Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
positive
Postovi: 132
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 3:32 pm

Charlie Sheen je napisao/la:
pon jul 30, 2018 3:20 pm
positive je napisao/la:
pon jul 30, 2018 3:18 pm
Ako je istina da je neki navijac napao trenera nakon utakmice, nebitno na koji nacin, to je onda upitanju cisti debilizam.
Pa jel to rzlog da neko daje ostavku?
Mozda jednostavno nece da trpi takve gluposti
hajmo rajice prljave stolice
 
Avatar
positive
Postovi: 132
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 3:33 pm

Minjore je napisao/la:
pon jul 30, 2018 3:30 pm
Samo Oda istina je...
Sta je s njim uopste? Otkad nestade Zeljo B, nema ni njeg. Negdje sam cuo da je bolestan bio, nadam se da je sad ok...
hajmo rajice prljave stolice
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 3:34 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
pon jul 30, 2018 3:31 pm
Minjore je napisao/la:
pon jul 30, 2018 3:30 pm
Zeba vodi ekipu na Kipru...
Gasi sportski segment.Hajmo dalje.
Upravo tako
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 3:36 pm

Ma ovo je ubleha ala Jesic i Kostic. Nismo se sastavili sa loptom od pocetka priprema neko je ocekivao da ce to ici kad krene prvenstvo ono jos gore. Haj ti sine svojim poslom.

Ali to ne umanjuje da je sportski segment opet zakazao.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 3:40 pm

Ja ne znam šta bi. Eto takva je situacija. Bukvalno ne znam šta bi.
Ne znam.
Tjeranje trenera ništa nije donijelo. Ne znam ni da li će ostanak Krčmarevića, ne znam šta je pravi problem. Ako otjeraju ovog, ja bih stavio Odovića, treba ispraviti tu vječnu nepravdu, način na koji je otjeran je odvratan.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 3:41 pm

Krcmarevic je sto se mene tice supljator. garantujem da nije pogledao deset nasih utakmica iz prosle sezone niti pet utakmica nasih konkurenata u ova dva mjeseca. ako i jeste, to su ove koje su igrane u Evropi zadnjih 15 dana. da je gledao ranije, i da zna posao, nista od ovoga danas ne bi izgledalo ovako.

pa bolan nas 11 sa foruma cemo nesto smisleno uigrati za dva mjeseca. i to nece izgledati rdjavo.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 3:42 pm

Sacekajmo do 17h pa da vidimo sta su smislili. Ako nas ZZ vodi na Kipru, to ce biti ekipa sa termina...
Sto ti je zivot, prije 7 dana najavljivao prolaz protiv Apolona, 2-0 ili kako god bi ga zadovoljilo a danas ovaj haos. Kako se sve okrenu...
Zadnja izmjena: mirzza, dana/u pon jul 30, 2018 3:44 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Southboy
Postovi: 390
Pridružen/a: ned mar 27, 2016 11:55 pm
Lokacija: dolina čupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 3:43 pm

Koja smo mi govna samo,nista ne zasluzujemo treba nas j*bati non stop,treba nam ruglo od stadiona da nam trave pocne rasti na novom istoku...treba nas 500 biti na stadionu.
Molim te Miske napusti ovo,sto ti treba u zivotu ovo da te ovi konobari,klosari prozivaju idi uzivaj brate sa svojom porodicom.Ostali clanovi uprave,idite i vi u svoju firme radite na unapredjenju sebe i svojih poslova mi smo zaludjena masa koja se divi i velica samo jedno ime,poistovjecujemo ga sa bozanstvom pa kad nas napusti mi opet budale prizivamo sve..hocemo lopove,kriminalce u klubu jer smo vecina takvi i mi na tribinama sa njima se mozemo taliti,uzimati pare za gostovanja,ulijetati u klupske prostorije,vozati njihova auta,lomiti inventar na stadionu...Mi smo to jer sm oto prije radili i tako smo navikli.Evropa nam ne treba samo nek je nama dobro trenitno i da kapa a sta ce biti za buducnost kluba nije nas briga.Haj mozda nas opet neko spasi od bankrota i stecaja.Hocemo da jug vodi glavnu rijec i da odredjuje ko ce igrati.

Je*o ti taj klub gdje samo jedan trener moze uzeti trofej.Nemoramo je nikad ni osvojiti.Ti si Amare najveci trener ovo kluba i upisan zlatnim slovima.Hocemo da ti popusimo da se vratis na klupu, a ti ne zelis.Hajde da ti hranimo ego da te prizivamo svaki dan a ti sutis i bukvalno nam se smijes u lice iz neke tamne sobe.Ako neces reci jednom glasno i jasno...

Ja zebi nisam halalio nikad onaj go na grbavici koji nas je kostao titule te sezone u najzalosnijoj utakmici u novijoj historiji...Tako da necu ga ni sad podrzati.Nek vas hinjavi zeba povede protiv zrinjskog pred 500 ljudi.
Do nekih boljih dana...KADA IZGUBIS NESTO ONDA TEK KASNIJE SKONTAS KOLIKO SI IMAO A NISI VIDIO !!! Ne trebaju nama neprijatelji i dusmani imamo ih previse u svojoj avliji.

Do nekih boljih dana...j*ebo ti sve nas
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 3:43 pm

Ja sam siguran da su sada svi u klub od Misimovica do ostalih iz uprave i da pricaju sa Krcmom, milsim da ce biti ozbiljan press jer nije ovo tek tako, ovo su neki veci problemi.

Nemogu ce da se onako igraju utakmice, mi sa foruma da se skupimo ne bi se onako ponasali na terenu. A ove vanjske sile sto zele zlo klubu, to je posebna prica.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 3:44 pm

Problem je iskljucivo u igracima.Uprava to ne moze rijesit jer ne zna.Nemamo navijacku grupu koja to moze rijesit i stati u kraj javasluku jer za takve stvari moras biti pismen, razuman i navijacki osvjesten.Piskaranje i prijetnje po fejsbuku su za plakati.
Jedino sto vrijedi je uprava kluba na celu sa Misimovicem.Ni milimetra.
Modus vivendi !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 3:46 pm

Eh cuj Zajko Zeba da vodi ekipu, ma ugasi klub i sve...ovo je odron. Molite Amara da dodje i pustite da covjek vodi sve.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 3:48 pm

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon jul 30, 2018 3:41 pm
Krcmarevic je sto se mene tice supljator. garantujem da nije pogledao deset nasih utakmica iz prosle sezone niti pet utakmica nasih konkurenata u ova dva mjeseca. ako i jeste, to su ove koje su igrane u Evropi zadnjih 15 dana. da je gledao ranije, i da zna posao, nista od ovoga danas ne bi izgledalo ovako.

pa bolan nas 11 sa foruma cemo nesto smisleno uigrati za dva mjeseca. i to nece izgledati rdjavo.
jedan IVICA OSIM kaze da treneru trebaju 2-3 prelazna roka da bi to licilo na nesto, a eto ti bi to za 2 mjeseca. da to mozes vjerovatno bi bio trener a ne pisao postove na forumu

to je ono najgore, mislimo da sve znamo.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 3:48 pm

Zeljo je unisten. Ne znam ko je kriv ni koji su pravi razlozi ali nas klub vise nikad nece biti sto je bio, to i slijep vidi. Smijali smo se drugima sto imaju gazde ali to je jedini nacin za uspjeh u ovom poganom vremenu. Moras imati covjeka koji ce poslati 2m pod zemlju onog ko ti rovari protiv tvog rada i tvog kluba. Mi nemamo nikog takvog i zato buducnost pripada drugima.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 3:52 pm

Revidirati svaki ugovor sa igracima i svima ponuditi realnu minimalnu fiksnu cifru + bonusi po zasluzi sa kojima ce moci izaci na vise cifre nego ih sad svako od njih ima. Ko nece da pristane, isplatiti i neka produzi dalje. Jeste finansijsko opterecenje, ali ne bi ni oni bili toliki boliq da im je posao i karijera u pitanju. Zapitali bi se, vidjeli da nemaju opcija za odlazak negdje gdje ce im biti bolje i zaigrali napokon. Sinoc je Celik pokazao da je bolje i prosjecan igrac koji hoce da igra i da se bori, nego neki talenat koji nece.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 3:52 pm

Minjore je napisao/la:
pon jul 30, 2018 3:30 pm
Zeba vodi ekipu na Kipru...
S obzirom da ekipa treba ici za dan ili dva jedino logicno. Ne mozes naci trenera isti dan a sada je veliko pitanje hoce li iko i pristati doci kada vidi sta se desava .
Malo se raspita i cuje kako kod nas navijaca niko nije dobar trener, nema podrsku i da nas ne moze voditi osim jednog.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 3:54 pm

ISB87 je napisao/la:
pon jul 30, 2018 3:48 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon jul 30, 2018 3:41 pm
Krcmarevic je sto se mene tice supljator. garantujem da nije pogledao deset nasih utakmica iz prosle sezone niti pet utakmica nasih konkurenata u ova dva mjeseca. ako i jeste, to su ove koje su igrane u Evropi zadnjih 15 dana. da je gledao ranije, i da zna posao, nista od ovoga danas ne bi izgledalo ovako.

pa bolan nas 11 sa foruma cemo nesto smisleno uigrati za dva mjeseca. i to nece izgledati rdjavo.
jedan IVICA OSIM kaze da treneru trebaju 2-3 prelazna roka da bi to licilo na nesto, a eto ti bi to za 2 mjeseca. da to mozes vjerovatno bi bio trener a ne pisao postove na forumu

to je ono najgore, mislimo da sve znamo.
kljucna rijec je TRENERu.
ovaj je trener koliko je Mehremic fudbaler.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 3:55 pm

šteta zbog sinoćnjeg poraza, ali biće bolje.
Osmanković majstorski odigrao utakmicu, iako nije njegova pozicija. Čim je izašao primili smo gol.
Kjosevski nas spasio bruke, pokazao zašto je kapitan najvećeg kluba u državi. Znam da forumaši vole pljuvati po Kemi i Veci, vjerovatno su sinoć na aparatima završili.
Rodin i Bakrač klase, stvarno dobri momci.
Šehić jeste pogriješio, ali niko se nije naučen rodio. Treba mu dati podršku.
Veselinović katastrofa. Ne sjećam se da sam gledao goreg krilnog igrača.
Čurjurić klasa. Prvi sam bio protiv njegovog dolaska. Hvala Bogu pa sam pogriješio.
Odbrana dosta bolja i sigurnija bez tužibabe bogičevića.
Krčmarević smiješan trener, to sam pisao kad je došao, ali podrška i njemu.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 3:56 pm

Ako Odovic bude trener, samo produzavaju agoniju. Oda nije trener koji moze uzeti titulu, on je trener kod kojeg cemo lijepo igrati, a izmedju ljepote u igri i titule, biram titulu. Ne bih mogao podnijeti da opet zvizde i psuju gospodinu Odovicu, a psovat ce mu nakon par mjeseci jer ovaj nije toliko kvalitetan da bi osvojio titulu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 3:59 pm

svaka čast Željovcima koji su sinoć bili na utakmici.
Igrači su poslije utakmice došli do tribine i nije im upućena nijedna psovka.
Tako i treba, samo podrška, iako forumaši predstavljaju Manijake kao najveće dušmane Željezničara.
 
Melco
Postovi: 18
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 4:00 pm

Bogami Fata bila u pravu kad mu je dala 2 utakmice

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cipiripi, Google [Bot] i 257 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija