Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:58 am

nikson je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:50 am
@storm
Gotovo uvijek se slazem s tobom u svemu al mislim da previse branis covjeka za cije kvalitete niko nije siguran, pa ne mozes biti ni ti. Nevjerovatno je licemjerno od njega da trazi jos igraca, dobio je ono sto niko u drzavi nije! Dovedeni su mahom provjereni fudbaleri (za nase uslove) uz vjerujem masno placanje, pripojeni dijelu ekipe od prosle godine. Uigrati se je jedna stvar, druga stvar je guranje igraca na njihovu neprirodnu poziciju - tu uigravanja nema. Ne moze se stoper uigrati na desnom beku, ne moze desetka na lijevom krilu itd itd....ne mozes onog koji je odigrao savrseno lijevo krilo prosle sezone prebaciti na desno i ugasiti ga. To jednostavno tako ne ide. Ne mozes popljuvati mladog igraca koji je "pogrijesio" i kriviti ga za poraz a iskusnog igraca zbog kojeg si izgubio sredinu u utakmici prije i ne pomenuti. Ima tu jos dosta toga sto ne bi trebao doticni gospodin. Ocigledno!
A cak sam i bio poceo vjerovati u njeg....
Ma ne branim prijatelju, trener kao trener, potrosna roba. Branim proces. Sjecas li se koliko se Odovicu psovalo, koliko se Adzemu psovalo? Sada se za Odovicem place. Strah me je da se kroz 2 godine ne bude za Adzemom plakalo. Branim samo kontinuitet, nekada cemo nekoga morati podrzati. Ne mora to biti Krcmarevic, neka bude sljedeci onda. Samo cemo jednog morati istrpiti nekoga 2 sezone. A, kako?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Zeljo1921
Postovi: 291
Pridružen/a: sri mar 09, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:58 am

Nikako mi u glavu ne ide jedna stvar. Da je sinoc kod nas igrala kompletna ekipa Celika koja nas je dobila a kod njih ovi nasi nesretnici mi bi izgubili minimalno 3:0. Te su meni stvari za analize. Mislim da nije stvar pritiska vec motiva. Ako ga ne mozes motivisati na neki sportski ili normalan nacin onda kaznjavati. Sto bi se Stojan oznojio, sto bi se Arezina oznojio, zasto bi Zajmovic dodao nekome i sta ja znam vec. Njima je plata redovna i dobra sta god uradili. Na zalost, sve se vrti oko para tako da bi ih i zestoko kaznjavao.
 
Avatar
mula
Postovi: 933
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:58 am

Svaka kriza, loši ili dobri rezultati su posljedica cijelog kolektiva. Jer klub je kao i ljudski organizam, svi su zavisni jedni od drugih i dobro funkcioniraju kada svi rade svoj posao kako treba.

Kada se pojavi ovakva situacija kakva je sad, a ne kriviti upravu da snosi dio odgovornosti je velika greška.

Pa ta je uprava otjerala trenera koji je osvojio kup i koji je uradio more dobrih stvari, na žalost nije osvojio i titulu.

Dovela je čovjeka koji je nije neko trenersko ime i koji je dosao sa svojom nekom filozofijom koja nikome nije jasna i sve mu to tako olahko prepustila.

Nije naučila iz ranijih grešaka (Kostić Miloš).

Ja ne tražim smjenu uprave, sad bih potpisao da ostanu vječno, ali da snose veliku odgovornost za ovakvo stanje to sam ubjeđen 100%
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
Vortex
Postovi: 580
Pridružen/a: pet maj 12, 2017 11:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:59 am

voltron30 je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:55 am
Nisam duzi period pisao zbog zdrastvenih problema. Predivne stvari su se desile za to vrijeme. Ali ovo sinoc ce me u grob otjerati. Neko je juce nakon utakmice fino napisao, nakon pripreminih meceva, evropskih i evo sada ligaskih mi nemamo nikakve igre. Krcmarevic je srpska verzija Kostica. Ljudi samo sabura, zdravlje je najprece.

P.S.

Sehicu lave, nemoj da te greske obeshrabre. Mlatimudani su i bez tebe pravili milion gresaka. Jedino se tebi nema sta zamjeriti.
Čuvaj zdravlje i nadam se da si sad ok!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 8:59 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned jul 29, 2018 1:39 pm
veceras uzimamo prvo mjesto i tu cemo ostati do kraja.

HAJDEE ZELJOOOO

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
nemas ti pojma jarane!!!
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 9:00 am

Vortex je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:59 am
voltron30 je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:55 am
Nisam duzi period pisao zbog zdrastvenih problema. Predivne stvari su se desile za to vrijeme. Ali ovo sinoc ce me u grob otjerati. Neko je juce nakon utakmice fino napisao, nakon pripreminih meceva, evropskih i evo sada ligaskih mi nemamo nikakve igre. Krcmarevic je srpska verzija Kostica. Ljudi samo sabura, zdravlje je najprece.

P.S.

Sehicu lave, nemoj da te greske obeshrabre. Mlatimudani su i bez tebe pravili milion gresaka. Jedino se tebi nema sta zamjeriti.
Čuvaj zdravlje i nadam se da si sad ok!
Cuvaj zdravlje. Nadam se da si dobro sada.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 9:02 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:59 am
za_zivot_cijeli je napisao/la:
ned jul 29, 2018 1:39 pm
veceras uzimamo prvo mjesto i tu cemo ostati do kraja.

HAJDEE ZELJOOOO

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
nemas ti pojma jarane!!!
Gdje ovog nadje? Kakav levat. :D :D :D :D :D
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 9:04 am

a kad se okupila ova ekipa čelika pa nas nadigra...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 9:04 am

storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:58 am
nikson je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:50 am
@storm
Gotovo uvijek se slazem s tobom u svemu al mislim da previse branis covjeka za cije kvalitete niko nije siguran, pa ne mozes biti ni ti. Nevjerovatno je licemjerno od njega da trazi jos igraca, dobio je ono sto niko u drzavi nije! Dovedeni su mahom provjereni fudbaleri (za nase uslove) uz vjerujem masno placanje, pripojeni dijelu ekipe od prosle godine. Uigrati se je jedna stvar, druga stvar je guranje igraca na njihovu neprirodnu poziciju - tu uigravanja nema. Ne moze se stoper uigrati na desnom beku, ne moze desetka na lijevom krilu itd itd....ne mozes onog koji je odigrao savrseno lijevo krilo prosle sezone prebaciti na desno i ugasiti ga. To jednostavno tako ne ide. Ne mozes popljuvati mladog igraca koji je "pogrijesio" i kriviti ga za poraz a iskusnog igraca zbog kojeg si izgubio sredinu u utakmici prije i ne pomenuti. Ima tu jos dosta toga sto ne bi trebao doticni gospodin. Ocigledno!
A cak sam i bio poceo vjerovati u njeg....
Ma ne branim prijatelju, trener kao trener, potrosna roba. Branim proces. Sjecas li se koliko se Odovicu psovalo, koliko se Adzemu psovalo? Sada se za Odovicem place. Strah me je da se kroz 2 godine ne bude za Adzemom plakalo. Branim samo kontinuitet, nekada cemo nekoga morati podrzati. Ne mora to biti Krcmarevic, neka bude sljedeci onda. Samo cemo jednog morati istrpiti nekoga 2 sezone. A, kako?
Kontinuitet kada ga zasluzi , otkaz takodje, otjerao je Zrinjski skoro isti broj trenera pa zaredase 3 titule, mi kao zadrzimo trrnera do kraja sezone pa ga otjeramo pred same pripreme ili pred prvo kolo novog prvenstva, u rukovodstvu nemaju predstave o tome sta je sport, to su uspjesni biznismeni koji su navikli da prave algoritme koji vode do uspjeha, ali sport je ziva stvar a ne slovo/cifra na papiru, Amar im je jedini spas a i nama koji ih podrzavamo, neka se spuste i udovolje njegovim zahtjevima pa da nastavimo svi skupa dalje.
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 9:05 am

Dobro je sada. Samo da ne gledam utakmice. :)
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 9:11 am

Kratki osvrt na utakmicu, nakon jutrošnjeg buđenja:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAksfoakofkosa

Boli sve.

Šta ima?
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 9:12 am

storm_raider je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:58 am
nikson je napisao/la:
pon jul 30, 2018 8:50 am
@storm
Gotovo uvijek se slazem s tobom u svemu al mislim da previse branis covjeka za cije kvalitete niko nije siguran, pa ne mozes biti ni ti. Nevjerovatno je licemjerno od njega da trazi jos igraca, dobio je ono sto niko u drzavi nije! Dovedeni su mahom provjereni fudbaleri (za nase uslove) uz vjerujem masno placanje, pripojeni dijelu ekipe od prosle godine. Uigrati se je jedna stvar, druga stvar je guranje igraca na njihovu neprirodnu poziciju - tu uigravanja nema. Ne moze se stoper uigrati na desnom beku, ne moze desetka na lijevom krilu itd itd....ne mozes onog koji je odigrao savrseno lijevo krilo prosle sezone prebaciti na desno i ugasiti ga. To jednostavno tako ne ide. Ne mozes popljuvati mladog igraca koji je "pogrijesio" i kriviti ga za poraz a iskusnog igraca zbog kojeg si izgubio sredinu u utakmici prije i ne pomenuti. Ima tu jos dosta toga sto ne bi trebao doticni gospodin. Ocigledno!
A cak sam i bio poceo vjerovati u njeg....
Ma ne branim prijatelju, trener kao trener, potrosna roba. Branim proces. Sjecas li se koliko se Odovicu psovalo, koliko se Adzemu psovalo? Sada se za Odovicem place. Strah me je da se kroz 2 godine ne bude za Adzemom plakalo. Branim samo kontinuitet, nekada cemo nekoga morati podrzati. Ne mora to biti Krcmarevic, neka bude sljedeci onda. Samo cemo jednog morati istrpiti nekoga 2 sezone. A, kako?
Uredu, stoji to...al hajmo zapoceti proces kako treba. Evo prvi sam psovao Krpica i pogrijesio jer se frajer stvarno trudi al opet on se trudi tako da ganja golmana a s loptom dodira nema haman nikako dok je Ubiparip za ekipu radio 5 puta vise sto se tice samih akcija. Znaci trebao si proces zapoceti s ostavljanjem Voje. Trebao si Graovcu dati dosta vecu platu jer je zasluzuje, i jer imas stopera, desnog beka i buduceg kapitena. Da si tim agencijama ponudio koliko traze mozda bi i ostao.
Trebao si Miroslavu Stevanovicu dati koliko je trebalo da ostane...sve su to primjeri procesa koji bi po meni bio uspjesan....a PROCES koji mi radimo otprilike izgleda ovako : Daj Arezinu, dobar je, traze ga, daj dobru platu nek dodje. Onda dodje trener i kaze daj Curjurica. Dovedu oni i curjurica kad vidi cuda ista pozicija. Eh sad posto su obojica fino placeni ne bi valjalo da te pare sjede na klupi, pa daj onda jednom izmisli mjesto. Kad ono na klupi imas jos malog Dacica - talenat pravi i imas i onog nekog Ramovica dok se oporavi. Sve desetke klasicne...pa ce onda Dacic i Ramovic ispastati zbog Arezine i Curjurica....pa ispastao Projic zbog Mehremica...pa Hajdarevic zbog Vranjesa iako je svemirski brod trenutno za njega...jednostavno los nam je taj "proces" od starta...uradi se nerezonski, neplanski, pretrpa se jedna dvije pozicije i onda zbog te dvije ispastaju jos dvije tri....i tu ga i pusimo
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 9:13 am

Krcmarevic nema sta traziti u Zelji. u osam utakmica mi nismo sabrali pet smislenih akcija. prica o uigravanju i neuigranosti pije vode samo ako vidis da oni nesto pokusavaju pa to ne ide kako smo zamislili. medjutim, mi nista ne pokusavamo i to je evidentno. nema ovdje nikakve ideje ni plana.
imamo dobre igrace, sirinu, uslove ali poglavica nam je prodavac magle. nema od njega hajra.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
KeepTheBlueFlag
Pobjednik 1. sezone S1 Lige
Postovi: 320
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 9:19 am

Dno dna, bevabu, livaji, karamticu, dedicu, vehabiji, sisicu, da nismo mogli zaprijetiti, bez domacinskog sudjenja, idealan teren, idealno vrijeme...
DNO DNA !
Ostalo je samo ime.
Senade koji ce nam qrac LED reklame.
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 9:21 am

:cry:
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 9:25 am

Uprava je sa Krcmarevicem sama sebi u stomak skocila.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 9:27 am

Otjerajte UBLEHU Krcmu i havera mu Besliju dok nije kasno!
 
bibiman
Postovi: 16
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 9:30 am

storm_raider je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:01 pm
Masinovodja je napisao/la:
ned jul 29, 2018 11:00 pm
bibiman je napisao/la:
ned jul 29, 2018 10:57 pm
Hallooooooo, jesam li u programu????

Nabijem na qrac sve kvazi navijače, kvazi simpatizere, kvazi stručnjake i ostale hejtere mog/naseg najdražeg kluba!

ZELJEZNICAR ZA ZIVOT CIJELI!!! I KAD GUBIŠ I KAD DOBIJAŠ!!!

Jos jednom, pušite ga hejteri, pravi navijači FK Zeljeznicar, NIKADA, NIKADA, NIKADA nece pisati sto vi pisete!

:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Tako je brate!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
ZELJOOOOOOOO ZELJOOOOOOOOOO ZELJOOOOOOOO!
Dan 2. - i dalje ga pustite hejteri!

Puna podrska upravi, treneru, igracima! Idemo dalje!

ZELJOOOOOOOO ZELJOOOOOOOOOO ZELJOOOOOOOO!


:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 9:31 am

Nisam nikako za tjeranje uprave kao što ovdje neki sugerišu...ali
Jedino što im zamijeram je tjeranje svakog trenera poslije 20 povika sa tribina: "taj i taj npr Ado odlazi..."
I oni ga nabiju nogom.
Takvim načinom razmišljanja će i dovesti sebe u poziciju da u neka doba ogromna većina bude tražila njihovu smjenu,
svjesna i loše strane takve odluke ali jbg.
Zašto?
Zato što svaki konj koji pogleda 10 utakmica će skontati - ili će čuti od nekoga na tribini da bez kontinuiteta nema hajra.
Pa mi poslije dovođenja 5-6 trenera i 50-60 igrača IGRAMO ISTO - loše - nikako!!!
Dokle?
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 30, 2018 9:33 am

i šta je to ako nije kontinuitet? :rofl:
gradi željo boli te *****

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Miso Ensar, PlavaDobrinja1921 i 190 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija