Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

samo_kulturica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 29, 2018 4:48 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned jul 29, 2018 4:45 pm
IvanOsim je napisao/la:
ned jul 29, 2018 4:37 pm
--------------------------Kjosevski--------------------------

Sehic---------Bakarac--------Rodin---------Pavic

---------Sabanadzovic--------Hajdarevic---------

Dacic----------------Curjuric--------------Zajmovic

----------------------------Krpic-----------------------------

Ceman, Osmankovic, Blagojevic, E. Sehic, Vranjes, Arezina, Zec
Druze tesko sa 4 juniora u Zenici izvuci bilo sta
Ne vjerujete ovoj djeci dovoljno, i ja bih svu četvoricu pustio u ovom i meču protiv Zvijezde 09 jer neće bolju priliku moći zamisliti (s tim da ne bih stavio ovaj ostatak ekipe skoro nikoga, zbog kiprana).
:zeljeznicar1: :titula: :zeljeznicar1:

Miske mašina.
Rastjerati klanove momentalno!
Mehremić će igrati u repki.
Oda legendo - u pamet.

Leon_Professional
Kontakt:

ned jul 29, 2018 4:49 pm

I nema sanse da Kemo moze bolje odigrati desnog beka od Aldina.
Mada sacekat cu prvu postavu, sad za sad nista nije zvanicno.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

samo_kulturica
Kontakt:

ned jul 29, 2018 4:50 pm

Leon_Professional je napisao/la:
Možda sprema 3-5-2

Miske mašina.
Oda legendo - u pamet.

Kasapin
Kontakt:

ned jul 29, 2018 4:56 pm

barbarez je napisao/la:
ned jul 29, 2018 3:53 pm
Bogi jeste star,ali i ovak je klasa za Kemu i slicne. Evo sad su tu Rodin i Bakrac. Pa nije Bogi kriv sto se povrijedi Sinisa ili neko drugi. Pa treneri radije vracaju njega nego daju priliku drugim. Sto opet govori u prilog njemu da je i u godinama bolje rijesenje nego ti ostali. Bogami ufatili se za 2 autogola,imao je on tonu kikseva. Ali realno imali su ih i drugi puno vise. Od napadaca do golmana. Kada bi svakom sad brojali greske iz ekipe trebalo bi nam stranica ko sto je ova tema kompletna.
Ja mogu da razumijem da su raja osjetljiva na Bogijevu pressicu,ali sam isto tako milion posto siguran da bi vas 99% uradilo isto da su u toj situaciji ili bilo kojoj drugoj,gdje imate osigurana primanja i neko vam to eto zeli uskratiti. Pa ima covjek porodicu. Prica li iko, da li je Zeljo ispao fer prema njemu. Kad je takav supak sto mu produzise ugovor. Lako je zaprdjivati sa strane i pricati da je supak.
On je bar htio da igra za nas. Neke su legende ispadali veci supci od njega.
Jedna jedina stvar koju sam ja Bogiju zamjerio je kad je igrao za Olimpic i kad je udarao nase igrace ne u igri nego u raspravama i htio da se bije nesto.
Ali ovo sto je trazio svoja prava,pa zivotom garantujem svi vi bi uradili isto,samo bi vam tada bila drugacija prica.
Bogiju ne valja odnos prema klubu,a valjaju vam odnosi djece,koji u svojoj glavi Zelju dozivljavaju kao sredstvo da bi koju koku vise zguzili,da bi bili neko i nesto. A trening i rad ma **** to. A to je super jer su oni nasa djeca. Pa nema gore sorte od nezahvalne djece. Oni ce te u crno zaviti. Zato nemojte laznog moralisanja po pitanju pressa.
:palacgore:

Leon_Professional
Kontakt:

ned jul 29, 2018 4:57 pm

samo_kulturica je napisao/la:
Možda sprema 3-5-2
Vidjet cemo :DD:
Mada u formaciji s 4 nazad ne znam zasto bi ponovno improvizovao sa Kemom desno kad se pokazalo da Rodin to nazad moze zakrpiti dobro.
Nema mi logike takvo tamburanje. Ako je Kemo los na svojoj poziciji kakav ce tek biti na desnom beku.
Ja se nadam Sehicu.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u ned jul 29, 2018 5:02 pm, ukupno mijenjano 1 put.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Daris_
Kontakt:

ned jul 29, 2018 5:01 pm

Rodin zabija gol :P

samo_kulturica
Kontakt:

ned jul 29, 2018 5:03 pm

ned jul 29, 2018 4:57 pm
samo_kulturica je napisao/la:
Možda sprema 3-5-2
Vidjet cemo :DD:
Mada u formaciji s 4 nazad ne znam zasto bi ponovno improvizovao sa Kemom desno kad se pokazalo da Rodin to nazad moze zakrpiti dobro.
Nema mi logike takvo tamburanje. Ja se nadam Sehicu.

Slažem se, Kemo je danas lutrija i na stoperu ako nisu umorni ovi novopečeni stoperi, a na beku baš nema smisla nikakvog. Potpisujem sve to

Miske mašina.
Oda legendo - u pamet.

nikson
Kontakt:

ned jul 29, 2018 5:04 pm

Od zadnjih 50 stranica 40 je o Veci....ohanite malo, ispao je momak najveci neprijatelj Zelje. Kriv za golove jeste i ne samo sad nego i prije al nije sve tako kako se predstavlja..u padu je sto se tice golmanske pozicije al sigurno ne dozivljaava sve ovo s osmijehom, sjebe se i on, jer kako god bilo on voli Zelju! I to mahalanje - slazem se da moze bez toga al mahalaju gotovo svi. Ne mahalaju ovi sa strane kad dodju mada i oni kad prodje malo, dok se opuste, postanu upitni. Mahalao je Lendric, mahalao je Sinisa, Bogi, Kosoric itd itd....svi su oni mahalali a mi samo jednog pljujemo. Najbitnija utakmica u ove 3 godine je ona na Kosevu gdje ga pusimo cisto zbog ovih drugih a ne zbog Vece....ako kojim slucajem na Kipru bude 0:2 i penal za njih a Veca odbrani - sve mu se zaboravlja. Idemo opet pljuvati nekog drugog, jer mi nekog moramo.
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!

AsharaK
Administrator
Kontakt:

ned jul 29, 2018 5:07 pm

Mehremic na stoperu :D
Željezničar ante portas !

samo_kulturica
Kontakt:

ned jul 29, 2018 5:09 pm

nikson je napisao/la:
ned jul 29, 2018 5:04 pm
Od zadnjih 50 stranica 40 je o Veci....ohanite malo, ispao je momak najveci neprijatelj Zelje. Kriv za golove jeste i ne samo sad nego i prije al nije sve tako kako se predstavlja..u padu je sto se tice golmanske pozicije al sigurno ne dozivljaava sve ovo s osmijehom, sjebe se i on, jer kako god bilo on voli Zelju! I to mahalanje - slazem se da moze bez toga al mahalaju gotovo svi. Ne mahalaju ovi sa strane kad dodju mada i oni kad prodje malo, dok se opuste, postanu upitni. Mahalao je Lendric, mahalao je Sinisa, Bogi, Kosoric itd itd....svi su oni mahalali a mi samo jednog pljujemo. Najbitnija utakmica u ove 3 godine je ona na Kosevu gdje ga pusimo cisto zbog ovih drugih a ne zbog Vece....ako kojim slucajem na Kipru bude 0:2 i penal za njih a Veca odbrani - sve mu se zaboravlja. Idemo opet pljuvati nekog drugog, jer mi nekog moramo.
Ne treba linčovati, ali pusti to što nakon što su drugi momci doveli do toga da se za nešto bori sad branimo Vedrana jer tu jednu utakmicu nije kiksao. Momak ima super reflekse, sve 5.... reći ćemo da je imao potres mozga ko Karius pa su mu dvije lopte proše kroz ruke, al koji đavo izlijeće gdje ne treba, dodaje poprečne lopte nakon što bekove pošalje prema centru, ispucava protivničkim veznjacima u for... da je mutav do sad je naučio koje su mu jače, a koje slabije stvari. Ako ima kapitensku traku nek se ponaša u skladu s tim. Kapitene je uvijek trebalo kritikovati više od ostalih jer nije im uloga samo da ne useru potpuno jedan derbi

Miske mašina.
Oda legendo - u pamet.

Ajzea
Kontakt:

ned jul 29, 2018 5:13 pm

Kemo na beku je za giljotine.

Morzhy
Kontakt:

ned jul 29, 2018 5:15 pm

Ovo večeras moramo dobiti ako težimo ka tome da budemo ozbiljna ekipa. Nadam se da neće biti krpljenja pozicija

psihopata
Kontakt:

ned jul 29, 2018 5:19 pm

Večeras bih bio zadovoljan i minimalnim porazom u Zenici, samo da nas ne natrpaju, ipak je to Zenica, a oni su u naletu, igraju fenomenalno još pred svojim navijačima, biće zahebano....
tajne misli violine: http://postimg.org/image/k6gp7mo01/

samo_kulturica
Kontakt:

ned jul 29, 2018 5:22 pm

psihopata je napisao/la:
ned jul 29, 2018 5:19 pm
Večeras bih bio zadovoljan i minimalnim porazom u Zenici, samo da nas ne natrpaju, ipak je to Zenica, a oni su u naletu, igraju fenomenalno još pred svojim navijačima, biće zahebano....
:placeodsmijeha: :rofl1: :rofl1:

Miske mašina.
Oda legendo - u pamet.

plavi kanarinac
Kontakt:

ned jul 29, 2018 5:28 pm

Neko je davno napisao da je trener golmana Parme dolazio na jednu utakmicu i ocijenio ga kao ispodprosjecnog golmana.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Daris_
Kontakt:

ned jul 29, 2018 5:34 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
ned jul 29, 2018 5:28 pm
Neko je davno napisao da je trener golmana Parme dolazio na jednu utakmicu i ocijenio ga kao ispodprosjecnog golmana.
A dobro ne mozes ti na osnovu jedne tekme odluciti...da je potrefio taj neki tekmu kad je zicere skidao..pricao bi drugaciju pricu..mada je trenutno karina

MrkiMedo
Kontakt:

ned jul 29, 2018 5:36 pm

Gluho bilo kakav Kemo na beku, ne prizivajte

ChWilla
Kontakt:

ned jul 29, 2018 5:37 pm

u nas kad kažeš da bi neki igrač trebao raditi na nečemu da maksimizira svoj domet, i jarani mu se naljute.

danas je obavezni rad u klubu za koji igraš samo vrh ledenog brijega, kod svih koji hoće negdje da dospiju.
gradi željo boli te *****

Ajzea
Kontakt:

ned jul 29, 2018 5:44 pm

ChWilla je napisao/la:
u nas kad kažeš da bi neki igrač trebao raditi na nečemu da maksimizira svoj domet, i jarani mu se naljute.

danas je obavezni rad u klubu za koji igraš samo vrh ledenog brijega, kod svih koji hoće negdje da dospiju.
Hahahhahahahahhahahhhahahahahahhahahahahahhaha kakva samarcina pojedincima

Ali stvarno jeste tako..

Morzhy
Kontakt:

ned jul 29, 2018 5:46 pm

ChWilla je napisao/la:

Aferim

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 7 gostiju.

Prijava  •  Registracija