Moderator/ica: storm_raider

Koji rezultat ocekujete protiv Tuzla City?

Pobjedu sa dva ili vise golova razlike
6 (40%)
Pobjedu sa jednim golom razlike
9 (60%)
Remi
Nema glasova.
Poraz
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 15
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 9:57 pm

Hare79 je napisao/la:
sub jul 21, 2018 9:52 pm
amar92 je napisao/la:
sub jul 21, 2018 9:33 pm
ponosannavas je napisao/la:
Niko izgleda nije promjetio da je Zec potrcao treneru u zagrljaj. Nadam se da se izgladila situacija. Nije Zec Hazard, ali nam je bitan igrac ali i ponasanje je nedopustivo. Ako Krcma odluci da je za tjeranje ja ga podrzavam i ako izglade isto podrzavam. Nemojte braniti taj postupak jer ga volite i sl.
Na TV-u se vidjelo da je bio u zagrljaju saigraca, a onda otisao do Zebe. Sa trenerom nista nije prikazano.

Da su se stvari izgladile ne vjerujem
da bi se dovodio Jazvic. Ovako cim on bude spreman, Zeko ce na tribine jbg.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Prije ce Zajmovic na tribinu ako ovako nastavi. Da ne racuna na Zeca ne bi ga uvidio u igru danas. Zajmovic danas apsolutno nista nije uradio, izgubio bezbroj lopti, duela itd. Ja bih njega na hladjenje malo, Zec je konkretniji i opasniji po gol. Bakrac beton, a i Rodin je jak izgleda. Ako sam.dobro vidio, danas su u napadu igrali 352, i nije izgledalo lose.
ERMINE JESI TO TI?
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
ChWilla
Postovi: 14191
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:27 am
Lokacija: Jug D
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 9:57 pm

u želji kakav treba da bude, asim zec ne bi mogao izaći iz tramvaja na socijalnom. neko bi rekao, dečko, ovo nije tvoja stanica, i stavio mu ruku.

ali jebaji ga...realnost je takva kakva jeste.
gradi željo boli te *****
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 9:58 pm

ChWilla je napisao/la:
sub jul 21, 2018 9:57 pm
u želji kakav treba da bude, asim zec ne bi mogao izaći iz tramvaja na socijalnom. neko bi rekao, dečko, ovo nije tvoja stanica, i stavio mu ruku.

ali jebaji ga...
Jebaji ga, radimo sa onim cim imamo i drzacemo ga na kratkom povodcu, dok se bude moglo drzati.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 9:58 pm

Hare79 je napisao/la:
sub jul 21, 2018 9:52 pm
amar92 je napisao/la:
sub jul 21, 2018 9:33 pm
ponosannavas je napisao/la:
Niko izgleda nije promjetio da je Zec potrcao treneru u zagrljaj. Nadam se da se izgladila situacija. Nije Zec Hazard, ali nam je bitan igrac ali i ponasanje je nedopustivo. Ako Krcma odluci da je za tjeranje ja ga podrzavam i ako izglade isto podrzavam. Nemojte braniti taj postupak jer ga volite i sl.
Na TV-u se vidjelo da je bio u zagrljaju saigraca, a onda otisao do Zebe. Sa trenerom nista nije prikazano.

Da su se stvari izgladile ne vjerujem
da bi se dovodio Jazvic. Ovako cim on bude spreman, Zeko ce na tribine jbg.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Prije ce Zajmovic na tribinu ako ovako nastavi. Da ne racuna na Zeca ne bi ga uvidio u igru danas. Zajmovic danas apsolutno nista nije uradio, izgubio bezbroj lopti, duela itd. Ja bih njega na hladjenje malo, Zec je konkretniji i opasniji po gol. Bakrac beton, a i Rodin je jak izgleda. Ako sam.dobro vidio, danas su u napadu igrali 352, i nije izgledalo lose.
U Evropi nije trebao biti na klupi ali zbog neke greske ipak se nasao tu.
Danas je isto neko napisao da nije ni u 18 igraca. Da li je upao zbog Sinisine povrede ili sta.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 10:01 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub jul 21, 2018 9:52 pm
Slab Zrinjski ( iako im je cist gol ponisten, a i on je bio iz nicega ).
Moramo biti pametni, da ne bi Sarajevo ni krivo ni duzno iz drugog plana uzelo titulu.
S ovim Zrinjskim mozemo sigurno se boriti.
Zrinjski los, nista nisu napravili. Vala ni igre nemaju, bar ovo danas i dobise na srecu.
A mi bi da nasa ekipa veze i zabija po 3 komada, odmah od prve primremne. Sami sebi smo najtezi protivnik.
Treba biti podrska ekipi i kada ide i kada ne ide, strpljenja vise.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
AmH79
Postovi: 99
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 11:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 10:04 pm

Fenomenalno stanje uma na ovom forumu veceras! Ne moze se sa ovog mjesta narod promijeniti. Ali ako svaki mjesec par Zeljovaca pocne zrelo razmisljati i rezonovati, barem oko tema vezanih za Zelju, kroz kratko vrijeme ce ovdje nastati pozitivna kriticna masa. Masa koja ne da „ima misljenje“ nego ona koja o svom misljenju i njegovim mogucim posljedicama razmisli prije nego sto ga objavi.
Zeljo je apsolutna anomalija u mom Sarajevu I mojoj Bosni. Bez ovakvih anomalija, nema vise ni praske od „mog“ Sarajeva.
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 10:16 pm

ChWilla je napisao/la:
sub jul 21, 2018 9:41 pm
prvo da kažem - golmane, dabogda ti beus familiji najtežu vijest saopštio. a njima bilo svejedno, ne mogli se odlučiti između kremacije i ukopa.
Uzivam citati ovakve postove, pisi ih cesce. Malo sam se i uzbudio cak.

Zadovoljan danas osvajanjem tri boda, niko se protiv Goska nece naigrati.
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 10:19 pm

Mislim da ce Vranjes biti puno bolji na novom terenu, ipak je vise navikao da igra na pravim fudbalskim terenima nego na merajama, i od njega ocekujem u ovoj sezoni dosta, doci ce do izrazaja njegova tehnika. Zajmovica ne bih uopste forsirao na krilu nego bih ga rotirao sa Suljom. Nova krila u prvih 11 bi trebali biti Zec i Jazvic. Umjesto sinise bih forsirao malog Sehica.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 10:19 pm

Mislim da cete se sloziti s tim da je Kerim Memija jedan od najzahvalnijih igrača koje smo imali.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
nookey
Postovi: 2332
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 10:20 pm

Ajzea je napisao/la:
sub jul 21, 2018 10:16 pm
ChWilla je napisao/la:
sub jul 21, 2018 9:41 pm
prvo da kažem - golmane, dabogda ti beus familiji najtežu vijest saopštio. a njima bilo svejedno, ne mogli se odlučiti između kremacije i ukopa.
Uzivam citati ovakve postove, pisi ih cesce. Malo sam se i uzbudio cak.

Zadovoljan danas osvajanjem tri boda, niko se protiv Goska nece naigrati.
Ja sam to isto zazelio onom komentatoru sa mojatv
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 10:23 pm

Ova Sloboda opet gace skinula. Njima ce Radnik, Gosk, Siroki, i kone skinuti jos gace, a protiv nas zapeti...

Sent from my SM-A700F using Tapatalk

 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 10:25 pm

Analitičar1921 je napisao/la:
sub jul 21, 2018 10:23 pm
Ova Sloboda opet gace skinula. Njima ce Radnik, Gosk, Siroki, i kone skinuti jos gace, a protiv nas zapeti...

Sent from my SM-A700F using Tapatalk
Nisu vala skinuli gaće nego ne znaju..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 10:28 pm

Analitičar1921 je napisao/la:
sub jul 21, 2018 10:23 pm
Ova Sloboda opet gace skinula. Njima ce Radnik, Gosk, Siroki, i kone skinuti jos gace, a protiv nas zapeti...

Sent from my SM-A700F using Tapatalk
Nije sloboda skinula gace nego su se napeli ko zabe da izjednace i bas su se borili... Ali nemaju kvalitet i ne bi gol dali da se igralo do ponedeljka.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 10:29 pm

Ovo danas je meni ok.
Gosk me podsjeca na nekadasnji Travnik - nista ni sa cim, ali tu su i nisu losi.
Odbrana me pozitivno iznenadila.
 
Avatar
Armin1509
Postovi: 16
Pridružen/a: uto jul 10, 2018 6:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 10:40 pm

AmH79 je napisao/la:
sub jul 21, 2018 10:04 pm
Fenomenalno stanje uma na ovom forumu veceras! Ne moze se sa ovog mjesta narod promijeniti. Ali ako svaki mjesec par Zeljovaca pocne zrelo razmisljati i rezonovati, barem oko tema vezanih za Zelju, kroz kratko vrijeme ce ovdje nastati pozitivna kriticna masa. Masa koja ne da „ima misljenje“ nego ona koja o svom misljenju i njegovim mogucim posljedicama razmisli prije nego sto ga objavi.
Zeljo je apsolutna anomalija u mom Sarajevu I mojoj Bosni. Bez ovakvih anomalija, nema vise ni praske od „mog“ Sarajeva.
ODLICNO! Samo sa ovim nacinom razmisljanja mozemo dati potrebnu energiju klubu i igracima. Pozitivna kriticna masa ce nas dovesti do konacnog cilja a to je tron nase lige i naravno lijep, brz i borben fudbal na Grbavici i izvan nje :)
BELIEVE !!!
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 10:49 pm

Šta ja znam, ja sam zadovoljan. A Zaimović je danas demonstrirao koliko su igrači kvarna roba.
Idemo dalje, mobilizacija!
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3921
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 10:50 pm

Chwilla izdrzi


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
plavi_sokak
Postovi: 64
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 10:52 pm

Malo digresije sa ovih tema, kombinacija, formacije, odnosa u svlačionici... Oprostite mi što ću da podijelim nešto lično i malo duže.
U srijedu proživjeh ovu priču i nikako ne mogu da je suzbijem, da je ne napišem.
Ja najmlađi iz te neke plave porodice, pradedo radnik na željeznici pa i njegov sin, moj dedo, mašinovođa. Tačno se znalo u kom će smjeru ići svi mi nasljednici. Kud god Željina lokomotiva krene. Radnički mentalitet, vrijednosti čovjeka kom ne trebaju oni „ odozgo“ da prave ništa, pa ni klub za koji će navijati! Mog babu je rat odveo tako nekako van tradicije, van pruge u vojnu službu, česta odsustva, tako da je moj prvi ulaz u svijet sporta bio sa dedom. Grbavica i Željo naravno. I ovaj sjaj, u srijedu, blještavilo Grbavice, me moralo vratiti na taj dan. Poslijeratni stadion. Željin srušeni dvorac, krhotine mržnje koja nije mogla da pobijedi, niti će ikada to uspjeti. U ratu a ni u miru. U srijedu gledam travnjak, tribine, ljude, vidim kako će to dalje da ide, još ljepše, ješ nestvarnije, planirani radovi, srce tuče, al pred očima mi se stalno vraća ona slika. Ona siva Grbavica iz koje plavetnilo izbija tek kada je nebo vedro. Pored svih stadiona, netaknutih, režimskih, većih, ja se zaljubih u nju. U tim, ideju, filozofiju, van svih režima. Kažu da prava ljubav nema oči. I ja sam taj dan bio slijep, a opet vidio jasnije nego li ikada u životu kojim putem ću da krenem. Ljubav pokloniti jednoj vanvremenskoj i vječnoj duši. Filozofiji.
Željezničaru!!!
Ima još da se piše, ali već sam pretjerao.
Mentalita Željo
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:03 pm

Apolon celik apolon zrinjski. Apolon za lovu i gust a celik i zrinjski meni prioritet.
 
Edis Mulalic 1921
Postovi: 550
Pridružen/a: sub jun 24, 2017 12:40 am
Lokacija: South Side
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 21, 2018 11:04 pm

Oooo jedan gol oooo ponovooo
Modus vivendi !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 314 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija