Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 8:32 pm

mamba21 je napisao/la:
pet jul 27, 2018 7:37 pm
Brkoo je napisao/la:
pet jul 27, 2018 6:51 pm
Jel ovo forum Dinama, Zvezde, Sarajeva? Zbog cega se toliko o njima pise ovdje?
***** ja one navijace koji vise vole da sarajevo izgubi nego da mi ostvarimo pobjedu. Takvih debila ima i medju nama i medju pitarima. Kakva je to bolest?

Kupimo led reklame, umjesto da napisu bravo Zeljo, napredujemo jos vise, neki pisu sarajevo ovo nema, hocemo li njima ovo iznajmiti, al nemoj da im uzmemo puno para, nek bude vise kao sadaka. :doktor: :zid:
I ja ***** one sto izadjose poslije drugog gola, dabogda vise nikad ne dosli na stadion. I drago mi je sto nisu vidjeli gol Krpica.
Znaci od cijele utakmice nase lose igre i dva primljena gola najvise me je to iznerviralo kad podjose izlaziti...kao oni iznervirani ne mogu to vise gledati...to je ba doslo da se slika da stavi sliku na fb i to je to
Ps: Bgm imaju one utakmice kad nas je 2500-3000 svojih prednosti
Zadnja izmjena: 19tm87, dana/u pet jul 27, 2018 8:34 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 8:32 pm

Nema odustajanja, hajmo ljudi malo sada pozitive. Sto je bilo, bilo je.

Sta ocekujete u Zenici i kakvu igru?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 8:33 pm

ja inače mi navikli da se igramo sa ovakvima...
gradi željo boli te *****
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 8:35 pm

Izgubili smo od ekipe koja redovno igra grupe. Jel to iznenadjenje? Nije.

Sinoc najbolji Krpic. Najgori Vranjes. Picka obicna na terenu.

U Zenici nam trebaju bodovi jer ne smijemo prosipati bodove protiv takvih ekipa. Hrabro i u kost. Obradujte nas!
1921-1987-2007
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 8:38 pm

ljudi se ponašaju kao da je katastrofa, a ne samo iznenađenje. mada ja prvi mislim da je bilo fula u taktici i izboru igrača.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 8:44 pm

Uvijek ce biti takvih komentara kad god se izvuce protivnik neatraktivnog imena, a velikog budzeta.

Mnogi i dalje kontaju da se fudbal igra samo u ligama petice, kaze Apollon, ma koji ba Apollon, a ovaj Apollon bi se najahao mnogih ekipa iz lige petice bez problema.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 8:46 pm

Evo vam Dinamo s toliko rotacija gubi.
Izgubi i Sarajevo proslo kolo sa 6-7 izmjena.
Jednostavno nema se tolko dobra ekipa da 6-7 izmjena garantuje pobjedu protiv bilo koga u ligi, bio to Celik, Vitez ili Gosk.
I ne mozes omladince gurnut s rezervama. Protiv Celika je sansa za Sehica da odigra debitantski mec, ali ne vise od 3-4 izmjene.
 
Forzazeljo123
Postovi: 37
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 3:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 8:59 pm

Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
pet jul 27, 2018 7:34 pm
Joj komentara na fejsbuku, forumima i ostalo...Boze sacuvaj. Jedino ovdje raja koliko toliko racionalna.
Napada se Krcmarevic a sve iz jednog razloga a to je da se destabilizira atmosfera i da dodje do serije losih rezultata da bi se pocela da kritikuje uprava. Ovako su ocito skontali da nece nista postici direktnim kritikovanjem uprave jer svi vide sta se napravilo i kakvi su rezultati. Jedini nacin da neki dodju na svoje je destabilizacija atmosfere i pritisak na trenera. Ima previse dusmana oko kluba a naravno i medju konkurentima. Mnogima ne odgovara stabilan i jak Zeljo koji iz dana u dan napreduje.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 9:01 pm

Dosli jesu,al ne znam do kad se morao prijaviti za ovo kolo!
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 9:03 pm

Krcma se ne treba napadat, Krcma se treba kritikovat jer je ovo njegov poraz.
Nije da je poraz iznenadjenje, ali iznenadjenje je nemoc 85 minuta bez pogleda na gol.
 
Bergeron
Postovi: 255
Pridružen/a: čet apr 13, 2017 12:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 9:04 pm

Moje misljenje je da smo odigrali koliko smo mogli. Da je falilo malo vise zalaganja pojedinaca, jeste, ali mislim da nije onoliko koliko se pise i koliko se, kao po obicaju, pretjeruje. Pa evropske utakmice su svima sansa da se pokazu pred stranim skautima i pokusaju prodati. Ovaj Apollon je sigurno 1, ako ne i 2 klase iznad nas i ljudi su nas maksimalno zatvorili. Po meni, pravo stanje kluba ce se vidjeti poslije utakmica sa Zrinjskim i Sarajevom i tek tada bi se mogla postaviti ocekivanja za ovu sezonu. A te utakmice ce i doci u periodu kada bi igraci vec trebali biti koliko-toliko uigrani, zagrijani za novu sezonu, a opet to su i utakmice koje su bitne i koje znaju odluciti citavo prvenstvo. Evropa nije jos uvijek izgubljena, jos je 90 minuta igre pred nama, nista nije nemoguce, ali **** nam treba biti na osvajanju titule posto-poto ove sezone.
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 9:05 pm

bistrikboy je napisao/la:
pet jul 27, 2018 8:35 pm
Izgubili smo od ekipe koja redovno igra grupe. Jel to iznenadjenje? Nije.

Sinoc najbolji Krpic. Najgori Vranjes. Picka obicna na terenu.

U Zenici nam trebaju bodovi jer ne smijemo prosipati bodove protiv takvih ekipa. Hrabro i u kost. Obradujte nas!
Cudno,frajer imao vise duela od svih veznjaka zajedno!
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 9:08 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jul 27, 2018 9:03 pm
Krcma se ne treba napadat, Krcma se treba kritikovat jer je ovo njegov poraz.
Nije da je poraz iznenadjenje, ali iznenadjenje je nemoc 85 minuta bez pogleda na gol.
To je to. Slabija ekipa od nas im nije dopustala.da se ovoliko razmasu u 1.pretkolu.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 9:09 pm

Bergeron je napisao/la:
pet jul 27, 2018 9:04 pm
Moje misljenje je da smo odigrali koliko smo mogli. Da je falilo malo vise zalaganja pojedinaca, jeste, ali mislim da nije onoliko koliko se pise i koliko se, kao po obicaju, pretjeruje. Pa evropske utakmice su svima sansa da se pokazu pred stranim skautima i pokusaju prodati. Ovaj Apollon je sigurno 1, ako ne i 2 klase iznad nas i ljudi su nas maksimalno zatvorili. Po meni, pravo stanje kluba ce se vidjeti poslije utakmica sa Zrinjskim i Sarajevom i tek tada bi se mogla postaviti ocekivanja za ovu sezonu. A te utakmice ce i doci u periodu kada bi igraci vec trebali biti koliko-toliko uigrani, zagrijani za novu sezonu, a opet to su i utakmice koje su bitne i koje znaju odluciti citavo prvenstvo. Evropa nije jos uvijek izgubljena, jos je 90 minuta igre pred nama, nista nije nemoguce, ali **** nam treba biti na osvajanju titule posto-poto ove sezone.
Moje misljenje je da su se svi zalagali. I Arezina se zalagao vjerovatno vise nego ikad, ali djaba kad je spor i ne moze ni pritisak izvrsiti iako se on trudio da stisne.
Vranjes je vise klizecih uradio nego i na jednoj do sad. Borio se nazad kolko je mogao. Nisam osjetio da nece vec da ne moze protiv ovih bolje.

Ja mislim da jednostavno promasena taktika i da jednostavno neki bolje ne mogu protiv jaceg protivnika na onim pozicijama od sinoc.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u pet jul 27, 2018 9:12 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 9:10 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet jul 27, 2018 8:16 pm
cikazubo je napisao/la:
pet jul 27, 2018 7:54 pm
Veca ne zna ispucati ali zato zna istrcati na visoke lopte i gospodariti u svom sesnaestercu, ups, ali bar ima dobar refleks, ili joj ipak nema, al zato je dobar na liniji i ne kiksa, e jbg.
Ma buraz nema niko muda da ga na klupu posalje.
E **** ti nas ako nam Kiksevski tako drzi klub u saci. Nista, cekacemo onda da se oprosti od fudbala.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 9:11 pm

exdomorocki je napisao/la:
pet jul 27, 2018 9:05 pm
bistrikboy je napisao/la:
pet jul 27, 2018 8:35 pm
Izgubili smo od ekipe koja redovno igra grupe. Jel to iznenadjenje? Nije.

Sinoc najbolji Krpic. Najgori Vranjes. Picka obicna na terenu.

U Zenici nam trebaju bodovi jer ne smijemo prosipati bodove protiv takvih ekipa. Hrabro i u kost. Obradujte nas!
Cudno,frajer imao vise duela od svih veznjaka zajedno!
Krpic ni u Slobodi nije bio ovakav.
Ne znam sta mu se desilo, ali lik ganja i trci vise nego ikad.
Stvarno mu se kapa mora skinuti. :pljesak: :pljesak:
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 9:21 pm

Video igrice su krive za sve
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 9:23 pm

Treba pohvaliti repertoar pjesama pred utakmicu, zao mi je sto niko od medija nije zabiljezio kada se pustala "Dunavom brodovi plove".
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 9:24 pm

Forzazeljo123 je napisao/la:
pet jul 27, 2018 8:59 pm
Edis Mulalic 1921 je napisao/la:
pet jul 27, 2018 7:34 pm
Joj komentara na fejsbuku, forumima i ostalo...Boze sacuvaj. Jedino ovdje raja koliko toliko racionalna.
Napada se Krcmarevic a sve iz jednog razloga a to je da se destabilizira atmosfera i da dodje do serije losih rezultata da bi se pocela da kritikuje uprava. Ovako su ocito skontali da nece nista postici direktnim kritikovanjem uprave jer svi vide sta se napravilo i kakvi su rezultati. Jedini nacin da neki dodju na svoje je destabilizacija atmosfere i pritisak na trenera. Ima previse dusmana oko kluba a naravno i medju konkurentima. Mnogima ne odgovara stabilan i jak Zeljo koji iz dana u dan napreduje.
Ali zato je ovdje fina atmosfera. Igrače zovu p.ičkama i kako sve ne :palacdole:
 
Avatar
pile87
Postovi: 3188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 27, 2018 9:29 pm

Leon_Professional je napisao/la:
pet jul 27, 2018 9:09 pm
Bergeron je napisao/la:
pet jul 27, 2018 9:04 pm
Moje misljenje je da smo odigrali koliko smo mogli. Da je falilo malo vise zalaganja pojedinaca, jeste, ali mislim da nije onoliko koliko se pise i koliko se, kao po obicaju, pretjeruje. Pa evropske utakmice su svima sansa da se pokazu pred stranim skautima i pokusaju prodati. Ovaj Apollon je sigurno 1, ako ne i 2 klase iznad nas i ljudi su nas maksimalno zatvorili. Po meni, pravo stanje kluba ce se vidjeti poslije utakmica sa Zrinjskim i Sarajevom i tek tada bi se mogla postaviti ocekivanja za ovu sezonu. A te utakmice ce i doci u periodu kada bi igraci vec trebali biti koliko-toliko uigrani, zagrijani za novu sezonu, a opet to su i utakmice koje su bitne i koje znaju odluciti citavo prvenstvo. Evropa nije jos uvijek izgubljena, jos je 90 minuta igre pred nama, nista nije nemoguce, ali **** nam treba biti na osvajanju titule posto-poto ove sezone.
Moje misljenje je da su se svi zalagali. I Arezina se zalagao vjerovatno vise nego ikad, ali djaba kad je spor i ne moze ni pritisak izvrsiti iako se on trudio da stisne.
Vranjes je vise klizecih uradio nego i na jednoj do sad. Borio se nazad kolko je mogao. Nisam osjetio da nece vec da ne moze protiv ovih bolje.

Ja mislim da jednostavno promasena taktika i da jednostavno neki bolje ne mogu protiv jaceg protivnika na onim pozicijama od sinoc.

Kada je rezlika u kvaliteti ocigledna onda i zalaganje i taktika ne mogu bas toliko promjeniti stvati koliko mi mislimo. Nekad tu faktor srece moze odigrati veliku ulogu ali kako kazu i srecu treba zasluziti. Meni je bilo lijepo vidjeti novi teren, reklame pa i jednu ekipu bez obzira sto je protivnicka koja koristi taj teren kako treba, nama je ovo moglo posluziti kao neko odmjeravanje snage gdje smo i kako se snalazimo. Ono sto je ocigledno je da se mora izaci sa ekipom koja ne ostane bez 4-5 najvaznih igraca iz sezone u evropu i tu dodas jos jednog dvojicu kako treba i onda se imas cemu nadati sa novom ekipom koja se jos nije ni sama definisala jedino sta ti moze pomoci u takvoj situaciji je da zabijes neki god i da cuvas svoj gol cijelo vrijeme i da te vile nosaju. Kad budemo poslozili stvari tako da sacuvas igrace najbitnije pa dovedes ciljano nekoga pa onda te mozda i sreca pogleda.

I pored toga svega protivnik nam je tri puta pogledao na gol dva puta u okvir gola od toga dva pogodka oba kroz ruke golmana nije to nesreca to je nesto drugo i opet kazem bez obzira na igru u polju.
Mi ćemo opet doći!
Doći ćemo opet u sjaju sunca.
Što se već sada rađa.
Zbijeni k'o mrka teška prijetnja
i s razvitim jedrima nove snage.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 86 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija