pa se mozda i tu krije sukob.
Nisu oni sa strane,oni su jangeri koji su bili na jugu i prije.Vecina njih je bila sa manijacima svuda,gostovanja,grupa,belaji za grupu itd dok nisu dosli neki ljudi na jug.Cak neki od njih imaju i tarabu da dodju na jug i zato su se dogovorili da budu na sjeveru da se izdvoje.Dok ne dodje neko bolje vrijeme.
Poslije skandiranja Mirze i Cate oni pominju Admira Numica Numu(1996-2017),rahmet mu dusi,momak koji je poginuo kod vjecne vatre kada je bila ona saobracajna nesreca a on bio suvozac.Njemu skandiraju jer je vecina njegovih godina i sa njim su odrasli pa ne zele da nikad zaborave momka.

Durgo
Prijatelj foruma
Kontakt:

uto jul 31, 2018 10:57 pm

fcz je napisao/la:
Durgo je napisao/la:
uto jul 31, 2018 9:17 pm
Hoce li biti taj poster za akciju? :D

Jug, neka tama se nadvila, u fokusu reflektor... malo nekih efekata sto koke objavljuju na instagramu, ono satro "blur" neki...

Imam sliku u glavi, al sta cu ne znam napraviti :D

Nije bas po tvojim zamislima ali evo jedan pokusaj nabrzaka od mene. :)
Jedna za cover druga kao post.

slika

slika
Super hvala ti. Mozemo slibati vise slika i postova ako nam BlwD odradi :D

Hvala jos jednom.

DOŠLA JE ISTINA, A NESTALO JE LAŽI. LAŽ, ZAISTA, NESTAJE!!!

kvalitet
Kontakt:

uto jul 31, 2018 11:01 pm

Imam potrebu samo da nešto napišem. Ovako, Oda je naš, Željovac, veći od svih koji trenutno nose plavi dres. Zadužio nas je na mnoge načine. Uz to, već smo jednom bili odvratni prema njemu. Zato, svim Željinim zaljubljenicima poručujem jednu stvar: stanete li na stranu bilo kojeg igrača nasuprot Odoviću, vi niste navijači/simpatizeri... Želje, već idioti koji ili ne razumijete neke stvari ili volite da ste viđeni s igračima Želje, da se družite s njima itd. da sad ne nabrajam u kakvim ste sve odnosima s njima. Oda je veći od svih njih zajedno, to dobro zapamtite. Zato bih volio da cijeli stadion da podršku Odoviću, pa što da ne i neku koreografiju napraviti, čisto da ovi manekeni razumiju situaciju i da znaju da s našim Odom ne mogu kao s Kostićima, Krčmarevićima itd. Nažalost, na isti način smo već jednom shebali situaciju s Odom, pa kasnije Mulalićem, Vladom, Adom... Ali, evo, imamo još jednu šansu da stanemo na pravu stranu i istrpimo čovjeka za kojeg znamo da zna. Sretno Oda profesore!!!
Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.

Elegant
Kontakt:

uto jul 31, 2018 11:04 pm

Za tri dana od pocetka akcije je sakupljeno 1.471 KM, vidjet cemo novi presjek ili izvjestaj, nadam se da ovo moze brzo da se realizuje.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

gavran
Kontakt:

uto jul 31, 2018 11:14 pm

CURVA je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:05 pm
Simply Blue je napisao/la:
Gavran i Curva
Spoiler:
slika
:rofl1: mamicu mu jarecu
Na nivou :placeodsmijeha:
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69

SanMan
Kontakt:

uto jul 31, 2018 11:33 pm

Elegant je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:04 pm
Za tri dana od pocetka akcije je sakupljeno 1.471 KM, vidjet cemo novi presjek ili izvjestaj, nadam se da ovo moze brzo da se realizuje.
Kolko sam skonto ovo su samo uplate iz BiH, vjerovatno ima i fina cifra izvana.
Treba iskoristiti ove dvije hefta, većini raje plate a nekim i penzije, aBd i pobjeda u nedelju.

Armin1509
Kontakt:

kvalitet je napisao/la:
Imam potrebu samo da nešto napišem. Ovako, Oda je naš, Željovac, veći od svih koji trenutno nose plavi dres. Zadužio nas je na mnoge načine. Uz to, već smo jednom bili odvratni prema njemu. Zato, svim Željinim zaljubljenicima poručujem jednu stvar: stanete li na stranu bilo kojeg igrača nasuprot Odoviću, vi niste navijači/simpatizeri... Želje, već idioti koji ili ne razumijete neke stvari ili volite da ste viđeni s igračima Želje, da se družite s njima itd. da sad ne nabrajam u kakvim ste sve odnosima s njima. Oda je veći od svih njih zajedno, to dobro zapamtite. Zato bih volio da cijeli stadion da podršku Odoviću, pa što da ne i neku koreografiju napraviti, čisto da ovi manekeni razumiju situaciju i da znaju da s našim Odom ne mogu kao s Kostićima, Krčmarevićima itd. Nažalost, na isti način smo već jednom shebali situaciju s Odom, pa kasnije Mulalićem, Vladom, Adom... Ali, evo, imamo još jednu šansu da stanemo na pravu stranu i istrpimo čovjeka za kojeg znamo da zna. Sretno Oda profesore!!!
Velika je zelja vecine nas da sve to bude kako si rekao ali ako cujem nakon par odigranih kola na tribini : "Veze ti nemas Oda", povraticu sebi u usta :D
BELIEVE !!!

Masinovodja
Kontakt:

uto jul 31, 2018 11:39 pm

Armin1509 je napisao/la:
kvalitet je napisao/la:
Velika je zelja vecine nas da sve to bude kako si rekao ali ako cujem nakon par odigranih kola na tribini : "Veze ti nemas Oda", povraticu sebi u usta :D
"Proslo je njegovo,pregazilo ga vrijeme,ovo je drugaciji fudbal" :D

plavi kanarinac
Kontakt:

uto jul 31, 2018 11:40 pm

Prvi prođe, Lendrić ne dođe.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Kontakt:

uto jul 31, 2018 11:41 pm

Sabur je ubio samo mog rahmetli tetka Muju.. Saburao na prugama i cekao voz.. i docekao ga je...

Kospa
Kontakt:

uto jul 31, 2018 11:44 pm

Nas Oda, inace clan plemenite samurajske porodice, i daleki rodjak velikog ratnika Ode Nobunage, Oda Banzaiii 😃
Bila bi furka napravit Odu u nekom samurajskom izdanju kako diriguje pokraj linije... bi ja al ne znam
... Godine života svoga tebi dao sam...

Armin1509
Kontakt:

uto jul 31, 2018 11:47 pm

Masinovodja je napisao/la:
uto jul 31, 2018 11:39 pm
Armin1509 je napisao/la:
kvalitet je napisao/la:
"Proslo je njegovo,pregazilo ga vrijeme,ovo je drugaciji fudbal" :D
Ma ja one nase standardne otrcane fraze :D helem Odovica znam licno i sto se tice ljudskih/insanskih osobina nema mu mane, a sto se tice zelje za lijepim fudbalom to svi znamo i ocekujemo... Ajde Željo pokazi mi da mogu sa osmijehom uci i izaci sa stadiona!
BELIEVE !!!

AdmirA
Kontakt:

uto jul 31, 2018 11:47 pm

Mahala kaze sutra Lendra.. Eh sad... To be or not to be
Klasa radnička!

storm_raider
Kontakt:

uto jul 31, 2018 11:54 pm

Prica mahala svasta, nekada i ubode.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Omar500
Moderator
Kontakt:

uto jul 31, 2018 11:55 pm

Molim da mi se u inbox hitno jave @drtooth @Zaka i @Tavas1921 !
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?

Trenutno korisnika/ca: Brkoo, Google [Bot], kemo, mamba21, Racional87 i 30 gostiju.

Prijava  •  Registracija