Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

Dr. Adzem
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 22, 2018 10:33 pm

Ako cemo iskreno na svakoj poziciji imamo boljeg igraca kakvi stojcevi i lazni tuzlaci. Nekad saž se divio travi u sirokom dok nisam upoznao nasu i na prvi pogled se zaljubio
Cuva Bog Zelju svog!

Leon_Professional
Kontakt:

ned jul 22, 2018 10:35 pm

Ma niko ne prica o njima kao kandidatima za titulu, ali nije to bezveze ekipa na papiru i mogu zeznut svakog.
OTJERAJTE BIVSE IGRACE!

Jednom Zeljeznicar, uvijek Zeljeznicar.

"I da zive ko Zeljeznicar sto zivi, da kazem da to nije neki ekstra zivot, nije to deluks. To je ono sta se izboris sam izboris, sto ustedis sam ustedis, i tu ima neka veza..."

Eisenbahner1921
Kontakt:

ned jul 22, 2018 10:37 pm

Jučer teška, ali zaslužena pobjeda. Bar meni je jučerašnji meč bio gledljiviji i lakši za podnijeti od naših teških mečeva kojih smo odigrali mnogo u zadnjih par godina. Zajmović je zaslužio kritike, pljuvanje daleko od toga. Radio je on fine stvari, ali tek kad je došao kod nas također je u više navrata bio sebičan. Ne bih ja to nazvao sebičnošću u smislu da on želi biti najbolji i iskazati se, nego više psihička blokada kad se dođe u izglednu situaciju, ne zna koja je najbolja solucija, možda ne vjeruje sebi da će uputiti dobar pas pa šutira. Konta ako šutnem možda zabijem, možda bude korner, možda se odbije pa dođe do našeg igrača. Tako bar meni izgleda. Nije ovo ništa novo, takav je bio na početku.
Zeko fakat kad god se posvađa s trenerom, sljedeću utakmicu koju igra zabije gol, neka se svađa svako kolo :D On je igrač koji je drugačiji od krila koje imamo, ali ima dosta mana, pa Krčmarević mora naći pravi balans i imati osjećaj kad ga ubaciti u igru.
Gošk je ekipa koja igra kompaktno, neće se u Gabeli niko naigrati i iskreno neću se začuditi ako na kraju sezone budu na sredini tabele, čvrst su orah.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

alombardo
Kontakt:

ned jul 22, 2018 10:42 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 22, 2018 10:35 pm
Ma niko ne prica o njima kao kandidatima za titulu, ali nije to bezveze ekipa na papiru i mogu zeznut svakog.
Sto bi bili bezveze, finu je lova papak skrhao u igrace, medutim to je klub za par sezona, kao i krupa i mladost.

Dr. Adzem
Kontakt:

ned jul 22, 2018 10:47 pm

Sto se tice nase utakmice pa zamislite samo da hodamo na 40+ a ne da igramo. Zato svaka cast za nasu ekipu fino je to izgledalo nije ovo nikakvo mjerilo i zato mislim da mozemo apolona uzet
Cuva Bog Zelju svog!

ForzaLjoZe
Kontakt:

ned jul 22, 2018 10:49 pm

Zna li neko hoce li maknut bureka sa sjevera? Cesto nije bilo zeljanice, a buredzike nikad nije imao?
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!

DR.HOUSE
Kontakt:

ned jul 22, 2018 10:50 pm

https://youtu.be/a5oHXFikhFg evo ako hoce da vidi 11 golova danas protiv Goska
IVICA OSIM !!!!!!!!
"JEDNOM ŽELJEZNICAR UVIJEK ŽELJEZNICAR"
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :titul 🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂⚽⚽⚽

Eisenbahner1921
Kontakt:

ned jul 22, 2018 10:50 pm

Što se tiče Europe i mogućeg protivnika u 3. pretkolu, mi smo za 3. pretkolo ublažili protivnika. I dalje će u nenosiocima biti skroz malo klubova koji će imati manji koeficijent od našeg. Da smo išli na Litvance i njih prošli, kao nenosioci bi protiv par klubova imali šanse između 5-15%, ovo ostalo 0-1%. Ovako od 26 protivnika (možda i više) imamo realne šanse da se nadamo prolasku dalje, tipa 30-60% kod bar dvije trećine, mada možemo izvući Zoryu koja nas je nalupala na pripremnim u Antaliji, Istanbul BB, pa Hajduk, Lech su nezgodniji, itd.
Apollon će biti težak protivnik, ali su prolazni, imaju oni mana,na njih se moramo dobro pripremiti. Mi moramo dati maksimum kojim raspolažemo i psihički svih 180 minuta biti u utakmici, bez obzira na stanje na terenu.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice

Edis Mulalic 1921

ned jul 22, 2018 10:52 pm

Zbog cega su debili BHT sport stavili u ponedjeljak zna li neko?
Modus vivendi !

ForzaLjoZe
Kontakt:

ned jul 22, 2018 10:54 pm

Do sad bi vec sve tribine bile pod koreografijom spremnom za cetvrtak...
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!

maxum1921
Prijatelj foruma
Kontakt:

ned jul 22, 2018 10:55 pm

IvanOsim je napisao/la:
ned jul 22, 2018 2:39 pm
Kad komentarises ovdje igrace na forumu, nemoj uzimati u obzir kakvi su tvoji privatni odnosi sa njima, tj. s kim si kakav, vec samo igre na terenu i potencijal i talenat, jer raja cita forum i dobije krivu sliku. Nije ni posteno. Vidi onaj odozgo sve.
Ovakve gluposti necu ni da komentarisem.

Sto se tice moje kritike, ja imam tu privilegiju da te igrace gledam cesce uzivo, i ne samo na utakmicama. I mislim da imam malo bolji uvid u njihovo ponasanje i mogucnosti. Ja sam tebi govorio da je Mujagic propuh. Sad je bivsi pa mogu reci GLUP insan, koji je sam sebi sjebao priliku. Isto je za Zerica. On je u Konjicu zavrsio svojom krivicom.

A Zajim je bio uz Zakarica nas najjaci igrac prosle polusezone. To sto je u prvih 11 moze zahvaliti samo sebi i svom trudu iradu, i jer je odbio ici u Celik kad ga je Adzem htio poslati. Ali mora raditi i dalje na sebi. I kad mu trener kaze Pavic ima da je da Pavicu jer je trener tako rekao, a ne da glumi i izgubi loptu. Kad Zec, koji je takve gluposti pravio, na komandu Slobodana da stane na 16, prstima pokazuje "jel ovdje" i kad kaze Slobodan DA tu se ukopa onda moze i Zajim, a ne da tersa i mase rukama. A ja sam to i vidio i cuo jer sjedio iznad delegata, 5 metara od nase klupe.
Iz ljubavi prema tradiciji, živimo Željezničar...

ForzaLjoZe
Kontakt:

ned jul 22, 2018 10:57 pm

A o kisi...

https://jysk.ba/kupatilo/odjeca-obuca/r ... mingus-raz

Ili sho bi rahmetli Marley reko ima ljudi koji gustaju kisu.
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!

Pompey
Kontakt:

ned jul 22, 2018 10:58 pm

Sta je ovo ba, hem nam nema poluvremena i osvrta Nede petkom, hem nema cuvenog BHT pregleda kola :(
Nije to, nije to...
Čuva Bog Želju svog...

LARSSON
Kontakt:

ned jul 22, 2018 10:59 pm

Pompey je napisao/la:
ned jul 22, 2018 10:58 pm
Sta je ovo ba, hem nam nema poluvremena i osvrta Nede petkom, hem nema cuvenog BHT pregleda kola :(
Ukinuo ih profa nisu ga htjeli reklamirati
Kartoteka - http://forum.sport1.ba/viewtopic.php?f=51&t=814

ForzaLjoZe
Kontakt:

ned jul 22, 2018 11:00 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned jul 22, 2018 10:15 pm
damirfile je napisao/la:
ned jul 22, 2018 10:09 pm
Tuzla jako dobra ekipa, siroki sretno poveo . Bice oni pravo dobri mozda cak medu 5 ekipa na kraju.
Bgm bolji su od Sirokog, ako nisu bolji onda nisu ni losiji bili.
Samo ih moze zeznut uigranost ali finih igraca ima. Stojcev je ne da mami.
Treba obratiti paznju na Nukica pravo spreman igrac, gurne i protrci kao voz. Poturalic( isti Ahmetovic :D ) i Mitrovic iz Srbije dosao ofanzivni vezni. To su neki "mladji" igraci.
Ja mislim da cemo na kraju sezone zakljuciti da, ako Tuzla bude imala vise bodova, da je Tuzla bolja ekipa od Sirokog.
Jednako, ako Siroki bude imao vise bodova, Siroki je bolja ekipa.
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!

vinston.cercil
Kontakt:

ned jul 22, 2018 11:02 pm

Meni je srce ko dzamija kad vidim da trener ima mozga i vidi bar one ocigledne stvari, pa onda sve one stvari koje treba da vidi u odnosu na nas. Pametan je, dobar govornik sto je jako bitno i fakin izgleda. Svaka cast momcima, i citavom strucnom stabu. Samo jako!

ForzaLjoZe
Kontakt:

ned jul 22, 2018 11:10 pm

Mi nemamo ono sto imaju Zvezdini, Hajdukovi navijaci. Tu iskru da gore sve tribine, da se protivnik trese, a igraci tjeraju da igraju za gol vise. Tu stane Arsenal, Anderlecht, padne Koln, provuce se Everton. Imamo demotiviranu rulju.
Zadnja izmjena: ForzaLjoZe, dana/u ned jul 22, 2018 11:11 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Odjebi Rusmire!
NAPOLJ UPRAVI!
Svi na Grbavicu!

MrRiccoli
Kontakt:

ned jul 22, 2018 11:10 pm

Ma mi cemo iz utakmice u utakmicu samo biti bolji. Nema sad ma danas mi se ne igra sta me briga svakako nema boljeg od mene, e sad pasa ima konkurencija je na nivou ako si los ima ko ce umjesto tebe

SWRA_1921
Kontakt:

ned jul 22, 2018 11:12 pm

Joooooj kad bi ove dobili, hajde Boze pogledaj nas sa makar 2:0 u prvoj tekmi, pa ako prodjemo, neke tarabice i onda u play offu da gori sve i udjemo u grupnu fazu i od tih para zavrsimo jug do pocetka grupne faze... Zamisli jbt :D

AdmirA
Kontakt:

ned jul 22, 2018 11:13 pm

Off.
Na gg nema nesto tekstova hvalospjeva o o akademcima i leprsavoj igri. :kafa:
Klasa radnička!

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 10 gostiju.

Prijava  •  Registracija